Detský nábytok Meblik. Je naozaj taký dobrý?

kisska
8. okt 2009

Ahojte, prave som si precitala, ze firma otvar pobocku aj v BA. Velmi sa tesim, lebo sa mi ten nabytok straaaaaasne paci. Chcem sa spytat vas, co ste ho uz videli nazivo, alebo ho nebodaj mate. Naozaj je taky skvely aj v skutocnosti? Mali ste s nim nejaky problem? Prosim dajte vsetky skusenosti

jonatanka
8. okt 2009

ahoj, teraz som to hladala a vyhadzuje mi to len polske firmy, mas nejaky konkretny link, chcem detom zariadit izbu

bubadlo27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kisska
autor
8. okt 2009

ja od nich cennik mam, nie je to nic strasne. Prave preto, ze by sa mi to tiez velmi pacilo. Hlavne sa teraz musim dozvediet, ci druhe babo bude chlapec alebo dievca aby som vedela vybrat vzor 😉
A naozaj je to polsky vyrobca, len neviem, ci z tej kategorie trhov, alebo su aj kvalitni 😕

bubadlo27
8. okt 2009

kisska a nemas ten cennik v maili? nedal by sa mi nejako poslat? 🙂
ak nie tak aspon orientacne kolko vide napr. detska postel 😉

ja som sa uz zmierila s tym ze malym asi kupime z ikeii, mamuta, jedneho modreho a druhu postel ruzovu, ale toto sa mi paci viacej 😉

kisska
autor
8. okt 2009

posli mi adresu, poslem ti ho. Mne sa prave Mamut nepaci kvoli tomu, ze je to sialena farba a ine postele nemaju zvysok do detskej izby. Z tohto postavis komplet aky potrebujes. Mne vysly komplet skrine, komody, dve postele, dva boxy na hracky, aj so stolom a stolickami na cca 60tis. ceskych. Nie je to uuuplne najlacnejsie, ale kraaaaaaasne 😀 a pri vzore safari by som ani nemusela premalovavat izbu 😉

jonatanka
8. okt 2009

kisska ja mam od nich priamo z polska spalnu, je skvela navyse asi o 250 eur lacnejsnia ako u nas v ZA a dodacia lehota bola 2 dni, tu mi povedali ze skor ako o mesiac nebude a to sme boli v prvom meste za hranicami, takze ja to pojdem pozriet rovno do PL, inac su velmi kvalitny, aspon ja som spokojna, len ma stve ze tu si velmi pridavaju k cene

kisska
autor
8. okt 2009

jonatanka to za tu cenu sa ti naozaj oplati ist si po to do polska... mozno aj mne by sa oplatilo z juzneho slovenska 😉 len neviem, kde kde zozeniem take velke auto... mas spalnu z tejto firmy?

jonatanka
8. okt 2009

Firma meble, nam sa cela spalna zmestila na vozik a do kufra octavie, a videla som tam auta aj z juzneho slovenska, len treba zistit prvu predajnu za hranicami 😉

jonatanka
8. okt 2009

tak je to ina firma ale princip je ten isty v polsku to bude iste lacnejsie, najblizsie ma Bielsko Biala a tam maju aj Makro, da sa tam okrem ineho uper akcia na plienky su o polovicu lacnejsie ako u nas

kisska
autor
8. okt 2009

na meblik.pl mi ukazalo mapku skladov v polsku a je to tam krasne huste uz od hranic 😉 😀

jonatanka
8. okt 2009

fu no tak mne vyhodilo od hranic iba Bialsko, nie je tam aj Polsky Tesin ten ja mam najblizsie 😉

cuchre
8. okt 2009

no krasny nabytok...znami kupovali z globinit.com a izba ich vysla na 70 tis....len postovne z polska bolo 260E....preco u nas nie je taky pekny nabytok? ho musime drahy dovazat..... ☹

cuchre
8. okt 2009

a ze su od novembra v ba 🙂

jonatanka
8. okt 2009

ja mam vyhodu ze som blizko zajednam dam zalohu a si to doveziem si to sama 😉 minimalne o tretinu lacnejsie

denisocka
8. okt 2009

jé,ten nábytok je fakt krásny 😵 a ten cenník nemate niekto?

jonatanka
8. okt 2009

som sa zalubila do zostavy Savanna, len nech pride drahy domov budem hadzat ocka 😵

kisska
autor
8. okt 2009

moj to ma doma uz davno 😉 bola som ochotna ist pre to do Ostravy... ale teraz ked budu aj v Ba, tak sa tomu nevyhne... minimalne to chcem vidiet nazivo a potom uz len budem hladat vyhodnejsiu cenu 😀
Len som dufala, ze to uz niekto ma... aspon dievcata v cechach...

