Detský nábytok Meblik. Je naozaj taký dobrý?

kisska
8. okt 2009

Ahojte, prave som si precitala, ze firma otvar pobocku aj v BA. Velmi sa tesim, lebo sa mi ten nabytok straaaaaasne paci. Chcem sa spytat vas, co ste ho uz videli nazivo, alebo ho nebodaj mate. Naozaj je taky skvely aj v skutocnosti? Mali ste s nim nejaky problem? Prosim dajte vsetky skusenosti

mimamer
20. nov 2009

Ahojte, citam si tu Vase prispevky na nabytok f.Meblik, este som ho nevidela nazivo, no podla Vasich slov sa mi uz paci... 😉 vdaka... neviete mi povedat, ako vyzera detska postielka? Je polohovatelna? Na kolko urovni? Da sa spustat bocna strana? Teda, ak ma niekto z Vas s tym skusenosti... Vdaka

sofik
20. nov 2009

Ahojte. Ten nábytok je fakt krásny ale v Polsku je vela výrobcov nábytku a sú aj krajšie ale už presne neviem link na ne 😉

pepies
20. nov 2009

Trixi no Ty si teda genialna? a ake si vymyslela meno? Pjotrek Krowka? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prosim Ta, posli mi ten polsky cennik, nabytok nie je taky urgentny, len si robim prieskum a ked tak, by sme ho objednali osobne v Bielsko.............. Poslem Ti cez IP moj e-mail. Dakujem. 🙂

Hned vedla Auchanu je velky obchod Merlin a tam mas vsetko - zaclony, zavesy, tapety, koberce, doplnky do kupelne- proste, fantasticky vyber. Ja som nasla pre maleho koberec akrylovy krasny zeleny so safari-zvieratkami, vysiel cca o 100 EUR lacnejsie ako u nas............. Je to kusovy koberec. Este som kupili aj zvieratkovsky zaves, garnizu so vsetkym, co treba, tak sa uz krpcovi pomaly rysuje detska izba .......... 🙂

trixi
20. nov 2009

ahojte, tak dnes som zacala stahovat vsetky tie maleho "bebesiny" do detskej. Este to nie je dokoncene, ale uz mi vadili hracky roztahane v celom dome. Ja som nasla krasny koberec, ktory dame na stenu, tam kde ma maly postel, aby ho nechladila.

sofik, urcite je v PL vela vyrobcov nabytku, ale ked som uvidela tento, tak som neodolala a dalej uz nepatrala.

trixi
21. nov 2009

ahojte, mate niekto kontakt na slovensku predajnu? nejako som nenasla este netove stranky. Tak ak ano, prosim hodte mi do IP. Potrebujem este dokupit box na hracky a kvoli tomu sa mi nechce do PL. Vdaka.

kisska
autor
21. nov 2009

mas to tam :o)

trixi
21. nov 2009

Dakujem 🙂 🙂 🙂

pepies
22. nov 2009

trixi diky za ten cennik, mam ho, len som z toho jelen, ako mam vediet, ktora skrinka je ktora? na toto ja asi nemam bunky ........ 😀

alusha
23. nov 2009

babyyyy, kde su tie fotky 😀 uz sme zvedave 😀

trixi
23. nov 2009

ahojte, pepies, pozri na polsku stranku, tam si mozes vytlacit sablonu do tej zakreslit rozmery izby a vytlacit vsetky kusy nabytku, to povystrihovat a tak naplanovat ktoru skrinu, skrinku, aku postel. A co nevies, poradim, uz som expert na Meblik 😀 😀 😀 . Dnes som v BA doobjednavala 2 tie "krabice" na hracky. Pani som musela pomoct. Ale zvladli sme to. Len ma soklo, ze za dopravu z BA chcu 48 € (Ba-Piestany a spat je max. 180 km) a za transport z PL (spolu 600 km) som platila 63 €. 😲 . Ale co uz, nemam cas zasa letiet do PL.
alusha, musis chvilku pockat, este to nie je komplet, a kedze som perfekcionalistka, tak to musi byt dokoncene, nez zacnem fotit. A teraz nestiham, v robote sme sa stahovali, v stredu mam audit. Fofry. Ale otec to uz chce nafotit, tak ked budu fotky, urcite dam do albumu.
Dnes Matko prvy krat spi vo svojej izbe. Od zmontovania sa tam hra, je nou nadseny, nechce vobec chodit von, len sa tam chce hrat, ale este tam nespal. Tazsie zaspaval, tak som zvedava, ako zvladne noc bez nas, mozno sa prvy krat dobre vyspi bez tatinovho chrapania 😀 .

