Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
6. okt 2009

ahojte ja nestiham sem chodit pisem diplomovku tak sa vebujem drobcovi a praci, kedze som na sk, tak som na nho sama,ale zvladneme 😉
u nas vsetko ok, min.tyz.mal maly nadchu asi ho ofuklo uz je dobre 😉
julianka blahozelam k malinkej , super ste to zvladli 😵
ostatne docitam, najdem si cas, zatial sa majte papa

mami.sk
7. okt 2009

ahojte 😉
nemate nahodou nejake skusenosti s detskou ortopediou tu v TN? potrebujem nejake info pre kamosku 😉

diky

julianka99
7. okt 2009

Ahojky mami... no ja veru nemám.. :((( prepáč...
Ja zas mám otázku, máte niektorá doba látkové prsné vložky do podprsenky? Kde by som ich zohnala? Poradte 🙂) Ďakujem

ivella
7. okt 2009

ahojte,marti,aj zijes?si tu dlho nebola..ale chapacky 😉 😉
mami,neviem.. ☹
juli,sivka ich ma myslim doma,ked sem zabludi tak ti napise 😉

sivka
7. okt 2009

ahojte, juli, ja som si ich objednala cez web spolu s latkovymi plienkami www.plienka.sk, ale daju sa kupit aj ine v lekarni alebo zdravot. pomockach, alebo tiez skus na mimibazare alebo babybazare, aj tam som videla
mami, zial, ani ja ti neviem poradit.
pink, ivell, super, len sa pekne kocikujte....ja uz nemam na to vela odvahy, v poslednom case mates vystraja tak, ze pospi polhodku, potom chvilu kuka potichu a potom ho to prestane bavit, tak spusti revy...aj dnes sme valili celu cestu z mesta s revom...snad sa to zas zlepsi...

sivka
7. okt 2009

ivell, ty mas teda pamat jak slon 😀 😀 😉 ja si ani nepamatam, ze som ti to spominala 😀

ivella
7. okt 2009

sivka,to je taka moja deformacia,pamatam aj to co nechcem 😠 😀
no tvoj maly asi uz ma mesto obkukane,tak ti dava najvo,aby si vymyslela farebnejsiu prechadzku 😀 😀 😀

pink_lady
7. okt 2009

caute babule
juli kedy nam ukazes maluuu???
sivka nemboj to prejde 😉
marti pis pekne mas moj obdiv ked to pri malom stihas 😅 ale nepis vela aby sa oponent prilis neunavil pisanim 😎 😀
ivella naco si dnes zarabala korunky ci uz vlastne centiky?
idem ja za krpcekom do duchnoviec 😔 dobruu

vieraj
7. okt 2009

julli, ja som si objednala cez net na materne od aventu. su fajn, ale nekupila by som si ich, lebo okolo 3 mesiaca veku dietatka ti prestane tiect mliecko a budes chodit po dome bez podpr. teda ja tak chodim a uz ani v noci mi mliecko nevyteka. proste upravi sa produkcia a je to. vyuzila som ich asi 5 tyzdnov...dovtedy som kupovala jednorazovky.

ivella
8. okt 2009

pink,vcera som mu povedala,ze hned ked dojde domov,moze sadnut za pc a to zabralo 😀 (zavislak jeden maly..)
ale lentilky museli byt tiez🙂
vierka,tak mne tieklo mlieko stale,chvilu som myslela ze koniec,vyrazila som do mesta a uz na namesti som mala mokre tricko a to mal maly rok 😝 fakt som si pripadala ako dojna krava 😀 😀
a kuk,teraz nemam vobec 😒

julianka99
8. okt 2009

Ďakujem baby 🙂) už som ich objednala.. :D
A inak aj fotečky som nejaké dala tak kuknite na našu baculku 🙂
Baby ozik, čo robiť ked malinká si nevie odprdnúť...? Máva také bolenia a ja neviem čo robiť, cvičíme s nožičkami aj masiírujeme bruško ale nič... :( myslíte že som niečo mohla aj zjesť? Dávam si nato pozor, ale človek nikdy nevie...

