Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
14. okt 2009

my sme teplotkovali dva dni po ockovani,ale cele to skoro prespal 🙂
pocasie u nas este v pohode,kukam na futbal a fakt mi ich je luto,ved v polsku je total snehova pomaly kalamita 😕

minkak
14. okt 2009

Caute kocky 🙂
dlho som sa tu neukazala.....prepacte...tesim sa na Vas na stretku 😉 🙂
ivell Ty co ved prid aj Ty!!!!!A pink Ty sa nehanbi-ak sa Ti teda bude dat tak prid!!!!
Zabka jasneeee,len prid 🙂
Martinano a Ty?Pridas sa?Stihas este?

ivella
15. okt 2009

minka,ja som uz myslela ze rodis ked si tu nebola 😉
nam v tom case akurat pride tatino konecne domov,cely tyzden sa nanho tesime,takze u nas ma prednost rodinka.

mami.sk
15. okt 2009

ivella - uz porodila 😉
kuk do trencianskej temy 😉

ivella
15. okt 2009

no ake prekvapko,minka uz ma tri deti 😀 😀 aj sem im blahozelaaam 😉
a nezavidim tu drinu co ich doma caka 😀 😀 😀

minkak
15. okt 2009

Ahojte vsetci! Tak uz sme tu,Vieroslava -2890g- 46cm o 8:21,Soňa -2400g- 46cm o 8:23. Sme kočky! Sestricka Veronika a rodičia sa z nás veľmi tesia!!! Mangel Zdenko.

pink_lady
15. okt 2009

jeziii minka zo srdiecka gratuujeme a Olik posiela obom babam cmuk na privitanie 😵

ivella
15. okt 2009

Olik uz bali baby,co?ale mame tu aj starsich chalanov.. 😉

lucaska
15. okt 2009

noo sa ty nasi chalani o babulky Kavecke pobiju................... 😝 😝 😝 😝

ivella
15. okt 2009

aj ano,v mojom okoli sa rodia sami chlapi,o poriadnu babu sme nezavadili uz veeelmi davno..sme sa minule bavili s kamoskami,ze ak to takto pojde dalej,co z nich bude....booooze,ja chcem mat aj vnucence 😀 😀 😀

pink_lady
15. okt 2009

no ivella bude to tazke s nim 😀 uz vcul ma tooolko frajeriek a stale nove pribudaju 😀 😀 😀 snad nebude naozaj suknickar 😀 😝
mami tak co ako ides zajtra?

ivella
16. okt 2009

no parada,ja som vcera urobila defekt na kociku,vobec som si to nevsimla,ale zdalo sa mi ze sa mi ide nejako tazko a ze mi zacal bocit do jednen strany..az dnes,nedalo mi to,kuknem cestou na koleso a ono total makke 😖 😠
ak si to niekto vonku vsimol,tak si asi o mne pomyslel.. 🙄

amatula
16. okt 2009

he he ja mám dvoch 😉 ja som vravela ze bude mat Mirka dievcatka..uz na zaciatku..ze nech moji chlapi maju z coho vyberat 😎 😀

ivella myslim ze v tomto pocasiii..no ja by som si asi nevsymla ze ma niekto defekt na kociku...ale nikdy nevies ze 😅

giza
16. okt 2009

Teraz kdesi babeny sedkaju vo Verde...hmm neskoro som sa sem dostala aby som o tom vedela, inak by som prisla...skoda....
Ale aj tu pogratulujem minkak - B L A H O Z E L A M !

solmi
16. okt 2009

Minkak GRATULUJEEEEEEEEEM , želám Vám všetkým trom hlavne vela , vela zdravíčka.A Tebe a mangelovi vela trpezlivosti s bambulkami.Krásne miery a mená.držkajte sa

ivella
16. okt 2009

ahojte,my sme dosli zo skolky,krpec sa hned vypytal spat,ze je unaveny,,,uz som tusila...od siestej chrni,cely horiii.tak mam radost,snad to ako tak cez vikend prejde.solmi,ako sa mate?co mala,spinkava dobre?moj si teraz vyspevuje v postielke 😉

dannynka
16. okt 2009

ahojte 🙂
ivella tak ako pozeram aj vy uz skolkujete,nakoniec aj ja som sa rozhodla a GAbika chodi tiez....a veru tiez dnes dosla akasi umrncana a navyse mi v skolke ani nespava.... 😒

ivella
16. okt 2009

dany,normalne ti ju vzali,ked este nemala(vtedy)tri roky?no ja si nemozem vynachvalit,aj ked ten ranny kolobeh 😠
ale ten veget potom 😀 😀 a same basnicky mi vyprava doma 😅 😅
inak mame stale volne miesta,ak ma niekto zaujem 😉

ivella
16. okt 2009

maminy,ako bolo na stretku?pink,bola si?

