Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
8. aug 2009

cafte,
ivella sak si mala doniest aspon tobina k tete pink, by mi tu pekne spinkal a ja by som ho obdivovala 😅 akoze vas nikto nechvali ja som ta vcera chvalila ze si kocka 😅 😀
my sa mame lepsie ako vcera dufam ze sa este nejaky cas udrzime pokope...ale tie lieky na tlak o booozenku som po nich ako opita 😀 😀 😀
no ale teda kocky to co je za datum stretka ☹ to ma tam tusim umyselne nechcete 😀 lebo sak ak este bdueme nahodu pokope tak to budeme 5 dni pred terminom, tak to nehrozi ... ☹ a keby naaahodou sa rozdvojime skor tak asi tiez by to bolo este nerealne ☹

pink_lady
8. aug 2009

a ozaj sivka tych chlapcov poznam oboch ale viac menej z videnia ... 😅 ten v bielej koseli sa straaaasne podoba na mojho niekdajsieho byyyvaleho tak si vzdy na neho spomeniem ked ho stretnem i ked to bolo niekolko rockov dozadu 😀 aj naposledy ma myklo ze co tu robi dodo 😕 😀 /byva v KE/

mucilienka
8. aug 2009

sivka, ozaj krasny chlapcek, tie vlasy mu zavidim uz teraz 😵 a tiez som na tom podobne ako lienka - Matejko je vase druhe baby? lebo v pase nic nemas

mucilienka
8. aug 2009

pinky, a ake mas lieky na tlak? mne sa v prvom tehotenstve tiez zvysil tlak v 36tt, ale bolo to bez opuchov a bielkoviny v moci, dg. znela tehotenska hypertenzia - uzivala som 2x1 Dopegyt... som si pekne polezala v nemocke pred porodom, malu som este 2 tyzdne prenasala.. 😅 no, ale aspon som spoznala minku, inak by sme sa nestretli 😵 😵 😵

sivka
8. aug 2009

ahojte, muci, lienka, ale som vam hlavicky poplietla 😀 😀 😀
no ano, matej ma dvoch braskov - dvojicky, co ma muzik z prveho manzelstva 😉 takze tak. uz su to dospelaci, takze teraz maju takeho minibrasku 😀 😀 😀
a aj preto my uz dalsie baby neplanujeme, uz staci 😀 totok malicke mame, aby ja som sa tiez mohla vytesovat z rodicovstva a mangelik si to teraz zas vychutnava inak ako predtym... 🙂
a este raz dakujeme, ste take zlate, uz sa ozaj cervename 😉
ivell, skoda, ze ste sa na ten ostrov nedostali, my sme tam dnes boli 2x 🙂 a drzim palceky s tou skolkou.

pink_lady
8. aug 2009

jezkovi voci nestras, ze 2 tyzdne este prenasat 😕 😕 😕 ja sa tiez krmim dopegytom ...

mucilienka
8. aug 2009

sivka, tak uz som v obraze, aspon ja 🙂
pinky, no hej, baby sa vraj vzdy prenasaju 😀

pink_lady
8. aug 2009

muci 😠 😠 😠
ale tak ja dufam ze v pripade ze by bola planovana sc ze by ma nenechali dlhsie prenasat... 😕
inak ja asi nemchapem 😅 susedka mi poradila na odvodnenie melonik, tak som o s prepacenim zorzala poobede kilo a pol a ziadne cik cik 😕 ale tlak je ok takze snad to zas pride v noci 😎

lucaska
8. aug 2009

ahojte, my sme sa dnes vratili z tatier.................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pinky no ja ked si dam melonik, tak cikam stale..................

ako sa inak mavate, sivka, ivell ako priberaju drobci??????

kedy sa planuje stretko???? lebo som to tu len tak prebehla, co ste popisali cez tyzden..............

pink_lady
8. aug 2009

lucaska vitaj doma ako bolo v tatrach? 😵

no ved to, ze pomeloniku chodim vzdy aj ja ...teda chodila som... 😅

no kocky idem ja do hajan, bru nocku vam vsetkym 😵

amatula
8. aug 2009

aaahojte

teda ale ste popisali 😕 uz ani neviem kedy som tu bola...

my sme boli skoro 24 hodin bezdetny..tak sme vcera vecer vymetali bary 😎 juj ako dobre bolo

lucaska ako bolo??

sivka Matej je vlasač krasny 😵
pink ako??
idem este pocitat.............

lucaska
8. aug 2009

bolo super, lucasko bol uplne stastny, chodil si tam kde chcel z chaty som ho videla cesta je daleko maliny zbieral ako taky maly macko, a otravky tie bodovalil, tak volal muchotravky ale len ich obzeral esteze ich netrhal.... 😝 robili sme si vyletiky , taka super zmene,,...................

