Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

newyorkgirl
23. aug 2009

minkak sme OKI druhy den to este mala troska opuchnute ale do vecera zmizlo... vcera sme jedli v kuchyni melon a na potvoru zas osa nam vletela tak som malu zavrela do obyvacky a vyhanala 😀 to inak obdivujem miri ako ty krasne rozkuskujes prispevok a kazdej babule napises klobuk dolu 😉 ja si nic vacsinou nepamatam uz na co chcem reagovat ako to tak citam 😅

jaaaj lidicky uz iba tyzden a cosi a v utorok dalsi letime len este do piatka sa musim s NEXTOM trepkat tak balenie cez vikend bude sranda, ale vsak ideme len na 2 tyzdne a uz mam prax vzdy naberiem kopu veci co ani nevyuzijeme takze teraz bude minimalizmus 😀 dufam ze letne pocko vydrzi...

giza
23. aug 2009

new - drzim palceky - nech vam to pekne vide a vychutnas plnymi duskami ..a urcite minimalizmus? 😀 mne sa to nikdy nepodari, ale tak nas aj je naroda 😅

minkak
23. aug 2009

new,no vsak som tu od stvrtku nebola,tak dobieham ....snazim sa aby som nevynechala...aj ked aj ja pozabudam 😅
no tak super,ze to mate uz OK,aj nam to tak uz na druhy den odpuchlo 😉
nam tiez kazdu chvilu nejaka nabehne dnu 😖 ja uz nechapem ,kde sa tolke zobrali,ved to nikdy takto nebyvalo....aby mi este aj po byte lietali ako doma 😀 betarky 😠 😠 😠
no pekne Vam to leti,tak ste zachvilocku domka 😉 🙂
dufam,ze sa Ti to podari-ten minimalizmus 😀 mne malokedy 😀 a vzdy si poviem,staci iba to a to.... 😀

chymenitta33
23. aug 2009

Kočky ajojte bože ja som taká strašná vás zanedbávam 😒 😎

Pinky.---GRATULUJEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM:-))))

My sme mali naprataný celý týžden a celý víkend sme mali návštevu teta ujo a segrenky s Prahy tak sme pobehali boli na chate dobre bolo. Som unavnkaná, normálka by som dala dva krát 20 min🙂spánku..
David spinka ked sa zobudí pôjdeme dedka kuki-

lucaska
23. aug 2009

ahojte, new tak to som zvedava na ten minimalizmus......sa tu smejem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , lebo ja som ked sme isli do tatier hovorim neudem brat vela veci len par ved to tam nikdy nevynosime a nakoniec sme mali este viac tasiek ako inokedy 😀 😀 😀 😀 😝

v Mac donalde bolo ako vzdy super....................otvorene je od 7.00-23.00 cez tyzden a piatok sobota do polnoci..... a mc drive je o hodku posunuty od 6.00-24.00 cez tyzden a piatok, sobota do 1.00.... 😉

newyorkgirl
23. aug 2009

babule bude sa musiet podarit, lebo nieco posielam kurierom este a nieco musim do batoziny z toho nextu tak nastastie ma limituju kufre a bohuzel musim brat veci cudzim ludom takze svojich bude maaaaalo a ja aj tak vzdycky doma pobeham obchody a idem sem viac nabalena ako domov, tak to je zas vyhoda 😀 😀 😀

giza
23. aug 2009

dik lucaska za info o otvarani....
nam ta grilovacka teda fakt nevysla ale aj tak sme sa napratali ako .... 😝 a to by som rada este nejake kilo zhodila do brachovej svatby aby som to brucho so zadkom v tych satach nemusela stahovat tolko 😔 😨

solmi
23. aug 2009

Ahojte tak už som tu teda dlho nebola,my sme sa dneska vrátili od svokry po vyše týždni konečne doma. 🙂

