Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

mami.sk
13. aug 2009

jeeeeejeeeeej drobec srdecne gratulujeme 😉 😉 😉

to je super, krasne miery 😉

nech ste obaja zdravucki 😉

magda29
13. aug 2009

DROBEC moc gratulujem aj ja k syncekovi. Hlavne nech ste zdravucky a rychlo aby ste boli uz doma a aj vela mliecka vam prajem pekna vaha a miery 🙂

MIN.,IVELL,SISKA,MAMI dakujem za rady ale dnes nad ranom o 3.00 sa napapala a potom po 10min. spustila do plienok. Az do troch 🙂 Bolo toho teda statocne.

SIVKA ta Mirena to sa zavadza dovnutra? Ja antiku brat nechcem. A co to stoji? To sa potom po niakej dobe meni?

IVELL vy sa drzte a manzelikovi daj karantenu.

A to vas bolo ozaj az tak vela ako pisete? Ja som myslela ze to sa stretavate len od tejto stranky a to asi aj co sem nechodia na stranku. Tak ak by mi to nabuduce vyslo aby som nebola vyburana ze az tolko vas je dobre vediet.

amatula
13. aug 2009

jezííís ja odpadnem

drobec uz porodila????ty brdko a to kedy?ved vcera vyzerala ze ani do tyzdna nepojde 😕

velke gratulko!!!!!!!!! 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

amatula
13. aug 2009

ahojte

tak stretko bolo super 😵 len nabuduce berem aj oblecko na prezlecenie 😖 ja nechapoem tie moje deti su take blaznive..vcera som uz bola vecer z nich uplne hotová 😝
este raz sa ospravedlnujem ze vsetkym raboval kociky 😅 siska sorry za toho macka...ked im je vsetko jedno nicoho a nikoho sa neboja.....
potom sme bol,i este v meste a na nakup a to Dalibor v lekarni pokazil rolety a Mato v obchode az sme prisli k pokladny zjedol dva pribinacky s velkim krikom...ja uz si niekedy pripadam ako blb..vsetci na nas pozeraju a nikde nemozme prejst bez povsimnutia 😖 🙄 🙄
ja im to stale slubujem ze budu sedet len doma 😒

dnes ideme do piestan grilovat...uz som upiekla aj strudlu...no ak neprestane prsat zjem ju asi sama doma 😕 😀

idem pocitat co ste tu pocmarali

sivka
13. aug 2009

jeeeeejdanenky, drobeeeeec, GRATULUJEEEEEEEEEEM, no to je uplne nadherne, vela zdravicka, mliecka a lasky 😵 😵 😵
tak to stretko malo teda ale ucinok 😀 😀 😀 😀
Ivell, moja, tak sa trapis..drzim palceky, myslim na vas. ani neviem, co by som ti napisala...no ty si taky bojovnik, verim ti, ze si nejak tomu u seba nevenovala pozornost. ale k dr. hadam zajdite...a potom daj vediet. ale verim, ze deticky to zvladnu bez ujmy 🙂 a muz je doma? aj berie nejake lieky na to?
tak ja som dnes bola u toho dokiho...no a uz to aj mam za sebou. teda nic prijemneho to nebolo, ale tak vydrzali sme 😝 😀 ze vraj ten moj vytok, tak to asi uz bude mrska...a to vnutorne sitie, co furt este trocha citim, no tak ze to este nie je uplne zahojene, ale ze niektorym babam sa to hoji aj polroka...ale ze inak vsetko ostatne ok, aj sono mi robil. tak teraz mi je trosku nanic, ale tak hadam to rychlo prejde.
pekny dnik vam prajem, idem sa ja regenerovat 😉
a ze za odmenu/bolestne vraj nemusim varit, muzik mi objedna pizzu 😀 😀 😀
ak bude poobede lepsie pocko hadam vybehneme do mesta, lebo doma krpec nechce poriadne spat.

siska_br
13. aug 2009

jeeezis, drobcek, gratulujeme, tak uz to mate za sebou, vidis, a vcera to vyzeralo ale uplne inac 🙂 ti lekari niekedy aj tak o tom porode prd vedia, deticky vedia svoje... krasne miery ma Tomasko, hotovy chlap, tak ste uz velke chlapata rodina...ozi, mas ohromneho symposa manzela, moj syn z neho normalne nemohol, brutalne usmevy mu venoval 😀 😀

mirka -dakujeme, aj my sme vas velmi radi spoznali, vlastne vsetky babulky, konecne sa tu necitim taka stratena a sama v tomto velkom trencine, fakt je uzasne, ako ste nas krasne prijali, aj do vasej temy aj na stretku, je nam tu konecne akosi krajsie, veselsie, farebnejsie 🙂 🙂 🙂 aj vdaka vam, dievcata

siska_br
13. aug 2009

sivka - tak predsa si sa dala dokimu zlomit 😉 ale aspon to mas za sebou, nemusis uz riesit ci ano alebo nie, uz to bude snad len dobre, velmi ti prajem, nech to ma u teba taky bezproblemovy priebeh ako u mna. ak budes mat bolesti, bez problemov si daj paralen, mne pomohol, uplne stacil jeden, ked prestal ucinkovat, boli uz bolesti uplne slabucke. myslela som rano o pol desiatej na teba 😉 a to cyto ti spravil?

