Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
7. dec 2009

caute tuto to dako spi 😎 😔 nebola som tu dlho, znicila som si laptop 😠 /nechutila mu brokolicova polievka 😀 /
boli sme minuly tyzden ockovat, bola to bieda hrozna, aka reakcia ale uz je dobre
a tu co mnove?
marti diplomkla odovzdana?

martinano
autor
7. dec 2009

ahojte
pink tak takto krmis pc 😉
ako sa ma Olinko?
diplomovku odovzdavam na jar,pomaly pracujem neda sa to hned pri tomnto mojom tajfune co mam doma 😒

giza
7. dec 2009

Pinky ahoj, pozerala som tvoju temu o ladvinovych kolikach,moja mama, otec stary otec mali zachvaty a je to des, bojim sa dedicnosti, stacili mi ozaj aj zlcnikove a tiez zapal mocovych ciest (tento rok po prvy x, dufam ze i naposledy ).

Martinano, uz aby to bolo za tebou.... 😉

pink_lady
7. dec 2009

Giza, je to dedicne a je to horor 😲
Marti mame sa tak vseliako B-)
Pekne pis, nezavidim 😅

giza
8. dec 2009

pinky 😕 ☹ ...do frasa...viem ze je to ovela horsie ako zlcnikovy zachvat (otec vravel ze horsie ako nervove bolesti co si prezil po zlomenych stavcoch ozaj vselico), bojiiim...da sa na to nieco ako preventivne? myslim, ze ti odpisali baby ze nie, ale i tak, mas bohate skusenosti, ci ti na to nieco nezabralo ak si uz dostala zachvat, tak co na kludnenie, od bolesti a pod....? napis kludne aj tam odpoved, nech to tu nerozoberam, ja si to tam precitam a uz ohladom toho napisem tam...Dik.. 😉

Martinano, aj ja by som uz rada na jar zlozila skusky, tiez dopisujem co treba na pisomnu pracu, no ako idu sviatky tak moc sa k tomu nemam, kedze vypekat treba a do toho si zhanam job...hmmm je to na figu....a ani sa mi neche obzvlast teraz ked je taketo zase uprsane pocasie u nas.... 😒 😖

martinano
autor
12. dec 2009

pink drzte tie zachvaty hruza ☹
giza tak mas toho aj ty dost, neboj ani ja sa k tomu moc nemam nechce sa mi uz mam toho plne zuby, ako to vyzera s robotou?

giza
12. dec 2009

ajoj, moc radostne to veru s pracou nie je, ale nevadi....aspon s detmi opat vychutnam prazky naplno...(v pondelok rano mam jeden pohovor, no uz si moc neverim, nakolko je naozaj si z coho vyberat)..

Kedze sa tu dievcence moc neukazuju tak to sem hodim, pozvanie na stretko pondelnajsie, keby naaaahodou sem niekto nakukol co nechodi na FB a chcel by sa s nami stretnut , tak v pondelok o 16.hod pri stromceku na namesti, alebo neskor o cca17.hod. v cafe verde 😉 .....

martinano
autor
16. dec 2009

ahojky
giza ako to dopadlo?

to uz sem ozaj nikto nechodi??????????????

giza
17. dec 2009

ahoj, tak vyborne podla fotiek na FB...ja som nakoniec nestihla prist ( muz prisiel neskoro a tiez som sa citila psychicky pod psa, kvoli desivemu pohovoru)....