Gratulujem pinky aj drobcovi k babatenkám.Hlavne aby boli zdravi aj s maminami. 🙂 A maminam vela mliečka. 🙂 🙂
My máme dneska už 2 mesiace strašne to leti a ešte pár dni a Veronika už ide "konečne"do školky,tak budem len s Emkou gazdovať. 🙂
Ivell a Sivka dávate malým aj piť čajik?Naša Emuška ma za den aj 5 krát stikutku a ked jej dam mlieko tak potomlen vracka a ked dávam čaj tak to vypluva a nechce ani z flaše ani z lyžicky.už som snej hotova. 😉

amatula
23. aug 2009

ahojte 🙂

tak my sme od piatku po troche oslavovali..lebo sme toho mali viac... 😉 nie len moja malickost...
teraz uz len doma dopijam sampus..muz niekam odbehol 😕 tak mám chvilu cas.....a klud..kedze mám len jedno dieta....
Bobco je na juhu na prazdninach...zajtra makam upratujem,,varim,travnik atd..........a utorok idem na juh za drobcom na den...asi pojdeme na brezinu..tak vas budem kukat..ci niektoru nestretnem 😎 😉

juj posledny tyzden prazdnin tak si ho uzivajte!! 😵 😎 hlavne tie deticky co idu do skoly,skolky 😵

ivella
23. aug 2009

cauky,,,vidim ze mame vsetky nestiihacky 😀
tak ja som sa povenovala manzelovi 😉 ,dnes sme zase boli jednej zo sestier na juhu na oslave 😅 ,dala som si vodku s dzusom 😝 nechcela som aby kvoli mne otvarali vinko 😉
amatula,vsetko naj naj lepsie 😅 😅 😅 😅
solmi,davam mu feniklovy cajik aj vodicku,my sme mavali stiku aj 10x za den,uz ma isiel slak trafit..
no moj drobec stale nechce mamin cicik,je mi to tak luto(tato sa mu snazi dohovorit,ze je fakt dobry,ale ani to nepomaha 😀 😢 )..odstrekujeme,to vypije v pohodicke.
v stredu ideme do brna,marek ostava u babky-idem si konecne dat doporiadku vodicak 😅 ,normalne sa vytesujem
muzikovi som poctivo natierala ten opar,tak bol na kontrole,pochvalila ho,uz odisiel aj do roboty
zajtra mame poradnu,uvidime ako priberame..
solmi,aj my ideme do skolky 😀 😀 popravde sa nemozem dockat,len nechapem preco mi vravela ze len na doobedie,to ich tam musim spracovat 😠
kocky co ste na materskej a mate aj druhe,mate ich v skolke?

dzina
23. aug 2009

ahojte , "sypem si popol na hlavu" ale fakt nechapem ako si tu takto zvesela vypisujete,ale snad sa aj ja pridam,ked mala podrastie ako mi davnejsie marti-o napisala,.....
my sme boli na poradni mame 6,5kg a 65 cm,mali sme problem s rankou po tbc ockovani ale snad to uz bude ok,a supinky na hlavicke co som tu davnejsie spominala su uz skoro minulostou,pomohol Infadolan,po dvoch razoch.
Mame v albume nove foto,tak ak chcete mrknite potom. Kocky prosim vas,ak budete planovat to dalsie stretko napiste mi prosim niektora do IP datum cas a miesto,ak by sa mi nepodarilo dostat na diskusiu, tak IP mrknem narychlo vzdy.

ivell: u nas do skolky deticky ktore maju maminy este na MD alebo RD pri mladsom babenku vobec neberu, maju tu nadpocet deti,......som zvedava ako to budu riesit ,...a mne uz hovorili baby aby som si isla teraz pytat prihlasku pre malu,aby mi ju zobrali ked bude cas,je to na hlavu,...

kocky, co mate nove babenka zo srdca blahozelam, nech sa vam dari a mate sa len a len dobre,....
a maminkam cakatelkam prajem tiez vela zdravicka a radosti z ocakavania toho maleho zazraku/zazrakov "minkak" 😉

giza
23. aug 2009

ivell..do teraz sa vzdy podarilo mat jedno dieta v skolke a dalsie dom na MD ci RD, no podla noveho kedze maju preplnene stavy asi nebudu moct (ako kde)...neviem ako je to teraz, ale u nas robili problemy aj tym co chceli odlozit nastup dietata do skolky, tak je to zaujimave a tiez som zvedava ako sa vam podari , v kazdom pripade dajte vediet 😉