amatula - ved sa vobec nic nestalo, to bol medved z pudingu, ziadna strasna investicia 😀 som si myslela, ze si ho matko zobral, ved sme mu ho predsa venovali...ci ked ho uz mohol, uz asi nebol zaujimavy, ze? mas doma strasnych loptosov, normalne ta obdivujem, ako ich zvladas, pri tych tvojich faganoch mozes aj 4 take strudle bez problemov zjest a neprejavi sa to 😀 😀 😀 ved pocuj, ked nevies co s nou, dones, spravim k nej kavu 🙂

magdi - tak super, ze ste uz kakali, a po 3 dnoch nekakania pri plne kojenom babatku sa ozaj nemusis bat, je to uplne normalne. niektore babatka vedia materske mliecko spracovat a stravit uplne bezo zvysku, preto tak dlho kakat nemusia. btw - si sa vcera pytala, ci nie je niekto spoza mostov - ja som 🙂

ivell - skocite k tomu lekarovi? mozno by si predsa len mala aj ty...inac nechapem, ako mozes tak dlho fungovat s tym klbom, ja som mala po porode lavy vyboceny, ale ja som bola uplne mimo, ani na wc-ko som pomaly nemohla zajst, neurolog mi to musel napravit a fukol mi nejaku injekciu, pohltatla som par paralenov a slo to...

ivella
13. aug 2009

zuzka,gratulko k babatenku 😅 😅 😅
este by som chcela vediet kto ta rodil,nemozem si vybavit,ktory sa tam vola Tomas 😀 😀
sivka,presne som vecer na teba myslela,ze ked si si to kupila,ze ta dokino nakoniec tak namota ze odides od neho uz neplodnaa 😀 😝 no dufam to tvoje telo prijme 😉 😉
nas tato pride dnes domov,marekovi zatial nepovieme ze je doma,nech pobudne este u babky,bude to jednoduchsie...
vela som toho precitala,je to podobne ako s kiahnami,bud to clovek dostane alebo nie,zajtra idem k dr.
ja zas nemam mlieko alebo co,od noci sa snazime nieco spapat a netecie,boze stale musim nieco riesit 😠 😠
tobulo je viditelne hladny,uz len malo mi chyba,aby som sa nas...a a otvorila umele.
mgdi,blahozelam ku kaku 😀

amatula
13. aug 2009

siska ved som ti vravela ze uz dvoch medvedikov doma znicil...a ja naivkka som sa tesila ze budu mat do skoly-skolky 😅 😀 😀
a odkial si ked ti je trencin cudzí?

siska_br
13. aug 2009

ivi - ☹ ☹ ☹ moze to byt zo stresu, to mliecko ☹ cim skor k tomu lekarovi, nech sa upokojis trosku, musis sa velmi bat o malickych ☹ nezabudaj ty vela pit a jest. a dokola omielane - prikladat. myslim na vas

amatula - z brezna. 200 km odtialto. dalekoooo

ivella
13. aug 2009

siska,ja mam pravy klbik vonku 😒
nevenovala som tomu pozornost,bolo babo a bolelo ma vtedy snad vsetko,chrbat a tak(potom som myslela ze sa nemozem napravit lebo som stale zohnuta--maly sa ucil chodit)...no ale ked som uz nemohla spavat,vstat na nohy a nedalo sa to ani skryt za mojim vyrazom,musela som ist...ked mi to napraval,myslela som ze skapem od bolesti,no vravel ze po tolkych rokoch to mam uz vrastene do masa a to miesto kde to ma byt je tiez uz zarastene..
chodila som na injekcie,zakazal mi namahat sa(nosit maleho--to sa nedalo,takze chvilu bol klud a zas..)potom tehotenstvo...trosku sa to ukludnilo-alebo som to skor prestala pre ine problemy vnimat...
a teraz sa to zase ozyva,tak som mu volala a povedal,ze to tym ako sa mi zuzuje panva a davam sa do povodneho stavu,tak ma klbik vela miesta a posuva sa asi dalej 😠 no neviem ako dlho vydrzim,ale nic s tym teraz nenarobim..

giza
13. aug 2009

ahojte, konecne som uz kukla aj sem, jasne ze nestihacka vsetko precitat, ale budem sem nazierat obcas ked sa zadari ako aj dnes - konecne! 😲

Ivella - nezavidim - to chce ozaj pevne nervy!...nech sa to uz obrati v lepsie..

