Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

drobec.zz
25. aug 2009

mati, vitaj doma a uži si to tu 😉
pink, tak držkam palčeky nech si čo najskôr pestuješ maličkého 😉
ja som tu len na skok, dnes sme mali pernú noc, okrem toho, že malý Tomáško stále papkal, cca každú hodinku, tak od 3 do 5 nespal a ja s ním, lebo keď už chúďatko zaspával, tak chytil štikútku a nakoniec sa tak prebral, že nie a nie zaspať ☹ Ja som totálne mimo, malý je riadny papkač, vkuse je na prsníku, ja neviem čo robiť, hádam sa to napraví a bude ťahať aspoň po 2 hodinky 😅

lucaska
25. aug 2009

pinky, drziiime palceky, musiiis sa strasne tesit, juuuj to bude krasnucke drzat konecne malinkeho...... 😉

drobec, ty sa drzkaj, ved hadam sa to casom upravi.....,............ 😉

giza
25. aug 2009

Lucaska mojaaa...mna napadlo cestou v autobuse dnes, ze tebe som neodpisala ako som chcela 😔 😔 😔 ...total je tu toho vela, ale ...
MCDonalda uz mame za sebou, som si povedala ze aj tak Samka potesim a veru tak i bolo a na tatina sme sa vypr.....popapali a sli sme nakupit a domov...ked nechce tak nechce, ja ho silit nebudem...
Inak svatby za tak kratku dobu mate az-az...my sme nekonecne dlllllllllllllllllllho ocakavali tuto jedinu, cela rodina, luto mi je, ze sa neboha babka nasa nedozila (bol jej najoblubenejsi vnucik na svete ☹ ), ale vsak z hora na nas urcite vidi (skoro ani nasa mama pre rakovinu)...do kelu ma to rozplakalo....
Este, ze pomyslim na ten ruzovy kocik od Ivelly a mam slzy a smiech v jednom....taky smail tu veru neni...Ivell si sikula na FB, ved ja som este ani video tam nainstalovala, ale jedno by som mohla,, ako som zahucala na tej rucnej detskej lanovke co su (boli?) na brezine, ked som cakala svoje 3. dieta, tak ale kto vie kde to muz skovava pre skrytu kameru 😀 😀 😀

Matka vitaj....😉

dufam, ze tento vikend sa predpoved s pocasim aspon v sobotu nesplni a nebude prsat..i ked zevraj dazd na svatbu je znakom, ze budu bohati???

Pinky - tolke myslime na to aby ste uz boli spolu.... 🙂 😉...som netrpezliva tiez, ci sa podarilo a uz budes z domu odpisovat....

giza
25. aug 2009

Ivell - nenainstalovala - kurnik sa mi to tu pomotalo...

giza
25. aug 2009

Lucaska este som zabudla - maju to v Prievidzi...pochadza nevesta z tych koncin okolo...ale asi moc sa nevytancujeme a ani dlho nebudeme, nakolko robim krstnu a este mam sama male 4. deti, tak to je 😕 😕 😕 fuuh - budem rada ked sa do tej 23. hodky dostanem do postele bez ujmy a tancovania ( i ked rada by som si...no uvidime ci z nevestinej strany nejaky ma nepozve...nepozname sa moc, takze aj mozno muza to nakopne trosku... 😉 🙂 )...

ivella
25. aug 2009

no caute babule 😉
pinkula mamula,neboj,nic sa do rana nestane,pekne si pospinkaj,lebo to je posledna ticha noc 😀 😀 😀
len babuliatko prosim ta od tolkej radosti nerozpuc,pozor na kosticky,su makke 😅 😅 😅
a som rada ze som ta aspon trochu rozosmiala v tom tvojom placlivom udoli,sitie to snad vydrzalo 😉 😉
my zajtra brno odkladame,drahy este musel ostat v robote,takze super 😠 ,lebo potom je tam zavrete..
vo stvrtok ideme s tobikom na sono obliciek,netusim kam..oproti perle..
...a boli sme v skolke..pre nasu zaparkovanu karu pri smetiaku..no dievcata,poviem vam...bol tam,mala som co robit aby sa mu nedostal do zorneho uhlu,lebo sme v nasom kociku este aj macka viezli a ten sa vraj velmi tesil na "novy" kociarik..je radost mat deti 😀 😀
vecer som sa konecne zase navnadila na ordinaciu 😉 -pozeram tu cesku.
jeej,martinka uz pise z domu 😅

