Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

newyorkgirl
23. júl 2009

ti donesiem lunu v septembri nechces? 😀

newyorkgirl
23. júl 2009

hod link teda ale ti vravim mamaandpapas.co.uk uz ju ani nemaju na webe to bude stareeeeeee 😅

martinano
autor
23. júl 2009

no ved to,ze asi chcem

martinano
autor
23. júl 2009

sak neviem co urobit

newyorkgirl
23. júl 2009

teda mimibazar? este budeme aj kociky vozit 😀 😀 😀

martinano
autor
23. júl 2009

a budes kupovat novu ci nie?

martinano
autor
23. júl 2009

aj to je mozne 😉

newyorkgirl
23. júl 2009

rozmyslam... neviem veru no... sak ani nova nie je draha ale problem je ten ze tu nemam obchod a cez net to kupis a nevies ci ti to sadne... musim to ist kdesi otestovat nazivo no, paci sa mi ze aj opierka na nozky sa da dvihnut to na zappe ani na nasom nie je

martinano
autor
23. júl 2009

no ved to a zao nenapolohujem vobec a co sa tyka malych koliesok myslim,ze velkost bude nieco ako plico a v zime,ked je sneh mame sanky takze toto nerieim,ale potrebujem fakt nieco kde sa aj vyspime a nech to zas nestoji mailant lebo ma tatiko uz prizabije 😀

newyorkgirl
23. júl 2009

no tak to sme na tom uuuuplne rovnako, mna tatinko isto prizabije 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4936768

dvakrat tolko, teda keby nie je pruser s reklamaciami tak idem do toho 😀 😀 😀 kuriera mam 🙂

martinano
autor
23. júl 2009

moje nervy to fakt 😅

martinano
autor
23. júl 2009

a myslis,ze su nejake reklamacky, ked ma dobre referncie?

newyorkgirl
23. júl 2009

to vidno ze niekto vozi kociky zvonka no jo...

newyorkgirl
23. júl 2009

vies co mati, ja som uz vozila veci z USA kolisky, kociky neviem co a na SLOVENSKU ju sakra vsetko mozneeeeee 😀 hoci klop klop klop reklamaciu som nemala ale slovenske baby strasne vymyslaju, ked porovnam predaj tu v UK a doma, tak akoze uplne cosi ine...

martinano
autor
23. júl 2009

nuz ani mi nehovor,keby som ti povedala po kolko idu tu zasmejes sa a na slovenskych strannkach chcu za to mailant,ale teda tu som nic taketo nenasla okrem bugaboo bee a ten teda stoji dnes som hu kukala no nas mato by tam v bunde bol umackany,tak som ho asi vylucila

newyorkgirl
23. júl 2009

asi si urobime vyyyyletik s tatinkom no... sak aj tak chcel ist do Grimsby co je od nas tu polhodku a mali by tam mat ten kocik v jednom obchodaku ale najskor im asi mailnem, ci ho maju vobec, najradsej by som niekomu napisala nech mi premeria tu sedaciu cast, ale na ebayi som len 4 pisala o tu vanicku co nikde nema rozmery, tak jedna mi ju hrozne "ochotne" merala a tu sedaciu cast ako niekomu vysvetlim od noh az po celu opierku chrbta to ma ktosi zozere najskor 😀

martinano
autor
23. júl 2009

new a bugaboo bee z druhej ruky si nepozerala,este to ma napadlo

martinano
autor
23. júl 2009

jaj a myslis,ze bude kratka?ja myslim,ze nie no my do plica sme este v pohode ak bu to bolo nieco podobne

newyorkgirl
23. júl 2009

ja rozmyslam ze jeden mozno poridiiim na test, aj novy a nie je problem v septembri mi ho do lietadla vezmu na SK a ked tak ho predam keby cosi abo aj vratit sa to tuna da myslim.... 🙂 neviem si ma tak nalomila teraz 😀 😀 😀 chach lenze vez na jesen sportak na SK to si s nim mozem tak.....

newyorkgirl
23. júl 2009

daj si ebay.co.uk a kukenzi 😀

newyorkgirl
23. júl 2009

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

tu je ta luna pekne odfotena celkom asi pisnem o tu backrest nech mi odmeraju no uvidime

martinano
autor
23. júl 2009

ale neboj co by ved uvidis, skus ho na malej v obchode ja nad nim vazne uvazujem a keby tvoja mala v nom bola v pohode nas krpcek urcite

newyorkgirl
23. júl 2009

tak to jasne... napisala som tomu predajcovi skusim este par dalsim... usetrili by mi mozno cestu vies 😀

martinano
autor
23. júl 2009

vyzera dobre aj priestranne

newyorkgirl
23. júl 2009

vies co ja normalne v meste sa niekoho opytam asi, ked stretnem, ked vacsinou v tom vidam take deti okolo roka alebo babena 😀 a neviem posudit co nasa Nika, ide mi len o to spanie, viem ze priestranny je dost inak... napisala som dvom predajcom, uvidiiiime...

idem ja do hajan Mati bo uz tu baby maju co citat o zahranicnych kocikoch 😀 😀 😀

martinano
autor
23. júl 2009

ok no to maju neboj maju teraz hlboke budu kupovat golface,aspon budu mat referencie 😀
tak dobru pojdem aj ja pomaly, keby cosi ozvi sa, pa 😉
a sovicka minkak kde si?

newyorkgirl
23. júl 2009

sak ti pisnem co zistim a keby si chcela fakt by nebol problem to zobrat do TN z anglicka, to myslim vazne 😀

minkak sme odrovnali bo dvojickove ani surodenecke sme nerozobrali 🙂

bru nocku 😔

martinano
autor
23. júl 2009

si zlata ved uvidis,ked budes mat dalsie info, budem rada,ked sa ozves
minkak si tu?
new dobru noc

amatula
24. júl 2009

teda nocne sovicky zasa hírili 😕 😕 🙂

my sme vcera psrisli o deviatej domov a take ze deti nemozu zaspat nepoznam ledva ich strcim do postele 😉 a aj ja by som spala keby ta hnusoba burka neprisla 😒 boze muz ide na sluzobku ked pride taka burka tak sa tu sama aj pok........asi zalezem niekde do sklepa 😅

dnes sa mi nechce napustat bazen 😒 asi len tak budeme po vonku a mozno pokosime travnik 😎 a idem piect muffiny...zajtra máme velku gril party..rodinnu cca 35 ludí 😵

lucaska tancujuci tigrikovia 😵 😵 to je krasne..to ste tancovali vtedy na mierovom co mas foto??to je zlaté a dufam ze si lucas zvykne na nove priestory 😨

fuj uz zacina hic 😝

prajem pekny den 🙂