Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
17. júl 2009

to vymyslela martinano 😀 takze dotiahnut aj julianku a pojdeme spolu 😎

no uz nejaky ten rok to je na letisku, to blato fakt nemalo chybu 😀

martinano
autor
17. júl 2009

ahojte dieta ulozene ja nohy vylozene 😀

martinano
autor
17. júl 2009

ale za chvilku mi pride druhe,takze tu dnes dlho nepobudnem pojdeme konecne skor spat,aspon dufam

sivka
17. júl 2009

my sme na pohodu vzdy prchali prec z mesta, lebo sme tiez isty cas byvali pod sokolicami a ked to vtedy bolo na vystavisku....my sme v tom termine chodili vzdy na iny festival, viac podla nasho gusta - tanecny festival v cechach - vo westernovom mestecu Sikluv Mlyn .... chjo, tento rok tam budeme chybat...ale sak zas sa tam raz vyberieme aj s matesom, urcite sa mu tam bude pacit, ked bude vacsi 😵
amatulka, ved este snad bude prilezitost si ho okukat, ked spachame dalsie stretko. no a ten tvoj fesak, no suprovo bol vyobliekany na stretku 😵
marti, tak si pekne oddychni kym mozes 😉

amatula
17. júl 2009

sivka teraz ktory??? 🙂 mladsi ci starsí
ja konecne mozem PC muz sa zahladel na daki film 😵 lebo inak ma tu nepustí..musim sa venovat

minkak
17. júl 2009

amatula,hej ale ja som to tak myslela,ze uz kolko rockov za sebou ja na letisku?
ale teda 11 celkovo no wau 😕 to sa mi az verit nechce 😕
matka no Tebe je 😵
sivka,vsak o rok uz sa mozte zbalit a ist 😉

sivka
17. júl 2009

jaaaj, amatulka,, ked ja si pamatam len toho, co mal velky zaujem o ivellino babatko 😀 😀 som nestihla zaregistrovat aj druheho, sorry 😅 ale tak aj ten bol urcite krasavec 😉
minka, no buduci rok asi este nie, je tam dost prasno, ale mozno o dva tri rocky uvidime 😉

pink_lady
17. júl 2009

kedy pridu tie burky sak ja tu asi vybuchnem ☹ ☹ ☹ tot som vyliezla zo sprchy a uz som cela mokra...

minkak ako to ty zvladas s dvoma drobcami v brusku?

sivka
17. júl 2009

pink veru, ja uz ani tehu nie som a tiez som prave skonstatovala, ze je zbytocne aj do sprchy chodit, tiez uz sa na mna nocna kosela lepi... 😝 😝

amatula
17. júl 2009

sivka my sme boli v sikluvom mlyne ked mal Dalibor tri mesiace..v cechach na to westernove predsatvenie a tam bolo tak hlucno a vybuch ze sme sa zlakli ze bude hluchy..no nastastie je OK

este vam je teplo ja som si dala sprchu a jedno chladené pivo a je mi fajn 😎

sivka
17. júl 2009

amatula, s takym mrnusom? no super, ale my si radsej pockame, uz to tam pozname a kedze my sme zvykli chodit aj na 1 noc, tak pockame az bude vacsi, ved do stanu...
no aj ja som si lupla decko cierneho ale tusim mi je z neho este viac teplo 😝 😝

amatula
17. júl 2009

noo s mrnusom ale muz má v trebiči tetu tak k nej a to je kusok 😉 do stanu nie

pink_lady
17. júl 2009

boze ze pivo nerobte mi chute 😝 😀

lienka55
17. júl 2009

My sme boli s mm a s mojou maminou na jazerach kusok od nas,kupal sa len mm ja sa bojim aby som nechytila nejake chlamydie alebo co.
Potom sme boli babke na hrobe poupratovat suche kvety.
Inak maly bude mat o mesiac dva roky,ale tiez som s nim najradsej doma,nerada s nim niekde dalej chodim,najlepsie je doma.

minkak
17. júl 2009

sivka tak to potom ano,tak teda 2 rocky 😉
pink no ako pisem dobre,dobre,vegetik na balkone-pohodicka lesna 😎
len ako som pisala v teme TN predchvilou ,na tom stretku mi 1x spuchli nohy a do tych miest ma dostipali komare-tak na nervy!!!!este vcera trosku ,ale dnes rano uz som mala svoje kotnicky 😀
no teda ,tak mne ste chutky vobec nespravili,to ja nemusim....ale nanuk si idem dat 😀 😵

amatula
17. júl 2009

to zasa my sme tulaci..Mato má 14 mesiacov a boli sme na orave ked mal tri,vo vysokych tatrach ked mal5,celu zimu na lyze snami,v cechach na 5 dni ked mal 10 a pred tyzdnom v chorvatsku 🙂 to bol ale des cesta 😒 no prezili sme a este vela vela vikendov mimo domu 😵 kamosi,svokra....

lienka55
17. júl 2009

minky este stale neviete co to bude aka kombinacia?
sivka Matej je nadherny,tusim cely tatino??

lucaska
17. júl 2009

boooze,babulky vas precitat,to je radost....uffff

amatula a kde ste boli chorvatsku??? ste boli autom??

