Dieťatko sa striasa. Je to bežné?

zdenka821
27. dec 2007

Mám takú skúsenosť...keď je drobec k večeru už veľmi unavený, alebo naopak, keď sa cez deň prebudí a držím ho na rukách, tak sa strasie, ale len raz. Je toto u detí normálne?

mamacat
27. dec 2007

aj moja to robi. myslim ze sa nemusis bat. je to o.k. 😉

martina46
27. dec 2007

Aj moja, mi je jej vtedy ľúto, ale asi je to v pohode 🙂

zdenka821
autor
27. dec 2007

Ďakujem, som kľudnejšia 🙂

adetka
27. dec 2007

zdenka... moja to robi, ked cika 😉

zdenka821
autor
27. dec 2007

Ja len preto, že moja mamča sa vždy tak vážne pozrie keď to malý spraví. Tiež som tomu neprikladala nejaký význam...ale je dobré vedieť že je to OK

maminake
27. dec 2007

zdenka821 - akoby som čítala o našej maličkej 🙂 Koniec koncov, striasa aj nás dospelých ... Pekný deň
🙂

jaduska
27. dec 2007

No u nás sa vraví, že to dieťatko strasie, keď sa pociká, ale či je to pravda, to neviem. Našu maličkú minule postriasalo párkrát za sebou, to sa mi nechce veriť, že takto cikala...

boba2
27. dec 2007

Ahoj Zdenka, robi to aj nas Adamko a tvari sa pri tom celkom pobavene. Myslim, ze je to normalne 🙂

liliandax
27. dec 2007

aj nas Petko to robi, tiez vacsinou vtedy, ked sa pocika, a najma ked sa vykaka.. tak to je signal pre nas, ze je uz hotovo 😀

sisa79
27. dec 2007

Vilka striasa, ked kaka... tiez som sa cudovala a spociatku aj zlakla... a potom som si to vsimla...

vlasa
27. dec 2007

moju bianku vzdy striaslo,ked sa moc napapala a tlacila si na brusko a mliecko jej vybehlo hore

denisocka
21. júl 2008

joj supoer,že som to našla

aj mna trapi už pár týždnou striasanie,som nechcela zakladať temu aby som neobjavila nejaku zlu diagnozu 😅

začalo ho striasať najprv len pár krat,a teraz dosť často.hlavne ked jho idem prebali a položim ho holeho na prebalovak-gumeny,alebo ked sa jaší a prestane,tak ho pár krat srasie.

jedninu osobu ktora ma doma traslave dieťa 😀 je moja kamoška,ta vravela stale,že to ked jej Marko cika,tak ho strasie.odsledovala to,lebo ho dava od 4m na nočník.ja melemu do plienky nepozerám.bolo mi divne ale že ho strasie aj 2x po sebe,ale vraj aj to je oki,že jej maly aj 2-3x po sebe kus cikne a strase ho

ale už som kludna ked je nás viac

titkovamiriam
21. júl 2008

mne to robil marek ked cikal 😀

denisocka
21. júl 2008

takže usudzujem podla nášho trasenia,že cikáme až až 😅

bystricanka
21. júl 2008

deniska...aj môj malý sa strasie na nočníku ked ciká. A aj ja sa občas strasiem 😅 Tak je to asi normálne, lebo ja som zdravá(okrem hlavy samozrejme 😀 😀 )

denisocka
21. júl 2008

no šak prave, okem hlavy všetko oka -to je odpoved ked sa niekto pýta,či sme zdraví

hubka
21. júl 2008

baby, mysli sa tym aj krutenie hlavy, lebo moj to robi ked je velmi unaveny a nedari sa mu zaspat, kruti hlavou az sa mu nemozem trafit do ust, ked davam cumel,je to ok???manzel sa ma to uz viackrat pytal a ja ksicht splaseneho krtka ☹

denisocka
21. júl 2008

hej,to robi aj moj, a nielen ked je unaveny.aj ked sa s ím nuiekto rozpráva,tak mu odpovedá hlavou NIE NIE 😅

hubka
21. júl 2008

Fakt???takze to je odmietavy postoj mojho syna.....lebo robi to dost casto, ale hlavne vo vecernych hodinach 😀 😀
som uz kludna, pri prvom dietati nikdy nevies

denisocka
21. júl 2008

neboj,moj robí nie nie n všetko,bohvie čo to maju za blbe zvyky

sirinka
21. júl 2008

aj nasu strasie ked sa vycika...

katka.m
21. júl 2008

Mne sa takto striasajú pri cikaní obaja a to ten starší má 8 😀

letuskah
21. júl 2008

caute, mojho maleho strasie ked dokaka, niekedy ani neviem ze tlacil ale hlavne ze viem ze skoncil 😵

snemcurka
22. júl 2008

Moj sa tiez zatrasie, ked sa vycika.
Vsimla som si to, ked bol bez plienky na dvore, ze po vycikani sa zatriasol

zuzula28
22. júl 2008

jééj nášho malého od malinka vždy riadne striaslo, keď sa vykakal...som hneď vedela, že môžem ísť prebaľovať 😵 😵 😵

alexandra
22. júl 2008

Ja to robim od narodenia 😀 Najma ked som unavena, ale potrebujem fungovat dalej 🙂

ciska
22. júl 2008

aj nasu janulku strasie ked sa vycika🙂

zabka1003
15. okt 2008

Už tu dávno nikto neprispel..
Aj našu Nelku striasa cez deň..dosť ma to znepokojuje..

Robia to aj vaše detičky? 😕

gucz
15. okt 2008

no aj moju striasa keď ciká

blau
15. okt 2008

Ano striasa aj naseho , ked cika ,ked je a nabera si vela a prehltne to rychlo, tak ho strasie...