Tiez som z toho paf ako nas tu baby nechali v stychu-- 😕 😠 🙄

siska_br
17. dec 2009

giza - skoda ze si neprisla, bolo fajn aj ked v mensom pocte ako v lete na slniecku 😉 moja mala koala ta vyzerala, ze kde je ta teta, co mala naposledy so sebou take pekne baby 😀 joj, giza ani mi nehovor s tymi pohovormi, ja sa uz rok dopredu stresujem, ze kde si idem solidnu pracu najst ☹ uvazujem nad uctovnictvom - kurzom, neviem, potrebujem zvysit kvalifikaciu a tento richtung by sa mi azdaj aj celkom pacil

marti a vy sa ako mate? kde vlastne zijes, v ktorom state, ak sa mozem opytat? Martinkovi vsetko najlepsie dodatocne k dvom rocikom zelame

martinano
autor
17. dec 2009

giza to ma mrzi,ale bude dobre uvidis.a co to bol za pohovor?na aku pravu, ak sa mozem opytat?

siska my sme v norsku mame sa fajn, matulo vymysla o dusu.dakujeme za gratulaciu 😵

pozerala som na nete pocasie mate teplejsie ukazuje mi -4 u nas je -10, mato uz bol s tatinom cez obed vonku,takze uz nepojdeme do takeho mrazu, teraz drobec spi ja idem nieco upiect, este nie vianocne, lebo by to urcite nezostalo, to zacnem az cez vikend

julianka99
17. dec 2009

Ahojte baby,, veru aj sa sem chodím nazerať a nikoho nikde... :((( kde sú všetky maminky?
My budeme mať už tri mesiace 🙂)) ale to bežííí 🙂 a prvé Vianoce pred nami :D

giza
17. dec 2009

Mati - na pohovore pre asistentku, z ktorej sa vyklula aj soferka, prekladatelka z AJ a k tomu este samostatna mzdarka a teda samozrejme aj tu asistentku ....chceli 4 v jednom a na plat som sa uz radsej nepytala...totalna zdieranina...no comment ...uz si zufam, lebo naviac tato vlada nam neuznava roky doma na RD + MD, to znamena ze od 1.1. nedostavam ani cent pri 4. detoch je to viac nez len zle.... ☹ Ja viem ze bude dobre, len som uz nejaku dobu v takej smutnej atmoske ( sice striedavo aj s veselou)....zrovna som sa potesila so 1/4 mliecnej cokolady s mandlami 😀 😀...mnam a stalo to za to.... 😉 este sice ani sviatky nezacali a ja mam kila naviac, nepiekla som tiez este nic, ale dnes mi chalani pomohli nacistit orechy kym sme boli s tatinom v skolke na besiedke ...

Siska kurz ti je zbytocny, lebo oni hladaju vzdy niekoho co stym uz vie robit a to ti ziaden kurz neda...poznam dokonale...aj ja mam skolu ale ak s tym nemas prax tak pa-paaa...dnes si maju z coho vyberat a vzdy to ziska zarucene skusenejsia...takze tu prax asi neziskas pokial nemas dobru "tlacenku" - vies jazyk? na tom dnes stoji hadam vsetko a najlepsie hned 2. (sestrenka vie jeden dokonale a tiez nemoze zohnat job) a ak mas este aj medzi nohami nieco ine, tak si este aj karieru urobis 😎 😎 ....som stastna, ze sa na deti nepytaju ale i taky sa nasli co mali tu drzost aj vek deti vyzistovat... 😕 🙄 😠

vieraj
17. dec 2009

ahojte, ja sem chodim kukat a na FB nechodim. nemam akosi cas, konik mi staci.
Giza, praca je nedostatkovym materialom, a ako hovoris, chcu cloveka zdrat z koze.. esteze sa budem mat kam vratit po materskej - SP hadam neskonci.......

giza
18. dec 2009

hmm, aj ja som si myslela...oni nekoncia...len znizuju stavy a to je zial v sade ako v elektrarniach tak aj v inych odvetviach..jedine co sa drzi su sluzby (pohrebnictvo, odpad, banky, poistovne, ...) -viem co je SPP ....co to je SP? ( prezrad nech som mudrejsia - nie dufam sporitelna?)....
Citim sa akoby som bola totalny odpad a nic poriadne nevedela robit, pritom co viem akoby pre mna nejestvovala ziadna funkcia....alebo aspon teraz take nepotrebuju...No nic prisiel pardon, idem mrknut ci predsa len nesvita nadej...

