Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

sivka
22. júl 2009

ahojte, no to mame pekne teplucky dnik za sebou. a zajtra to nebude ine 😝
dnes mi prisiel mail, ze plienky nam uz poslali, tak som na ne velmo zvedava. potom dam info.
ivell, dufam, ze ste sa na dolnakoch neuvarili 😉
dany - tak teda toaletak odpratat z dosahu 😀 😀 ale Gabika si zas najde nieco ine, cim ta potesi 😅
minka, no zavidim, takto ste sa pekne vycvachtali vo vodicke. ako to teraz vyzera na zelenej? voda je cista? ludi vela?
lienka, teda ty si ale pracant! a pink, martinka a amatulka tiez. ja som veru dnes toho moc nestihla, cely den sme bud uspavali alebo krmili...matko bol nejaky nespokojny a furt nevedel, co by chcel. spat nemohol, no uzas. az vecer o siestej sme vybehli do mesta na zmrzku, tak konecne poriadne spal.
pink, len drobcovi dopraj ked ma chut 😉

sivka
22. júl 2009

babulky, chcem sa spytat, o 2 tyzdne ma caka kontrola po sestonedeli. prosim vas, na co sa mam pripravit, co vsetko to obnasa, nech sa mam na co tesit 😖 😝 😒
ked si predstavim, ze sa zas vo mne bude dr. vrtat...brrr, este ma to pobolkava to vnutorne sitie - teda asi ta jazva po nom, tak sa mi tam moc teda nebude chciet ist, ale co uz, mosim vydrzat.

chymenitta33
22. júl 2009

Ahojte cicky 🙂

my sme boli na tej haciende klasika bolo oki. Davidko pekne potiahol od 12:00 do 15:10 bol unavkaný zjavne
Inak máme dalšie dve stoličky dole naraz obe šli a ani neviem len to mal také hrbolčeky predvčerom a dneska už vonku 😵

Davík si tam nepekne podtkol môžku že spadol ale nič si neoškrel, len pršteky na nôžke asi narazil trošku poplačkal ale nič tam nemá 😒 😉
ešte sme išli na kupko po ceste domov tam davo s Luckou sa vyšantili išli sme domkov. drahý my urobil večeru rybku a zemiačky tak som sa napráskala 😀 😉
Zajtra príde Silvia aj s Nicolkom a ideme na kupko s ateším ako si to užijeme 🙂

chymenitta33
22. júl 2009

Sivka--cicka to bude oki...ked si "prežila" pôrod tak kontrola bude nič..Ako ja som mala sekciu mna vnutorne kukla a jazvu my kuki, nech sa natieram. a to bolo vše ukázala som jej foto Dejviho, to je rodinná známa 😉
A ja som išla nejako až okolo 8-9 týždna, nie hned.

sivka
22. júl 2009

chym, vdaka, no sak viem, ze prezijem, ale brrr 😝 snad sa mi to este za tie dva tyzdne dohoji 😅
no tak ste mali krasny dnik, az na to zakopnutie, ale maminka pofukala urcite a Dejvi bol hned ok 😵 a k novym zubkom gratulujem 😵

lienka55
22. júl 2009

sivka ja si tiez myslim,ze sa nemas coho bat,ked si zvladla porod to bude malina.Ja som bola z tych podstivych a isla som hned po 6tyz.Urobil mi hned aj citologicky ster,ci je vsetko oki?
Ale ja osobne som mala tam dolu vo vnutri bolenie az 5mes.po porode,ale iba pri s....e. 😉 😀 A to som nebola sita iba nejake male trhlinky sme pozaplatali. 😀

Idem hajat,dobruuuu!!!!

chymenitta33
22. júl 2009

sivk--držím palčeky🙂a nemáš začo...dakujem🙂ja sa vždy radujem s tých jeho zubačikov🙂akoby to bol prvý..

lienočka--dobrúú 😔

minkak
22. júl 2009

matka zase nasteva 😉
a takto nas ty veru pekne stihas ako pise sivka 😉 si Ty sikulka 😉

lienka som sa zasmiala ako nas Ty pekne volas,ze pinky-minky a hned pod sebou to je napisane tak to tak pekne vyzera 🙂
no ved opatrne-opatrne so slnieckom-veru-veru😀

sivka no super,tak uz sa tesisi,ze?no som zvedava ako budes spokojna,ale urcite budes 😉 asi bolo matkovi teplucko...nedivim sa,ze bol nespokojny,tak zase narocny dnik....
my sme boli tak bokom-chodime na take jedno miestecko,ludi tak akurat tam kde sme boli,same maminy s deturencami a s tymi muslami,deti sa hrali -hracky si popozicivali....tie mensie búvkali v tych musliach,alebo maminky kocikovali 😵 take fajne bolo-dobre som sa citila aj s tym bruskom a kileckami 😀 medzi maminkami 😀
vodicka suprova celkom sa da a hlavne teplucka tak akurat 😉