jonatanka
8. okt 2009

tak pockaj kym to bude v BA, ja som sla tiez omrknut a "osahat" spalnu do Cadce a potom utekala do PL 😀

mackasucha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trixi
9. okt 2009

ahojte, krasny nabytok meblik, mna dostal ten cestovatel. A to sme dnes mali v plane cestu do Ikea pre Mammuta, asi skocime rovno do Ostravy 😀 .

kacenqa
9. okt 2009

kisska - wooooooooooow naaaadherny nabytok...uz vidim tu detsku 😀 😀 😀 😀 😀 uplne nad nim slintam...

fakt by sa oplatilo zistit ceny v polsku.....kedy asi chcete riesit tu izbu????

my sme povodne totiz planovali iba kupit malej v ikei postel trofast - taku tu zvacsovaciu - a pockat este tak rok asi a potom prerabat celu izbu (momentalne kazda skrina ina, ale zatim to staci)

ale ked tak vidim tieto nabytku, tak by som to chcela mat doma trebars uz aj zajtra 😀 😀 😀

kisska
autor
10. okt 2009

ahoj Kati, mi hovor...
tak najprv sa musim dozvediet, ci cervik je on alebo ona 😉 , podla toho vybrat vzor, zostavu a zistit rozpocet... podla toho sa bude odvijat aj termin. A neviem sa rozhodnut, ci dam dve vyvysene postele, ale klasicky teror mladsich surodencov, keby sme im dali len jednu poschodovu postel... ale zase na vyvysenu ich nedam skor nez budu mat 3 roky... tak neviem, ja by som tiez najradsej zariadovala hned zajtra. 😀

trixi
10. okt 2009

ahojte, ja som neodolala a vcera som si zistila ceny a dnes sme vyrazili do Katowic omrknut ten nabytok. Samozrejme som uz mala vymeranu izbu a jednotlive casti nabytku som uz mala vybrate, ze keby sa mi to pacilo, tak hned aj objednam. Este som porovnala ceny za ake sa ten nabytok predava v CR. Kedze dnes mali najblizsie otvorene v Katowiciach, tak sme sa tam vybrali a aj sme tam urobili objednavku. Ten nabytok je kvalitny (neda sa porovnat s Ikea), nie je to nabytok trhovy. Je skutocne krasny.Nepacil sa mi vzor Tatoo, Ying a este jeden, ten je skor pre studentov, ale kvalita je vyborna (uvidim po rokoch pouzivania 🙂 ). Vsetky dvierka pasovali, policky z regalov nevypadavaju a nepreklapaju sa, postel je pohodlna a matrac kvalitna. Vybrali sme antialergicku. Paci sa mi ten system zatvarania, kovania maju dozivotnu zaruku, ked sa nejaky pokazi, len to posleme postou a oni dodaju novy. Este k tomu zatvaraniu-skrinky sa zatvaraju bez rachotu, pred zabuchnutim sa same pomalicky zatvoria (tak isto aj sufliky v komodach), takze nehrozi, ze by si dieta privrelo prstiky. Nas Matko bol vo vytrzeni, ked sme mu ukazali aky bude mat nabytok. Velmi sa mu to pacilo. Co sa tyka ceny pri objednavke cca 60 tis. CZK (cca 9000 zlotych) tak je rozdiel cca 100 € (o tolko to vyjde v Polsku lacnejsie). Transport z Polska nie je problem - da sa objednat za 1 km chcu 0,50 grosov. Pri objednavke sa musi zaplatit zaloha 20% z ceny. Termin dodania je 4-6 tyzdnov.
Vdaka zienky za fantasticky tip na nabytok. Som rada, ze sme nekupili v Ikei Mammuta. Konecne je to vesely detsky nabytok s fantaziou a kvalitny.

kisska
autor
10. okt 2009

trixi - veeeelmi si ma potesila, presne toto som potrebovala 😀
Uz len najst sponzora, aby som sa nezblaznila, kym nasetrim sama 😉 😎 😀 😀

emamamamu
10. okt 2009

cenik mi jednou prisel mejlem a malem jsem omdlela...😀

mywiel
11. okt 2009

Ta kolekcia Sawanna je uzasna... 😉

bubaczik
11. okt 2009

čafte..chcem sa opytať,kde a kedy to otvaraju v Blave? 😕

mywiel
11. okt 2009

No tie ceny su fakt sialené, to si radsej kupim vo Francuzsku od Verbaudet ti maju este krajsi nabytok. 😉

mywiel
11. okt 2009

Napr. ho maju aj Nemecku a je este krajsi aspon podla mna...
http://www.vertbaudet.fr/fr/page/chambre-decora...