Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

sivka
20. júl 2009

caute, amatula, hej, bola som to ja 😉 drobec sa kocikoval s babinou, tak sme s muzikom posedeli aj s kamoskami 🙂
ivell, no neviem, aj my sme si dnes poplakali, takze na striedacku sa spolahnut neda 😅
idem este poumyvat riady a dat sprchu

lucaska
20. júl 2009

martinano, ty tiez stihas aj kona aj vsetko 😅 😅 😅 😅

my sme tiez dosli z vonku az okolo osmej, sme dnes mali taky veget tu u nas na kamienkoch s kamoskami,sme sa zakecali 😝 ......aj minkak sme stretli.... 😉 😉 😉 😉

martinano
autor
20. júl 2009

lucaska no stiham som sa naucila co uz 😅
mato uz ulozeny ja cakam tatika, uz som upratala, ufff a mam dost dnes tak akurat mato mi poobede zrusil poobednu siestu pri kave,tak budem vegetit teraz 😉

minkak
20. júl 2009

ahojte 🙂
no tak ako som pisala fakt uz to bola len nejaka ta minutka spania 😀 resp.nespania 😀
uz sme vstavali aj my 😉
solmi tak sa zajtra drzkajte s nozickami 😉 😉 😉
sivka tak Vam bolo faaaajn 🙂

lucaska,no veru 😉 aj brumika sme dostali dakujeme,veronika ho hned ockovi ukazovala 😉
a vecer sme si vsetci dali krupicu s mlieckom-mnam-mnam a jedno mliecko ostalo nevypite a pytam sa ze koho je?
Veronika s vystrcenym prstikom,vysvetlovala ockovi :Teta Radka povedala,ze vecer len jedno mliecko!!!! 😀 😀 😀
no uznaj 😵

martinano
autor
20. júl 2009

minkak no veronika je uzasna 😵

dannynka
20. júl 2009

ahojte,

o veru vy sa nezdate a pisete a pisete 😅 😀 sikulky ste 😉

amatula
20. júl 2009

martinano....tak to si tam bola ked som ja prvy raz rodila..2005.????.ale neviem nespomeniem si .....odkial si??mám kamosa co mal kamosku na gynekologicko-porodnickom 😅 mozno aj teba?? 😕

sivka super..babina nech kocikuje 😉 ved ich to tak baví

martinano
autor
20. júl 2009

kamosa kamosku napis do ip

minkak
20. júl 2009

matka dakujeme 😉 😅 tak uz mas vegetik a kedy pride tatinko?

martinano
autor
20. júl 2009

kazdu chvilku 😉

martinano
autor
20. júl 2009

a xzajtra je s nami doma pre mna uplne vzacne a mato bude totalne nadseny,lebo teda sme ho poriaden nevideli od kedy sme sa vratili zo slovenska

minkak
20. júl 2009

fiiiiha ,tak tu ale dlho s namii vegetit nebudes 😖
tak teda zajtra si to uzijete,ake mate plany?

martinano
autor
20. júl 2009

ja ani neviem, uvidime

lucaska
20. júl 2009

teta radka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu smejem............boze chuda bude mat nocne mory....som nevedela ze to zobere tak vazne na tom ostrove ked som jej to hovorila, ze lucasko pije aj rano aj vecer jednu flasku mlieka..... 😝

minkak
20. júl 2009

😀 ale nieeeeee ,to snad nieeee 😉
no dolezitejsie je ,ze kto to tak zobral ja ci ona?ked ste mi povedali,ze som nanu makka,ze Vy by ste jej uz dalsie nedali....
tak sa teraz Tebou a Lucaskom uz len "vyhrazame" 😀 😀 😀

martinano
autor
20. júl 2009

minkak neboj,ked ich budes mat troch budes zakazovat jedna radost 😅

minkak
20. júl 2009

matka tym ockam sa tazko odolava ci jednej ci trom 😅
no co jej nedoprajes,ked ma chut? 😅

lucaska
20. júl 2009

miri,boooze sme to tak az nemysleli...ale podla mna ked si spominala ze sa pekne napapa aj vsetko, tak to bol len akysi zvyk ,podla mna,ale to je jedno...........................to bol len moj nazor