amatula, tak to ste sa teda mali.taka disca to by som brala.....xixi

pinky dobruuu

minkak
8. aug 2009

ahojte kocky 🙂
no babulky dakujem,ale nejako som to zaspala-uspala....chvalabohu....jej babulky,ze ste prisli o jeden zub....to ja viac....mne isli zubky dolu vodou ,len taky suchot....a teraz mam zakazane chodit k zubarke 😖 tak sa mi to ruca ☹ ale nebolelo do teraz....vsak ptom to dam dohromady 😉
takze asi tolko k mojim zubom....len sa tesim,ze s malou sme to tak pekne zvladli a uz ich teda mame vsetky a uspesne vonku 😉 snad ona bude na tom lepsie ako ja 😉 😉 😉

Lucaska este raz vitaj domka 😵 chybala si nam tu 😵
stretko sme dohodli vcera vecer este len na 10.9.-stvrtok 😉

pink,vsak ja tiez neviem co bude dovtedy....je to este dost daleko....tak kludne mozme dat este jedno stretko medzitym pre istotu 😉 ked ani lienka tu vtedy nebude.....
babulky ved kedy navrhnite?????????????????????????????????????
nech to zase nieje na mne 😀 😀 😀
muci dufam,ze sa aj Ty uz pridas!!!!!! 😵 😵 😵

muci no veeeeeeru 😵 😵 😵 a zase sa tam stretneme 😀 😵 😵 😵 😀

sivka ,len sa necervenajte!!!!! 😵 ja krasnucky 😵 ivell a ved chvalime aj Vas 😉 ako priberate,spinkate,no ale daj aj fotecky teda 🙂

pink no Ty prenasat asi nebudes,ked mas naplanovanu sc 😉 drzkam palceky nech Ta ten melonik popozenie 😉 😉 😉 a super,ze tlak uz je OK 😵 no chod buvkat dobru nocku,pa 🙂

amatula fiiiiha,no teda,ale Vam bolo 😉 🙂

my sme sa dnes vybrali kuk zase do Hrozenkova,popytali sme sa ludi popozerali no ale zdalo sa nam ,ze osy su,tak sme odisli a isli sme zase na zelenuuuuuu 😎 😎 😎 bolo super,zase sme zakoncili na langsoch 😀
zase vyhravali-no tam to zije 😀 tak som sa trochen pohupovala 😀 juuuuuj 😅

a stretla som tam lienku 🙂 teda ona prisla za mnou,ja by som ju nebola spoznala....ja s mojou pamatou na tvare....
tak som rada,ze sme sa zoznamili 😉

no bolo nam dnes zase super 😎 😎 😵 😎 😎

lucaska
8. aug 2009

babulky, noo my stretko neslubujeme, skor nie............................no ved mozme dat teraz dake 13,19, 20
augusta????

minkak, tak predsa su tam tie osy stale???? 😠 😠 😠 😠 😠 ja ze pojdeme kuk........

minkak
8. aug 2009

Lucaska ja aj v pohodke tento tyzden-12-13,skor asi toho 12-teho ak by sa Vam dalo 😉

ja Ti neviem,nejako sme nechceli riskovat....bolo tam viac ludi ako minule....mozno ich tam tolko nebolo...ja neviem.... 😒 radsej sme odisli na zelenu 😉

martinano
autor
8. aug 2009

ahojte aj ja uz som tu 😉

martinano
autor
8. aug 2009

stale robime tu ibyvacku este to nie je zostal tu stary nabytok,takze to vyzera stale katastrofalne 😅
no co uz hadam zajtra si pride ten kamarat co ho chce pren, inak neviem ako sa tu budeme hybat so svagrovcami plus dve deti 😝

newyorkgirl
8. aug 2009

dobry vecer neskory 😀

martinano
autor
8. aug 2009

ahoj new

lucaska
8. aug 2009

ahojte............ 🙂
minkak 12.teho moze byt o 16.00???????

martinano
autor
8. aug 2009

new si tu?

newyorkgirl
8. aug 2009

som som

newyorkgirl
8. aug 2009

ale ma to taha do postielky veru 😀 sme sa dnes vysantili vonku zas bolo slnieckovo tak som patricne unavena 😎

martinano
autor
8. aug 2009

tak chopd spinkat chcela som ta poprosit ci by si mi kuk na jeden inzerat,ale to ma cas aj zajtra chod si oddychnut pa

newyorkgirl
8. aug 2009

tak mati az si tu este davaj... 😀

martinano
autor
8. aug 2009

som pockaj zlatko dam link

newyorkgirl
8. aug 2009

nooo a co s nim? 😀

martinano
autor
8. aug 2009

popis parametre to viem , je novhy to viem ako postupovat dalej?dakuujem

newyorkgirl
8. aug 2009

no lenze taky detail ona pise ze posiela iba v ramci UK, mozes to mat poriadne drahy balicek tam ku vam letecky a lodou to trva aj mesiac aj viac, to viem, lebo sama posielam mnooozstvo balikov AIRMAIL po celej Europe... tak neviem co vymyslis...