Detský nábytok Meblik. Je naozaj taký dobrý?

kisska
8. okt 2009

Ahojte, prave som si precitala, ze firma otvar pobocku aj v BA. Velmi sa tesim, lebo sa mi ten nabytok straaaaaasne paci. Chcem sa spytat vas, co ste ho uz videli nazivo, alebo ho nebodaj mate. Naozaj je taky skvely aj v skutocnosti? Mali ste s nim nejaky problem? Prosim dajte vsetky skusenosti

gogo2504
17. dec 2009

Ahoj, mohol by mi niekto poslať poľský cenník Mebliku? Som z neho nadšená 🙂

trixi
17. dec 2009

gogo, posli mi mailovu adresu do IP a poslem Ti ho.

mifka82
28. dec 2009

ahoj!poslala by mi někdo prosím český ceník? Děkuji

trixi
28. dec 2009

mifka, napis mi do IP Tvoju adresu a poslem Ti CZ cennik.

katherine27
3. jan 2010

Ahojte, môže aj mne niekto poslať cenník tohoto krásneho nábytku? poľský, český a poprípade slovenský.Ďakujem.
Neviete poradiť kde vychádza najlepšia cena? a keď ste kupovali v PL, bolo to cez net alebo klasický kamenný obchodík?
Ďakujem za info.

trixi
3. jan 2010

ahoj katherine, mozem Ti poslat cenniky CZ a PL, napis mi do IP Tvoju mailovu adresu. Najlepsia cena vychadzala v PL, ale ten rozdiel nebol tak velky. My sme usetrili nieco do 200 € ale pri skoro 2000 € nakupe. Tie ceny su skutocne dost podobne. Objednavala som v PL, v kamennom obchode v Katowiciach (to bol jediny najblizsi obchod v PL, ktory mal otvorene aj v sobotu a v nedelu). Vtedy este nebol obchod v BA a mala som to blizsie ako do Prahy a v Ostrave mali vtedy pre chorobu zatvorene. Ja som ten nabytok musela najprv vidiet. Kedze sme robili velku objednavku. Netrufala som objednat cez net. Ale da sa objednat aj cez net, len neviem ci Tvoju objednavku v PL nepresmeruju rovno do BA, kedze tu maju zastupenie. Mna vysla lacno aj doprava, pri druhej objednavke cez BA ma doprava stala skoro dvojnasobok, hoci to doviezlo to iste auto a ti isti soferi.

katka1981
4. feb 2010

Prosim vas ak mate poslite mi niekto cennik dakujem.

mvranka
4. mar 2010

ahojte, my sme objednali cez BA predajnu kolekciu Oceanic. Od 15.1. zacali vyrabat novy Oceanic a kolekcia je podla mna omnoho krajsia ako ta povodna. Preto sme aj dlho cakali, napriek tomu, ze sme isli objednavat uz v decembri, dozvedeli sme sa, ze bude novy, tak sme cakali do toho 15.1. a objednali sme ten novy. No a zaciatkom tyzdna nam konecne volala ta pani z predajne, ze zajtra nam pride nabytok. Takze sa strasne tesime. Hned zajtra zaciname montovat, len som zvedava kolko nam to bude trvat. Ale moj manzel je sikulka a mna to tiez bavi (len neviem koko sa tomu budem moct aj ja venovat, kolko mi dovoli nasa mala). Hned ked to dokoncime, tak to pofotim a kto bude mat zaujem, tak si potom moze kuknut fotky. Lebo tento novy Oceanic asi zatial nema nikto a je fakt krasny. A to sme ho kupili do izbicky pre dievcatko 🙂

trixi
4. mar 2010

mvranka, ano, ten novy oceanic je skutocne nadherny 🙂 . Montaz vam pojde rychlo. Vsetko pasuje, nic nechyba. Pofot, pochval sa. Som velmi zvedava 🙂

mvranka
6. mar 2010

takze, my uz sme zariadeni 😵 vcera nam okolo jedenastej priviezli nabytok a do vecera sme to s manzelom zmakli poskladat. ale bola to makacka. este dnes sme z toho unaveni. ale je fakt, ze vsetko bolo perfektne pobalene, vsade navod na montaz a ziaden spojovaci material nechybal. som si upravila nazor na polskych vyrobcov 😅 parada. fotecky som pridala do albumu, kto ma zaujem, nech si pozrie... 😎

habibi78
6. mar 2010

mvranka, pekne to je.... 😵 😵 😵 😵
ja som bola dnes v Nowon Sonci, ci ako sa to pise.... nechali sme si urobit kalkul na SR a v PL, rozdiel je 200 eur k dobru pre PL.... ale za dovoz do BA chcu 600 zl... caka sa na nabytok 5 tyzdnov....
obchytkala som si kazdy kus nabytku, nenasla som ziadny kaz, vadu, vsetky sufliky, dvierka pekne priliehali, vyzera to byt kvalitnejsie ako IKEA.....
asi si ho objedname na SR v BA, nech ho dovezu aj namontuju.....

