Detský nábytok Meblik. Je naozaj taký dobrý?

kisska
8. okt 2009

Ahojte, prave som si precitala, ze firma otvar pobocku aj v BA. Velmi sa tesim, lebo sa mi ten nabytok straaaaaasne paci. Chcem sa spytat vas, co ste ho uz videli nazivo, alebo ho nebodaj mate. Naozaj je taky skvely aj v skutocnosti? Mali ste s nim nejaky problem? Prosim dajte vsetky skusenosti

kacenqa
2. nov 2009

ahojte, tak som bola dnes v mebliku 😀 😀

lucia - ano, je to presne hotel aston, na prizemi maju take obchodne pristory.

maju tam z kazdej kolekcie vystaveny aspon jeden kus nabytku, aby si clovek urobil obraz.

baby - som NADSENA!!! 😀 😀 😀 fakt to vyzera uplne paradne, ziadna lacnota, vyzera to pekne, solidne, kvalitne.

zial, nemaju ziadne uvadzacie ceny alebo take nieco, mala by mi kocka poslat cennik mailom, ale ak som si spravne zapamatala, tak tie ceny su pribl. take iste ako v cechach, napr. ta poschodova postel stoji na ceske 10430 a na nase 309 E. viac si nepamatam....

dodacia doba 5-7 tyzdnov

kisska
autor
2. nov 2009

kati myslela som dnes na teba, ze ci sa ti podari vybrat sa tam 😀 😀 😀 , vies mi prosim povedat, ako maju otvaracie hodiny cez vikend?

No mne to vychadza este lacnejsie ako v Czk, ked ta je k Skk 1:1,3 a prepocet na stare slovenske mi vysiel cca 9 300. Super, velmi, velmi sa tesim 😉

kacenqa
2. nov 2009

tano, nepotesim ta 😒 , maju otvorene len cez tyzden od 9 do 17

v piatok tam planujem este dotiahnut manzela 😀 😀 ideme na to 3D, a ta predajna je len kusok odtial, tak cestou naspat...nech to vidi aj on, a rozhodneme sa, co a ako 😉 lebo 7 tyzdnov je dlllho a okolo vianoc by som to fakt chcela mat...

inak, ked mi poslu ten cennik, mozem ti ho preposlat, ok?

kisska
autor
2. nov 2009

take sa ani nepytaj... takymito mailikmi ma mozes zahlcovat 😀 no ale aspon tam uz pojdem, ked uz budem mat rozpis a rozpocet kompletny... uz tam len urobim objednavku 😉

samson111
7. nov 2009

hodte sa na stranku www.meblik.cz. Ja idem kupovať cez nich,lebo su lacnejší,aspoň po telefone mi to povedali.A doprava je do BA zadarmo

dzej
9. nov 2009

Ahojky, ale v Polsku to vychází pořád nejlevněji. Mě to vyšlo o 4000Kč levněji na 60 000Kč a ještě jsou tam ty body v akci, takže další cca 3 000Kč. Jinak nábytek je opravdu krááásnej a fakt kvalitní 🙂 už se těším, až ho budem mít doma 😵

trixi
9. nov 2009

Neviem ake ceny su na Slovensku, ale naozaj to v Polsku vychadza lacnejsie ako v CR. A dopravne nie je velke. Ked zoberiem, ze za 600 km, chcu cca 70 € a mojim rodicom dovezu z Trencina skrinu z Centro Mobili (co je tam a spat cca 90 km) za 50 €, tak je ten dovoz naozaj lacny. Ved keby som tam poslala nasu dodavku so soferom z prace, tak len jeho mzda, nafta ma stoji viac.

dzej
10. nov 2009

tak tak, je to proto, že auto stejně veze nábytek do Čech a Slovenska do svých poboček, takže si účtují mín, nebo vezou víc zakázek najednou 😉 Hlavně v Polsku je to bez problému, dá se s nimi krásně domluvit 😵

nicolkarin
11. nov 2009

ahojte, vcera som si vsimla ich predajnu v BA na Bajkalskej ulici - krizovatka Trencianskej a Bajkalskej. Tak smad som pomohla.

kisska
autor
16. nov 2009

Ahojte, dnes som sa bola vytesovat a dokonca som konecne zlomila aj MM 😀 😀 😀 . Zatial to sice bude len postel pre maleho a komoda, ale aaspon uz nie je radikalne proti 😉

alusha
17. nov 2009

ahojte baby, aj mne sa velmi paci tento nabytok, mate prosim vas niektora od nich cennik a vedeli by ste mi ho preposlat? lebo sa nikde neviem dopatrat k nijakym cenam, tak nech viem aspon priblizne, ako je to u nich s cenami?

