Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
16. aug 2009

pink pekne oddychuj myslime na teba a drz sa
minkak obyvacka je davno hotova,len som upratovala, umyvala, kopec pradla som pozehlila , prave sme prisli z vonku hrozne fuci a teda uz citit,ze zacina jesen tu 😝
od zajtra je uz skolsky rok tu
idem si uvarit caffe
pekny zvysok nedele

newyorkgirl
16. aug 2009

mati ahoj, teda aj u nas dnes fuci straaaasne 😒 mne sa ani von ist nechcelo len trocha sme boli v zahrade a pred domom kvietky otrhat, okopkat, poliat a tak.... ja dufam ze jesen este nieeeeeee 😀

newyorkgirl
16. aug 2009

teeeda ja som akurat docitala pink veru drz sa este sa chvilku ponoste v brusku 😉

ivella a nemas velky prud toho mliecka? ze to nestiha papat? si neskusala iba troska odstriekat na zaciatku a tak malickeho prilozit potom? to ma len tak napadlo, je pravda ze chlapi maju svoje dni, neviem ci aj taki mali, ale velki isto, aj moj muz niekedy pride z prace a povie dnes mam blbu naladu asi mam kramy 😀

newyorkgirl
16. aug 2009

do tretice si idem napisat sama po sebe 😀

babule ja uz sa taaaaak tesim domov do TN, len som chcela vediet co ste vymysleli s tym datumom na stretko, bo my vas isto moc chceme vsetky vidiet, sak domov chodim raz za pol roka 😒 ale letim 15teho tak radsej by som keby to bolo par dni skor, lebo den pred tym uz budu isto fofry balenie a tak 🙂

martinano
autor
16. aug 2009

new ahoj nam to tu asi prefukuje cez to more hore dole, hrozne fuci aj slnko svieti,ale zima je brrrrr
my tiez nemozme 14teho pisala som minkak to uz budem zas doma 😒

newyorkgirl
16. aug 2009

stretko tam bolo na 10teho nie? tak by to mohlo aj zostat si myslim... ja mam toho tiez vela za dva tyzdne krizom krazom celu republiku a doktorov 😀

martinano
autor
16. aug 2009

ano new tak to tusim bolo, u nas to iste dr.no vsetko mozne 😅

newyorkgirl
16. aug 2009

tak ja idem hlavne kvoli lekarom, tak 4mes. sme sice doma neboli od aprila ale utieklo tooooo 😀

martinano
autor
16. aug 2009

to ano aj my tak

newyorkgirl
16. aug 2009

jaj som sa zacitala... najskor v smutnej teme o chorych detickach az do temy kde manzel smskuje cudzej zene, ach to je ten dnesny svet mobily pokeci a virtualne nevery 😀 pojdem asi buvat...

amatula
17. aug 2009

cafte mamusky 🙂 🙂

ja vobec nestiham..len vas obcas kuk

tak len aby ste vedeli ze na vas myslim 🙂 🙂 a nehnevam sa 😀 😀

pekny den prajem..slniecko nám este praje 😎

martinano
autor
17. aug 2009

nikoho tu nieto?
ahoj amatula co mate nove?ako sa mate?

drobec.zz
17. aug 2009

ahojte, tak my sme uz konecne domka a je to super, uplne mi je lepsie, idem oddychnut a potom urcite napisem. papa 😉

newyorkgirl
17. aug 2009

jeeej drobec supeeeer aj hodte nejake nove fotky na FB ked tak, nech sa pokochame 😀

amatula
17. aug 2009

ahoj Maťka... 🙂 mám sa fajn ako mamicka na MD s dvoma detvakmi...........................................................................nové stale sa nieco deje 😀 😝

drobec super....juj nech sa vám len darí..vela mliecka a nech drobci posluchaju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

miroslava72
17. aug 2009

juuuj drobec,tak to je dobre,ze uz ste domka...tak nech sa posluchate a rychlo sa zladite... 🙂 🙂 🙂

siska_br
17. aug 2009

drobcek - vitajte domka, rychlo privyknite, natrenovane uz mas, tak to bude snad malina. juj, uz ste velka family 😉

martinano
autor
17. aug 2009

drobec vitaj domka pekne oddychuj 🙂
amatula, mas to vesele,ale to asi vsade niekedy jedno vyda za troch 😀

minkak
17. aug 2009

Ajojte kocky 🙂

Drobec ,tak este raz vitaj domenka!!!!!!!!!!!! 😵

Ivell-tak ste mali vyrocie-ako dopadlo?pekne ste oslavili? 🙂

pink to az takyyy tlak? 😖 juuuj no drzkaj sa nech Ti je uz konecne dobre!!!!!!!!!

matka no super-tak uz to teda len odfotit 😉

takze stretko ostava na toho 10-ho 😉 dobre 😉 vsak Lucaska dame este jedno potom 😉

My sme si spravili vcera krasny vyleti v Piestanoch 😎 😵 😎 juuuuuj ,ale nam bolo 😵
boli sme sa aj kupkat na kupku -na EVE 😎 no paradicka-ta voda---ochhh uuuzasna 😎
trosku prechadzka po meste vecera-zmzlinka-romantika -no nadhera 😵 a plus este nejake tie stretka-no bolo nam fantasticky-hned by som tam isla zase 😅 😵

pekny slnieckovy dnicek babulky 😎 😵 papa

miroslava72
17. aug 2009

Minka,to je radost tehulkovat ze,ked sa da i na vylety chodit...je to super...len sa drzkaj i nadalej 😵