bubadlo27
25. nov 2009

cavte, ja som nieco hodila do albumu prveho, ale nemam to cele nafotene, lebo som to koza nenafotila, ked to bolo nove poskladane a teraz sa tam deti stale hravaju, tak je tam nonstaop bordel 😀
ja este chcem neskor dokupit dve skrine na veci, zatial nepotrebujeme, ale casom urcite 😉

kisska
autor
25. nov 2009

bubadlo s bordelom sa netrap, aspon to vyzera autenticky, nie ako zo showroom-u 😀 😀 😀 mate inak krasnu izbu, aj ta malovka je uzasna, s rybickami si sa sama piplala? cim mas nalepky?
podla mna najlepsie su detske izby, z ktorych deti nechcu odist, ze trixi? 😉 😀 😀

bubadlo27
25. nov 2009

kisska, ryby a vsetko ostatne som kreslila podla sablon, na tej fote je macko PU este nedomalovany, ale uz ho mam dokonceneho
este mam rozrobeneho na Matovej strane krtka, sovu a taky velky obrazok, ale to odhadujem ze do konca tyzdna by som mohla dokoncit 😉
a teraz mi trklo, ze izbu som odfotila aspon mobilom, tak vecer musim MM poprosit, aby mi to stiahol do notebooku 🙂

trixi
25. nov 2009

ahojte, no bubadlo ma predbehla 😀 , naozaj obrazky na stene su prekrasne. A nabytok tiez, to je jasne 😀 😀 😀 .
V nasej detskej mame problem so svetlom. Kupila som krasnu detsku lampu, su tam 2 75 W ziarovky, ale aj tak je to malo. Este ma Matko nad postelou nocne svetlo (ktore povodne bolo nalepene na skrini a v noci mu to padlo na hlavu 😲), tak to dnes dedo privrta na stenu, ale aj to nestaci.
Co sa tyka spanku, je to v pohode. Toho som sa bala, ci si zvykne bez nas, ale sa mi zda, ze lepsie spi, nerusime ho chrapanim, tak ma klud 😀 .

ridarida
25. nov 2009

Ahoj, musím se přidat do klubu zastánců tohoto nábytku, mám 5. měs. dceru a pokojíček jsem ji vybavila tímto nábytkem, mám vzor "orchidea bordo". Není to sice levná záležitost, ale stojíí to zato!! Nábytek jsem objednala v Ostravské pobočce. Jak mě nedávno tamní prodavačka informovala chystají změny v typech a ve vzornících a mají být nějaké akce.

bubadlo27
25. nov 2009

trixi, sak tam nic nemame, do nasej pidi izby sa toho vela nezmesti, vedela by som si toho predstavit ovela viac 😉
mne tam deti, teda hlavńe sofia spi len cez den, v noci ju mame v nasej posteli kazdy vecer, ma zive sny, reve, tak si nepomozem, aspon zatial ☹

trixi
26. nov 2009

bubadlo, tym sa netrap, ja mam teoriu, ze ked chce nech spi s nami (su noci, kedy aj Matko ma zive sny a spi s nami), ved nebude s nami spat do jeho 18tin 😀 . Za par rokov mu uz nebudem moct dat ani pusu, ked pride puberta ☹ .

bubadlo27
26. nov 2009

ja tiez myslim, ze potom mi bude este luto, ze ich ani vypusinkovat nebudem moct, a viem si uz teraz zivo predstavit ako budu kricat Mamaaaaa Neeeeeerrrroooobbbbbb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

trixi
27. nov 2009

ahojte, tak som konecne nafotila Matkovu detsku izbu, este nie je uplne dokoncena, ale aby som tu len nerozpravala, tak som to dnes nafotila. Ked mate cas mozte nakukunut, Matko suhlasil, so zverejnenim fotiek jeho detskej 😀 . Viac foto, ked bude definitivne hotova.