minkak
17. júl 2009

amatula,no pekne ,pekne,ale vsak treba!!!!!super 😵
lienka nie stale nevieme,idem teraz az koncom mesiaca,tak uvidime ci uvidime 😀
lucaska,no veru,tu to frciiii,ani ja nestiham... 😅

amatula
17. júl 2009

lucaska na Baska voda...autom cesta tam fajn sme sli v noci...domov sme sli cez den a Mato robil celu cestu cirkus 😒 snad bude na rok lepsie
my radi tulame ja by som cestovala stale....milujem hoteli.penziony..ked nemusim nic robit a má mi kto uvarit rano kavu 😎 a spratat po mne riad...a vsetko deti su vtedy uplne ine v siedmom neby 😵

sivka
18. júl 2009

ahojte, tak ale sa nam ochladilo coooo? 😀 😀 😝 😀
amatula, aj my sme tulaci, a uz sa nevieme dockat, kedy bude mato troska starsi a hned zacneme chodit aj s nim...veru, my sme uz toho pocestovali 😉 to sme sa s muzikom nasli - ved vsade dobre, tak co doma? 😀 😀 😀
ale nie aj doma sme radi, ale niekam vypadnut, nieco zazit, vidiet, to je nase!!!
minule leto sme boli na juznej morave s bicyklami a bolo SUPEEER buduci rok montujeme cyklosedacku a ideme zas uz aj s mrnusom, nech si zvyka, aj on bude cyklista...a turista a cestovatel a ..... 😀 😀 😀
lienka, veru fesak, vsetky babygirls sa musia mat na pozore 😀
my tusim uz nabiehame na 2 vychadzky denne, prave sme sa vratili z trhu a hadajte co sme si doniesli? MELOOOON!
nic lepsie v tychto hicoch nepoznam mnaaaaaam

martinano
autor
18. júl 2009

ahojte
tak my dnes mame uplne pomotany den, tatik rano vstaval do prace a nas mato s nim,tak teraz sa vypytal spat, len som ho polozila do postielky uz spal, zavral oci a chrapal.no to je ta,ked o takomto case len vstava a dnes hadam od siedmej na nohach 😝 ja by som tiez spala,ale varim obed,tak nemozem a poobede sa chystam do mesta a pojdeme pre tatika 😉
no kocky nas cestovatel od dvoch mesiacov cestujeme lietadlom autom 24hod.vydrzi, najlepsie je naucit deti od malicka cestovat potom je to s nimi parada a uzivaju si to, kamoska s malym ani autobusom nemoze ist 😅 hrozne,ja si to neviem predstavit
u nas je teplucko,ale pod mrakom, to je fajn aspon sa nebudeme varit,ked pojdeme von 😎

pink_lady
18. júl 2009

sivka aj ja sa pcham melonom 😵 je to fakt mnam v tomto teple ale musi byt vychladenyyyy 😅 len minule som na noc zjedla asi 2 kg a potom som celu noc behala smer wc 😀 😀 😀
aj ja zastavam nazor ze male deti treba od malicka ucit cestovat, a brat na vylety len u nas zastavam ten nazor len ja ☹ no ale sak snad s drobcom presvedcime ze aj s malym deculkom mozno vidiet svet 😎 a tiez sa tesim ze na buduci rok sa kupuje sedacka na bicykel a prilba a ... 😵

inak mame veeelku stikutku akurat chudiatko moje malicke 😔

kde je to ochladenieeeee? 😠

pink_lady
18. júl 2009

inak ja som bicyklovala aj v tehu ale odkedy som bola druhy krat v nemocke uz si moc netrufam - uz asi by som nemala ze? 😎 aj ked ma to laka 😀

ozaj baby 😀 bola som v obchode a pred nim taka nabliskana audina najvyssej kategorie a pri nej ujo Meciar 😀 😀 😀..a nechcel a nechcel vytiahnut penazenku a prispiet chudobnym ludom 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucaska
18. júl 2009

ahojte, amatula tak super aj my sa tento rok chystame do chorvatska ale letecky.............. 😝
je fakt najlepsie s detmi absolvovat vyletiky a nech si zvykaju, oni su prisposobive, nas lucas nema problem zaspat hocikde a nevadi mu cesta autom , autobusom..........uvidime co lietadlo 😅 😅 😅 😅 😅 😅

aj ja som prave dojedla melon, jedine co mi teraz chudi....ochladenie??? uz od stvrtku basnia o nejakych krupoch a burkach a stale nic.............

martinano
autor
18. júl 2009

baby asi to ochladenie pride v ba je na naete pisane,ze uz je len 17stupnov

martinano
autor
18. júl 2009

my sa chystame von,ale bude prsat 😠

pink_lady
18. júl 2009

hura hura hura uz sa to bliiiiiiiziiiiiiiiiii 😀 😀 😀 baby sorry 😔 ale ja sa teraz tej bliziacej burke fakt tesim 😝 aj ked viem ze vy by ste radsej isli niekde von 😅 😀

lienka55
18. júl 2009

Ahojte,
ja mam nabitu sobotu,rano som zaviezla maleho k mame ,bude tam aj spat,zacala som si umyvat okna a robit take vacsie upratovanie,este som aj varila,mala som majstrov. 😝
Som taka utahana,pojdem asi skoro spat.
Inak s tym melonom ste mi narobili chutky. 😀

ivella
18. júl 2009

ahojte,idem vas precitat,,,,