Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

lienka55
30. júl 2009

Ahojte maminky,
ja som prave dovarila,idem zehlit,a ked maly vstane poobede chcem ist pozriet kamosku.Zajtra idem dobbeda so segrou do Laugaricia a poobede ideme na vikend do Terchovej,takze tu nebudem. ☹ 😠

ivell,mna sa tiez dr. po sestonedeli pytal ako to budeme riesit?Tiez mi poradil Cerazzete,zobrala som si jedno balenie ale akosi som k nemu este nedostala a to budu uz 2roky. 😀 😀 😀 Takze ti neporadim.A nemyslim si,ze si nadrzana samica,ved kazda z nas vie ake to je ked ,,je chut,,. 😀 😉

sivka a ty sa stale necitis dobre,po tejto stranke?

siska br a ake to je s tou mirenou,myslim celkovo, zavadzanie a zitie s nou?Ak chces napis aj do IP,ja by som sa toho strasne bala,aj ked po druhom baby by som sa nećhcela napchavat tabletkami.

minky tak si to uzite na Zelenej vode,pozor na slniecko!!!

miroslava72
30. júl 2009

Dik,ivell urcite napisem,ved sem tiez patrim hoci som rodila pred rokom.
A Anag je naozaj super,urcite sa s nou poradte.
Len to nevzdavajte a casto prikladajte,rozbehne sa to.

No inac to s tou mirenou by aj mna zaujimalo...ake to je?

lucaska
30. júl 2009

ahojte, ivell , tak sa tu uz az smejem na tvojich hlaskach..........ani nemam cas sem kedy ist, som rada ked vecer lahnem do postele, mam akesi migreny v poslednej dobe.........

amatula, kde chodis do hrozenkova na kupalisko??????????????

minkak, tak super ze ste vsetci v poriadku,len tak pekne dalej a nech sa drobcovia trosku ukazu, nech doktor posmiruje co to bude....

dnes mame pekny hic , ja som sa dnes konecne venovala domacnosti a veciam podobnym..... 😝

siska_br
30. júl 2009

sme naspat z poradne, kluchticka nam vazi 8860 g a meria 73 cm, uf pomaly moze nosit samko mna a nie opacne 😀

prosim vas, nemate nahodou niektora referencie na ocnu dr. Vavrovu? mame odporucanku k ocnemu, samkovi ubieha jedno ocko a nas dr. nam odporucil tuto... ja tu nepozname vobec ziadnu, nemate nahodou nejake dobre skusenosti?

lucaska - chudatko, tak to ti vobec nezavidim tie migreny v tychto horucavach ☹ skore polepsenie zelame

nooo a k mierene....je tu o mirene aj samostatna tema, kt. som jasnacka pred zavedenim prelustrovala a su tam myslim vo vacsej miere negativne reakcie. mne ju odporucil moj doki a dala som si poradit. zavedenie - no zazila som uz aj prijemnejsie veci, ale prezit sa to v pohode da a trva to len chvilocku. a nakolko tiez patrim k pacientkam fesaka jankovskeho, nebolo to take hrozne 😀 😀 😀 . potom som mala bolesti, na co ma dr. aj upozornil, odporucil mi ibalgin a bolo po probleme. a od vtedy - klop klop - vsetko v najlepsem poraaaaaadku. ja si ju neviem vynachvalit, neviem co je menzes, bolesti, vytok, nemusim kazdy den mysliet na tabletky...neviem, stale este kojim, tak uvidim, co bude ked dokojim, ale zatial 120%-tna spokojnost. mne jankovsky povedal, ze ju odporuca ako najsetrnejsiu antikoncepciu pre zenske telo, nakolko tie hormony sa vylucuje priamo tam, kam maju a neputuju po celom tele, ze on ju naordinoval aj vlastnej zene. a tiez sa mi pozdavalo, ze pokial by moje telo mirenu neakceptovalo, do pol roka mam narok na vybratie a vratenie penazi 🙂, predsa len to nie je najlacnejsia vecicka. no niezeby som tu chcela robit propagandu, je to silne individualna zalezitost, ale u mna naprosto vyhovuje 😉

sivka
30. júl 2009

siska, gratulko, tak to je krasny chlapisko ten tvoj Samko 😵 😵 a to je super, ze idete na dovcu, pekne si ju uzite, ale potom budes mat co robit, dobiehat na konikovi 😀 😀
dufam, ze aj my sa raz budeme moct pochvalit, ako sme pribrali 😅
no a tusim si ma namotala na tu Mirenu... 😉 len ja musim pockat az budem ok...myslim, ze este by mi to tam asi nemohol pchat 😖 no som zvedava co mi doki povie na kontrole ako to tam vyzera 😕
lienka, tak si uzite pekne Terchovu, veru isla by som 😉 ja hocikam, my sme taki tulaci, uz som to tu aj pisala 😉
ked sa matko zobudi, dame napapat a asi sa pojdeme prejst bud do mesta alebo na ostrov...no hadam sa neuvarime.

