Detský nábytok Meblik. Je naozaj taký dobrý?

kisska
8. okt 2009

Ahojte, prave som si precitala, ze firma otvar pobocku aj v BA. Velmi sa tesim, lebo sa mi ten nabytok straaaaaasne paci. Chcem sa spytat vas, co ste ho uz videli nazivo, alebo ho nebodaj mate. Naozaj je taky skvely aj v skutocnosti? Mali ste s nim nejaky problem? Prosim dajte vsetky skusenosti

vikusjk
9. okt 2011

Ahojte babulky, kedze su prispevky dost stare, rada by som vedela, ci niekto aktualne vlastni tento nabytok a ci ste s nim spokojne.
Inak mam polsky cennik, ak by niekto chcel. Este som si vyziadala madarsky (je dobry kurz na forinty), rakusky a zajdem mrknut aj do Astonu na nase ceny 😉

trixi
10. okt 2011

@vikusjk my sme velmi spokojni. Nabytok odolava aj po narazoch kovovych auticok, vlacikov - nie je doskrabany. Postel a matrac je vyborna. Neviem, co by si este potrebovala vediet. My sme kupovali este v Polsku, pretoze na Slovensku este nebola predajna.

slavkicek
10. okt 2011

@vikusjk mozem ta porposit o cennik ? adrsu ti poselm do ip ...dakujem 🙂

vikusjk
10. okt 2011

@trixi Fakt? Tak to si ma potesila, len vaham, lebo je sice krasny, ale vychadza ma na cca 1500 Eur (skrina, postielka, komoda, maly regal a vysoky regal a box na hracky). Tak neviem, ci kupit vsetko teraz, alebo dokupit potom postupne... Paci sa mi nejaky nabytok aj v Brendone, ale to je vyslovene dojcensky, tento v Mebliku je taky, ze napr. sadu Cestovatel si viem predstavit v izbe aj ked uz bude maly chodit do skoly, tak na prvom stupni hadam este znesie chlapec v izbe na skrini auticka, lietadla atd 😉

@slavicek poslem 🙂

trixi
10. okt 2011

@vikusjk my sme kupili toho cestovatela 🙂 Neviem uplne posudit ci je velmi drahy, ja ked som pred 2 rokmi hladala nabytok, tak som padala na zadok od tych cien. Postel vychadzala cez 30 tis. a pod. A nic moc. Na tomto sa mi pacila farebnost, motivy. Aj kvalita. Tu mozem posudit po 2 rokoch pouzivania.

vikusjk
10. okt 2011

Babulky, aha co mi dnes prislo z predajne v BA:

Dobrý deň,
na základe Vášho záujmu Vám v prílohe zasielam aktuálny cenník pre všetky naše kolekcie + zoznam výrobkov v akcii (akcia platí od 10.10.2011).
Všetky tabule sú zhotovené z panelov MDF a sú pokryté termoplastickou fóliou, a preto sú odolné voči odštiepeniu a poškriabaniu. Korpusy sú zhotovené z laminovaných panelov. Pánty, použité na dverách skríň a regálov využívajú systém Blumotion, ktorý zamedzuje búchaniu. Profilovaný okraj a plynový tlmič v skrinke na hračky je podobný tým, ktoré sú využívané v autách, chráni pred padaním vika a privretím prštekov. U zásuviek komôd a písacích stolov sú použité špeciálne vodiace lišty firmy Blum, ktoré zásuvku zatvoria ticho a jemne. U regálov, skríň a komôd je závesné zabezpečenie pred prevrátením. Okraje nábytku sú zaguľatené. Úložný priestor pod posteľou (má spevnené dno) sa pohybuje na desiatich pogumovaných kolieskach, ktoré bránia poškriabaniu podlahy. Môže sa tiež využiť aj ako druhá posteľ (pri kúpe druhého matraca).
Naše výrobky sú kvalitné a veľmi bezpečné, čo bolo náležite ocenené na Medzinárodnom poznaňskom veľtrhu Meble 2008, na ktorom získali Zlatú medailu.
Doba realizácie 5 - 7 týždňov. Montáž si môžete previesť aj sami.
Objednávku možno zložiť aj telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.
Záloha (50%)sa posiela na naše konto, a zostávajúca časť sa platí pred dodaním tovaru, zaslaním opäť na konto. (nie je možné platiť v predajni)
Poskytujeme dvojročnú záruku na nábytok, (pri objednaní montáže 5 ročnú záruku) a doživotnú záruku na kovanie firmy BLUM.