martinano
autor
20. júl 2009

ty si zlata 😵

ivella
20. júl 2009

no ahojte,sa snaziite 🙂 🙂
ja mam dnes total den blbec...rano ma pochytil amok s vlasmi(ja nikdy dlho nevydrzim pri jednom ucese),tak sup ku kadernicke...no otvarala az o hodinu,tak som posedela u kamosky(aj ked to mam z domu na 5minut,ale sak nech si tatino uzije s detmi 😀 )
doma samozrejme som hned davala farbu na vlasy,nech som pekna(aspon si to vzdy myslim,ked mam novy uces 😅 ) po nejakych dvoch hodkach kuk na mobil,dva zmeskane hovory od detskej dr.---tak som sa zhrozila co sa deje,,,volala som naspat,ona mi to dvihne,ze co sa stalo 😕 ze sme dnes mali prist na poradnu...5minut som jej tvrdila ze nie,ze az zajtra,ved poradne su odjakziva u nas v utorok(medzitym som muzovi ukazala,nech mi donesie ockovaci preukaz-tam vzdy zapisuje datum dalsej poradne)no a tam dnesny datum,skoro ma vystrelo,od hanby som sa prepadala---nakoniec povedala,ze nech teda dojdeme zajtra..boze toto sa mne nikdy nestalo,ja si pamatam datumy aj tych co nepoznam,zajtra sa na mna budu divat ako na magora,to som mater 😠 😠

martinano
autor
20. júl 2009

ivella no ja sa divim dr,ze ti volala a robi s tym take ceremonie a co sa stane,.ked prides zajtra nic si z toho nerob, mi sme chodili ako nam vyhovovala a v pohode,nasa dr.na toto uplne perfektna,na druhej strane pekne,ze ma zaujem

pink_lady
20. júl 2009

awojte
no pokial som vas precitala - presne polhodina 😅 ani uz neviem co bolo na zaciatku 😎 😀
ivella - to fakt take hrnce? to akoze same varia? pridem okukat 😀
sivka necitaj take veci, citaj len konika 😉 neboj sa Matulka to prejde aj ked verim ze take problemy musia byt pre babatko velmi neprijemne ☹ nevie este povedat co mu je ☹
marti je mi to luto s tou pecenou ale clovek nikdy nevie 😉

babusky ja dnes bola v tt - povybavovat dake veci v robote + plus sa "odstahovat" a uvolnit tak stolik nejakemu zastupujucemu kolegovi 😀 a potom u kamosky - byvalej kolegyne a mam pocit ze tento moj drobec v brusku uz teraz chce robit "dojem" alebo co 😀 lebo od vcera obeda strasne nonstop kopal, v noci som ani oblezat nemohla, aj dnes - pokial som neprisla ku kamoske - v tom momente prestal a ozval sa opat az v aute. no u nej ani pohyb a to som sa chcela pochvalit ze ako mi nadskakuje brusko 😀 . Br ale strasne mi nejak tlaci na zaludok hlavickou, a hrozne ma zacala zaha palit 😝 ja neviem co sa ten moj bobacik nechce otocit ☹

minkak
20. júl 2009

lucaska 🙂 no ved mna bolo treba asi nakopnut.....aby som sa spamatala..... 😀
ja som rada,ze ste mi to ak povedali,ja predsa niesom makka 😀 😀 😀
a sme v noci vdaka tomu bez plienocky 😵 😵 😵 Takze dakujeeeeeeeeem 😵
A do buducna ak nieco,tak ma len zase nakopnite 😀 😀 😀

iveeeel no prosiiiiim Ta ,ved stane sa noooo,tak co uz,co by si sa zajtra prepadla!!!!!!Ked byva poradna zajtra,tak si sa kopla,nooo 😉 v pohode,aspon mas pekne vlasky 😉 uz je aj fotecka???idem kuk 😅

