Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

minkak
16. júl 2009

sivka,ten vysavac sme skusali aj my,pri zaspavani,niekedy zabralo a niekedy nie....takze som to vzdala 😅
a co sa tyka vychadzok presne ako pises aj mne sa ziadalo ist vzdy von a k ziadnemu striedaniu u nas ani nedoslo,bud som chodila sama ked bol MM v praci a ked bol doma chodili sme vzdy spolu,ved co budem sama doma 😀
a chcela som byt aj s nim po celom dni,alebo cez vikend 😉
matka dobru chut 😉
inak babule pisete ako dracice fakt ved ja Vas nestiham.... 😀

martinano
autor
16. júl 2009

dakujem kocky
sivka neuc maleho na ticho lebo sa zblaznis, martin spaval v obyvacke pri tv,aby mal zvukovu kulisu pride cas kedy mu to zacne vadit a bude vyzadovat tichucko,ale este teraz nie, lebo fakt je,ze potom ho zobudi auto na ulici.ja som tiez s kocikom chodila vzdy sama,ale to preto lebo tatino bol tu a babka s dedkom v praci,ale niekedy by fakt pomohlo keby mal kto a doporucujem ti tu kadernicku nie,ze by si to potrebovala,ale pre tu zmenu, na chvliku sama, nacerpas kopec energie uvidis 😉

sivka
16. júl 2009

my mame tiez pustenu TV alebo radio, nie sme potichu, len ten vysavac mi pride trocha dost hlucny. no ale skusime a uvidime 😉

martinano
autor
16. júl 2009

no super, skus ved uvidis 😉

ivella
16. júl 2009

no ja som mojho spachtosa prechvalila,dnes nebuva tolko,ale som rada,lebo marek zato dve hodky spal,tak sme sa mohli muckat 😀 konecne 😅
za chvilu uz ideme tatinka cakat 😵

lenka386
16. júl 2009

Uf, kocky, Vam stihat, to da cloveku zabrat..My sme tiez Matuska neucili na ticho a teraz sa zobudi aj na suchot paplona.. Mal obdobie, ked sompri nom nemohla mat zapnute ani naparovanie na zehlicke.. Sice je to lepsie, ale ked to porovnam s Adamkom - pri tom mohli "tanky strielat" a zaspinkal..

Inak k tym "poporodnym kilam" - ja uz som vyse roka, a stale mam 8 kg "na sebe". Je to riadne vidiet - hlavne na bruchu, tak som sa dala trosku dietovat. Snad to zo mna "zlezie", lebo stale toho vela neobleciem a nechce sa mi menit cely satnik.. 😝

sivka
16. júl 2009

tak dnes uspech, stihli sme obchody, farbicka je kupena.
musim vam napisat dnesny zazitok: na ceste domov z mesta, ked uz mates riadne reval v kociku, sli okolo nas rodicia s pocitam tak 4-5 rocnou dcerkou. ta nam kukla do kocika a skonstatovala: to babatko asi umiera.... no mali sme dost, chudak matko 😕 tak jej rodicia rychlo vysvetlovali, ze to neumiera, iba placka a kope nozickami.... 😅
pink, no mozne je, ze sme sa v cakarni stretli. a ozaj, u koho si vlastne bola na tej kontrole naposledy? a kedy ides k nasmu do poradne?

ivella
17. júl 2009

jojojoooj sivka,to neprijemne,clovek nevie ani ako ma na to zareagovat,ze?
teda baby,vcera sme to tu nejako zanedbali...
my sme mali tau zvlastnu noc,maly spal od osmej do stvrtej,potom sa mu vooobec nechcelo,ale hodil taku sablu ze som vsetko musela poprezliekat aj jemu aj postielke 😲
nato sa zobudil aj marek a isli sme vsetci kukat rozpravky...no a na gauci sme vsetci zaspali asi o siestej az do deviatej 😀

pink_lady
17. júl 2009

ahojte, no je tu nekak mrtvo, co ste sa vsetky dnes upiekli? 😕
sivka super ze mas uz farbicku a le ten zazitok to je veru neprijemne ☹
mne je dnes hodne zle z tepla, 😒 uz by fakt sa zisla nejaka burka, mimo toho ma dost picha v podbrusku, je to neprijemne ale asi normalne, ze?
sivka uz ma vraj po dovolenke, mam tam ist buduci tyzden