bubadlo27
27. nov 2009

ja som uz videla, ale prva ju zbadala sofia, lebo mam zapnuty net a krici, ze mamaaa takuuu maaamme 😀 😀 😀
krasna je, ale najkrajsia je ta thomásova stolicka, ta by mala aj u nas uspech 🙂

alusha
27. nov 2009

trixi, ja som hned zbadala tie fotky 😀 ani napisat si nemusela 😀 krasna je izbicka, a super velka, pekne to tam vsetko ukaze 😀 a bubadlo tiez krasne fotky, hlavne tie obrazky, to by som ja urcite nezvladla, tak som kupila nalepky 😀

trixi
27. nov 2009

aj ja som kupila nalepky, len nechcem lepit skor, nez to skompletujeme. Tiez by som asi nezvladla malbu na stenu. Este tak na tabulu mozno 😀 .
alusha, bubadlo dakujeme. Naozaj je izba velka cca 4,5 m x 4 m. Len jednu stenu mame okruhlu, tak tam sa nic neda dat, lebo vsetko odskakuje. Tam pojdu nalepky 😉 . Matko ma 2 stolicky Tomasa a Percyho, ale Tomas vedie, a stolicku origos Meblik nechce. Tak ta je urcena pre navstevy 😀 .

liborkomocek
28. nov 2009

ahoj , mohl bych poprosit někoho o zaslání polského ceníku . český mám , jen jsem si chtěl porovnat ceny díky pa 😉

trixi
28. nov 2009

liborkomocek, napis mi mailovu adresu a ja Ti poslem cennik, ak ho este nemas 😉

starwendulka
29. nov 2009

nabytok mame. je krasny. vrelo odporucam

denka21
1. dec 2009

Ahojte dievcata,

Ja som sa prave len prihlasila a citam tu vasu diskusiu. Rada by som kupila tiez nabytok pre maleho z Mebliku. Velmi sa mi pacil tu v Bratislave v predajni. Zda sa mi to tu ale velmi drahe. Ale ako citam, pisali ste,ze v Polsku je to lacnejsie. Viete mi niektora z Vas poradit, ze kde by som to mala v Polsku najblizsie,ked som z Bratislavy a poslat mi aj cennik. Dakujem Vam.

alusha
1. dec 2009

ahoj denka, mozem ti poslat ten cennik, mam ho od trixi, posli mi tvoj mail do IP, ale porovnavala som tie ceny, a nie je to v polsku ovela lacnejsie... ak si vies zabezpecit dopravu v BA, tak ta to vyjde zhruba tak isto...

denka21
1. dec 2009

Ahoj Alusha,

Uz som ti poslala mail na tvoju IP, dufam,ze ti pride,lebo neviem presne ako sa to posiela. Do kolonky komu som uviedla len tvoje meno,tak neviem,ci som to spravne urobila.

trixi
1. dec 2009

ahoj denka, ja nemam slovensky cennik, takze to neviem porovnat, ked sme mi objednavali, tak este nebola predajna na Slovensku, a porovnavala som to s ceskym cennikom. My sme usetrili na nasom nakupe v PL cca 200 €, co nie je najmensia suma. A co sa tyka dopravy, tak z Blavy ma to vyjde o par euro lacnejsie ako doprava z Katowic. Najblizsie je asi Bialsko Biala, ale tam maju otvorene len cez tyzden a potom Katowice, kde maju otvorene aj v sobotu a v nedelu.

alusha
1. dec 2009

ja este zvazujem, ci kupime v BA alebo v Polsku, v Polsku usetrime okolo 100eur na tom, co mame vybrate... cez sviatky sa chystame do Starej Lubovne a je to blizko do Noweho Saczu, tak tam mozno skocime kupit to... Neboli ste tam niekto? Ci je to dobra predajna?