Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
11. aug 2009

baby ani sa nepytajte letim na slovensko zajtra, teda uz dnes

minkak
11. aug 2009

matka??????????????? 😕

lucaska
12. aug 2009

matka a coze tak na rychlo??????????????? 😕 😕 😕

ivella
12. aug 2009

ahojte,tak dnes je krasne,ostrov platiii 😉 😉
marti,od teba sa asi podrobnosti dozvieme az na sk,tak ta teraz necham na pokoji,drzkaj sa a prijemny let 😵
magdi,tusim je u vas uplne prve babo v celej rodine,ze? 😅 😅
na mestskom urade robia uvitanie pre deticky(v svadobnej sieni),pride ti pozvanka na niektoru sobotu,budu tam kecat,bla bla,dostanes ruzicku a mala nejaky darcek-my sme dostali napr.navliecky na paploniky,sestra osusku..
malu polozite do tej postielocky tam a kazdy si to foti na pamiatku 😀
sivka,ak si neni rozhodnuta,ja by som to nekupovala..
siska,vak moze byt aj mokryy,neva 😉 😉
no mne gyndos predpisal zelezo v pondelok a maly uz ma tiez zelenkavu kaku 😒 ,,ale tak co,nemozem to vysadit,vraj som velmi bledaaa-neviem ako to poznal,ked som mala na sebe make up 😀 😀
inak vcera vecer tato odisiel do roboty,ja som zalahla s detmi(21.00)a vstali sme az rano o 6.30 na prve papanie,no uuuuplna nadhera 😀 😀 len som chcela ist na pc,no neva,aspon sme si pospali..

ivella
12. aug 2009

solmi,no lenka bola v nemocke?to si asi tiez nevedela rady s kojenim?a nevies ci uz skoncili kojit?
magdi,my sme mali pri porode 4350 a po troch tyzdnochi 4500,preto tie probleeemy.. ☹
minka,som zvedava ake mena nakoniec vyhrajuu(len aby to bolo iste,na uzv jeden nikdy nevie 😀 )

mucilienka
12. aug 2009

kocky, pozdravuje vas venonna, a ze ci neviete, ako sa vola pinky oficialne - obcianskym menom, isla by ju kuknut.. poslite mi do IP, dakujem 🙂

martinano
autor
12. aug 2009

ahojte letenka je na vecer,ale zatial som ju nezobrala miesta su este uvidim ako bude, len sa vyjadrim tolko ludska hlupost je nekonecna a tato napachala velke skody ☹ 😠

solmi
12. aug 2009

Ahojte,Ivell kojila 3 tyždne,bola tam lebo malý nemohol stráviť jej mlieko tak je na nutrilone a má 5 kg. 🙂

mucilienka
12. aug 2009

baby, mna dnes tak strasne boli hlava 😝 😢

minkak
12. aug 2009

Ahojte 🙂

Jasne ostrov plati 😎 🙂 vyzera to tak ,ze ucast bude velkaaaaaaaaaa 🙂
ivell tak ste si pekne potiahli 😉 ja ani nejdem radsej pisat do kolkej som bola dnes v posteli....dllllho-predllllho 😅
jaaaaaaj ako mi je fajn 😉
ivell no to som zvedava aj ja 😀 no vsak ano,ale jedno kavove zrno sme aj my videli uplne nadherne,to druhe my az tak nie ,ale dr.ano 😉 😵

muci mas to meno?a ocze tak-chod si lahnut-pospinkaj si 😉

matka drzkaj sa-myslim na Teba!!!!!!!!!!! 😉 ☹ a hlavu hore!!!!!!!! 🙂

ivella
12. aug 2009

no solmi,nemas na lenku naaahodou cislo?ja som si akosi zabudla vypytat..keby aspon zabehla na net..a prides dnes?
aj mna boli trosku hlava,to asi z tolkeho vyspavania 😀 ale mam tu kavicku,tak sa usmievam akurat ked minka pise ze kavove zrno--ved to muselo byt len take zrniecko malinkeee 😀 😀
uz som sa zbavila jedneho zbojnika a spachtoska som si nechala doma 😅 😅

siska_br
12. aug 2009

ivell - tak tebe sa to rozdavaju deti, ked ich mas tolko 😀 😀 . ber si priklad z takej minkak, ta zvlada stretko aj s tromi 😉 😀

aj mne hrozne huci v hlave, v noci som spala od pol tretej do pol siestej, zvysok casu bol na mne pricucnuty nas vydridusik - vidim to na piaty zub 😠 boze, uz nech su tie zuby vsetky vonku, taketo noci su katastrofa. a ja cez den spat nevieeeeem ☹ ☹ ☹

sme dnes boli v hupse na prvej hodine, teda babenky, mne sa tam tak paci 🙂 🙂 🙂 je to super zorganizovane, no nechcem teda nikoho a nic ohovarat ale s predchadzajucim kurzom sa to urcite neda ani porovnat. tak sa tesim. a samko jasna vec drichmusi akoby nic.