lienka55
17. júl 2009

Ahojte,
tak ja som tiez z tych,ktore to tu nestihaju citat,ked tu toho tak vela popisete. 😉
Vcera sme boli na tej kontrole,vsetko je ok,tak som stastna,este ideme raz o mesiac.Na vecer sme boli s tatikom na jazerach,bol si zaplavat.
Dnes sme len doma,nechce sa nam ist do takeho horka von.Navarila som,oparala,umyla WC a kupelnu a idem sa osprsit konecne mam veget. 😝

ivell tak ste si dobre schrupli. 😀
pinky,vobec ti nezavidim tie horucavy,ja ked som bola tehotna/cele leto/,tak tiez boli poriadne horkaaaa. 😝
sivka ked sa zafarbis tak hod nove foto do albumu. 😉

amatula
17. júl 2009

cafte mamuse
tu je ako ticho 😕
fuj tento hic ma zabija uz nech sa ochladí..ja chcem zimu a chcem a chcem meter snehu 🙄
no pink ani ja ti nezavidim....vlastne ani ivelle a a sivke..ako je dobre ked uz to aj samo chodí a vie sa zahrat 😵
a to pichanie je normalne...ale v kazdom pripade netreba nic podcenit 😉

sivka
17. júl 2009

ahojte, jasne, foto hodim, ale najprv sa musim dat ostrihat, az potom sa nafarbim.
veru ze je dnes riadny hicak...
lienka, no super, velmi sa tesim, ze ste to mali ok, tak sa len drzkajte 😵
ja som dnes s matkom hned rano vyrazila do roboty nech sa kolegyne pokochaju a on sa zase hral na ukazkove dieta a ani nemukol 😠 😀
dnes si ho muzik zobral do babyvaku a celkom sa mu v nom pacilo, aj tam zaspinkal.
ale vysavac nezabral, to sa len mracil a kukal na nas akoze o co sa snazime 😀
ivell, no aj nasmu matovi sa obcas zadari taka sleha, minule ogrckal muzovi nohu aj slapky 😝
pink, no chuda nase, takto sa trapis...ale zajtra sa ma ochladit, tak sa ti snad ulavi.
a ozaj, vcera som objednala tie eko plienky, tak som na ne zvedava. objednala som 12 ks plus vrchne gatky, vreco na pouzite plienky a latkove vlozky do podprdy a cakum prask to robi nieco cez 3 litre. takze to sa da, ked si vezmem, ze tolko dam za jednorazovky na 15 tyzdnov.... a toto je jednorazova investicia ak neratam pranie, takze celkom usetrime. aj ked jednorazovky budem davat na von a na noc, ale stale ich tak miniem ovela menej ako takto, ked pouzivam len papierove.
a este asi kupime aj babysatku, kamoska vravela, ze jej malinky sa v nej nadherne upokojil a place prestali 😉
a predsa ked sa vyskytne taky pripad, ze bude komplikovane pouzit kocik, tak satka je prakticka na to.

ivella
17. júl 2009

ahojte,my sa dnes chystame na ostrov,marekovi sa tam nejak zapacilo,tak musime 😀 😀
no hovori sa ze po troch tyzdnoch zacne dieta trosku menej buvat,tak u nas to plati...cele doobedie sme boli hore,takze 3hodiny--teraz trei hodky spime 😀
sivka,ty aj vak aj satku?mne sa do toho moc nechce investovat,aj ked dokopy nic ine uz nekupujeme,ale uz som si vymyslela to lehatko ze chcem..
kedy ides kadernicke? 😅 😅
lienka,perfis ked ste uz ok,popravde som myslela ze to bude dlhsie trvat 😉
pink,sup k vahu,alebo aspon nohy do lavora,my mame vkuse pusteny ventilator,ja som spokojnaaa 😀
amatula,no meter snehu?ako budeme chodit s kocarmi?ja mam na to kolesa pripravene,ale tieto nove kociky,,,no neviem ci dievcence neostanu celu zimu doma 😝 😀
sivka u ktorej dr.ste boli na tie nozky,ja idem jakesovej-len aby som vedela ci mam brat muza,,ten sa potesil,ze pojde s nami,vypyta si paragraf do roboty--ze tam kludne bude s malym vnutri aj saaam...no a ked som mu povedala ze ho bude musiet vyzliect aj obliect----poskrabal sa za uchom,ze jaaaaj,tak to radsej nie.....neviem co sa tak boji,ved uz nema prve dieta 😀