Ivell...nakupili ste?..cela rodinka...no Marecek sa zdy byt taky sibal 😀

minkak
17. aug 2009

Mirka veru ano 😵 ja si to uziiiiivam ,plnymi duskami 😅 😵 dakujem pekne 😵
prave sa chystam do mesta-mame scuka s kamoskou 😎 😵 tak zatial pa babulky 😵

martinano
autor
17. aug 2009

ahojte minkak dobre vam bolo mas pravdu uz len pofotit,ale musis s fotaky vysypat fotky hlasi,ze karta plna no to sa nam este nestalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
je tam 500poloziek 😎
mato spi hodinu na mna vykrikoval z postielky isla som tam mlady pan madrac otoceny opacne no ja neviem cxo tam ten robil, hrozne 😠

drobec.zz
17. aug 2009

tak dala som nejake fotocky, tak mozte pozriet, vecer napisem podrobnnosti o porode 😀

http://www.facebook.com/album.php?aid=110919&id...

siska_br
17. aug 2009

juj, tak ma napada, ked o fotkach tocite, ktosi sa pytal na najlacnejsie fotky, vo fotolabe maju momentalne este do konca tyzdna opat akciu, format 10 x 15, bez obmedzenia kusov, bez poplatku za spracovanie pri doruceni na zbernu, cena za fotku 0,08...mozno sa vam hodi 🙂

martinano
autor
17. aug 2009

drobec krasne fotecky malôy je uzasny 😵
a ty nevyzeras ako by si rodila no kocka 🙂

magda29
17. aug 2009

Ahojte mamicky. Tak ja mam teraz chvilku cas tak pisem.

MINKAK tak to je super ze uz mas obidve dievcatka v tej polohe ako maju byt 🙂 a je pekne ze si takto uzivate nakupi, prechadzky. Ja som si to tiez tak uzivala a teraz je toho pomenej ☹

DROBEC to je dobre ze ste uz doma 🙂 a ten drobcek aky pekny vlasaty :-

IVELL s tym mlieckom sa ale cosi natrapime ze? Raz tak a raz tak. Mna trapi tiez to cez den ale to je nas asi takych vyse ☹ cajik si skusala niaky?

PINK drz sa a myslim na teba.

A ked ste mali stretavku vo VERDE to je kde posim vas?
Mamicky tej vinei sa kolko odporuca za den vypit a treba ju aj riedit?
My sme boli v sobotu ze si dame vylet do Tesca a do Lauga tak sme malinku dali do skrupiny len akosi sa jej tam nepacilo ja neviem ci sa jej tam zle sedkalo bola akasi nervozna ☹ Vam deticky chcu tam sedkat? Tak sa mi zatial majte a pekny este vecer vam prajem.

ivella
17. aug 2009

ahojte,teda ja ked mam muza doma,absolutne sa sem nedostanem...ale ste ma potesili,ze moc nepisete 😀
boli sme cez vikend na oslave,moji dvojvajecni surodenci mali 19ku,tak bolo veselo.najviac sa potesil bracho,ked mu ivetka dala vstupenku na fotbal do blavy co bude v septembri s cechmi,uz su vypredane a bol z toho hotovy ze sa tam nedostane...no ale moj manzelik zapracoval a zohnal 😅 😅
mirka,ano nakupili sme a bez zbytocnych auticiek a vlacikov,..dnes to prebehlo v uplnej tichosti...marek nevypada ako sibal,on je 😀 😀 😀 (a keby len to..)
minka,ja som nasu mini oslavicku s muzom nakoniec zaspala a on ma vobec nezobudil 😠 😠 ,vraj som si tak chutne chrapkala... 😨
s mliekom sme na tom stale rovnako,cize raz tak,raz tak.pijem cajik na mlieko,v tom by ten problem nebol..len mlady je lenivy..on praveze pije len ked strieka,potom uz ani za svet.bola som dnes u dr.sa popytat,tak ze ked to inak nejde,tak si mam aspon odstrekovat,na poradni ho prevazi a uvidime.na ten opar som sa pytala a nemusim sa vraj bat,neni to take prenosne,keby to mal muz vo vysokom stadiu,bolo by horsie.(teda vobec som sa neuspokojila s touto odpovedou)
zajtra som chcela ist kuk do materskeho centra,ale mm nechce zostat s dvomi detmi sam,tak smola...boze my zeny musime zvladnut vsetko 😠
pink,ip
martnka,ip

ivella
17. aug 2009

drobcekovia,ste zlatunkiii,vitajte domka 😉 😉
magdi,nas je v skrupine spokojny,tak neviem 🙂 a vineu pit s mierou,koceny tu pisali,ze ak jej je uz moc--1.5l denne,tak moze mala mat zelenu kaku(a to by nemala) no a ked si ju kupis ako capovanu,riedit ju uz urcite nemusis,sak on sa o to niekto postara 😀 😀 (ale ja neriedim ani kupovanu)

ivella
18. aug 2009

teda kocky,od vcera som tu nebola a nikto so mnou?ideme do banoviec kuknut kamosku-tu co ju muz podvadza,nech neni tak sama..vecer sa snad ozvem..

adkag
18. aug 2009

ahojte, ja ze co je na trenicne tak ticho a vy tu kecate 🙂

Drobec,tesim sa na infos o porode, veru ozaj nevyzeras na foto akoby si rodila.
my sme po stredajsom stretku nejaki prechladnuti, kubko sopli,kasle,neviem ci tam prechladol alebo co. a natali to chytila od neho. tak sa liecime,odsavame,papame sirupy.hruza v tomto teple, tesila som sa ze sa vykupeme v bazene ked je tak pekne ☹ .

Miri,som pozerala fotecky, ze ty sa chodis vela kupat aj teraz v tehu,to je super, ja sa tiez tesim ked uz budeme moct chodit na kupaliska s Natali,snad buduci rok pochodime po vyletoch,teraz sa este neda a uz mi to sedenie doma lezie na mozog 😝 .