Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

mami.sk
13. aug 2009

jaj taaaaaaaak, no ale kazdopadne , dobre ze pospal cez den ked mu vecer zuzka nedala spat 😀 😀 😀 😀 😀
a potom Tomasko 😀 😀 😀 😀 😀
inac krasne meno 😉

mami.sk
13. aug 2009

lucaska kde mas album? 😕 😕 😕

lucaska
13. aug 2009

mami, uz mam albumy len na facebooku..................... 😉 😉 😉 😉 😉 lebo potom som nic ine nerobila len stale kdesi fotky davala...............ved sa tam prihlasia aj ty.... 😉

mami.sk
13. aug 2009

no akurat vcera sme o tom s kamoskou rozpravali zeby sa uz patrilo sa zapojit, ze sme nejako mimo 😀 😀 😀
zatial som este nemala cas a ani neviem ako na to 😀

ivella
13. aug 2009

ahojte,ja som si dala prechadzku s malym a padam na hubu,idem kuk nejaky film na dvd
s klbom mam prist ked prestanem kojit,aby mi mohli urobit aj rengen..co teraz?nemozem ani lieky ani nic..
akoze muz mi vravi nech sa netrapim a vysadim kojenie uplne,aj tak sa nam nedari a dala by som sa ja dokopy...no ale ja chcem kojit ☹
baby ja vobec nemak kedy stale byt aj na FB..
tomik je zlatunky 🙂 🙂

miroslava72
13. aug 2009

Jeej Tomasko je naozaj krasny. 🙂

U zubarky vsetko ok...zase sa uvidime az o rok....jaj to som ale rada 😀

mami,ja som sa na fb prihlasila...uz ani neviem preco,zrejme zvedavost,ale tiez neviem co dalej

😖

ivella
13. aug 2009

akosi to tu stojiii,nez som nasla temu,to bola drina 😀
co robite?ja natieram muzovi postihnuty chrbat ☹
pink,citas nas?ako sa mas? 😉
sivka,si bez komplikaciii?dufam,lebo som citala kadeco.. 😒

magda29
13. aug 2009

Ahojte tak ja sem idem nachvilku zasadnut.

SISKA, IVELLA, LIENKA, MIROSLAVA, MINKAK ja uz som sa znepokojovala ze preco mi nekaka ale teraz som uz kludnejsia. Dik vam.

IVELLA dnes som ta videla autom asi aj s manzelikom asi ste sli od maxu z prechadzky 🙂 A ty pouzivas caj na podporu mliecka? Ja som mala od Hippu len ten je drahy a rychlo minuty a druhy taky lacnejsi tak vyskusaj.

SISKA a ked si spoza mostov tak kde tam ja ak sa smiem spytat to by sme mohli aj spolu kocikovat 😉

magda29
13. aug 2009

IVELLA tak mi sme boli dnes na nozickach a mame prist este v oktobri ☹ Ja so malej davala pampersku nato plienku a postolky a mudr mi vravi ze vy davate do trojuholnika sa na mna tak divala som si pripadala tak blbo vy ako ste davali detickam? A co ma manzilek s chrbatom?

mami.sk
13. aug 2009

ivella - ked citam co magda napisala tak ma napadlo ze ja som kazdy den pila Meltu 1/2 litra a obcas HIPP caj pre kojace matky a to mi dost pomohlo 😉
aj teraz ked potrebujem malej odsat 150 ml na kasu a nejako netecie tak si uvarim ten caj / nikdy si nedavam predpisane davkovania - vzdy menej/ a mlieka je az-az 😉

vyskusaj, mozno pomoze, mne to vzdy zabralo, mlieko tieklo prudom 😀

mami.sk
13. aug 2009

magda - my sme boli s nozickami v 6. tyzdnoch, v 3. mesiacoch a este aj v 5. mesiacoch a nakoniec to bolo dobre 😉 no ku koncu som uz vobec nebalila nasiroko - mala to neznasala a vsetko bolo OK 😉

dannynka
13. aug 2009

ahojte 🙂 v prvom rade drobec gratulko k Tomaskovi 😉

inak dnes sa mi podarilo zoznamit sa za mostamy zo siskou,som ju spoznala podla kocika 😀 a na drzo som sa jej prihovorila 😀 😀 😀

ozaj magda ty si tiez spoza mostov?

magda29
13. aug 2009

MAMI mne uz povedala ze nemam balit nasiroko tak ze len pampers. POdla toho co pises tak je normalne ze sa ide asi vyse krat aby to boôo pod kontrolou.

