Detský pediater Dunajská Lužná

pietraaa
22. dec 2010

Ahojte, hľadám dobrého pediatra pre malú , ktorá sa narodi do konca roka a este nemame ziadneho vybrateho, prosim poradte niekoho v Dunajskej Luznej, Rovinke, prípadne v Podunajskych Biskupiciach. Ďakujem 🙂

lusik85
26. mar 2012

@pietraaa Ahojky, aj my teraz niekoho hladame..podarilo sa vam najst tu v tomto okoli?

gabka79
27. mar 2012

ahojte, my sme zacali v dunajskej luznej no bola som nespokojna (a poznam este kopec mamiciek co boli tiez...). nakoniec sme isli do Blavy, co som nechcela ale ina moznost nebola. Vraj Rovinka tiez niec moc a ani Samorin. Isli sme do mediferi a tam sme veeelmi spokojni 🙂

miroman
11. jún 2015

Od tejto doktorky sme nakoniec odisli aj my. Je velmi neprofesionalna, ked ma nieco vysvetlit 2x tak uz sa jej to nepaci, ze co na tom nerozumieme. Ved sme prvorodicia a jednoducho sme ju prepoculi, to sa moze stat. Pokial jej iba pritakavate a nic sa nepytate, tak je dobra, ale akonahle mate viacej otazok a nedajboze ju opravite, ze existuje aj ine mlieko ako Ntrilon HA, tak to sa jej vobec nepaci a da vam to aj patricne najavo. Povedala na ze bude VELMI rada ak od nej odideme a pojdeme inde. Prave preto pisem tuto recenziu aby si buduce mamicky vemi rozmysleli ci pojdu k tejto doktorke, naozaj to nestoji za to iba kvoli vzdialenosti a radim vam nast si ineho pediatra, ktory vas aj vypocuje a nie iba dookola hovori to iste a nevie pocuvat. Kazde dieta je ine, ale ona bere dieta ako pasovu vyrobu a iba si odrapoce svoje a dalsie otazky od rodicov ju vobec neźaujimaju. Ked je na dovolenke, tak ma 3 zastupcov a ani jeden nas nechcel zobrat ked sme mali problem, ze k nim nepatrime...Ponukne vam hned sluzbu, za za 30 €m bude k dispozicii 24hodine denne, ale ked sme jej volali tak to nezdviha. Dokopy sme jej volali asi 10x a zdvihla to raz a raz napisala SMS ze chodde na kramare, ked sme mali krv v plienke. Dnes mal maly 38.5 a zase to nezdvihla. Tak som k nej isiel do kancelarie a ze ona ma 1000 pacientov a keby to mala zdvihat kazdemu tak nerobi nic ine iba telefonuje. A povedala mi ze nech dam znova cipok paralen, ale v lekarni nas upozornili, ze musime ucinne latky stiedat.. to akosi doktorka nespomenula. Naozaj je velmi neprofesionalna, je to stara skola, ktora pozna iba urcite lieky a o ostatnych nema ani paru. Maly mal slabu intoleranciu na kravske mlieko, ale ona nam odmietla predpisat Nutrilon alergy care, ze ona predpisuje iba Nutrilon HA a ze na to musime ist na vysetrenie reflux... Co to ma spolocne s intoleranciou na kravsku bielkovinu...NIC. Tak som k nej poslal Nutrilon predajsu a aj on mi povedal ze s nou ma bohate skusenosti a ze si nechce dat nic vysvetli. Nie je to doba lekarka a vobec sa nezaujima o dieta.

mirka078
1. feb 2016

Najhorsia doktorka/pediatricka aku poznam, neprofesional, chladny pristup, vobec nejde s dobou, odcudzuje internet, pochopenie a povzbudenie nepozna, po roku sme menili

borkap
12. máj 2016

@miroman
@mirka078 To je ta doktorka Matejkova? Ci ta Rašková? Ja sa teraz rozhodujem, dakujem pekne.

mirka078
13. máj 2016

Matejkova😞, kazda mamicka,ktora ju zmenila mi da za pravdu,ze iny pediater sa ovela viac venuje dietatu a ma lepsi pristup ku matke ako ona .Kym neni ziaden problem,na meranie a vazenie staci aj ona, ale napr. som ju este nevidela pozriet mojmu dietatu do pusinky,ani fontanu stlacit😠, som rada ze som prec😄

miroman
23. máj 2016

@borkap to je doktorka Matejkova.

denca12345
21. jún 2016

ahojte prosim Vas kde ma ambulanciu v Luznej p. doktorka Raskova, kde ju najdem ??? dakujem...

pitik
21. jún 2016

Zdravotno relaxacne centrum - www.zrc.sk je to na Hlavnej ceste bielo zelena budova

zuzfen
28. júl 2016

Ahojte, mate dobre skusenosti s doktorkou Raskovou? v septembri sa nam narodi prve babo, takze zhaname dobru pediatricku. Dakujem za info...

monika2712
28. júl 2016

@zuzfen vraj je ok.

borkap
28. júl 2016

My chodime s babom 7 tyzdnov. Zatial spokojnost, vsetko povie, poriadne povysetruje, zlata aj k malemu. Zatial nemame vyhrady, no neriesili sme nic, okrem novorodeneckej poradne.
@zuzfen

miroman
29. júl 2016

To pride, aj my sme boli spokojny, pokial bolo treba iba pocuvat.

borkap
29. júl 2016

@miroman a teraz ste zmenili? V com bol problem?

miroman
1. aug 2016

Ano zmenili sme ju asi po 3 mesiacoch, dovtedy sme aj mi boli spokojni, kedze nam vyhovovala vzdialenost a zdala sa nam velmi prijemna. Ale to je iba taka dokonale odfrazovana ustretovors. Staci si precitat jej recenzie na http://lekar.pluska.sk/ . To presne vystihuje vsetko

mirka078
1. aug 2016

@miroman a o ktorej doktorke je momentalne rec?

miroman
1. aug 2016

Matejkova

zuzfen
2. aug 2016

@miroman lebo my sme hovorili o Raskovej 😉

borkap
2. aug 2016

@zuzfen
@miroman
Uz som sa zlakla ze na Raskovu, tam su na nu nahodou celkom fajn hodnotenia 🙂

zuzfen
3. aug 2016

@borkap dnes som sa bola u nej pytat,tak este berie nove deti,takze jej dame sancu a uvidime 😃

lenik31
29. sep 2016

@miroman možem sa spýtať na meno doktorky? nakolko ja zvazujem prechod zo Samorína do Lužnej a mám výborne referencie, tak len ci to nie je náhodou ona. nech nejdem z dažda pod odkvap.Dakujem Lenka

lenik31
29. sep 2016

Viete mi prosim napísať referencie a názor na p. Dr. Raškovú, zvažujem prechod k nej. Prosim dajte info, nakolko na pluske su take zmätočné, že je trochu náladová, a alebo potom uplne pozitívne, akoby ani nepísali o 1 doktorke. Dakujem moc

vejavanikova
14. dec 2017

@lenik31
Je to presne tak. Raz je skvelá potom hrôza. Čistý blizenec s dvomi tvárami. Chodíme k nej dva roky. beriem ju s nadhľadom keď má svoj deň. Inak neviem aké je znamenie 😁