Detská talent show. Čo vy na to?

dididi30
18. sep 2009

no ja som unesena 😵 a co vy, svetoveee 😀

lussy23
3. okt 2009

Mne sa zatiaľ páčili úplne všetky deti. Tie maličké(Stanka a Deniska) boli zlatunké. ) Spev bol celkom pekný, no obdivuhodné je to ,že si to dokázali zapamätať a nehanbili sa.

lucaska
16. okt 2009

ahojte, pozerate?????? co hovorite???

tie deticku su bohove.... len sa mi teraz moc nepaci to dievcatko co spieva pesnicku od Kristiny-ta pesnicka je uzasna a krasna milijem ju, ale mne sa moc pre take dievcatko nehodi 😝

marianka79
16. okt 2009

sú zlaté 🙂 😉

marianka79
16. okt 2009

mama pozerá ja počúvam
😀

tancovali pekne to som si kukla

jonatanka
16. okt 2009

rozkosny bol ten chlapcek v kroji, normalne som stala s ustami dokoran 😵

lucaska
16. okt 2009

zlatucky bol....................... 😉 😉 😉 😉 😉

diddi
16. okt 2009

nechapem,preco tie deti-dievcatka tak zmaluju a vyobliekaju 😕

lucaska
16. okt 2009

diddi ved to ze su to este len drobatka a uz jak 20 rocne kockym......... 😝

diddi
16. okt 2009

uplne stracaju tu detsku nevinnost...vyzor,pohlad....o kolko by to bolo krajsie a uveritelne,keby boli za seba a prezentovali ten svoj vek...o co mimochodom aj v tejto show ide - cim mensi/mladsi,tym vacsi talent....skoda,televizia/dramaturgia opat z toho robia obchod

lussy23
17. okt 2009

No musím napísať, že Miloško bol zatiaľ zo všetkych škôlkarov, čo tam spievali najlepší. 😉 Pozerala som to so zatajeným dychom. Len sa ho moc pýtali. Ale mať 5 rokov a mať rád Elán.... No zlaté.

titkovamiriam
17. okt 2009

diddi aj ja mam taky nazor - ja to ani nepozera aj ked uznam ze tie deti su sikovne no pozerat to je to hnus... a aj ti co tam vystupuju origos spevaci a hlavne spevacky je to grc a ze detska relacia-uz vidim aky uchyli si to pustaju a odbavuju sa pri tom ☹

claudee
17. okt 2009

ja som dnes pozerala prvýkrát v opakovaní.. takéto show sú všade vo svete, takže nejak sa na tom nerozčulujem, ani mi to nevadí.. a Marcin to moderuje celkom dobre, len niekedy vzniknú trápne situácie, keď deti nevedia, čo majú povedať, ale to je normálne 😀 netvrdím, že to odteraz budem pozerať, až na toľko ma to zase neoslnilo 😀

claudinka
17. okt 2009

len skoda, ze moderatora vobec dobre nevybrali.. ja ho zboznujem, ale sem sa mi teda vooobec nehodi 😒 😒