martinano
autor
18. dec 2009

ahojte
nebude sp-slovenska posta?
co viem sa prepusta vsade banky a pod.no asi fakt vsade, uvidime ako ja pochodim mala som nastupit od pondelka,ale este do septembra by som bola rada doma, budem mat statnice v lete,tak nech to v klude este na materskej urobim
giza a nechces sa venovat povolaniu dula na plno?

siska_br
18. dec 2009

ahojte 🙂

podla mna SP - soc. poistovna 🙂

ved prave giza - tiez mam pocit, ze do vela veci vidim trosku ale zial, v nicom nie som vynimocne dobra...prave preto rozmyslam nad tym uctom, na skole ma to celkom bralo a celkom mi to slo, je mi jasne, ze po kurze sa o mna zamestnavatelia urputne nepobiju, ale na skodu to isto nebude, ved aj tu prax potrebujem niekde ziskat, nemam v plane zacinat ako riaditelka danoveho uradu 😉 nemyslim, ze by mi bol zbytocny, ked uz nic ine, aspon na sebe popracujem, snad si aj trosku nakopnem sebavedomie...nic co vies ti predsa nemoze byt na skodu..ako matka pise - pracovat ako dula je iste fajn, urcite ta to zaujima, ked si sa do toho pustila, ale mam pocit, ze je to asi skor poslanie, ako povolanie u nas este, ci?

matka - v norsku? ze minus desat, uf az ma z tej vasej dialky ofuklo, my sme vcera so samko prvykrat v tejto zime kocikovali pri - 5-tich a riadne ma teda oziabalo, samko prisiel domov cerveny ako mafruska z mrazika 😅

vieraj
19. dec 2009

caute, Sp - socialna poistovna.Siska uhadla.
no my mame problem s pracou pre mojho mangela. on je strojar, a v Tn strojarstvo uuuplne zaniklo. hroza. zmluvu ma len do konca janara a potom neviem. snad sa nad nami Boh zmiluje a najde si nieco.
Giza, aj tebe to zo srdca prajem. bez prace je to naozaj strasne.....

chymenitta33
20. dec 2009

Ahojte maminky a detičky 🙂

Dlho som tu nebola, akosi nevídalo 😉 Ale však ten FB to je dess tam zakotvím aj na hodky.
Davidko sa hrá a kuki trakturka, pôjdem obed ohriať som v noci uvarila na dneska. davidko ked sa zobudí pôjdeme kuki Viu, moja kamarátka ktorá ma 2-týždnove miminko, pomôžem jej čosi stromček a tak ona že sa na neho len pozerá či dýcha a tak, sa bojí, krásny je sa teškám na nich..
tu je strašna zimenka ale to aj u vás však 😀 Ale však neva nech su Vianoce pekne biele.
ženy ja stále upratujem a to nemá konca mne to príde ako keby dookola robím, to si neviem predstaviť že by som ešte piekla ako podaktoré vy, šikulky ste 🙂
Neviem či Vás dočítam 😕

marti--Inak Martinkovi dodatočne Všetko najlepšie🙂D posiela hubičku 🙂

giza
20. dec 2009

Martinka ozaj sa neda iba z toho zit ...co sa tyka SP. tak som rada ze to uz viem... 😉 😀

Chymenitta...poznam dokonale caro FB (je to hltac casu)....stihla som vcera dva druhy upiect , este dva a koncim, svokra zase navypekala a este ked da trochu aj moja mama zo svojho , tak si vravim naco? 😖 a basta! Dnes vytiahneme stromcek, zajtra pobalim darceky a je to.... 😝