kisska
autor
6. mar 2010

mvranka - krasna izbicka, s tou malovkou je to naozaj nadherna kombinacia 😀 😉 Uzasne, tesim sa s vami 😎

trixi
7. mar 2010

mvranka, peknucke 🙂 🙂 🙂

habibi, a ked si objednas cez Ba tak neplatis dopravu? Pretoze ja ked som si objednala uz len 2 boxy na hracky z BA, tak som zaplatila ovela vyssie dopravne (skoro raz take) ako ked mi z PL doviezli celu detsku. A to sme od BA 80 km.

adka10
7. mar 2010

ahojte, mohol by mi prosim vas niekto poslat PL aj CZ cennik tohto nabytku? Dakujem

germik
26. máj 2010

ahoj holky, zariadujeme malej izbu a už dávnejšie som si vybrala fy Meblik, a teraz som narazila na tuto diskusiu 🙂
My žijeme pri Prahe - objednávali ste si niekto z ČR? Našla som že majú pobočku na Kolbenovej,Pha 9.
A ste s nábytkom spokojné? Ja som včera partnerovi ukázala ceny nábytku Meblik a riadne ho teda zatriaslo, myslel že to bude aspon o polovicu lacnejšie 😀

trixi
26. máj 2010

germik, mame z Meblika nabytok 6 mesiacov a som velmi, velmi spokojna. Skoc si ho omrknut do tej predajne.

monni
26. máj 2010

ahoj trixi, tiez sa mi velmi paci tento nabytok. videla som ze mas v zostave aj skrine. potrebovala by som vediet, ako su vnutri usporiadane skrine. velka je len na vesanie, alebo ma aj policky na ulozenie?a tie uchytky na skrinkach nie su moc velke?
dakujem za rady

trixi
26. máj 2010

ahoj monni, jedna skrina jednodverova je len na vesanie, pod nou mam 2 sufliky, druha dvojdverova je rozdelena, polovicka je polickova a druha je na zavesenie. Ake uchytky myslis? Tie gulky, ktorymi sa otvara? Nie, tie nie su velke.

monni
26. máj 2010

dakujem trixi, a nevies ci sa da rozvrhnut si tie policky ako chcem, popripade doobjednat aj do vesiacej casti policky? ja by som totizto potrebovala na vesanie iba malu cast, vacsinou potrebujem na ukladanie. uchytky som myslela tie gulky, hej.
dakujem.

trixi
27. máj 2010

monni, pozdri na ich stranku:

http://www.meblik.cz/szafy/

monni
28. máj 2010

dakujem trixi 🙂

didinkaka
26. jún 2010

Ahojte kocky prosim vas pisete tu o nabytku meblik,nasej dcerke sa velmi paci z Mebliku kolekcia orchidea potrebujeme pisaci stolik ,regal na knihy a poschodovu postel.viete mi niekto poradit na akej stranke u poliakov to mam hladat?napiste mi prosim aj na mail dusanaka@gmail.com vrela vdaaaka

didinkaka
26. jún 2010

@didinkaka da sa niekde zohnat aj lacnejsie alebo nie?

didinkaka
26. jún 2010

@trixi ahoj prosim ta vedela by si mi napisat hoci aj na mail ako zistim polsky cennik na meblik?

didinkaka
26. jún 2010

ahojte poslite mi prosim ten polsky cenik na meblik na mail dusanaka@gmail.com nasa malicka ide do skoly potrebujeme dokupit detsku izbycku konecne vdaaaka

danulik
19. júl 2010

ahojte kocky,
ak by mal niekto zaujem, predavam novu postielku z kolekcie princezna, rozmery 140x70, aj s matracom.. info v inzeratoch 😉

bobula1808
8. sep 2010

Prosím vás,kupoval niekto tento nábytok z polska prevodom na polský účet? Potrbovala by som vedieť aký bol poplatok banke...či sa mi to oplatí,lebo musím zaplatiť 13 eur na Slovensku banke a ešte aj polská banka si účtuje,ale nevedeli mi povedať koľko....
Tak keby niekto túto informáciu vedel,nech napíše..Dík!

vikike21
20. okt 2010

dobry den...mozete mi poslat niekto cennik na nabytok meblik ale polsky? dakujem vikike21@centrum.sk

smoulinka22
12. jún 2011

Moja sestra zariadila izbičku dcérke z tejto stránky : http://www.nabytok-aldo.sk/detsky-nabytok/ a podľa mňa je to strašne krásne 🙂

zuzkabar1983
12. júl 2011

Ahojte, prosim vas nema niekto aktualny polsky cennik meblika????