sivka
17. júl 2009

ivell, my sme boli v poliklinike u Bockaya.... 😠
kadernicke sa este len chystam zavolat, tak asi buduci tyzden 😅
idem krmit, pa

pink_lady
17. júl 2009

sivka ze dobru chut malemu 😅 no ten vas maly chce jednoducho zaposobit - asi na potencialne frajerky 😀
ivella k vahu je daleko pokial by som tam sa dotrepala asi by som zomrela 😝 ale nohy v lavori so studenou vodou mam namocene skoro furt 😀
po metrovi snehu fakt netuzim 😀 ale stacilo by ochladenie o takych 10 stupnov 😀
lienka tesim sa ze ste uz ok 😉
hm tie plienky...tusim zacinem aj ja nad tym uvazovat...sivka aka bola ta adresa? 😅 ozaj ty ides kedy na kontrolu k dokimu?

sivka
17. júl 2009

pink - najdes to na www.plienka.sk su tam aj ine ako som si objednala ja, mozes postudovat.
ja pojdem tak o 2 tyzdne, teraz som 4 tyzdne po porode, tak ked budem po sestonedeli.

martinano
autor
17. júl 2009

ahojte
sivka som zvedava co povies na tie plienky
zaitok nezavidim, zaujimalo by ma co to dievcatko doma pozera pocitam,ze rodicia zapnu tv a nestaraju sa, pride mi to tak, neviem 😅
lienka som rada,ze je vsetko ok, myslela som na vs a este aj take tepl pozeram,ze mate teda riadnu horucavu, mam mae tak okolo24stupnov 😎
pink nezavidim ti to tehotentstvo v tychto horucavach ☹
ivella a maly je tichucko,ked je hore?
matko akurat vstal nestyihala som pisat, keym spal lebo som varila a upratovala,tak az teraz

lienka55
17. júl 2009

Nechala som Davida lietat len tak bez plienky,nech sa mu vetraju rany,davam ho castejsie cikat a on mi v obyvacke,.....len take cvrkoty,....naraz taka mlacka,...... a za tou mlackou riadny kus bobka,...... 😀 😠
Myslela som si ze ma vykoti.Ale nie a nie sa vypytat a povedat mi ze sa mu chce.

Pozerala som dnes fotky trencaniek a koho tam nevidim/zdali ste sa mi tam nejake povedome/ sivka a ivell.Teda sivka ty vobec nevyzeras ze si 4tyz. po porode. 😉

martinano
autor
17. júl 2009

lienka ahoj
tak davidko si urobil co chcel a neohlasil 😅
mato sa oduca od plienky aspon na den, celkom sa nam dari,ale obcas mu to nevide, lebo ma strasne moc prace a ked sa do niecoho zaberie aj zabudne 😠
buduce stretko uz dufam absolvujeme aj my, pojdete s nami?

lienka55
17. júl 2009

mati a inak sa Matko vypyta?Povie ti ze sa mu chce?
Mozno pojdeme uvidime co este bude.

martinano
autor
17. júl 2009

no mato nerozprava len par slov, ukaze mi pride za mnou a ukazujem,bud,ze dole gate,alebo sa chyti,niekedy povie,ze tssss, to vie,ale malokedy.on totiz od 8mesiacov chodi kakat na nocnik, rano pravidelne, neznasal,ked mal v plienke a ked sa mu chcelo a este nechodil tak mi ukazal,ze tlaci a teraz ked uz ovlada kde je nocnik a chce sa mu prinesie si ho aj sam.ale viac musim davat poroz,kedy ukaze

martinano
autor
17. júl 2009

sivka krasne fotecky 😵

minkak
17. júl 2009

ahojte kocky 🙂

sivka gratulko k mesiaciku 😵 😵 😵 kraaaasne foteciky-to su ocicka 😵
tak uz mas konecne aj farbicku kupenu ,uz sa zadarilo?no super 🙂
aj objednavku spravenu,no super,tusim uz nabiehate na rezim,ked si si toho tolko vybavila 😉 🙂