martinano
autor
8. okt 2009

julianka je to klasicka kolika nic si nemusela zjest na brusko masticku pupis,obsahuje fenikel, ty si navar feniklovy cajik,aby ho mala dosala mliecku pripadne,ked pojdte na poradu povedz dr.predpise ti bud sapsimplex,alebo espumisan kvapky aby si male trosku pomohla my sme si koliku uzili do 4mesiacov ☹ ,ale nebo a sa to zvladnut a cvicte dalej 😉
sivka tak o mate vesele prechadzky, my sme to tiez mali preslo to v 4mesiacoch, bola jar suplisme maleho do sportovej casti a bol klud 😉
pink dik za radu po pravde nebudem to mat hrozne dlhe len je s tym roboty robim vyskum,tak to poznas to spracovavenie 😅

pink_lady
8. okt 2009

ahojte
juli ten feniklovy cajik je fakt dobry, pripadne kamilkovy, ked kojis pi ty a to staci do mliecka co prejde 🙂 a inak pomaha aj ten gel pupik a trosku dat na brusko alebo aj rektalna rurka 😉
marti drzim palce a aku mas temu? inak mna na vyskumoch bavilo spracovavanie ale ked bolo treba hladat a zhanat vzorku bez toho by som sa zaobisla 😀 a kde vlastne studujes na akej skole?
ivellakedy pojdeme kocaruvat? urobila si mi inak chute lentilkami 😀

my uz papame trosku menej, asi zistil ze ved ja mu vzdy zas dam, netreba na jeden sup vypit celu krabicu nutrilonu 🤐 Aj cez den uz menej spime ale v noci je to super, nechcem to zakriknut,tuto noc sme prvy krat na krmenie vstavali 4.30, aj som mu davala skor ale nechcel 😅 Ale o 6.30 sa zobudi vzdy asi ma v brusku hodinky 😀

julianka99
8. okt 2009

Ďakujem dievčatá... asi musím bežať do lekarne, nemám tie čajíky.. 🙂 ani ten gelík... len dúfam že to pomôže.. dnes malinká len plačká a tlačí a nemôže chúdatko nič vytlačiť... :((( je to hrozný pohlad... dokonca sa odťahuje od cicíka... asi má také bolesti... dnes sme boli prvýkrát vonkiu a malinkej sa to moc páčilo celé to prespala. 🙂))
A Ty Pinky nekojíš? Či dokrmuješ?

mami.sk
8. okt 2009

julianka - krasna dcerka 😉 este raz srdecne blahozelam 😉
dnes ste si naozaj vybrali krasne pocasie na prvu prechadzku 😉

pink_lady
8. okt 2009

juli mala je krasna.. 😵 my sme tak poriadne anin ekojili, ja som musela odsavat viac menej a davat z flase /na tu ho naucili v inkubatore, prilozili mi ho az na nejaky 10 den, takze to uz bolo vopred passe.../...mala som mlieka na rozdavanie a teraz skoro nic ,... 😢 takze my sme na nutrilone
skus ju dat aj na brusko a ked sa nemoze vykakat tak skus ten kamilkovy,u nas to vzdy zabere 😎

ivella
8. okt 2009

ahojte,julianka bambulka 😅 😅
pink,hadam buduci tyzden mozeme,potrebujem pohyb 🙂 vase noci--parada,ja mojho ani nebudim,ked spi..spi aj ty,sak Olik ta zobudi ked bude hladny 😉
no moj ma budik nastaveny kazde rano na 5.30 😀 😀

vieraj
8. okt 2009

juli, ja som pila fenikel sypany a vzdy to zabralo. my sme mali koliku len prvy mesiac a od kedy pijem ten caj, tak len usmevy a stastne babo..vyskusaj.pa 🙂

julianka99
9. okt 2009

Ďakujem Vieri... dnes to začnem skúšať a uvidíme... myslím že my možno nemáme tú koliku, len sa malá nemôže vyprdkať a poriadne vykakať... ani moc neplače, len tak mrnká a pritom tlačí a je červený ako malý rajčiačik.... :((( chúdatenko...