ivella
23. aug 2009

no mne ho najprv nevzal,ale potom prisiel papier ze budu otvarat nejake nove triedy kade tade,ci chcem.A teraz po nejakych troch mesiacoch mi riaditelka konecne volala,ze teda na doobedie--mozno maju malo posteli,neviem.V utorok tam nabehnem.Pre istotu sme zacali chodit do skolky na ihrisko,no moj kazdemu vytrubuje ze on nikde nepojde,lebo sa boji deticiek,somarik maly.A manzel nema volno,budem musiet hned prvy den ist aj s kocarom,dufam ze nebude mat triedu dakde na poschodi,lebo ma trafiii.No citim ze bude zabava-ak este k tomu zacne vrieskat,jeden alebo druhy.. 😠
ale drobcek maly mi dnes komplet celu navstevu prespinkal,pripadala som si ze ho ani nemam 😀
dzina,u nas uz ani prihlasky skor ako je treba neberuu.pride mi ze mate docela malo kileckov,to mala bude z tych mensich deticiek,ze?infadolan --zapisujem,aj u nas sa uz zacinaju tvorit po celej hlavke.. ☹

giza
23. aug 2009

to som milovala, ked prisla navsteva a dieta spi a spi ani nechceli verit,ze ma i oci a vie to aj plakat???tak to uz som mala jedy kolko x 😠 😠 😠 - jak naschval..
Zelam nech v pohode nastupite a ked bude musiet plakat jeden, tak nech ten druhy to berie ako "navstevu" a prespi ti to vsetko Ivell 😉 😉

giza
23. aug 2009

do MS Kubra alebo?

ivella
23. aug 2009

hej,do kubrej..
no a som bola rada ze aspon maly spi,lebo ten velky bol celu dobu na mne nalepeny.

amatula
24. aug 2009

bre ranko

ivella mne ide az teraz uz má 4 a pol roka....u nas tiez plny stav....teraz ho zobrali lebo je to tu tak""" vselijak...tak sme spravili bububu a museli 😎 🤐

ale s odstupom casu som aj rada ze ho vlani nevzali 😅 😅 ked si spomeniem co sme zazivali pri Matovi..rano neviem ako by som ho vodila....

martinano
autor
24. aug 2009

caute kurnik prave som sa vytocila az ma brucho boli niekomu sa da vysvetlovat aj tak si bude tocit svoje dookola a prd zazil, nevadi 😠
ako sa mate mala by som si precitat,ale to asi tak skoro nezvladnem, idem zbalit pc caute

newyorkgirl
24. aug 2009

matka ked sa chces naozaj vytocit posli si balik za par sto eur, alebo aj dva ako ja a trva to kurierovi uz 2 tyzdne a potom citaj tych 20 rozhorcenych mailov kazdy den 😅

siska_br
24. aug 2009

leniiii - no tak to ti verim, ved a ked to tym holkam normalne napises, ze to kurierovi trva 2 tyzdne a az potom sa to riesi dalej nechapu???? ved to je predsa nie tvoja chyba... akurat si asi nabuduce najdes lepsieho prepravcu, prip. zvazis dalsie nabuduce 😀 ...no ale korespondencia to musi byt uzasne prijemna, nezavidim 😔

ivell - a kedy si si posielala prihlasku? lebo mna tiez svokra strasi, ze uz treba prihlasku podat, ale co som si zistovala, tak prihlasky registuju az v tom roku, v kt. ma dieta nastupit do skolky, skor neberu...ci??? no ja neviem, a neuzivilo by sa tu v tn viac skoliek, ked je taky zaujem a vsade plno??

my sa inac este stale paholcime v tych hnusnych virusovych stavoch, cely vikend mal viac-menej zvysenu teplotu, dnes uz konecne nie, no ja uz neviem, ale uz by sa fakt mohol pobrat 😠 😠 😠

dzina - podla mna mate krasne miery 😵 😵 😵 velka holka 🙂

newyorkgirl
24. aug 2009

jaj siska, tak dufam ze uz sa vam polepsiiii myslim na vas, my sme sa tak v zime 3 tyzdne liecili rovno cez vianoce 😖 tie skolky ja som tiez pocula ze v tom roku kedy ma ist dietatko do skolky ale neviem, ked som v inej teme citala ako su deticky este kazdy mesiac chore a nam tuna v UK ani antibiotika nechcu dat, tak si to neviem predstavit, uvidime no... 😒

lucaska
24. aug 2009

ahojte, siska tak sa drzkajte, duufam ze sa vam polepsi uz...........

new, tak to ti verim ze ti chodia rozne maily,najdu sa aj chapave maminky, ale niektore chcu svoj tovar nacas a tie su asi neprijemne , tak sa drzkaj.........