Sivka a vy uz v poho? asi hej ked citam ze si prezila vysetrenie 😨 🤐 ....akurat este sa ozaj zahojit a potom uz "hura" na to !!! 🤐 😀 - si robim zarty....

giza
13. aug 2009

ze klbik vonku 😲 😲 😲 😕 😕 😕 ?? ty brdo!!! a operaciu nehrozi ti spravit?

siska_br
13. aug 2009

ivka - 😝 😝 😝 fuj, to sa zle aj cita. ja som musela ist hned, nebola som vobec schopna pohybu, ani lezat ani sediet, postavit, chodit uz vobec nie...ale nastastie napravanie bolo v pohode, skoro ma dokino zlomil, ale potom uz bolo len lepsie...a vobec nijako ti teraz nevedia pomoct? nic sa neda riesit?

miroslava72
13. aug 2009

Amatula,ozaj mas teda co robit pri tych tvojich nezbednikoch...no ved ten mensi lietal ako sarkan a ze len 15 mesiacov...a ani ockovanie ho nezmohlo....no ale zvladas to super 🙂 🙂 🙂

Siska i Sivka a co stoji ta mirena?

Jaj Ivell,to bude asi zo stresu a tych starosti,ze mliecko nechce tiect....drzim palce,nech vsetko dobre dopadne

Magdi,ono je to pri kojenych detoch ozaj normalne aj ked 7-10dni nekakaju...vsetko mliecko spracuju...u nas pomahalo,ked sa sem tam stalo,ze to neslo,ked som si pridavala do stravy lanove semienka...pomohlo aj mne aj malej 😀

siska_br
13. aug 2009

mirka - ja som kupovala v priore v lekarni, a tusim 4500,-sk plus u dokiho 1000,- zavedenie. ale viem, ze v roznych lekarnach su rozne ceny, ja som ale prieskum nerobila

sivka
13. aug 2009

ivellka drzkaj sa, neboj, ukludnis sa a mliecko bude 😉
mirena stala 155,- v priore plus zavedenie 35,-
musim ist, este sem kuknem, zatial pa
a dakujem, ze ste na mna mysleli babulky, urcite mi to pomohlo to prezit 😉

miroslava72
13. aug 2009

vdaka dievcence

mami.sk
13. aug 2009

ahojte 😉

siska, sivka - ta Mirena ma vplyv aj na pecen??? neviete nahodou???

amatula - tak chalani ti davaju zabrat 😎 ale zlatucki boli 😎 a vcera si prisla autom? si neviem predstavit s takymi dvoma sidlami ist busom 😀

mirka - boli ste vonku? ja som len zbehla autom na juh , ani kocik som nebrala a veru som stihla trochu aj zmoknut 😒 nevadi, aspon Terezka vacsia vyrastie 😉

ivella - ten klb musi riadne boliet 😲 a v tehu si nemala problemy??? nic sa s tym neda robit???

siska_br
13. aug 2009

mami - podla mna by nemala mat, pretoze sa hormony uvolnuje len tam, kde maju, neputuju po celom tele. ale urcite sa spytaj aj kvalifikovanejsieho lekara ako som ja 😉

miroslava72
13. aug 2009

mami,neboli este..ved pojdeme o chvilu ked pojdem k zubarke
aj sme sa uz chystali a zacalo prsat,tak sme to uz nechali na poobedie

amatula
13. aug 2009

jaaaj no sidlá su teda zlobri 😠 ja neviem po kom to je 😎 😀

mami ne ne autom...busom 20km.od nas na hasicsku.z hasicskej k vodnikovy na kafco s kolegynou a odtial pesi na ostrov 😝 😔 🙄 😅 ..predtim sme absolvovali to ockovanie autom.....ale teda vcera ma fakt zlomili som padla vecer ako gace 😖 😀
veru niekedy mi uz az prepina z nich 🙄

ivella len sa pekne liec zisti o tom co sa dá..navstivit doktora!!..ono po porode sa s kadecim stretnes..nastastie vela vecí nieje na trvalo..
pa koceny idem ja het zasa busom s dvoma detvakmi..cez mesto za muzom a het..grilovat..mozno ani nezmokneme....nabaleny sme jak keby sme na dva tyzdne sli 😝 😀

lucaska
13. aug 2009

ahojte,
sivka,tak super ze uz to mas za sebou.............................. 😉

ivell, to mas asi z tych stresov, hlavne vela pit a pijes aj cajik na podporu kojenia , mne pomahal celkom......