ivella
9. okt 2009

pockaj ako ti zacne spievat ked sa vykaka 😀 😀 😀

pink_lady
9. okt 2009

inak ano lepsi je ten sypany 😉
ivella dala som na tvoju radu a dnes som 1. krat vstavala o 6.00, spal 9 hodin v kuse 😅 😵 tak ze sa skoro ani nepohol az o 5.30 sa zacal trochu mrvit

ivella
9. okt 2009

pink,aspon v tomto je trochu vyhoda ze nekojime,nenalievaju sa mi v noci kozy a nemusim odsavat,neni nad vyspatu maminu 😀

pink_lady
9. okt 2009

ved za tie 3 tisicky mesacne si zasluzime aj vyspat nie? 😅 😝 😀

julianka99
9. okt 2009

Ivella, Pinky a čo Vy nekojíte? Ja o ničom neviem.. 🙂 😖
No a áno ten spánok je určite zaslúžený...
My sme už natom dnes lepšie, ale nechcem to zakríknuť... 😉

julianka99
9. okt 2009

Pinky teraz som kukala Vaše fotečky... 🙂)) no kráááásne...
očuj a kedy ste začali pásť koníkov? Ja neviem kedy nato.. 🙂

vieraj
9. okt 2009

pinky, 3 tis. sk stoji nutrilon na mesiac? strasne... ☹
juli, mne hovorili uz v nemocnici ,ze tak na minutku mozem dat na koniky...ale som sa bala, tak asi tak od 3 tyzdnov

ivella
10. okt 2009

no my nekojime od tretieho mesiaca,maly nepriberal a vobec ma nechcel,tak sme sa prestali trapit a teraz je vsetko ok(az na tie prachy)
a to mam este smolu,lebo mne nevychadza zvyseny rodicovsky 😠 ,takze u nas taha komplet vsetko tatik uz cez tri roky...z mojej almuzny zvladam akurat poistku a mobil
my sme na koniky skusali hned,po trosickach samoska
juli,ty si uz konecne prehod v pase infosky,nech vieme kolko ma mala julka 😉

ivella
10. okt 2009

ozaj,vcera doobeda sme mali straaaasne ale fakt hrozne uplakany den,alebo skor uvrieskany 😠 😢
tri hodky vkuse,uz som nevedela co snim,no nakoniec zabral babyvak,asi po polhodine stichol a po dalsej zaspal--doteraz sme sa nosili skor len pre potesenie,no prvykrat som ho pouzila na to,na co sa ma 😉 no a potom spal 6hodin,ani nevie ze som ho prezliekla,dala do kocika,boli sme v skolke,zase som ho prelozila na postel..
takze som si nakoniec povedala ze tie tri hodky stali za to 😀 😀 😀

giza
10. okt 2009

Ivell...hlavne budte zdravucky, aspon nejake polepsenie s tvojim klbom? ked uz neni maminkyne aspon by sa mohlo aj mame polepsit a nielen odlahcit penazenku 😖 na UM....nestiham vas spatne citat, ale ved vy si tu urcite vystacite - taka partia sa len tak lahko nenajde ako ste tu 😉 😉 😉 🙂 😵 pa

pink_lady
10. okt 2009

ahojte
my sme tiez boli trochu uplakany vcera ale v noci sme zas pekne spinkali aj ked sme sa zobudili 1krat ale to je akoby nic 😅

vieraj - 1 skatula nutrilonu stoji 460 a a vydrzi tak 5 dni ☹ ale dostala som referencie chodit nakupovat do ciech tak snad by to mohlo sa skresat aspon na 2 tis

ideme vcul na vylet na navstevu 1. krat tak pa kenu nedelu