my sme dnes boli vyberat tie stehy, priprava jak naozaj , este doktorka ze ci zavola sestricku odvedla aby sme ho udrzali, lebo som bola s nim sama, ale hovorim jej ved nie, lebo som sa s nim po ceste dohodla ze sa mu nato len pozre a ked nebude plakat ideme do dracika..............a doktorka ze no ved uvidime , lebo on u doktorki robieval cirkus, tak som ho dala lahnut,to ostal zarazeny ale nic vytiekla mu jedna slzicka ze co sa ide robit, tak sa rozpraval s doktorkou a sestricka povyberala stehy a len sme pozerali ze lucas ani nemrnkol,tak ho pochvalili ako sa drzal a hned sa postavil a hovori ze ideme do dracika, tak sa islo na nakupy a potom ho este manzelik zobral do mc donaldu................. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

giza
24. aug 2009

lucaska 😎 😎 😎 - mnam...uz musim muza ukecat....nebolo vela ludi???

giza
24. aug 2009

inak Lucaska statocny boli - zasluzena odmena veru bola ale i mamina si mala potom nieco kupit, ked to napatie vydrzala 😀 😀 😉 ....

lucaska
24. aug 2009

giza, vobec nebolo vela ludi, uuplne super.................. 😉 😉 😉
noo , ved aj sme boli v laugu pokuk ale ani nic speci som nekupila len v bizutke nejake malickosti............ja sa teraz vytiesam, lebo uz mam konecne saty na segrinu svadbu, lucasko ma kraaasny oblek sme mu kupili a manzelik uz tiez ma vsetko, este lucaskovi topanky a idemeeeeeeeeeeee........juuuj sa tesiiiim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

solmi
24. aug 2009

Ahojte,ivell u nas je to tak isto,že maminy čo maju druhe a nezamestnane neberu vobec,ale nasa Veronika musi predškolská je povinná. 🙂 ja už som stej nasaej Emky hotova vobec nechce tu flasu a čaj len vypluva .ako si ho to naučila tahať s flaše?nasa len cecek,aby mala v puse.Zajtra ideme davať naušnicky tak bude už každy vedieť ,že je dievčatko,mnohi si mysleli,že je to pekny chlapcek. 🙂

drobec.zz
24. aug 2009

lucaska, tak to je super, že to lucasko tak výborne zvládol, no veľký chlap z neho 😉 😉

no ako tak čítam, tak ja mám pocit, že tu všetky detičky mávajú štikútku, lebo my tiež, tak isto aj 5 krát denne a to som pri Romankovi nepoznala, tu sa nám vráti mliečko a už s nami nadhadzuje po posteli, a hneď sme hore, takže so štikútkou moc kamaráti nie sme 😖

new, tak ako ti vyšiel tvoj minimalizmus??? Ja tiež chodím vždy od našich nabalená, tak si viem predstaviť ako chodíš ty odtiaľ, ale kým vás v lietadle kvoli tvojej batožine neprevaľuje na jednu stranu, tak je všetko OK 😀 😀 😀

pink_lady
24. aug 2009

ahojte, pisala som vam ale nepridalo to ☹
Dakujem vsetkym za povzbudive slova
Drobceka mi stale nedali popestovat
Ja vas citam cez mobil ale nejak nepisem lebo ma tu odhalila byvala suseda taka sisibumka a kazde slovo co tu napisem roztrubi a susedky potom klopu mame na dvere

amatula
24. aug 2009

jezis pink...to je ostras..ser na susedu..pis na fejs...
drzkame palceky nech ste cim skor zotaveny..a ok 😉

siska_br
24. aug 2009

pinky - pekne ju oprd a zmen si nick 😀 nas mozes na tajnasa informovat cez IP 😅

lucaska - tak to je super, ako lucasko perfektne zvladol tie stichy, darmo, velky chlap je to uz, uplny hrdina, teda, bola si na neho urcite hrozne pysnaaaa a to bolestne si 100% zasluzil. ako vam je len dobre, ze idete na svadbu, ja som bola po sto rokoch na svojej, tie moje kamosky, buchty, stare kofy, nejak sa im do toho nechce prastit 😠

v macu sme boli aj my este v sobotu, som neodolala, mnam, boli sme ale vecer a bolo ludi na umretie vela...ale chutilo 🙂

solmi - ak ta potesim - alebo aj nepotesim - ja som nasho maleho este do dnes nenaucila pit z ineho ako z cicika 😠