amatula, tak mat takych sintrov ako su ty dvaja tak to si neposedim ani pet minut,ale su zlatulinki...... tak si uzite grilovacku, nech vam neprsi a keby si nemala co zo strudlov mozes mi ju doniest.....

siska a tvoj maly mne sa zda ze on sa na kazdeho skeril, maly zlatusik................ 😉 😉 😉 😉 😉 😉

drobec.zz
13. aug 2009

aby sme uspokojili trochu vasu zvedavost - zatial... (pre tych, co su mimo FB) 😀 😀 😀

http://www.facebook.com/album.php?aid=110477&id...

mami.sk
13. aug 2009

siska - to by bolo fajn keby to islo mimo pecen 😉 no ked som sa pytala mojej dr. na nieco co by som mohla brat s mojimi otrasnymi peceovymi testami tak povedala ze nic 😕

my sme boli v meste autom a malu asi zase zmohli tie zuby lebo cestou domov tak zaspala ze ani ked som ju vyberala z auta a davala doma do postielky sa nezobudila 😉 a doma spala 1,5 hod 😀

lienka55
13. aug 2009

Ahojte,
mozno mi neuverite,ale ja som si sama sebe vcera hovorila,ze dorobec do rana porodi ak ked to tak nevyzeralo.Ked ju ten doki posparal,to tak byva,aj ja som to tak mala. 😉 To musela byt ale rychlovka. 😲
Takze velke g r a t u l k o!!!Nech ste zdravi,vela mliecka a rychle zotavenie sa.

sivka tak uz to mas stastne za sebou?Posielam ti IP.

amatula ja som si vcera hovorila ze mat tvoje nervy?Zvladat takych sintrov,teda ja som videla iba toho mensieho,ale mala som dost,ja by som bola uz na psychiatrii. 😉

ivell ja viem ze vsetky hovoria prikladat,prikladat,ale ked sa uz tolko trapite,nemyslite si ze uz to trva dlho?Ved maly ma 6tyz. to uz by sa rozbehlo,nie? 😉

magdi aj moj maly nemaval stolicu niekolko dni ked som ho este kojila,nemusis sa bat.

minkak
13. aug 2009

Ahojte kocky,ale mi davate zabrat ,vsetko to docitat 😅 ale som rada,ze to tu zije,len piste 😉

Tak Drobec este aj tu ,este raz veeeeelke GRATULKO 😵

Mirka nooo dakujem 😵 ale uz stacilo-tehotenstvo je fajn,ale riskovat uz nebudeme urcite co ked by to boli nabuduce trojicky 😀 😀 😀

nie na stretku uz nebolo nic,ale doma mala mat drobec este" NIECO" 😀 😀 😀

Drzkaj sa u zubarky 😉

Muci no tabulka sa nam uz pekne veru crta 😉

Magdi,tesim sa s Tebou,ze uz sa podarilo vykakat-hned si spokojnejsia 🙂
a nie boli sme len my co piseme,no ale ved sleduj kolke piseme-je nas dost-chvalabohu 😵 a to este kolke sa ospravedlnili,ze nemohli prist 😉
takze nabuduce snad uz pridu aj tie co teraz nemohli a bude velke mega stretko 😵

amatula len ich ber aj nabuduce ,len sa im nevyhrazaj 😀 ved aspon su deticky spolu-to je dolezite 😉
my maminky to uz dokecame tu 😀
uzite si peknu grilovacku!!!!!!!! 😵

sivka no super,myslela som na Teba-tak som rada,ze to mas za sebou-drzkaj sa!
nech uz je to vsetko len dobre 😉
a obedik od muzika chutil-sikovny je -vynasiel sa 😅 to pozname 😀

siska no super,ze sa uz necitis stratena 😵 tak to ma byt-v takom meste ako je TN-predsa nemozes byt stratena ,ked sme tu my 😀

juuuj kocky,hned zajtra by som dala dalsie stretko 🙂

ivell co som citala tak to bol Gajdosik 😉
Je mi luto to s tym mlieckom-snad uz je to lepsie-to bude ako babulky pisu-stresy-tak hlavne klud,to s tym klbom to je fakt teda sila-occcchh-no drzkajte sa cela rodinka ,myslim na Vas!!!!!!!!!

pekny dnicek kocky,pa 😎

mami.sk
13. aug 2009

zuzi - Tomasko je nadherny 😉 este raz gratulujeeeeeem 😉 esteze sa tatino predtym vyspal 😀

lienka55
13. aug 2009

drobec ty stihas aj internetovat v porodnici? 😉 Tomasko je krasny velky chlapisko.

lucaska
13. aug 2009

mami, no neviem ci tatino pospal, asi len co si predspal cez den, vecer mu asi zuzka nedala spat a potom uz isiel porod..... :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