co sa tyka gyndy ja som bola po 7tyzdnoch,tiez som mala obavy co,kde ako....sa mi tam bude vrtat.... 😅
ale teda neviem koho mas Ty...
no ja som bola spokojna ,prehliadka tak ako inokedy co sa vsetkeho tyka....pekne som to zvladal,ziadne vrtanice 😀 rozumies.... 😉
ako sup-sup-ako aj inokedy 😉
a tiez som jej a malu priniesla ukazat-pochvalit sa 😵 😵 😵

chym tak aj Vy ste si pekne uzili 😉 teeeeda no gratulko k zubkom a ze ste to tak pekne zvladli,to aj vzdy som len objavila-pri tych prvych zubkoch obcas nejake sopliky,ze sme ani nevedeli preco....
a pri tych poslednych ,uz som len zbadala 😀
ale este stale nam chybaju dve stolicky -posledne hore ..
asi teda musim kuk 😀 zase 😀
no mangelik sa o teba teda pekne stara.... 😵

martinano
autor
22. júl 2009

na chvilu odbehnem a mam co citat 😅
sivka neboj ja som bola po siestich tyzdnoch pekne dr.ma pozrela tiez mi urobila ster mrkla prsniky ako je mlicko a pohodicka nic to nebolo.
dakujem za pochvalu
lienka aj som si mylsela,ze asi maly sa pri vas nehra a zavarate 😅 mne dnes moji chalani pomahali pri obede mato ani nedychal drzali spolu rucny mixer a robili sneh.
minkak mali ste krasny dnik,tak super 😵 a opatrne s tym splnieckom aj ty 😉

martinano
autor
22. júl 2009

a pustila som si film a pc na kolenach a veget 😀

minkak
22. júl 2009

no matka, Tebe je 🙂 tak uz porobene?sikulka 😉

hej,hej ved opatrne ,ved ja som bola pod stromom...vacsinou 😉
alebo som len nosila a podavala....a trosku vo vodicke a tak....no amerika ako ja hovorim 😎

martinano
autor
22. júl 2009

no len na zelenu vodu ty nelez do vody je hnusna same sinice,nech cosi nechytis nohy a dost,v dobrom zlatko 😉
ale nic som este neurobila,idem lebo som si vybavovala postu,kurnik ved ten cas leti 😅

minkak
22. júl 2009

matka ,uz som cakala,kedy mi nieco povies 😀
neboj ja som zvyknuta,nikdy mi nic nebolo....ja kupaliska nemusim ja len jazera ,priehrady a tak....kde je plaaaaac a da sa blaznit a jasit.... 😎 😀
nie ze povies dr.!!!!! 😀
a nieje hnusna 😉 je super 😎

martinano
autor
22. júl 2009

ok zlatko 😉

martinano
autor
22. júl 2009

tu nik? 😅

pink_lady
23. júl 2009

Cafte vy ste toh zas popisali 😅
Tuto noc som ceeeelu behala a behala - miska ma na "malu" volala - opuchy odlisli a hned mam o 2 kg menej 😎
Lienka – tak nabuduce 😀 aj ja som inak kedysi nejak nemusela veternik vcera asi prvy krat som ho s chutou zbastila :D
Marti ty si taky nocny upratovac - 😅 mas moj obdiv 😅

Minkak co si ma nezavolala vterkla by som sa aj ja schladit 😀 aj veternik by som ozelela 😀 😀
Sivka a ty sa mu divis ze v tom teple nemohol hajat? ☹ ☹chudiatko moje male ☹ A neuvazovala si ist na tu kontrolu az ked sa budes citit lepsie? Myslim ze to neni urcene presne tymi 6 tyzdnami, pockaj potom este aspon tyzden a pojdeme spolu – ja do po radne a ty na kontrolu :D A tiez sa bude vtedy vo mne rypat - to v tom 36 tyzdno sa robia tie stery uz teraz mam z toho bruchabolenie - to nemusim 😕 Sak ja viem, ze porod bude horsi ale ... 😕 😅 😕
Chy teba si ten manzik inak rozmaznava 😉

ivella
23. júl 2009

ahojte,tak sme stastne docestovali,az na to ze marek vrackal,tak parada,nemali sme kde zrovna zastavit..tak sme potom trosku vetrali auto 😀 😀
svagrina ma na navsteve internetoveho kamarata z anglicka,tak som si konecne aj zaspikovala 😅
no ale ten hic...brrrr,tu lietaju same ovady a ja som zabudla doma sietku na kocar 😠
ze zavarat-to si staci poriadit druhe dieta a mamy a svokry sa len tak hrnu ktora zavari viec 😀 😀 😀
sivka,mna veru ani nevrtal,len kukol ci su dobre zahojene stehy,opravil cosi-to stipalo jak krava a bolo,ale su baby ktore tam idu aj po troch mesiacoch..