trixi
17. nov 2009

Ahoj alusha ja mam cesky cennik a polsky. Slovensky nemam. Mozem Ti ho poslat poobede, teraz som v praci, tu ho nemam v PC.

kacenqa
17. nov 2009

ahoj alusha posli mail do IP, poslem ti ho

trixi
17. nov 2009

ahojte, zajtra nam dorazi nabytok, prave mi volali z PL. Tak sa vytesujem. Potom, ked bude izba hotova nafotim a dam do albumu.

dzej
17. nov 2009

Trixi tak to se těším i za tebe. A určo dodej fotečky 😉

bubadlo27
17. nov 2009

trixi 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
aj nam dnes volali, zajtra to dorazi sa tesime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anesim
17. nov 2009

Chcem sa spýtať, koľko Vás vyšiel dovoz z PL? a dá sa to z Polska objednať aj cez net alebo tam treba ísť, Neviem, či to objednať z PL alebo v Blave 😉

bubadlo27
17. nov 2009

anesim, presne neviem, ale je to cca 305 km, cize tam aj spat okolo 700 km a za 1 km rataju 0,5 zlot.
tak ratam ze okolo 80 eur
a ked som sa pytala, ci sa da este nieco doobjednat, tak povedala ze v pohode aj cez net, staci len poslat mail, ona urobi objednavku, posles zalohu a ked budu mat zalohu na ucte daju to vyrobit 😉

neviem kolko je cakacia doba v Blave, my sme si pockali 5 tyzdnov a trixi chudatko s nami 6 tyzdnov ☹
ale ani ceny zas neviem ake su v Blave, tak porovnat neviem ☹

kisska
autor
17. nov 2009

bubadlo - cakacka v BA je 7 tyzdnov a do Vianoc stihali len objednavky, ktore boli do 13.11. 😒 Takze dufam, ze ked sa tento tyzden dohodnem s tetou, tak to bude tesne po Novom roku 😎

alusha
18. nov 2009

ahojte, tak ja som pisala do mebliku v BA, da sa u nich objednat nabytok aj telefonicky alebo mailom, tento mesiac maju este tu akciu, ze ked je nakup nad 760eur, ziskavame 1bod, ktory potom mozme za nieco vymenit... pani mi podrobne rozpisala, co za kolko bodov mozno vymenit, ak by mal niekto zaujem, mozem preposlat... doprava v ramci BA je 20eur, mimo BA 0,30eur za 1km... tak teraz som cela nazhavena a uz by som aj objednavala 🙂 manzela som uz nalomila, tak to este musim dopodrobna naplanovat do nasej mini izbicky 🙂 asi objednam ten oceanic, lebo chcem, aby to vydrzalo co najdlhsie, aj pocas puberty 🙂 a zda sa mi taky celkom mladeznicky ten vzor... jednu izbicku mame zariadenu z ikei, tak sa tesim, ze tato bude ina 🙂 tesim sa na fotky, babulky, ktore uz maju nabytok doma, rychlo fotit 😀 co sa tyka cien su rovnake ako v cechach, dokonca u nas je to este o par eur lacnejsie...

trixi
18. nov 2009

ahojte, prave sme dokoncili montovanie nabytku. Doviezli ho dnes z PL. Naozaj doprava je za par euro. My sme objednavali nabytok v Katowiciach a ako citam, tak nas doprava vysla rovnako ako keby nam isla z Blavy (z BA je to tam a spat 180 km a z Katowic 600 km). S nabytkom som velmi spokojna, zajtra dostelujeme dvierka a prichytime niektore polickove skrine ku stene (dnes uz nevladzeme) a pomaly, ked sa nabytok vyvetra, tak tam nastahujeme maleho. Este je nabytok citit.

bubadlo27
19. nov 2009

ahojte,
aj my sme vcera skladali o dusu, MM to dokoncil asi okolo pol noci 😉
dnes to este poumyvam, vyvetrame a dufam ze sa to deckam bude pacit 😉
ked poupratujeme odfotim 😉 🙂

alusha
19. nov 2009

uz sa tesim na fotky... 🙂 baby a ktore kolekcie ste kupili?

pepies
19. nov 2009

ahojte,
povedala som si, ze este nejdem zariadovat detsku izbu, ale ked som zbadala tento nabytok, asi zmenim nazor......
V utorok sme boli v Bielsko Biala - kupila som malemu v Merline uzasny koberec - zeleny so safari-zvieratami a ked som zbadala kolekciu Savannah - no proste presne ako ten koberec....................