Celkom zaujimave, dokelu, tusim zacinam setrit 😀
Inak mam teda aj SK cennik, ak by niekto chcel 😉 a chystam sa to ist kuknut do tej predajne 🙂

mkh
20. okt 2011

Ahoj skus pozriet www.kidsdream.eu maju pekny nabytok. mam!!! odporucam.

zuzana13309
1. nov 2011

Ahojte všetci. Bola by som veľmi vďačná, keby mi niekto poslal cenníky detského nábytku Meblik. Hlavne by som chcela poľský cenník, ale môže byť aj slovenský a český. Vopred ďakujem
PS: Bol niekto z vás pozrieť ten nábytok v Rzeszowe alebo v Nowom Sacze? Ide len o predajne toho jedného nábytku alebo sú to nejaké väčšie nákupne centrá?

kaska20205
18. jan 2012

Polské ceny můžete získat tím, že píše @: bielskobiala@meblik.pl

stefanikzuza3
1. feb 2012

Meblik To je hrozné, má veľa sťažností a vysoké ceny, je nízka kvalita nábytku, človek je nespokojný čo ešte nie je v poriadku

martinamil
12. feb 2012

Já se hlásím, že máme Meblik Sawanna od dubna 2009. Nejprve jsme koupili kojenecký a teď postupně přikupovali na dětský. Stále naprostá spokojenost, i když malý už mu dává docela zabrat. Kvalita zpracování, materiál,... vše ok. Za mě spokojenost maximální.

trixi
13. feb 2012

@stefanikzuza3 u nas je uplna spokojnost, ci uz s dodavkou priamo z PL, ale aj s kvalitou prevedenia, odolnosti proti naletom kovovych hraciek. Dokonca udrzi na policke 64 l akvarko. Po dvoch rokoch a par mesiacoch sme velmi spokojni!!! Mame "Cestovatela". A co sa tyka ceny je to skor priemer ako vysoka cena.

slavka828
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monca332
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karel223
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toox
30. júl 2013

nezabudnite sa okrem vyberu, aj o nabytok dobre starat, tak pri jeho skladani ako aj uzivani
www.zaveska.sk

adimoja
22. feb 2014

@vikusjk ahoj .. môžem ťa poprosiť o cenník nábytku meblik? ak ho ešte niekde nájdeš. mám tam vybrané niektoré izbyčky a moc by mi to pomohlo pri výbere.. ďakujem veľmi pekne

vikusjk
22. feb 2014

@adimoja ahoj, bohuzial uz ten cennik nemame, mame ich nabytok dva roky, takze ceny sa uz mohli medzicasom aj zmenit, ale aktualny cennik ti zaslu aj mailom ak si poziadas, aspon myslim, mne vtedy tak posielali. My sme mali aj zlavu ze kazdy druhy kus so zlavou /samozrejme kazdy druhy lacnejsi kus, ale nevadi/
Skus vygooglit mail na pobocku tuto v ba, su v hoteli aston na bajkalskej 😉

erickaa
22. feb 2014

@adimoja My máme tiež celú izbičku od nich...cenník ti pošlú a stále platí tá akcie, že každý druhý zľavnený (ten lacnejší). Kupovali sme asi pred 3 mesiacmi... 🙂

adimoja
22. feb 2014

@vikusjk
@erickaa dakujem,cennik mam 😉 uz poslany

babi3
26. apr 2015

Ahojte, tak ako ste spokojné? Stojí to za to?

eugen2242
26. feb 2016

Nemáte niekto detský nábytok odtialto? http://www.detskapostel.com/nabytok-do-detskej-...

eugen2242
26. feb 2016

Zvazovali sme aj vikis nabytok, ale uz sa teraz bojim, ked som cital toto ... Co vy nato ? https://www.facebook.com/tabula.hanby/posts/588...

janulka182
20. máj 2016

prosim vas, viete mi poradit, kde v okoli ziliny alebo namestova by som mohla vidiet meblik nazivo? dakujem

ankapr
27. nov 2017

moblik je obyčajná drevotrieska. Preferujem drevo. Aj keď je drahšie. Keď je nábytok kvalitne vyrobený, vydrží dlho. A potom ho predám na bazre

damoska
25. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

v žiiline teraz staviaju nové Sconto, skuste sa tam ist pozriet. Určite si niečo vyberiete.

janulka182
26. apr 2018

@damoska dakujem 🙂 uz mame a druhy rok uzivame. zatial sme velmi spokojni. je to ozaj kvalitny nabytok.

momoqui
9. dec 2018

ahojte dievcata, necitala som celu diskusiu, ako ste spokojne? povodne som mala vybratu inu detsku izbu, ale videla som v STYLA tento nabytok a neviem sa rozhodnut, ktora kolekcia sa mi viacej paci 🙂 vsetky su krasne, kvalita sa mi zdala tiez dobra....prosim dajte vediet ako ste spokojne vy, dakujem

janulka182
10. dec 2018

@momoqui ahoj. my ho mame uz treti rok a je uplne super. kvalita je velmi dobra, je taky pevny. nic sa zatial nepokazilo. a veru, ja som sa tiez nevedela rozhodnut ktory. vyberala som dcere a za rok ideme aj malemu zariadit izbu. tak isto znova meblik. inac nam urobili zadarmo aj navrh izby a podla neho som kupovala. ja som este truhlicu na hracky dokupila. inac aj tie ich obliecky a deky su uzasne a kvalitne. aj sedaci vak som kupila.

momoqui
10. dec 2018

@janulka182 dakujem Ti 😘 viem ze robia aj vizializacire, chcem tam ist. Mam par kusov bielej z Ikea a chcem to nakombinovat s meblikom. Povodne som bola presvedcena ze kupujeme Cilek ale ked som objavila toto tak hned zmena planu. Ktoru kolekciu mate? Ja chcem objednat Boho ale nakombinovat to s nejakymi kuskami z White ...