lienka55
30. júl 2009

Siska ja sa strasne bojim toho ze to moc boliii a preto som si povedala,ze v zivote nikdy.A to vobec nebudes mat po dobu 5rokov menzes?

siska_br
30. júl 2009

lienka - no tak az taka strasna bolest to fakt nebola, ako trosku mi zamrzol usmev na tvari, ale trva to ozaj len chvilocku, co ja viem 10 min aj so stiahnutim nohaviciek 😀 , potom to boli bolesti ako pri silnejsom menzese, ale ten ibalgin to raz-dva poriesil....s tym menzesom je to tiez uplne indiviualne, niekto ho ma, niekto nie, ale ze v drvivej vacsine by mal byt slabsi, nebolestivy...tak neviem, u mna prebieha take jednodnove faaaaakt slabucke spinenie...dufam, ze si zachovame dobre zvyky 🙂 🙂

sivka - dakujeme, urcite, som si celkom ista, ze sa to u vas s priberanim tiez upravi...my sa tiez chystame vonku, ked sa samko dospinka, zeby sme sa opat postretli? 🙂

my sme tiez taki tulaci, radi behame kade-tade...a s malickym je to take akesi ine, este krajsie, uz sa hrozne tesim, ked bude este trosku vacsi a bude to vsetko viac vnimat a prezivat a tesit sa zo zvieratiek a vyletov a vsetkeho... 🙂

pink_lady
30. júl 2009

ahojte, tak uz som konecne doma 😝 musela som si pockat az mi na konovi naskoci ten 34 tyzden 😎 😀
moc som vas posledne dni necitala nejak ma chytali uz depky ...snad to zajtra dozenem, ak nebudete moc pisat 😀

ivella
30. júl 2009

ahoj doma 😉 😉
nemam cas,potom pisnem,akurat sme dorazili zo zelenej vody a deti treba obriadit 😅

pink_lady
30. júl 2009

teraz som zbezne nieco prebehla ocami - vidim ze sa tu trapite kojenim a priberanim, tak drzim palce a pekne na sebe pracujte aby som potom od vas cerpala skusenosti 😎 😅
inak sme zas otoceny prdelku a nejako sa voooobec nehanbi, na uzv nam ukazalo taaaakeee kraaaasnee gulky 🤐 😀 a prvy krat som to videla tak ze krasne obe rucicky vsetky prsteky, tak som sa tusim zamilovala 😵 😵 😵

amatula
30. júl 2009

caves nestinacky.......... 😝 🙂
pink super ze ste doma 😵

lucaska..v hrozenkove hned za hranicami na pravo..je to nove asi tri roky.....je tam super tri bazeny 🙂 fantasticke malo ludi ale samá osa!!!!!!! 😒 kazdu chvilu deti plakali co ich stipla..nie nase nastastie..ale je to blbe ☹ 😒 inak je tam uzasne

lienka55
30. júl 2009

Tak ja som bola u tej mojej kamosky,stihli my aj maleho ostrihat s masinkou,zase reval ako tur ,,bojo,bojo,, 😢 .
Zajtra sa sem nedostanem a cez vikend sme prec,takze nebudem mat sancu vas docitat.Tak si to tu pekne uzite.

pinky,super,ze ste konecne domka,nemigrenuj!!! 😉 A co ti povedali lekari?
siska aj mna si troku namotala ale strach je vacsiiii. ☹
amatula tak ste si to tam riadne uzili,teda deti. 😉

pink_lady
30. júl 2009

lienka oni toho moc nenahovoria 😀 ale ja som dnes povedala izbovemu ze sice nemam nic proti nemu ale ze dufam ze ho zajtra rano uz neuvidim 😀
inak to uz snad dako dobojujeme k šťastnemu koncu a to dejstvo s nazvom porod nejako prezijeme 😕 😝 😕
rozmyslam ze by som si mala predpovedat kedy pojdem rodit, kedze toto ze v 34 tt budem v nemocke mi vyslo 🙄
baby a neprovokujte vodami ako zelena voda, hrozenkov a coje viem co 😠 ale nieee...taaak rada bych sa isla schladit ale uz sa slniekcu budem veru vyhybat radsej ... 😅