Siska - presne to som si vravela aj ja ked som dostala v septembri vypoved, ze vsak som neni narocna a chcem len pracu v kancli ( akukolvek)...velmi som bola na tom ako ty - zial robota takehoto druhu je len poistovnictvo, telefonny predaj, sem tam bankovnictvo ( v com ozaj prax nemam) a este same mzdarky ale s jazykom....takze nic za 4. mesiace!!! ( a ak som narazila na kvalitnu pracu az 1.!!!) a len dufam, ze sa mi v marci ozvu, ze ma beru, lebo ten vyber posunuli kvoli konciacemu roku az na potom....a to som postupila medzi prvych 5. tak uvidim....teraz som vsak uz bola natolko zufala, ze som sa ozvala aj na predavacku a take miesta ako intersport, ci alpine pro sa mi ani neozvali spat! momentalne teraz v Maxe nejaku potrebuju do porcelan, domace potreby, tak na 12 hod. 😕 😕 - co si neviem predstavit ale budem to musiet vziat - ineho ozaj niet...Zbohom rodina, zbohom net, zbohom dula a laktacna poradkyna ☹ ☹ ☹ - je to moje hobby, aj dnes som jednej mamine po telefone radila a je to krasny pocit, ked niekomu mozete aj len takto pomoct a ono to zabera.. 😎 🙂 😵

ivella
20. dec 2009

ahojte kocky,konecne zase niekto aj pise... 😉
pracu preberate?to mi vrta v hlave tiez uz pekne dlho a mam fakt dost casu..ale rozmyslam v com by som sa mohla uchytit..
baby,moj marek ma sarlach,uz tri dni sa trapime s horuckami typu 39stupnov,+hnisava angina.no najviac sa bojim aby nieco nechytil malinky,,,nemaju byt spolu v kontakte...lenze vo veeelikanskom jednoizbovom byte sa to akosi neda,este ked som s nimi stale pomaly sama..no tesim sa na vianoce ☹
stihla som co to napiect,aj spalit,lebo drobec na mne vkuse visi a ja zabudnem ze mam pecivo v trube 😠

martinano
autor
20. dec 2009

ahojte
chym.dakujeme za blahozelanie 😵
giza ved uvidis nieco sa najde, ja si myslim,ze zaciatkom roka sa to vsetko nejako utrasie 😉
ivell no mas to vesele nezavidim,ale zvladnete na jednotku ako ta poznam, inak isli sme podla tvojho navodu oducania od dudky, odstrihla som z nej maly ju este v ten den zahodil tak uz sme uspesne skoro mesiac bez dudky mal ju drobec sice len na zaspatie,ale zacal vymyslat pytal ju aj cez den,tak sme ju zrusili uplne a bolo to aj bez placu ja som sa bala,ze ci zaspi vobec bez nej,ale zaspal, bolo to bez problemov.dakujem za typ 😉
my sme boli vcera na takom vecierku aj s matkom, bolo super prisli sme okolo pol noci, bolo vela deti mato sa super vybehal s deckam pohral, my sme poklabosili, pooobede som piekla medovniky mam super recept, uz mam aj nazdobene.mato uz vyjedal.ja peciem vzdy tesne az pred, leby by sa kolace vianoc nedockali 😀
pojdem ulozit drobca a budem pokracovat v peceni, papa

chymenitta33
20. dec 2009

Ahojte maminky 🙂

My ako sa davidko zobudil sme išli, k tej Vie kuki Matuška, to je iný chlapček už uplne sa zmenil ale však to je normálka, krásne očká otvorené strašne podarený., taký šikulko my príde ručičky premrvá dáva si pod hlavičku zlatý 😵
Potom sme skočili za Markom do robotky aj s marikou a jojom, sme sa stretli u Vii, tak se pokecali fajne Davidko sa zahral s ockom, prišli sme domov okupi som ho a hajinká už 🙂
Ja kuki superstar 😉

Dúfam, že Marko príde aspon dnes skôr z robotky tohovie 😕
Idem ešte davidkovi malinký stromček urobiť na okienko jemu sa to lubi velmi..čačky mačky 😎

marti--super že malý je bez dudky, ja to zatial ani neriešim ešte má len na spanie inak ako duda buva stráži maco laco uvidíme 😉Ja mám prioritu v lete naučiť na nočníček.