ivella
20. júl 2009

medzicasom som vas kooonecne docitala... 🙄
martinka,juuj,ako mi to je luto,si tu uz pisala,ze nemozete bejbatko,len mi bolo blbe sa pytat na dovod,ale toto by mi nenapadlo... 😢
minka,moj trojrocny pije mlieka na litre,vecer by aj tri plne flase zdolal,zakazdym naslubuje ze dopije a zaspiii,lebo vie ze mamca urobi 😀 ale zaujimave,ze ked spi mimo domov,na mlieko si ani nespomenie 😝
nasho tobika dnes ocividne brusko bolelo,cely den nekakal,tak som to aj cakala,no a zacal plakat ako naschval vonku pred kamoskami,ktore hned poznamenali,ze sak som stale hovorila,ze prespi cely den--ani som nevedela ako reagovat,aby som nikoho neurazila 😒
ukludnil sa az kupanim,teraz buva od osmej,ale nekludne..cakam rusnu noc 😵

ivella
20. júl 2009

no dr.je dost starostliva,ale ja vzdy chodim presne na cas,uz mi to aj pri marekovi vraveli,ze aspon na jednu maminu je spolah..no a ja som sa na ten datum veru ani nedivala,lebo ked vravela dvadsat,automaticky som doma kuk do kalendara,ze utorok je 21 a zapisala som si to tam..
pink,pozyvam ta na smazeny syr bez smazenia,bez obalu a bez oleja a bez roztecenia po celej panvici 😀 😀 😀 zajtra nam pridu 😅 inak som sa ta zrovna chcela spytat ci si mala na sebe satecky,lebo sme sedeli v jame a isla tehulka podobna tebe okolo--ale teraz viem ze si to nebola ty,ked si bola mimo...ty stale niekam len jazdiiis 😅

minkak
20. júl 2009

ivell,no ved prave aj u nas to tak bolo a este stale pyta....
pytala si aj 3-4 a poobede to iste tak tiez ten liter za den v pohodke 😅
aj u nas sa slubovalo....len po kazdom mliecku,cikat-kakat....lahla si a este chcem mlieckoooooo a tak dookola....
vsak prave,ze vedia ze spravime 😀 😀 😀
tak som si dala teraz na tom stretku prehovorit do duse 😅
a pijeme len jedno!!!!a dost!!!!!
a sme v noci bez plienocky 😵
no ona mimo domov nespava,tak neviem co by bolo... 😅

no kamosky teda zlate 😖 ach jooo 😖 tak sa drzkaj ,nech len pekne buvka 😉

pink_lady
20. júl 2009

ah jaj kocky byt jeden den nepritomna tak som normalne mimo ze o com sa to tu bavi 😅 minkak nerozumiem ake lentilky a preco a co je 3-4 x poobede a a ...no musim si to vsetko zajtra v klude precitat 😝 😀 ak som daco prilis doplietla tak sorrkaaaa 🙂
ivella no dnes urcite nemsla okolo jamy ked tak na aute - no sak uz by som mala prestat lebo mi narastie velky zadok 😕 😝 😀 ale to ved len teraz potom budem vsade chodit kočarovať 😎 ok dojdem na ten zazracny nerozteceny neolejovany a neobalovany syr... 😅

pink_lady
20. júl 2009

a ozaj zuzu tymi obrazkami na nete si nerob moc iluzie ze tak to vyzera aj na normalnom oddeleni/izbach 🤐 😀 ale pomoooc ked vidim tie saly akoze vyzera to pekne ale ci tam velmi chcem ist neviem 😕 😕 😎 😀 vlastne ak sa milostpan neotocia tak asi my na tych salach nebudeme ze? 😲
inak ja mam straaaasny strach z tej injekcie do chrbta - ci uz epi ci spinal - 😕 stacilo mi ked mi pichavala neurologicka cosi medzi stavce medzi lopatkami a raz daco mi prepichla co nemala a mne to vytieklo cez hrdlo a ja v momente zamdlela 😕 😝

ivella
20. júl 2009

no to potom budes trosku veru mimo,ale neboj,on sa krpcek este otoci,uz si mu svietila baterkou?
ozaj,dnes som zhresila vienetou caramelkou 😝 lebo som bola na seba nastvana 😠

pink_lady
20. júl 2009

A cim si sa nastvala?
Baterku som neskusala zatial, sak ujo dr mu v piatok zasvieti 😀