sivka
30. júl 2009

ahojte, tak som rozhodnuta uz matka v noci nebudit....dnes som ho cez den vela prikladala, tak snad priberieme a bude to ok....hlavne sa mamina musi ukludnit...veru bola som z toho na prasky, ale uz je lepsie.
lienka, aj ty si uzi vyletik 😎
amatula, no super, uz sa tesim, ze tam buduce leto pojdeme sa okupkat, dobry tip 😎
pinky vitaj domenka a super, ze si krasne videla paprcky na UZV 😵 a co dalej, kedy mas kontrolu alebo aky je dalsi postup?
idem ja do sprchy konecne, este sem nakuknem potom

lucaska
30. júl 2009

ahojky, pinky tak super ze uz si domka....

amatula, tak ste mali kraasny vyletik, uz som pocula o kupalisku s vela osami som nevedela ze je to na hrozenkove....skoda, preco je tam tolko os????? ja som alergicka , takze pre nas by to bolo nebezpecne.... 😝

minkak
30. júl 2009

ahojte 🙂

no Mirka vitaj medzi nami 🙂 a dakujeeeeeem 🙂
siska dakujem ,no snazikame sa 😉 kraaaasne miery mate 🙂no co sa tyka ocnych v tomto ja nemam vobec prehlad....
tusim si aj ,mna na tu mirenu navnadila 😀,tak potom snad nezabudnem 😅
lienka my sme neboli na zelenej 😕
lucaska dakujem,no ved smirovala,smirovala 😀 ale mali nozky pri sebe 😀
sivka jasne,ze uz aj vy sa coskoro pochvalite 😉 😉 😉 a hlavne klud,ziadne ,ze na prasky-no-no-no-nebojkaj dobre bude 😉 😵

pink no vitaj domenkaaaaaaaa-teskam sa ze si doma 😵 len pekne oddychuj!!!!! 😵 krasne gulky-sa tu smejem 😀 ,no verim,verim,ze si sa zamilovala 😵 a jasne ,ze dobujes!!!!vsak uz si si to napisala predtym ,ze 44tt 😀 😀 😀
amatula-no tusim by sme am isli aj kuk,da sa tam platit aj nasimi?vsetky ceske korunky sme naschval naposledy minul 😀 lebo ,ze uz tam tak skoro nepojdeme... 😅

miroslava72
31. júl 2009

Ahojte 🙂

Dievcence,potrebujem poradit.
Mala zacala byt tento tyzden totalne na mne zavisla.....stale len mama,mama a nepohne sa odo mna...dokonca aj ked sme len my dve doma,tak je stale nalepena na mne...idem do kupelne,drzi sa ma ako kliest a tam sa chyti za moju nohu a caka,co bude dalej...sedim na sedacke a to iste...chvilu sa hrame...a opat je uz na mne.
To nevravim o tom,ze tato je uz nestastny,pekne sa hraju,blaznia sa,ale musim byt aj ja v izbe,hoci si ma nevsimaju a akonahle sa pohnem uz je aj krik a plac.... co s tym?
Vonku problemy ziadne nie su...to by sla aj s certom 😀
Mate s tym nejake skusenosti?
Lebo co si pamatam,tak so synom som nic take nezazila.

pink_lady
31. júl 2009

ahojte,
jaaaj az vcul som vstala, vlastna postielka je na nezaplatenie 😎 😀

sivka tak tak, hlavne klud, vsetko bude ok, uvidis 😵 my kontrola o 2 tt, sledovat tlak a keby vyskoci tak hned k dr...
mirka ja by som ti rada poradila ale neviem ako este nemam skusenosti ☹
minkak ty si tiez sybila hod daky termin 😀 😎 ked mne to prislo take smiesne ako to dr povedal "pozrrite tu su gulky a tu penis" 😀 😀 😀 😀

ivella
31. júl 2009

ahojte,vcera vecer som total odkvasla s marekom,tato ostal s malym v kuchyni ani neviem dokedy-cakali ma 😀
ja tiez uz uvazujem o tej mirene,len keby to tolko nestalo,zrovna ked mam velke vydavky ☹ ale necham sa poucit a mozno neskor...a coho sa bojite,akej bolesti?ved ked sme prezili porod,tak par minut uz je malina,no nie? 😅 😅
pink,vies kolko veeelikych brusiek bolo vcera na zelenej vode?az som sa cudovala.. 😨
taka som cervena,ako vzdy,ako prasa-slnko mi fakt nerobi dobre...no a keby ste vedeli,mareka sme absolutne nedostali do vody za cely cas,nechapem co to mam za decko,dnes sa uz vypytuje do bazena na balkon..hlupacik 🙄
mirka 72,toto deticky robia,prejde ju to,potom bude mozno prilepena na tatikovi,aj ked moj je uz tri roky len moj cecek 😉