no si mala teda zazitok,trosku som sa aj pousmiala,lebo tie deti co nepovedia.....ale zase odkial to ma take male dievcatko 😕 😕 😕 😖

lienka super,tesiiiiiiiiim sa s vami,ze to mate OK 😵

amatula nestras,ze meter snehu-uuuffff,len si to uzime,ved konecne je leto ako ma byt 😎

ivell no teda,tak hovoris ,dalsie stretko zase na ostrove,ked sa tam Marekovi tak zapacilo? 😉

my sa este cabrname na balkone,lebo sme poobede spali do 16:30 😕 je tam bozsky ja s melonikom v ruke na lehatku pod slnecnikom,pohodu mam krasne vo vyhlade-pekne vyhravaju,len tento rok trochu potichsie....no komu lepsie??? 😀

sivka
17. júl 2009

martinka, dakujeme 😵 dnes tatik pofotil, rano mali s mladym vazny rozhovor a matko sa pri tom tak mudro tvarilm ze ho musel cvaknut 😉
no tvoj matko je teda sikula, ako si nocnik sam prinesie 🙂
lienka, no ja som uz z porodky sla takto...neviem, ako je to mozne, ale nestazujem sa 😉 uz len pocvicit a spevnit, lebo som taka mlandravucka, kdeze su moje svaliky spred roka 😀 ale to casom spravime 😉
no a nakoniec som sa nedala na to vylucenie mliecnych veci...akurat ciste mlieko nepijem. kazdy hovori nieco ine, ale citala som na jednom fore, ze nejaky gastroenterolog sa vyjadril, vraj koliky vobec nesuvisia s tym, co mamina zje, ze brusko bud boli alebo nie, ze to len treba preckat az to prejde...??? no a potom si spravte nazor, ked fakt uz som pocula snad milion nazorov co jest a co nie pri kojeni...
fuj, ale teda uz som pekne ulepena z toho tepla, boli sme vonku, kupkali, papali a uz aj bezim do sprchy.

minkak
17. júl 2009

sivka sa sme to naraz poslali 😅

sivka
17. júl 2009

hej minka, aj ja som si vsimla 😀
aj tebe dakujeme za uznanie a gratulko 😵
no to ste si uzili krasny dnik 🙂
veruze dnes bol matko zlatucky, vela spinkal a malo plackal, az sa to bojim napisat, aby som to nezakrikla 😕
tatik ho ma v babyvaku a tam sa mu paci, je spokojny a rychlo tam zabuva.
no ved my sme sa aj zasmiali nad tym, ako to to dievcatko skonstatovalo, ale v prvej chvili som sa zhrozila, ze kde na to taka mala slecna vobec prisla.... 😕
jej, ale uz ozaj idem do tej sprchy...

pink_lady
17. júl 2009

sivka no vyzivam sa tu v pohlade na to krasne babulko co mas v albume ... 😵 😵

a dufam ze bude stretko koncom augusta ja s tym ratam ze odtial idem rodit 😀

minkak ts ts ty sa mas pohodu zadarmo 😀 😀 😀 ale tak kedysi sme to mavali mi takmer pod oknami 😅

sivka
17. júl 2009

pink 😵 😵 😵

minkak
17. júl 2009

sivka,vidiiiiiiiiiiiiiiis ja som Ti to hovorila-5 tyzdnov to bolo u nas 😉 😉 😉 tak este jeden tyzden taky pol na pol a uz bude len lepsie 😀 😵

pink no veru ano ,ale to uz bolo teda davno.....my uz si ju tu uzivame dllllho,nie ved kolkykrat uz je tu?
tam ta Vasa blatova pohoda....na to si vzdy spomeniem 😀
no teda tak rovno zo stretka rodit,pekne si si to vymyslela 🙂

amatula
17. júl 2009

caves pohoda je jedenasty krat nie? 🙂 a ja uz sa jedenast rokov na nu chystam 😒 ale na rok isto!!!!
stretko na konci augusta je fajn to mám narodky 😎

sivka no uzasne babenko..ozaj ja som si ho nekukla nazivo 😕 a mala som tu moznost...