Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

minkak
23. júl 2009

pink az teraz som to citala,ze som Ta vcera nezobrala,no mohla som ta pribalit veru,tak nabuduce,OK? 😉

Fiiiiiha ,veru vyzera ,ze ide riadna burka.... 😉
utekam zatvarat okna...................

minkak
23. júl 2009

ajojky sovulka,uz som tu,vsetko pozatvarane....ide riadna mela-fuuuuuuuuuka ako diveeeeee......
ale sa da pekne dychat 🙂

martinano
autor
23. júl 2009

akurat mi to maminka pise,ze zacina strasna burka 😅

minkak
23. júl 2009

maminka je tiez sovulka?
no veru ale zatial len fuci a fuci....

martinano
autor
23. júl 2009

ano tiez 😀
no bola som na inej temy je mi z toho 😝

minkak
23. júl 2009

😀
co zase? 😕
co kde ako????

minkak
23. júl 2009

aaaaaaaaaaha,uz viem 😀

newyorkgirl
23. júl 2009

ahojte, tak jedno mesto 3temy hej? ci zle pocitam? 😀

martinano
autor
23. júl 2009

minkak vies 😉
new neva neries 😉 si tu a to je fajn

martinano
autor
23. júl 2009

dnes pracujes ci oddychujes?

minkak
23. júl 2009

new,no vitaj 😉 myslim,ze aj 4 😉 ak nie viac,este je tam jedna nova 😉
zvlast julovky 😉
matka viem,viem....tiez som to tu pred chvilou luskala,co sa tu za cely dnik dialo.....
ale som aj inde,tak nestiham.... 😅
chcem vsetko podobiehat 😀

martinano
autor
23. júl 2009

ty a nestihas?tomu neverim

martinano
autor
23. júl 2009

ja by som si nieco dala, mnam a neviem co 😅

minkak
23. júl 2009

😀
a tak vsade chcem byt,noooo 😀
a este fotky natahujem....a tak....
co take?
porad,ja sa raz ,dva pridam 😀

martinano
autor
23. júl 2009

no ved neviem, idem kuk co mame 😉

newyorkgirl
23. júl 2009

teraz uz nepracujem, uz to kaslem 😀 akurat som pozerala jeden kocik na nete a zistila som ze pri nas asi pol hodku autom idu otvarat obchod tak som im poslala zivotopis a ziadost, pretoze by mi to aj bodlo, este keby mam referencie od pana co otvoril v Laugariciu Alltoys a chcel ma za veducu predajne, tak by to bolo uuuuplne super, takto sa musim prebijat sama, co v UK nie je voooobec lahke 😒

martinano
autor
23. júl 2009

aky kocik?

newyorkgirl
23. júl 2009

taký skladný 😀 už sa moc nevozíme veru chodíme pešo, ale sem tam keď idem na dlhšie do mesta, tak ho vezmem a problém číslo jedna je že Nikolka mi v ňom zaspí, no a máme čosi ako Zapp ale polohovateľné, lenže už má hlavičku cez tú opierku, tak som tuna pozerala taký skladný šporťák a predávajú do neho potom rôzne doplnky, napr. aj vaničku pre bábo, keď už by sme rátali do budúcnosti 😀

martinano
autor
23. júl 2009

tak hod link, ja mam zapp a mato mi tiez zaspi no a predtsav si ako v nom spi no hroza, potrebujem nieco poriesit

newyorkgirl
23. júl 2009

keď ja chodím na dlhé vychádzky často, ona kráča, sa unaví a potom mi zaspí, inak doma mi poobede už nezaspí, jedine vonku, si pripadám, že je zas malé bábo, spí len vonku ako keď bola bábätko a posledné týždne sa v noci budí, že troška mliečka, tak mama šup do kuchyne či jedna hodina či tri či päť ráno.... jaj čo už no... 🙂

newyorkgirl
23. júl 2009

ja som s tým naším spokojná, len teraz tá opierka, máme ho z SK, len tuná samozrejme ma skoro vykotilo, že ja som zaň dala 6000 a tu stoji 100 libier čiže polku NO COMMENT 😠

minkak
23. júl 2009

new a do akej blizkej buducnosti?
tak mas nacvik,ked Ta tak budi 😅

martinano
autor
23. júl 2009

new hod mi ten link, prosim som zvedava ja uz som zufala no mato v zappe vies ako spi, tiez mam pocit,ze je malinky uz pol roka chodil vedla kocika vozit nie a spat v nom vobec tak som vymenila sportak za zappa,ze ked nechce tak co sa budem natriasat s velkym kocikom a teraz este aj mna stale kontroluje ci som tam len mama 😠

newyorkgirl
23. júl 2009

http://www.mamasandpapas.co.uk/product-luna-pus...

má dosť dobré referencie a má ho tu strašne veľa ľudí, je taký spratný a ľahko sa s ním manévruje a páči sa mi že má polohovateľnú rukoväť, isto lepšie ako tie naše plastové typu golfky... ale som si nie istá výškou tej opierky, lebo naživo som Nikolku doň nedala ešte, nikde ho tu nemajú až pol hoďky od nás, tak asi bude výýýýýlet 😀

jáááj no a najväčšia výhoda, na ebayi je za pár šupov 🙂

newyorkgirl
23. júl 2009

teraz máme čosi takéto ale trojkolku

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

bože keď vidím tú cenu a čo som ja zaň pred rokom dala vážne...

ja mám rašej spratné šikovné kočíky a nie tie veľké ťažké hovadá, ta Luna má výhodu, že je už vhodná od narodenia ako šporťák, takže tá vanička byť ani nemusí a predsa, vanička sa používa dosť krátko, takže za tie ceny čo tam majú.... nie je o čom...

martinano
autor
23. júl 2009

tu ho predava jedna baba za 140eur,ale je to ora,myslis,ze sa nejako lisia?ma ho za 140eur

newyorkgirl
23. júl 2009

vies co ta ora neviem ci je to to iste ci podobne, som to nestudovala, ale 140? to novy nie? sak novy stoji ta LUNA 129 tuna teraz, ja ti vravim, neviem ci sa dam na novy ci na ebay, lebo ako to poznam tie kociky tuna baby striedaju ako ponozky a su aj nove niekedy od 0.99 aukcie

martinano
autor
23. júl 2009

pisem ako truba ja uz nevidim ci co 😠

newyorkgirl
23. júl 2009

tak z toho co vidim na amazone je to asi starsie vydanie Luna by som povedala a nema na obrazku polohovatelnu rucku

martinano
autor
23. júl 2009

aha no to ti verim, vazne o nom rozmyslam ja uz som na tu oru pozerala pockaj hodim ti link