martinano
autor
31. júl 2009

ahojte
idem docitat vybavovala som len postu posledne dni.
mirka ahoj u nas to bolo to iste nic si z toho nerob matovi to trvalo par dni, to same prejde 😉
pink vitaj doma a ostatne idem docitat, ulozim mata a potom papa zatial

pink_lady
31. júl 2009

ivella aj ja by som isla keby mi slnko a teplo robia dobre 😅 dnes mam zas divny tlak - najvyssi ze 142/116 tak som tak rychlo zalahla zadebnila sa 😀 - uz nepotrebujem ist naspat do nemocky- az rodit 😎 uz budem radsej poctivo v klude a co sa da pre babatko dokupim cez net, v tomto teple kazdy pohyb je namaha 😝

miroslava72
31. júl 2009

Dakujem kocky.

Tak budem teda cakat,kedy ju to prejde.

martinano
autor
31. júl 2009

ahojte ja uz som tu nedocitala som, boli ma hlava ako kona
pink oddychuj a lezkaj este aspon nejake tie dva tri tyzdne, nech malinky este trosku podrastie 😉
mirka to prejde u nas to bolo zalezitost par dni, budem drzat palce 😉

martinano
autor
31. júl 2009

jemine,tak toto ja nedocitam, idem sa najest kym mato spi a budem sa snazit 😅

siska_br
31. júl 2009

ahojky babulky 🙂

martinao - ty by si prosim nevedela poradit???? dobreho ocneho lekara pre nasho malickeho. nas doki nam odporucil dr. Vavrovu. ja tu nepoznam vobec ziadneho...

pinky - davaj si na seba pozor, pekne lezkaj, muzikom sa nechaj obskakovat a oddychuuuuuuuj a spinkaj, aj do zasoby ak sa da, co nevidiet sa ti to moze hodit 😀 este kusticek nech vydrzite

ivell - a to co, ze vam chlapciatko neslo do vody??? 😨 ci na balkone lepsejsie? ja som bola vcera malemu zhanat koleso, ale taketo s otvormi na nozicky, lebo my sme este krpatyyyy, zohnala som v draciku, tak uz mozme ist aj to tych dudinec. joj, ci sa tesim, nech len pocko trosku vydrzi

minkak - ale ja si myslim, ze sa vam detvaciky este ukazu, ved nemozu sa do porodu tolko zasivat, nie?

lucaska
31. júl 2009

ahojte, martinano tak nech ti bolenie co najskor prejde mna dnes prvy den po tyzdni a pol neboli hlava, dufam ze to nezakriknem..............

siska,tak idete trosku na vyletik.................a k tomu ocnemu, my sme boli u doktorky cagalovej a bola super, zlata, mila, ja som bola spokojna.............. 😉

dannynka
31. júl 2009

ahojte 😉

nestiham citam,len teraz co som zbehne skukla.

ivella ani Gabika minechce ist do velkeho bazena,pred rkom v pohode a teraz nic 😅 ale v malinkomby sa splehotala stale 😝

dannynka
31. júl 2009

ozaj a ako bolo na zelenej vode aj my by sme chceli kuk. 😉

miroslava-mozno ma len take obdobie a ani sa nenazdas a prejde ju to 😉

pink-opatruj sa doma a vela oddychuj 😉

siska_br
31. júl 2009

lucaska - dakujem velmi pekne za tip, pisem si 🙂

danny - my sme boli tiez tento tyzden na zelenej, ale len tak podvecer, to tam uz bol klidek-tabacek, tazka pohodicka, akurat ze na moj vkus malo kupacia temperatura vody ☹ ale prostredie sa mi pacilo 🙂

ivella
31. júl 2009

jeej,dany,ahoj..bolo tam skvele,my sme boli prva krat a banujem ze tam nechodime,ale nemali sme auto,tak by to bolo o hubu..je to tam velikeeee,osy sme stretli len dve,aj to ked krpec lizal zmrzku.voda tepla,aj deticky sa maju ako zabavit.a ten moj somarik?este nebol na takejto vode,no vypadalo to smiesne,vkuse stal pri brehu a pozoroval okolie,tusim hlavne baby 😀 ked ho tatko trochu ofrkal alebo nozky namocil,vrieskal-tak sme vypadali ako tyrani 😀
siska,opytam sestry na ocnu,chodila tam s malym casto,len neviem komu--dam vediet.
martinka,na hlavicku kavicku 😉