Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

giza
20. jan 2010

Vierus, keby to slo a bolo iba o tom uz ju ako zatial jedina hlasiaca sa dula v TN kraji mam 😉 pokracovanie najdes v IP

siska_br
21. jan 2010

giza - jezis, na to bolo dost na nic citanie...uz sa tesim, na hladanie si prace 😝 😝 😝

giza
21. jan 2010

Siska, ma to mrzi ze nic pekne nepisem 😢 ...ale sme ako tak zdravi a to je hlavneeeee 🙂 😀 ...

dobru nocku

siska_br
21. jan 2010

gizka, no ved ked sa ti nic pekne v oblasti prace neprihodi ani nie je moc co pekne pisat ☹ mrzi ma to moc, drzim ti palce, nech uz konecne cosi klapne, mna za nedlho caka to iste...mas pravdu, hlavne nech sme zdravi, ale ked aj jest treba - a to dokonca kazdy den...

dobru nocku

giza
22. jan 2010

veru kazdy den treba jest, i ked sem tam si srandu robime, ze co pytas, ved si vcera jedol/a..?! 😀 😀 ...
Najmensia tak aj chuda vyzera 😀 😀 😀 ...no co s nou spravim, ked nechce jest - nist (ma to mat pokom, obaja sme boli taky aj mi s mangelom ako deti)...

Inak som ti pisala Vierka do IP, ze budem robit diskusie ako dula+laktacna v MC Juzancek , ale termin sa mi zmenil, kazdy 3. stvrtok v mesiaci - najblizsie 18.02. o 17. hod. - je to sice mimo centra ( nie ako dobre umiestnene Srdiecko) ...
Uz len maminy aby prisli.... 😅 ...tak este potom prihodim sem, ked to bude aktualne...

vieraj
22. jan 2010

giza, diky, ak niekoho stretnem, ze by mal zaujem, tak ho poslem za tebou.pa

giza
26. jan 2010

dnes sa mali stretnut dievcence o 10. hod. v detskom kutiku Juzancek...bola som ale zial boli tam asi take, ktore som este nestretla ( nemohla som na ne kricat, ze kto ste tu z Modreho konika, ci z FB?!!!) ale..postastilo sa mi stretnut tam jednu zienku, ktora robi brusne tance aj pre tehule a dali sme rec o spolupraci 🙂 🙂 🙂 😉 ...tak uvidime ci nieco z toho vzide...vizeralo to optimisticky - popravde ma velmi povzbudili ... 😵

vieraj
28. jan 2010

vidis, super. tak nech to vyjde. ja som tam nebola, ani som o tom nevedela.pa

vieraj
29. jan 2010

ludia bozi, sem uz nikto nechodi?

giza
30. jan 2010

veru mrtvo ostalo aj Martinano sem tam kukne ale skor uz prispeje na Tn porodnicu ako sem, ked tu nik neni 😒

zabka
12. sep 2010

Ahojky akosi sme zapadli... 😕

luban
12. sep 2010

asi je malo trencaniek :(( alebo vsetke si pisu sukromne :DD

s.i.m.k.a1
14. sep 2010

@luban ahoj, ano trencanky mame sukromnu skupinu 😉

zabka
17. sep 2010

@s.i.m.k.a1 no lenze tam sa neda dostat a ked som aj pisala tej dotycnej tak nic ☹

s.i.m.k.a1
18. sep 2010

@zabka ja viem,ze sa tam neda dostat, bohuzial, my sa v tej skupine vacsinou pozname osobne... ale skus napisat na https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/trencin-ii/ alebo na https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-v-trencine/ ... neviem Ti viac poradit ...

luban
18. sep 2010

zabka, ale mi si tu mozme pisat 🙂) nik to nezakazal. Ostatne nech si pisu sukromne 😉

s.i.m.k.a1
18. sep 2010

@zabka
@luban aak chcete rada si s vami budem pisat aj tu.. 😉

zabka
18. sep 2010

@s.i.m.k.a1 ale su tam dve temy, a myslela som ze tam kde su aj tehulky aj maminy ze sa v pohode bude dat dostat, no ale co uz... 😉 ... Ked nove zaujemkyne neberu... 😵

s.i.m.k.a1
18. sep 2010

@zabka no ono tam len tak niekoho nepustia, pretoze sa dost rozsirovalo na verejnej teme a citali si cudzi ludia co si piseme a aj v nemocnici si to sestricky citali a tak... potom len clovek pocul ako si susedia hovoria o tom, co si pisala na konikovi... toto fakt netreba...

luban
18. sep 2010

kaslat na to ;) jasne simka pisme si tu 🙂) ved zeny radi kecaju .... a kecaju a nevedia kedy dost 🙂) Zabka ako vidim Nikoka bude mat surodenca ... blahozelam a nech to dopadne na 1 a onedlho budes mat v rukach dalsie babo . .. drzim palce

motiilik
18. sep 2010

Ahojte,ak smiem prispieť aj ja...nie som trenčanka,ale rodila som v trenčianskej porodnici pred necelými tromi rokmi... 😉

luban
20. sep 2010

Motiilik vitaj, samozrejme ze sa potesime ak obcas nieco napises 😉
pekny den, 😎