Detská izbička - skúsenosť so spoločnosťou Topizby.sk

eribac
16. apr 2014

Milé mamičky, keď som išla kupovať izbičku pre synčeka, hľadala som na nete recenzie na fi. topizby, lebo sa mi tam páčila jedna izbička. Nenašla som, tal som to riskla a objednala. Túto diskusiu som vytvorila pre vás. Mala som zo začiatku obavy, lebo som musela uhradiť polovicu ceny izbičky a čakať na výrobu. Objednala som i ju v novembri a mala prísť až vo februári, nám to neponáhľalo, tak mi to bolo jedno, len tie obavy z neznámej firmy. Bola to novinka, preto to tak dlho trvalo. Vo februári sa mi ozvali, že mi budú musieť vrátiť peniaze, lebo nábytok bol poškodený prepravou alebo si počkám Ďalší mesiac a dostanem 10 percentnú zľavu. Bolo to výhodné, vzhľadom na celkovú cenu. Mala som obavy naďalej, no potom sa to ešte natiahlo o tri týždne, ale stálo to za to. Nábytok doručili zdarma, a stolička s matracoom boli tiež grátis. Zľavu mi odrátali v konečnej faktúre a nábytok eňo ňuňo. Vysoká kvalita, s akou sa na Slovensku nestretnete často. Manuál pre poskladanie ako pre dementov, úplne podrobný a jaždý diel očíslovaný malými nálepkami. Vyjadrujem svoku maximálnu spokojnosť. 😉 Neskôr pridám aj foto...

janka_tlucakova
9. jan 2020

@cleab Je riadne neseriozny. Ako "podnika", tak aj dopadne. Ale uz kaslem na to, mame vyhliadnuty iny nabytok 🙂.

janka_tlucakova
15. jan 2020

Doplnim este novsie info. Ked sme majitelovi napisali, ze rusime objednavku, konecne sa ozval po par dnoch, ze to akceptuje. Tiez sa ospravedlnil a uviedol, ze jeho zdravotne problemy su vazne, ze urcite bude v nemocnici minimalne do konca januara. Cize, dobre sme urobili, ze sme to tam zrusili. A uz mame objednanu krasnu detsku izbu inde, tiez kvalitnu a lacnejsiu 🙂.

zuziacka35
15. júl 2022

@janka_tlucakova dobrý deň, my aktuálne čakáme tiež skoro pol roka na poschodový posteľ. Obávam sa,že dopadneme ako Vy. Naša posteľ bola najskôr zle dodaná,vraj dodali iba ľavú stranu postele. Posteľ chceme, tak sme objednávku ponechali, aj zalohovu platbu, o 7 týždňov mala byť posteľ dodaná. Prešlo 10 týždňov a nič. Volala som majiteľovi teraz v pondelok a zázrakom má byť posteľ u neho v piatok, prípadne ďalší pondelok. Obávam sa, že sa postele nedočkáme. Mrzí ma to. Nechápem, ako môže niekto takto jednať a prežiť ako podnikateľ.
Napíšem,ako sme dopadli.

janka_tlucakova
15. júl 2022

@zuziacka35 nechapem ani ja. A mrzi ma, ze mate tiez negativnu skusenost. Teraz je vela moznosti na vyber, od tohto "podnikatela" uz nic radsej nekupovat.

viper3000
29. nov 2022

tak sa pripájam aj ja na začiatku augusta sme si objednali posteľ ....hned nam volal pán ze dodanie minimalne 8 tyzdnov az 10 ...vravim nieje problém počkáme ...záloha zaplatená pán sem tam napíše (ale keď by som ho neuháňal po 12 tyždnoch že kde je postel tak neviem asi by sa ani neozval) ale aspoň komunikuje ale dnes je 29.11. a postel stále nemáme. Tento týždeň by mala naša posteľ prísť..napíšem keď to príde. alebo keď zrušime objednávku...Dúfam ale že príde posteľ lebo takú akú sme naŠli tam sme nikde inde nenašli. @janka_tlucakova kde ste nakoniec objednali kúpili

janka_tlucakova
29. nov 2022

@viper3000 postel sme kupili vo Vikis nabytok, ak si dobre spominam na ten nazov a nabytok z cilekroom.sk. U oboch bolo vsetko bez problemov.

zuziacka35
1. dec 2022

@janka_tlucakova dobrý deň, rada by som sa podelila, ako to u nás nakoniec dopadlo.
Objednávku sme zrušili, lebo aj v septembri sme počúvali neustále výhovorky.
Posteľ sme objednali v jednej rodinnej firmy priamo v Poľsku. Nádherná práca, rýchle dodanie. V októbri už na nej dcérky spali. Vrelo odporúčam.
www.dreambeds.pl

cermy
8. máj 2023

Dobry den zienky az ma mrazi ked citam skusenosti my cakame od decembra vraj bude dodana dalsi tyzden. Dodali vobec niekomu poachodovu postel grace lebo tiez ma to uz nebaviiii dakujem za odpovede.

zuziacka35
8. máj 2023

@cermy dobrý deň, áno dodali ju jednej známej. Objednali v marci a na Vianoce im naozaj prišla. Ale pri tomto pánovi si človek nemôže byť ničím istý. Keďže je jedna výhovorka za druhou. Keby aspoň úprimne povie, že dodanie je pol roka a viac. Kto chce, počká si. Ale nie stále klamať. Skúste mu zavolať a povedať priamo, že viete, ako to u neho chodí a na posteľ počkáte, aj keby je v decembri. Len nech Vám povie pravdu, kedy je reálna šanca, že posteľ dorazí. Vtedy možno povie pravdu. Držím päste.

viper3000
9. máj 2023

@cermy presne tu istu sme cheli aj my ....a nedodali do pol roka nič ...zrusili sme to a peniaze vratili
stále len vyhovorky a nevim co ...

cermy
21. máj 2023

Ano ja som s nim denne volala a nakoniec uz som to zrusila, peniaze vratil, ale smutne ako ludi taha za nos...

zuziacka35
22. máj 2023

@cermy ja osobne nechápem, že ešte podnika 🫣

usacek79
6. okt 2023

@cermy hovorite o webe topizby? nasla som tam aktualne postel snov a teda je mi nevolno, ked to to citam...

cermy
7. okt 2023

@usacek79 ja som zrusila objednavmu a vratili mo zalohi to uz sa nedalo pocuvat vyhovorky