Babenky kde je Meblik v Bielsko? mozete mi hodit aj presnu adresu, nech si to dam do navigacneho?
My chodime tam na zaciatok - kde je Auchan, Gluck a Merlin .................

Dakujem. 🙂

bubadlo27
19. nov 2009

alusha, my mame sawannu 😉

pepies - MEBLIK - SALON FIRMOWY
ul. Powstańców Śląskich 6 (wejście od ul. Partyzantów)
Bielsko - Biała (bud. byłej Befamy)

· tel.: 0 33 - 828 58 90
· e-mail: bielskobiala@meblik.pl

pepies
19. nov 2009

bubadlo dakujem. 🙂

inac pisala som, aby mi poslali cennik - klikla som na tu adresu do polska a prisla mi odpoved z bratislavskej predajne, neviete preco? 🙄

kacenqa
19. nov 2009

pepies, zrejme, kedze uz maju pobocku na SK, tak tie maily preposielaju na nu, aby si neliezli do kapusty?? alebo mozno chcu rozbehnut predajnu takk preto vsetkych odporucaju na SK...

trixi
19. nov 2009

My mame cestovatela a malemu sa izba strasne paci. Este tam nespava, cca 1 tyzden necham poriadne vyvetrat nabytok, stale ho citit. Na noc v izbe otvaram okna, vsetyk sufliky a skrine pootvaram, nech sa to vetra. Zato cez den maly sa chce hrat len vo svojej detskej. A to nie je este dokoncena. Koberec sme tam dali taky s cestami, domcekami (taky kikiriki) , Matko uz lieta s vlacikmi po cestach, kazdemu kto k nam pride uz uteka ukazat detsku. Dnes poobede tam uz chcel spat.
bubadlo, Tvoj MM je teda sikula, ked to zvladol do pol noci, ten moj je na montovanie lavy, este ze mame suseda. A ten slubil, ze dnes to pride dokoncit. Musi este nastelovat dvierka, ukotvit regalove skrine a komodu. Este musim nejako vymysliet co na stenu za postel, pretoze maly ma postel pozdlz steny, tak aby ho ta stena nechladila. Nasi mi poradili kupit koberec a dat za postel, normalne pripevnit na stenu. Neviem si predstavit ako to bude vyzerat.

pepies, tam je aj predajna kobercov pri Auchane? Ja som tam uz davno nebola.

kisska
autor
19. nov 2009

Ahojte, dievcata dajte potom vediet, co ste vymysleli na tie steny za postele. Ja tam tiez vazne nieco potrebujem, hlavne kvoli tomu, ze mame drsnu stierku, tak nech sa maly neoskre, ale je aj studena. Rozmyslali sme nad pogumovanymi umyvatelnymi tapetami, ale uz mame na stene 2 farby, tak by to bol dalsi vzor na stene a uz by to bol cisty cirkus 😒 hlavne, ked aj nabytok bude zvieratkovsky...

trixi, budadlo nemate nahodou polsky cennik? Ma napadlo, ze mam kamosku v ZA, ktora by mi to mohla zbehnut objednat a aj doniest... hlavne ked tam maju kratsie cakacky 😉 ja som uz taka netrpezlivka, ze ma asi picne, kym to dam dokopy 😲 😅

trixi
19. nov 2009

pepies, aj mne to urobili v PL. Vtedy nebola predajna na SK, tak ma preposlali do CR. Tak som na nich vymyslela fintu 😀 . Nasla som si v telefonnom zozname PL nejake polske meno, adresu a mesto v PL a poslala som ziadost o cennik, tak mi ho potom poslali z PL. Ak chces, mozem Ti ho poslat na Tvoj mail.
kisska, daj mail, poslem Ti ho. Kisska, daj si ho doviezt, doprava je skutocne lacna. A hlavne ked toho objednas viac, tak potrebujes dodavku, vsetko je perfektne zabalene, materialu na montaz je aj viac (sroby, drevene koliky, kolecka a pod.) nie ako ked kupis v Ikea, tam vacsinou nieco chyba. A ku kazdemu kupu nabytku je aj navod na montaz. Neviem, ci cakacia doba je kratsia, my sme cakali 6 tyzdnov presne, ale preto, ze sme cakali na nabytok bubadlov 😀 , hoci nas oslovili, ci budeme cakat a my sme nesuhlasili, aj tak to doviezli rovnako nam aj bubadlovi 😀 .