zabka
17. okt 2009

Ahojky, minkak gratulujem z celeho srdiecka, prajeme vela vela zdravicka a trpezlivosti 😵 😉

zabka
17. okt 2009

No a ako bolo na stretku? My sme tiez nejako nestihali, tak snad nabuduce... Ozaj chcela som sa opytat ste tu niektore aj z Juhu? Kam chodite s drobcami v takomto pocasi...

dannynka
17. okt 2009

ivella-ona mala 3-roky 3-okt a 5-teho nastupovala,ale mohla ist uz aj od septembra len ja sommyslela ze jej bude so mnou doma lepsie ale hoby..presne ako pises,tie pesnicky a basnicky co mi potom doma spieca a recituje a rozprava co vsetko robila v skolke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Akurat si zvyknut na ten ranny kolobeh,velakrat nestiham tak chodime autom...zavediem ju do skolky,prideme domov prehodim domiho zo sedacky do kocika a ide sa von... 😉

dannynka
17. okt 2009

zabka aj ja som z juhu 🙂 a mame tu na juhu rc juzancek kde maju vseliake aktivity aj pre deticky od pol roka 😉 ja zatial moc nenastevujem kedze dcerka mi uz chodi do skolky a syncek je este malicky ale pravidelne sa zakecavam a posedim si na kavicke u kamosky co mi robi v juzke v jednej kaviarni..... 😀 😀 😀

zabka
17. okt 2009

To je super, tak to sa mozme niekedy stretnut, ja byvam kusok od Juzanky a tiez som tam velmi casto... 😉 Mozno sme sa uz aj videli... 🙂 A o tom Juzanceku som nevedela, nie je nieco blizsie pisane aj na nete?

ivella
17. okt 2009

dany,aspon mas vyse casu na maleho 😉 😉
lebo moj by sedel len za pc,vyuzije kazdu minutu co sa mu nemozem venovat...takto aspon viem,ze je onho dobre postarane a poobede si kludne moze zahrat na nete 😀

julianka99
17. okt 2009

Ahojte maminky..
tak ako bolo na stretku? Počasíčko nám stále nepraje... :(((
My sme boli včera na očkoaní a tá naša bambulka to celé prespala 😀 je to hrdinka...
Baby očujte mali ste zapareninky? Lebo nám tušim začinaju :((( nechapem z čoho :((( možno z toho že naša Julka sa vie tak pokakať že to máme na chrbate 🙂))

ivella
17. okt 2009

juli,natierat,natierat a zase natierat....skuste co najviac vetrat ritku a kaku umyvaj pod vodou,setri utierockami 😉
teda fakt hrdinka,ked prespinkala pich pich 😀 my sme este dva dni teplotkovali 😢

pink_lady
17. okt 2009

Ahojte kocky ja lezim v spitaly po oblickovo-ylcnikovom zachvate, no poviem vam to je ina bolest. Ale horsie pre mna je to odlucenie od Olika ☹

sivka
17. okt 2009

Ahojky, bozinku Piiiiink, ty nase chudatko, teba to do toho spitalu nejako pritahuje ☹ Tak ma to mrzi, teda si si riadne vytrpela. Prajem rychle uzdravenie, nech uz si zas s Oliverkom. Kto sa o neho stara, mama? Neboj, on to zvladne, ale chapem ta, kazda maminka velmi tazko znasa odlucenie od babatka 😢 Ale zas vyjde slniecko a bude dobre. Drzim palceky, nech ta tam dlho nedrzia.

dannynka
17. okt 2009

jeejda zabka no veru mozme sa dakedy kludne stretnut...ja byvam pod juzankou na halalovke 😉

co sa tyka juzanceka tak tu mas link na ich strasnku www.juzancek.szm.sk 😉

ivella-veru teraz mam na Domiho viac casu a aj Gabika sa aspon pekne vyhra a je v kolektive lebo ona je velmi spolocensky tip 😉

juli-no sikovneho drobceka mas ked to cele prespinkala 😵

pink-prajeme skore vyliecenie aby si cim skvor mohla byt s malinkym drobcekom 😉