DANNYNKA ano som spoza mostov. Aj ty? 🙂

dannynka
13. aug 2009

mami aj ja napodobne k postolkam,asi od mesiaca som uz nebalila a v pondelok sme boli u dr a mame vsetko oki uz 😀 aj napriek tomu ze som ich nedavala lebo malemu vadili kedze je bruskovy 😝

dannynka
13. aug 2009

magda ja niesom,ale byvam tam casto kedze tam mam rodicov a svokrovcov 😉 ozaj ty kde byvas presnejsie?

magda29
13. aug 2009

Istebnik

siska_br
13. aug 2009

no danny, si bola ako z filmu, vypatrala si ma podla kocika, james bond prd proti tebe 😀 😀 nevedela som, kde je sever 😀 😀 na uchu telefon a dajake cudzie ziena sa mi prihovara 😨 ale fajn, ze si ma obuchla, aspon sme sa zoznamili 😉

magdi - a vy kde tu za mostami? jasne, mozme dat tak kocikove rande 😉 inac ja som cajiky pre kojacie matky pijavala nalevove, nie som moc fanusik granulovanych cajov 😒 zvykla som si rano navarit do cajnika - jedno vrecusko cajiku na mliecko a jedno vrecusko fenikloveho - kvoli prdikom. a na siroko sme balili rovnako ako ty - pamperska, plienka, postolky. ale tu plienku normalne zlozenu, nie do trojuholnika

mami - ty odstriekas na sup 150 ml???? fiha, ty si ina hviezdaaaaaa 😵 😵 u mna tolko nikdy nehrozilo, ja zarabam s kojeneckou vodickou a moje mliecko tam ma len trosicku - kolko vyda....

miri - no tak to uprimna zavist s tou zubarkou, mala by som sa tiez nakopnut, tento rok som tuto povinnu jazdu este neabsolvovala 😒

dannynka
13. aug 2009

magda-tak to je kusok od kvetnej

siska-no veru,som rada ze som ta spoznala,inak zajtra idem zase za mosty kedze Gabika nechcela ist domov od babinky tak zajtra idem po nu a ostanem az do vecera 😉

magda29
13. aug 2009

MAMI ty sa mas ked tolko odstriekas lebo ja vobec neodstrekavam. ☹

siska_br
13. aug 2009

danny - zajtra nam nevyda, doobedu dufam ze stihnem nemcinu v MC, frlam domov varit nam aj malickemu a poobede mame rande s muzikovou sesterkou s talianska. ale nabuduce iste 🙂 rada. plati aj pre teba magdi

magda29
13. aug 2009

SISKA a ty kde sidlis?

magda29
13. aug 2009

OK budem rada a uz sa tesim 🙂 🙂 🙂

dannynka
13. aug 2009

no nic babulky odchadzam do hajan kym dieta spi.....bru nocku 😔

mami.sk
13. aug 2009

danny - ja som preto Terezke prestala tie postolky davat, kvoli brusku. ona tak upenlivo plakala ked ich mala ze som nemala to srdce 😒 a ked som jej ich dala dolu tak krasne usmiate miminko 😉

siska - ja tiez nie som zastancom tych granulovanych cajov ale z toho HIPP som dostala vzorku v balicku z porodnice, raz som si ho uvarila z tej vzorky a 5 x za noc som sa prezliekala co mlieko tieklo prudom / a to som mala vlozky do podprsenky 😀 😀 😀 /

tak som potom uz nic ine neskusala ked som vedela za tak pomaha 😀 pijem ho len obcas , davam menej ako pisu na obale ale hned citim ze som ho vypila tak potom nie je problem ani 150 ml odsat 😀 😀 😀
ja som celkom rada ze jej mozem kasu dat s MM. ked som zacala tento mesiac s kasami velmi sa mi nedalo odsat tak prvu som jej dala s vodou ale velmi ju nechcela 😖 tak som si po dlhej dobe dala cajik a pohoda 😉

magda29
13. aug 2009

Tak ja idem hajnut dokym mala este buva tak sa mi majte a dobru nocku potom vam. 😔

lienka55
13. aug 2009

Dobruu noc vsetkym maminam aj detickam. 😔 Sladke snicky!!!

mami.sk
13. aug 2009

magda - ja som tiez neodsavala, nebolo treba 😉
a ani to asi nie je dobre ked sa kojenie dobre rozbehne. vtedy treba odsavat ked je malo mliecka aby sa ho zacalo viacej tvorit 😉
ja som uz mala odsavacku odlozenu, myslela som ze nebude treba 😉
no dr. mi povedal aby som davala nemliecne kase ked kojim tak som ju znovu vytiahla 😀
mala Terezka jak kuka ked odsavam 😀 😀 😀 a hrozne sa pritom smeje 😀

mami.sk
13. aug 2009

dobru noc babenky 😉

siska_br
13. aug 2009

mami - to vazne? 😨 tak to musi byt zazracny ten cajik 🙂 🙂 ja som nejaky cas odsavala, spravila si trosku zasob do mrazaku, ale vela nie, len keby cosi - co ja viem co 😀 . kasicky davam tiez nemliecne, napriek tomu zarabam s vodou, mojho mliecka ma este aj mimo kase habadej. kase mu slapu od zaciatku - chvalabohu, aspon nieco

dobru noc, babulky, mala by som sa tiez odpravit

ivella
13. aug 2009

az teraz som kuk a uz spite,neva,pojdem aj ja..no musim skusit ten caj 😉
my tiez mame dosjst v oktobri este na nozicky,ale staci ked budem davat na noc---nam to zatim nejako nevadiii a ziadny trojuholnik 😀
melta,brrrrr 😝