Ivel--Mareček chudátenko 😔nech je čím skôr oki 🙂

ivella
21. dec 2009

martinka,to s tou dudou-parada,dalsia spokojna mamina 🙂
inak az teraz kukam ze maly mato ma narodeniny vtedy ked ja,tak super,doteraz som vobec nikoho takeho nepoznala 😀
u nas je to najhorsie s antibiotikami,chce mi ich vzdy vyrazit z ruky,vraj ich mam vratit doktorke,ze sa pomylila,ze z nich ochorie 😀 😀 somarik jeden 😉
ja som vecer este stihla kornutky nad parou natocit a linecke spojit.no a tato sa vrati az na vianoce,tak asi som aj skoncila.

giza
21. dec 2009

hmmm, Ivell ty si sikula 😉 ...mne by bolo riadne smutno keby som mala na tata cakat az do vianoc ☹ ...

ivella
21. dec 2009

jaaj,gizus,nestiham si ani kavu uvarit,nieto este rozmyslat nad tatom 😀 😀 😀 a mam kramy,tak mi nechyba 😀 😀

julianka99
21. dec 2009

Ahojte maminky...
no my sme dnes prišli z kontroly na nožičky a dali nám podušku :((( mali ste to aj Vy niektorá? Povedal že pravý klbilk je dobrý ale lavý nieje zrastený tak preistotu :(( ved to je hrozné.... vôbec si nepokopká... a to viažem naširoko.... :/

chymenitta33
21. dec 2009

Ahojte žienky🙂

my sme dneska ráno išli ku babičke no ako Markovej, urobila som stromček, davidko sa pekne hral zo stavebnicou 😉 Potom všetky možné čačky čo chcela nato že má skoro 80 trendy má v malíčku, vtipná velmi, zlatá.
Prišla som domov kopisko žehlenia mám, chcela som aj girlandu na zrkadlo slamenú robiť, ale baby mne sa tak nič nechce.
Pohrali sme sa okupali, Davko zaspal o 8, ja som kuki Panelák dobre skončil teraz kuki KBK 😎

Ivell-šikovnica🙂

Julinka- Nech je drobátko čím skôr bez toho isto to je prenu nepohodlné ☹

giza
21. dec 2009

Ivell, tak to by viac nez len zavadzal v 1. izbovom "letisku"... 😀 😉

Julianka ma 2. mesiace tak to by este mohlo byt "stravitelne" s tym kopkanim, lepsie ako neskor tie pevne konstrukcie ci nejake popruhy...viem, ze i tak to musi byt des, no zial nepoznam neviem v tomto smere poradit i ked rada by som - prajem nech uz je vsetko v poriadku co najskor 😉 ...

chymenitta33
23. dec 2009

Ahojte zlatinka 🙂

ja už všetko hotovka konečnnneeee..to bol nekonečný príbeh...
Jáj som rada ako blcha.. marko prišiel z robotky konečne bude už doma, aj ked ráno ide čosi kuk do roboty, neviem ani načo ale to prežijem už hlavne že bude doma. lebo ma ide šlahnuť z toho že je furt preč.
David dneska na obed nespal lebo sa zobudil o 10, tak zalahol o 16:00 a o 18:00 som ho zobudila tak zaspal o 22:00 aj tak dobre..
Zajtra ideme na cintorín, lebo dneska je 5 rokov čo maminka zomrela, tak som kvetinky kupila velké kachance, tak jej pôjdeme zaniesť. 😔 achh
A nehnem sa z domu mám punč urobený, pôjdeme susedke zapriať štastné a veselé a hotovka. vyložím nohy a nepostavím sa nikde 😀

Kočky ak sa už nezastavím tak Vám Všetkým prajem Krásne Vianoce, kopec pohodí štastia a lásky a deturencom kopec darčekov od Ježiška