Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

drobec.zz
9. sep 2009

aj my prajeme martinkám všetučko naj naj k meninkám 😉

martinano
autor
9. sep 2009

baby tak u nas mozno zmena a mozno to zajtra stihnem 😉 ale mozno

mojkamirka
9. sep 2009

ahojte,

ivela želám pevné nervy 😉

a vše najlepšie Martinkám

mami.sk
9. sep 2009

baby, neviete mi poradit co mam robit?
mala mi nieco postlacala na PC a teraz mam obrazovku hore nohami 😝

amatula
9. sep 2009

ahojte

dakujem!!! 😵 😵 ja oslavujem az zajtra,lebo mm ide zajtra k dokimu a má dnes dietu 😀 ale ja to dobehnem 😉

matka aj tebe vsetko naj naj 😵

a new velke gratulko!!! 🙂

mojkamirka
9. sep 2009

mami, neporadím, mne minule moje šidlo zmenšilo písmo na koníkovi, tak som len tipovala čo to postláčal aby som to znormalizovala 😅

dzina
9. sep 2009

ahojte, tak vcera mi ukradli penazenku a v nej cez 50eciek a vseeeeeeeeeeeeetky doklady ☹ inak to musela byt bleskovka,lebo si nevsimli ani mobil strceny na tom okne co rozbili v drziaku na flasku /inak ten mobil bol taky kram ze by som im ho aj zadarmo nechala,keby ich tam vidim,len tie doklady, bozeee, dnes som to bola vybavovat a teda ochota "velika" tie pipky u policajtov to je des 😠 inak nechali aj autoradio aj papiere od auta a dokonca aj nakup z domacich potrieb, a tu penazenku som mala schovanu vo dverach na strane vodica, nechapem ako to niekto mohol tak okukat narychlo a nikto nic nevidel ani nepocul

ale co ma stve najviac, je to ze zajtra na stretko na 99% nepridem.este musim vybavit nove sklo na okno,a muz si berie auto do roboty,..ibaze by som sa dala doviezt,ale vidim to inak cierne,. 😒

vsetko naj Matkam zelam aj ja 🙂

a kocky jedna rada:
NIKDY nenechavajte ziadne veci v aute ak idete co i len na 10minut mimo.Radim vam z vlastnej skusenosti.

mami.sk
9. sep 2009

joj dzina - to je hrozne 😝 dufam ze vsetko povybavujes co najrychlejie, ale tie vybavovacky ti nezavidim 😝 😝 😝

ja uz mam PC "opraveny", obvolala som kazdeho kto sa len trochu rozumie pocitacom a nakoniec sa podarilo, staci stlacit CTRL + ALT + sipka 😀 😀 😀

no ale som teda zvedava co mi to moje sidielko este vyvedie 😀

magda29
9. sep 2009

Ahojte.
Ja prajem tiez vsetkym Martinkam vsetko len to najlepsie,
NEW tebe velka gratulacia a prajem nech cele tehu Ti prebehne v poriadku.

Maminky vy co davate detickam Vigantol tak davate ho zakazdym napr. rano alebo jeden den rano a druhy trebarz vecer?

mami.sk
9. sep 2009

ja davam vigantol kedy si spomeniem, priznam sa ze sa mi uz podarilo aj zabudnut, ale vacsinou ked bolo krasne slnecno tak to vraj az tak nevadi 😉

ze babatka si zoberu ten vitamin D zo slniecka 😉

chymenitta33
9. sep 2009

Ahojko žienky🙂

my sme dnes boli na otočku v tn drahý si bol kupi rifle a dejvimu som bola pokupiť veci, zajtra neviem či to stihnem aj ked rada by som Vás všetky videla uvidíme 😕 lebo ráno mám spicha s kamkou a po lekároch potrebujem aj urad vybaviť, ale možno hej.

Idem variť ešte upratať čo som dneska nestíhala...Tak pekný večer

lucaska
9. sep 2009

ahojte, dzina prajem ti pevne nervy pri tych vybavovackach.............. 😠 😠 😠 😠 😠

ja som davala vigantol doobeda malemu.............. 😉

chymenitta a vsetky babulky dufam ze postihate zajtrajsie stretko 😉 😉 😉 😉 😉 😉

newyorkgirl
9. sep 2009

babule a kde je stretko teda na ostrove? som tam sto rokov nebola tak ma trocha ponavigujte kde tam 😀 ale teskam sa, isto pridem, neviem co nikolka, ide k babke snad ju stihnem vyzdvihnut, lebo este okolo 14tej mam vybavovacky hore na byte s novymi najomnikmi... tak dufam ze pocasie vyjde zajtra dnes bolo faaaajne 😀

minkak
9. sep 2009

Ahojte kocky 🙂

chym ,pink no veru leti to leti....ale do oktobra MUSIME vydrzat-aj keby co bolo 😀

martinano tak dufam ze prides 😵 ved stretko je hlavne kvoli Vam-(tebe a new)vas trosku domka privitame 😵
new je to vedla basty 😉

moc sa na Vas vsetky tesim 🙂

mojkamirka vitaj 🙂 si Ta pamatam z temy porodnica v TN-ale to letiiiii 😕 normalne ze neveriiiim,ze uz mate 10 mesiacikov 😕

ivella och drzkajte sa ,ale nebojkaj to prejdeeee 😉 zvykne si 😉

dzina no o nervy.teda 😠 ach joooooo 😠 no drzkaj sa nech mate rychlo vsetko vybavene!!!!!!