ivella
25. aug 2009

uuuplne som zabudla,dnes mame dva mesiaciky 😀 😀 😀

giza
26. aug 2009

tak k vcerajsiemu vyrociu - gratulko... 😉 Ivell

som sem sla s nadejou, ze uz nieco nove od Pinky a tu sa ani "nesuchlo" od vcera....naviac dnes som obehavala svoju dr. skoro rano (necakane - moc v krvy) a deti sa museli same o seba postarat, ked vstavali (ale vsak starsi uz rozky namazu, kakao zaleju ) a minimax funguje, takze boli same len 3/4 hod. lebo svokrovci musia ist na nakup do hypernovy 😠...ale ako dobre, aspon mi ich nerozmaznavaju a nasla som ich pekne vonku na dvore sa spolu hrali napapkani...takze nebudem moct nejak oslavovat, citim sa uz lepsie po prvej antb. davke, ale predsa len ma to zaskocilo, zial mrchu-chorobu si nenavyberam kedy ma navstivi 😠 😠...(vzdy este lepsie akoby som uz chodila do roboty)...

solmi
26. aug 2009

Ahojte,tak mi sme včera davali naušničky a bola to hroza.Najprv nešla sestričke zapnut naušnica tak jej ju dala naopak. potom jej zacala krvacať prava dierka,tak to potom nejako zastavili a išli sme domov.Mala chudiatko plakala aj mne veru bolo doplaču.tak zaspala v kočiku.potom jej to začalo znovu krvacať a nešlo mi to zastaviť tak som volala dr,čo stým tak rýchle isť knej naspeť a tam jej to skoro hodinu zastavovali,dali jej tam nejaký gel a to jej zabralo,čo minuly celé balenie.Tak nas dr.poslala aj na hematologiu či nahodou nemá zlu zražanlivosť alebo len sestrička trafila nejaku žilku.Tak mi jej bolo luto čo si pre krasu musi vytrpeť taka malinka.Pýtala som sa dr. na tu stiikutku,že jej mam skusit davat caj so striekačkou,mlieko jej namám davať. 😉

pinky držim ti palčeky,aby si mala malinkeho prisebe a mohli isť domov 🙂 🙂

minkak
26. aug 2009

ajojte

Matka vitaj domenkaaaaaaa 😵 😵 😵

pink tak dufam,ze uz sa pestujete a mojkate 😵 😵 😵

solmi no to mi je luto,ze ste si to takto odtpeli ☹ snad uz bude dobre 😉

miroslava dakujeeeeeem 😵 no teda sa Ti o mne snivalo 😅 ale to si tam v tom sne asi zle postrehla to nebol 36tt ale38tt 😉 😀 😀 😀

dzina dakujeme 🙂 cas stretka bude isto o 16-ej ako vzdy 😅 a miesto no najskor u Matejku alebo Verde 😉

ivell-no super,ze si tak dobre vybavila 😉 sa tu smejem na tom kociku 😀
a gratulko k 2 mesiacikom 🙂

sivka este raz teda Vas chvalim krasne miery 😵 a Ty sa drzkaj ,dufam ze coskoro uz bude dobre!!!!

drobec no teda takto papkacik je,drzkam palceky nech coskoro nabehnete na rezim 😵

Siska ,Samkovi este raz vseeeeetko len to najlepsie k meninkam!!!!!!!! 😵 😵 😵

miroslava72
26. aug 2009

minka,jedno brusko hore dolu....asi som so nevsimla... 😀 😀 😀

minkak
26. aug 2009

mirka asi 😀 😀 😀

siska_br
26. aug 2009

ahojteee babulky

akosi nestihame 😨

boli sme dnes po dlhom case plavat, velmi dufam, ze tu virozisko uz mame uspesne za sebou, tfuj tfuj, dufam ze som to teraz dobre zakrykla 😠

kym som vas ako-tak dobehla, tak som zabudla, co ma kto nove ☹

ale tak giza, dufam, ze budes cim skor fit, anitibiotika pekne vsetky popapaj, ked ich uz treba, krv v moci nie je len tak...ved ty iste sama vies...

ivellka - gratulujem k vcerajsim dvom mesiacikom 😵 😵 😵 za chvilu tych chlapov zenit budeme, ze?