amatula
23. júl 2009

ahojte

ja som dnes o 6:10 rano napustala bazen 🙂 😎
uz navarené.kuracie prsia,ryza a rajcinková 😵 upratane dam Mata spat a ideme s Bobom do vody...potom aj krpca zobereme ked sa nabuva
ozaj chym u vas funguje kupko?ja som aj dnes mala ist ale som to vzdala pri predstave co budem sama s dvoma zlobrami 😅 😕
sivka ty nemusis robit nic mamicky s babatkami maju na to narok 😉
a nheboj kontrola bude ok..ved to nebolí 😀 doki ta len mrkne...sa mi frajeri po tak uzasnom porode ze...a po prvom som mala bobky
tak idem si uzivat slniecko tatik nam kupil aj melon a nanuky 😵

dannynka
23. júl 2009

ahojte 🙂

sivka ja som bola pri Gabike az ked mala 7-mesiacov a v pohode,nic mi nepovedal 😅 ,a teraz uz bude mat Domi 3-mesiace a ja som stale nebola,ked ma nic netrapi tak to veru flakam aj ked by som nemala 😅 😅 nebertre si zo mna priklad 🙄 🤐

amatula-aj myideme dnes k svokrovcom do bazena uz sa tesííííííííííííme 😵 prijemne kupaie prajem 😉 😉

ivella-veru ty hmyzaci su otras aj ja rozmyslam ze si poriadim tu sietku.Aozaj a nejako som prehliadla kde ste cestovali 😅 ale hlavne ze ste dobre dosli..... 😉

ivella
23. júl 2009

dany,pri brezno...a tiez sa nam uz napusta na zahrade bazen..no sietku mam uz tri roky doma,nepouzitu,ze konecne ju pouzijem a ja tela ju zabudnem...sak nic ☹ dostipana som takto nebola za cely zivot 😠
vecer grilovacka,sa tesim,som zvedava kto sa prvy ugriluje 😀 😀 😀
inak som od stvrtej hore,maly vcera komplet cely den prespal,len sa dva krat najedol a zase drichmal,no v noci take ociskaaaa 😵 😵 😕 ale ved nemusim varit,nic robit,len kojit a spat a odpocivat---boze komu je lepsie,len by som sa nemusela varit vo vlastnej stave-fuuuj 😖 🙄

sivka
23. júl 2009

ahojte krasavice, vsetkym vam dakujem za povzbudive slova, no sak zvladnem to jasne, aj ked ja by som teda uprednostnila len to mrknutie, na stery by som radsej kapanek neskor...no ved uvidim co povie doki, ci to tam mam vobec dobre zahojene, aby tiez cosi neopravoval ako ivellke 😝
amatulka, dakujem za pochopenie, naozaj toho moc nestiham...ked este aj na kona musim prispiet, no nie? 😀 😀 😀
dany, fuha, to ja by som tak dlho nemohla cakat, ja potrebujem vediet, ze som ok a pod kontrolou.... 😅
pink ja sa asi objednam na plateny termin, nech tam dve hodiny nekysnem, ked teraz uz mam babatko, tak nech to vydrzi bezo mna ten moj hladosko 😅
kocky, krasny dnik prajem, vycvachocte sa vo vodicke a nejako prezite tento sparak 😎

pink_lady
23. júl 2009

ivella tak si to uzite tam, oddychujte a namiesto sietky pouzi nejaku zaclonu 😅 ale ze grilovacka ah jaj ty nam robis chute 😲 a to grckanie - moja prva vec co si zo svojho zivota pamatam je ako sme sli na dovolenku wartburgom, mala som 2 roky vtedy, pred nami trabant ja mame na kolenach, na mojich kolienkach ruzovy nocnik v nom sacek a len som "guckala a guckala" 😀 😀 😀

s kontrolami nemate nad moju kamosku - rok a pol po porode a ona ma este prepustaciu spravu z nemocky doma 😒 mimochodom, sivka, chodi k nasemu dokimu takze nechcela by som ist po nej 🤐 😀 No mas pravdu Matko by to nemusel vydrzat to cakanie - ale to objednanie na cas som uz aj ja par krat zvazovala, raz tak bola, tie 3 eura nie su az tak vela 😅 Ale mohol by ujo davat aj blocky 😀 😀 😀