Magdi ja som davala,vzdy vecer po kupkani,neskor ku kasicke,ale vzdy vecer a nezabudnem kazdu nedelu kanavit 😉 ja to mam rada zorganizovane....aby clovek nezabudol-tak nech ma vsetko svoj system 😉

siska_br
9. sep 2009

minkak - aj u nas frcal v nedelu kanavit 😀 a vigantol papame vecer po kupani, dve kvapky do mliecka a sup buuuvat 🙂

my sme - klop klop klop uz - neveriiiiiim - treti den uplne bez tepoty - ani zvysena nic 😵 takze zajtra prideme. pocasie si minkak krasne zabestelovala 😉

tesime sa na vas vsetkych!

dzina - aj my zelame pevne nervy ☹ ☹ ☹

lucaska
9. sep 2009

u nas sa kanavit ordinoval v piatok................ :- 🙂 🙂 🙂 🙂

minkak
9. sep 2009

noooo super siska tak parada 🙂
pocko jasne,vsetko je dohodnute 😀 😀 😀 😎

lucaska 😀 no vsak spravne 😉 ale pozri 😉 dodnes sme nezabudli,zeeeee 😀 sranda 😵

dannynka
9. sep 2009

ahojte 🙂

aj my sa tesime na zajtra snad to tam tiez najdem.... 😉

Dnes som si bola konecnce kupit nieco na seba,Domiho strazil dedo a ja som si mohla s maminou a Gabikou ist pokupit co mi treba..... 😉 😉 😉

aj ja davam vigantol ako kedy a kanavit raz do tyzdna 😉

lucaska
9. sep 2009

minkak, tak v tomto som ja musela mat poriadok a vsetko muselo mat svoj harmonogram a rezim............ 😉 😉 😉 😉 😉 , ved ale aj ty ako ta poznam..... 😉 😉 😉 😉 😉

minkak
9. sep 2009

lucaska no vsak ano presne tak ,vsak pisem ,ze vsetko musi byt zorganizovane 😀 😉 😉 😉

dannynka
9. sep 2009

mirka a coze ste sa uz potom neukazali na kamienkoch?Inak ako sa citis?uz sa ti to krati vsak? 😵

chymenitta33
9. sep 2009

No to hej kocky hádam stihnem 😕 😉

My vigantol každý dníček, kanavit som nestihla ani dať kedže som nemala mlieko 😒

Inak kocky neviete o nejakom lacnom podnájme v Tn, lebo my máme byt ako svokrovcov, hrabe mi z toho že tu musíme mať starkej rárochy a dedo chodí kedy chce ked má kluče, nemôžem si ich vypýtať predsa to je jeho byt☹(

dannynka
9. sep 2009

chym tak to mas vesele 🤐

chymenitta33
9. sep 2009

No to hej nervy v r.ti do capa....mne ako to lezie na nervy ako oni nie su zlý len najlepšie hentak mad klud a v klude v nedelu ich prísť kuki🙂

dannynka
9. sep 2009

no nic babule detuchy zatial spia vo svojich postielkach tak si idem aj ja vychuutnat spanok do svojej postielky pa pa a bruuu 😔 😔 😔 😔

chymenitta33
9. sep 2009

Danny--dobrú cicka 😔 😔

mojkamirka
10. sep 2009

ahojte to tu organizujete nejaké stretko?

sivka
10. sep 2009

ahojte, dzina moja, drz sa, no neuveritelne, mrzi ma to, zelam nech je rychlo vsetko vybavene.
siska - superko, tak snad uz bude len dobre, drzim palceky 😵
minka, lucaska - aj ja mam rada system a poriadok v urcitych veciach 😉
magdi - ja davam Vigantol vzdy vecer po kupani, potom papat a hajkat. Kanavit som davala v piatok, ale uz mame davat len raz za mesiac, tak som to stanovila na prveho v mesiaci, nech si to pamatam 😉
ivell, teda pekne ta trapi ten tvoj prvorodeny...ale ono sa to urcite zase zlepsi 😉
mojkamirka - stretko je dnes o 16 u Matejku na ostrove 😉
pekny dnik prajem 😎

newyorkgirl
10. sep 2009

tak babulky tesime sa tesime len ja este bezim na 14tu na byt tak dufam ze stiiiiham 😀

drobec.zz
10. sep 2009

ahojte
tak u nas kanavit tiez vzdy v nedelu a vigantol stale po kupkani pred tvrdym zaspavanim 😉
dzina, tak drzkam palceky, a kde ta to vobec okradli, kde si nechala auto?
siska, tak je super, ze ste bez teplotky 😉
no dnes je deň ako stvoreny na stretko, veru minka, velmi dobre si to naplanovala, chválim ta, sikulka si 😉 🙂 🙂 no dufam,ze my dorazime, lebo babka sa nam neciti bohvieako dobre, tak ju nechceme nechat samu, ale uvidime ako bude poobede, ale zase aspon by si od nas oddychla...
mojkamirka, ved dojdi aj ty na stretko, aspon nas skor pospoznavas 😉