minkak - dakujeme krasne, odovzdam chlapikovi, mame prve vazne vyrocie v rodine 😀 😀

pink_lady
26. aug 2009

ahojteee my sa uz pestujemeee 😀😀 by som aj kotrmelce od radosti robila 😀😀

newyorkgirl
26. aug 2009

pink tak to je supeeeeer 😵

babule citam vas ale nestiham moc, lebo NEXT NEXT NEXT uz to potrebujem dorobit a poslat a najskor cez vikend sa narychlo zbalime teda 😀 mam toho vyse hlavy 😖

lucaska
26. aug 2009

ahojte, pink tak to je super sa tesime s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

solmi, joj chudatenko malinnke,dufam ze uz je dobre.........

ivell gratulujeme, a s tym kocikom to je sranda 😀 😀 😀 😀 😀 a vsetko naj k 2 mesiacikom

a siskinmu samkovi tiez este raz prajeme vsetko naj............................ 😉

siska_br
26. aug 2009

pinky - super, velmi sa tesime s tebou, je to uzasne vsak? 😵 😵 😵 krasne si to obaja uzite

new - a co kurierovy next, stale nedorazil? uz by ale vazne mal, nie? 😨

lucaska - este raz dakujemeeeeee 🙂

ivella
26. aug 2009

tak Samkovi aj odomna cmuciky k prvym meninkam 😅 😅 😅
Oliverkovi a jeho maminke prajeme veeela stastnych chvil spolu,dnes mate presne tyzden,nadhera 🙂 🙂 🙂
my ideme cakat tatinka,bude tyzden doma,hura..ked sa mi podari,tak mam nove fotecky brasulkov,hodim na fb.
solmi,chudatenko Eminka,si teda fakt vytrpii,fňuk 😢 😢
no mojmu malemu jakmile padli tie dva mesiace,sa nemoze dojest.moje samozrejme len odstriekane ☹

solmi
26. aug 2009

Ivell tak to ti nezávidim odstriekavať mlieko ja som mala dosť ked som musela v nemocnici ked bola Emka pod lampou.Aj jej to odial zostalo,že papa kazde 3 hodiny.Tvoj Marek ide do skolky len na 4 hodiny?Ja som včera dala Veronike predpisať na imunitu lieky,aby mi Emku nenakazila.Ešte ju dam zaočkovať len tie nepovinne vakciny su drahe ako svina,ale čo už. 🙂 🙂

amatula
26. aug 2009

ahojte

ja som bola dnes v meste len tak pobehat..a ma to akosi zmohlo..som uplne vyflusnuta 😝 🙄
a vobec nestiham..dufam ze zajtra 😅

pink supeeeeeeeeer 😵 😵 len sa pestujte

a lucaska so chcela...v Trencine predavaju NEXT 😉 😉 😉 v MAGNUSE..ale je nenormalne drahy 😒 minule mali akcie..tak celkom "ako tak!!

joj uz len dva dni a bude dlhyyyyy vikend 😵

lucaska
26. aug 2009

amatula a prosim ta to kolko je tam ten next???? uz tam maju aj najnovsiu kolekciu co je na nette???? no viem si predstavit tie ceny, musim ist kuk ja si bud objednavam, alebo mi kamoska donesie z uk a ceny niektorych veci su polovicne ako v bratislave v nexte................. 😝

giza
26. aug 2009

pinky....som rada ze to vyslo.... 😔 🙂 😉

giza
26. aug 2009

sisska 😉 ja by som bez nich asi neprezila, jedna davka +nejake uvolnovacie na svalstvo (aby ma asi tolko nenutilo/nedrazdilo na mocenie)a uz citit ohromnu ulavu...take som este nikdy nezazila, neprajem nikomu, tak rychlo sa to udialo ....ale bude to v pohode....dakujem 😉

skor mi je luto Solmi, ze malinka si tym uz musela prejst, ale mi to mame podobne za sebou (teraz posledne aj neterka pred cca 2. tyzdnami), len u nas dr. nedovoli byt pri tom...a ani sa uz necudujem, podla tvojho opisu..