matka - veru drzkaj sa, a ak poletis, stastny let!

tesime sa na ostrov, snad sa pocasicko udrzi

ivella
12. aug 2009

siska v akom hupse?neznaaam ☹

siska_br
12. aug 2009

ivell - babatkovske plavanie 🙂

ivella
12. aug 2009

ahaa..no nemam skusenosti v tejto oblasti 😉 tak nech sa vam luuubi,kamoska chodi s malym az do dubnice na plavanie,tu sa jej nelubilo,,,neviem kde..

siska_br
12. aug 2009

v tej dubnici jedna znama chytila aj s dcerkou malickou 8-mesacnou infekciu 😠 😠 😠 museli obe ku gyndosovi a ten im povedal, ze odtial uz mal par takych pripadov. bacha na vlacha! 😀

my sme chodili do kryovitalu doteraz

ivella
12. aug 2009

no tak to aby som jej hned isla cinknut na dvere-je suseda,,,,,chodi tam uz na druhy kurz po sebe--neviem ci tam je len jeden ☹

lienka55
12. aug 2009

Ahojte dievcata,
neviem co mam urobit nas sa akosi mraci ako je tam u vas?Dufam,ze to tam najdem a pricestujem bez nehody.

Lucaska dik za ciselko. 😉

minkak
12. aug 2009

ivella sa Ti smeje-no taky vyraz oni pouzivaju a ked si to tak vezmes,zase kavove zrno nieje az take velke 😅
sa smejem ako pise siska ,ze si mas zomna brat priklad,ze ja idem s 3 detmi 😀

babulky sa nam nejako zatahuje ☹ ako je u Vas tam dole?

drobec.zz
12. aug 2009

ahojte kočky🙂

no ja som dnes bola u doktora, hlavička je dosť nízko, ale ten kŕčok a placenta nejavia vôbec žiadne známky pôrodu, takže pokračujeme ďalej 😉, ale už konečne vieme, čo to bude 🙂

muci, neviem ako sa volá pinky oficialne, ale lezi na izbe č.4, tak nech tam zbehne 😉

minkak
12. aug 2009

drobec uz o sebe vedia 😉 akurat som si pisala s Pink 😉

lienka,neviem,neviem......fakt neviem.....sa tu zatahuje.....

minkak
12. aug 2009

Drobec a co teda???????????????
povies ci nie??????????
chlapcek????hmmmm????

drobec.zz
12. aug 2009

no mirka, jasne, ze chlapcek, tak ako sme chceli, aj Romanko bude mať parťáka, Miško sa už celý vytešuje, a hľadá meno, a je rád, lebo dievčatko chcel Zuzku, ale nechcel aby mala rovnako meninky aj narodky, tak už vieme nad akým menom rozmýšľať 😉

minkak
12. aug 2009

Zuzka no GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Teda ja som to vedela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No supeeeeeeer 🙂 😵 tesim sa s Vami!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
No tak dajte Misko 🙂

drobec.zz
12. aug 2009

no uvidíme, čo dáme, keď nám by sa tiež hodili dvaja, aby každý mohol dať svoje 😀 😀 😀

minkak
12. aug 2009

😀 😀 😀

eeeej,nie ze nas este prekvapite 😅

siska_br
12. aug 2009

ivka - oni chodili do salusu. ale oni tu pliagu chytili hned po prvom, ci druhom plavani, ak suseda absolvuje uz druhy kurz, tak je urcite v poriadku, to by si iste vsimla 😀 ktovie, ako je to tam s hygienou...

drobec - gratulujeme k chlapikovi 🙂 🙂 🙂 ja som bola pred den pred porodom na kontrole poobede asi o 16, doki pokukal, pokukal, zavalil mi, ze tak toto teda na porod vobec nevyzera, vsetko zatvorene, zazipsovana az po usi a o 3 rano mi odtiekla voda 😀

no co teda dievcata??? ja si myslim, ze poprsi...

drobec.zz
12. aug 2009

ale čosi, to by ste vedeli a to by som bola asi prvá čo prenáša dvojčatá, jedine, žeby sme aj my ostali prekvapení, že nám niečo lekári zatajili, ale to by sa museli všetci lekári spojiť a klamať naraz 😀 😀 😀

minkak
12. aug 2009

😀 😀 😀
zuzka jasne 😉

siska nevieeeeeme,budeme este asi cakat....

lienka55
12. aug 2009

drobec.zz tak gratulko k dalsiemu chlapovi!!!Hlavne nech ste zdravi.

ivell ja som ti spominala ze Lenku poznam a jeden znami mi hovoril cez vikend,ze maly Danielko je poriadny valibuk,ma byt po kom tatino je taky. 😉