amatula, dannynka- neprovokujte s bazenom 😀 😠 😀 lebo sa k vam nasackujem

amatula
23. júl 2009

pink kludne máme velky dvor a deti budu mat radost 🙂 😉 😀
aj ja mám kamosku ktora minule zvazovala ze by mala ist na kontrolu po porode...a jej dcera bude mat co nevidiet tri 😅 to ja nee ja idem hned...a k akemu chodite dokimu¨?ja k samelovi ale uz ma minul stval..som planovala zmenu

lienka55
23. júl 2009

Zdravim vsetky maminy a cakatelky,
ozehlene,povysavane,prave som dozapekala cestovinu,maly spi a ja oddychujem pri konovi.Stihli sme byt vonku na cajkli,ale ta horuuucava,radsej sme utekali domov. 😝
Inak aj ja by som sa mocila v bazene,mam sa kde, u mojej maminy,ale nemozem sa kvoli malemu,lebo by sa pytal aj on a nemoze sa mesiac po operacii kupat iba sprchovat. ☹ 😠

ivell to ste u svokrovcov???

sivka
23. júl 2009

amatula, chodime k Jankovskemu, je fajn 😉 aj ja som predtym chodila k Samelovi, ale niekedy tie jeho naladicky...no ved vies asi sama. tak ked sme zacali planovat baby, tak som presla k jankovskemu a som rada. len ma toho chudak vela, vsetky baby chcu k nemu chodit.

lucaska
23. júl 2009

ahojte, vsetkym vam prajeme kraasny slnieckovy dnik, aj by mohlo byt trosku menej slniecka trosku..... 😝

my sme vcera boli na plavke trosku, bolo super maly sa zas vyblaznil...... 🙂 ale dnes sme zostali doma, doobeda sme mali tancovanie, potom nejake nakupy a teraz uz vegetim, som dala maleho spat a napustila som mu bazen, tak ked sa zobudi , bude mat prekvapko.............. 😉 😉 😉

ivell, pekne si to tam uzi.........

minkak, tak bola divocina coo????????,

amatula
23. júl 2009

no ved to sivka poznam poznam.....ja mám casto zenske problemy a to jeho liecenie mi asi nepomaha...no ved uvidim 😒
fuj sme boli s prestavkou na obed asi 5h v bazene..ale mám dost 😝 sice sa mi vratil dovolenkovi bronz,ale chcem sneeeeeh 🙄
a Mato samozrejme ako inak ked bol vo vode chcel ist von a ked bol vonku tak do vody 😖

lucaska ake tancovanie 🙂 ?????a kedy idete na dovcu?

amatula
23. júl 2009

jémine ze dovolenkovi..asi som mala dat y ze 😀 😒

pink_lady
23. júl 2009

tak ja sa tusim pripajam k tomu snehu aspon na dnes 😲 mi prislo tak zle z toho tepla ze pulz som ani nestihala ratat, brucho boli jak slak az som chvilu myslela ze budem volat 112 🙄 nie je mi stale dobre, ale zajtra mam ist do poradne, aj ma napadlo ze pojdem dnes ale sama sa v tom teple neodvazim ist, to by som ozaj nezvladla a dnes nema kto so mnou...snad zajtra bude lepsie pocasie na poradnu 😎

amatula a kde to byvate? 😀 ale uz by som sa do bazena nezmestila ked som uz taka objemna 😀

no na samela som pocula tiez kadeco teda tak ze nem je zly ale ze ma take cudne nalady ... ja osobne som z tych co sa gynekologa bali viac ako zubara a prvy krat som k nemu sla ako tusim 26 rocna 😒 a odvtedy sa ma tam nemozu zbavit asi sa mi tam zapacilo 😎 😀

lucaska ty mas novu fotku, ze? 😵

lienka ty v tom teple zvladas zehlit? 😕

dzina
23. júl 2009

ahojte, to máme dnes hic,.. 😒 ešte sme ani neboli dnes vonku a vyzeaá to tak že skôr pôjdeme na nočnú prechádzku,lebo kým slnko zapadne to ešte potrvá,...ufff......keď raz budem veľká a urobíme bazén na dvore,dám vedieť 😉 a kto bude chcieť bude srdečne vítaný 🙂

prosím vás maminy,poraďte mi: 16.8. mi konči materská /vraj/ dovolenka 😀, neviete dokedy a aké tlačivo treba kde odovzdať kým nastúpim na rodičovskú "dovolenku"? chcela som aj volať na sociálku že čo a ako ,ale v tomto teple sa obávam reakcií kompetentných 😀 aby som im nedvíhala náhodou tlak, že niečo neovládam 😉
verím že tu ste určite všetky schopnejšie ako niektoré "milé" tety na úradoch 😉
ďakujem vám za odpovede.