sivka
26. aug 2009

Ahojte, pinky, jeeeej, tak velmi sa s tebou tesiiiiim, to je super, tak vela vela slniecka vo vasich zivotoch prajem 😵 😵 😵
Gizka, prajem skore uzdravenie a zotavenie, musi to byt veru neprijemne, no ale detuse mas sikovnucke, ako sa o seba postaraju 😵
Ivell, aj odo mna gratulko Tobinkovi k druhemu "vymesaciu" 😵
Sisi, Saminkovi vela vela zdravicka a stasticka k meninkam 😵
Minka, dakujem, no ved sa snazim krmit o sto sest, nech len rastie a pribera elvisko nas 😉 no a ja sa snad dam uz dokopy, veru kebyze viem, zo to bude takto otravovat, asi by som tu Mirenu odlozila az kym neprestanem kojit, no ale co uz, uz len verit, ze to prejde ☹
Solmi, juj, ale ste si vytrpeli, fufu Eminke na usko. hadam uz bude dobre, no raz darmo ako sa hovori, pre krasu sa musi trpiet 😢
New, uz aby si to mala z krku a bola pekne na SK, nech si oddychnes 😉
My sme dnes boli poobede na navsteve v Stankovciach u znamych, maju veliku zahradu, no drobec tam tak krasne prespal 2 hodinky, ze sme nechapali, a to dokonca ani nepotreboval hontrlat, stacilo zaparkovat kocik pod strom a hajal .... no musime my nejaky ten domcek so zahradou poriadit veru.... 😀 😀
Idem este kuknut co nove na fb a pojdem hajnut, som nejaka utahana z celeho dna.
papa a dobru nocku

dzina
26. aug 2009

ahojte kocky, idem vas len pozdravit, zbezne som vas pocitala,ale mam este robotku, mala uz spinka tak nastupujem ,lebo cez den mi vela toho nedovoli, 😉 len co cas dovoli som tu opat,drzte sa vsetky co mate nejake starosti kto zase radosti,tak sa vytesujte ako sa len da 😉

giza
26. aug 2009

Sivka, ja som ich tu (tie moje detuse) zabudla pochvalit 😕 , dnes boli naozaj fajn!!!cely den akoby mal ten najstarsi meniny ci co 😀 ...inak je dobre. ked sa sem tam da aj na ne spolahnut (no i tak vzdy trpnem, ci je to zrovna tento x, alebo pridem do domceka a tam "padla bomba" 😎 😀 ), ale nie skor len skriepky a zvady na celu ulicu ak su na dvore inak nic hrozne (len baby davam zvacsa dokopy dlhsie ak ich ma na starosti svokra, co su take rozmaznane a papulnate - vsetko im dovoli) Chalani su uz skoro samostatna jednotka (Jefovia 😎 )....
Domcek je fajn...Sivka bude, bude - vsetko bude, to na ockach muzovich bolo vidiet jasne a zretelne 😉 😵

sivka
26. aug 2009

Jejda, Gizi, ved aj tvojmu Samkovi vsetucko naj naj k meninkam 😵 😵

drobec.zz
26. aug 2009

tak u nás sa to lepší, už potiahneme aj hodinku a pol, ale stále je to aj hodina, ale aspoň dnes buvkal Tomaško celý deň, tak som zvedavá ako v noci 😲 ale v kočiariku sa nám veľmi páči, tak som rada 😉 😉 😉 zajtra ideme na prvú poradňu, tak som zvedavá koľko sme pribrali 😅

sivka, tak to musíte kúpiť záhradu a malý bude spinkať stále 😵 😵

siska_br
26. aug 2009

naozaj - gizka, aj Vasmu Samuelovi vsetko vsetulinko NAJ k dnesnemu sviatku zelame 🙂

ivella
26. aug 2009

gizi,samkovi pusinku-no to uz chape dost dobre,ze? 😀 😀
aj ja chceeeem domcek... 😢
no teskam sa,som si rezervovala kocik bez opytania a suhlasu 😀 😀 tak snad ma muz nevyhodi z bytu 😨
zajtra travim cely den na juhu,drahy ide davat nasim na zahradu dlazbu,tak nechcem byt sama(teda-sama ako sama,s dvomi detmi)
solmi,povodne mal ist na 4hod,ale jednoznacne som povedala ze pridem az o pol tretej pre neho a bolo 😝 😀
takze ideme kuovat nove papucky a pyzamko 🙂
drbec,palceky-nech ste vela pribrali,cakame infosky 😅 😅