Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
31. júl 2009

siska aj ja odporucam dr.cagalovu ona ma len take malicke deticky robi v nemocnici ,je vyborna ako pise lucaska, aj ja mam vyborna skusenosti
lucaska diky no co vam poviem lialo ako z krhle uz druhy den vcera sme ani vonku neboli nemalo to vyznam tak lialo, doobeda to iste a teraz slnko svieti no som ako na kolotoci 😅

martinano
autor
31. júl 2009

ivell diky akurat som si uvarila, idem ju vypit,kym mato spi 😉

lienka55
31. júl 2009

Ahojte,
ja este stiham na minutku sem nakuknut,bola som v tom Laugariciu,kupila som mm tricka a plavky/su mu male,musime ich vymenit/ k narodkam a sebe tiez plavky. 🙂
Maly mi dnes neskoro zaspal,tak som zvedava kedy vstane,potom vyrazame.

minky,prepac asi som si to poplietla ked je nas tu tolko. 😀

A oddychujte vsetky aj tehulky aj netehulky s detmi v tychto horkach!! 😲

siska_br
31. júl 2009

dakujem pekne, babulky 🙂 uz som si nasla cislo, v pondelok nas objednam

lienka - aj vam krasny vikend, uzite si to v terchovej. urcite vam bude super!

lucaska
31. júl 2009

siska , som ti chcela ist ´kuk cislo a ty ho uz mas.......... :- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

solmi
31. júl 2009

Ahojte,tak mi dneska ideme na nakupi, Emke idem kupit kosielku a sviečku na krst a Veronke nejaku suknu,lebo ona je velka paradnica a aby neziarlila,že len Emke stale cosi kupujem.Siska, tak tie dudince ti závidim.My sme tam boli pred 2 rokmi a je tam suuuuuuuper,už sa tešim ked Emka bude mat pár mesiacov na viac a už aj tam ideme aspon na predlženy vikend.Ivell,ty si teda dobrá,tak skoro po porode?U mna to así tak skoro nehrozi,ešte stále krvácam,dufam,že už aj prestanem akosi je to už dlho.že saozvem raz za mesiac.Akosi sa mi ani neda,stále nejaká návšteva,ked Emi spí venujem sa Veronike a ešte som mala aj uraz na ruke,ale bude sa snažit pisat častejšie 🙂

siska_br
31. júl 2009

lucaska - si fasa baba, dakujem za snahu 😉

solmi - no tak my sme teda riadni, my sme sa ku krstinam prosim pekne este nedokopali 😔 😔 😔 take velke kosielky uz hadam ani nerobia 😀

lienka55
31. júl 2009

solmi davaj si pozor na seba,nech sa to rychlo zahoji,a kedy mate krst?Inak pisala som uz davnejsie,ze si mi kstichtikom znama,videla som vas s Emmkou v Trenc.novinach.Mozno ked budem cez vas prechadzat tak ta stretnem,chodim tam k vam ku kadernicke. 😉

amatula
31. júl 2009

ahojte
my sme boli celí den u tety na chalupe..dalibor ostal na prazdninach,tatik je na flame.a ja sama s Matkom.... 🙂

minkak v hrozenkove sa asi neda euracmi ale ved s Trencina po ceste mas dve zmenarne 😉 je tam fakt super ja by som sla este v nedelu má byt hic....uz som krasne ebenová po vcerajsku a dnesku 😎 len tie hnusne osy 😒 ja bojim ☹

co ste dnes robili??

dannynka
31. júl 2009

amatula-aj ja mam Gabiku u babiny na vikend tak budem bačovat iba s Domim kedze manzel musi zajtra do prace 😅

amatula
31. júl 2009

super danny aspon si oddychnes a uzijes dominika....neziarli Gabika...???mne Dalibor aj teraz ked sa stiskam s Matkom ziarli...musim potom oboch 🙂

ivella
31. júl 2009

boze kazda mate deti na prazdninach,aj ja cheeeeem 😀
solmi,preboha,este stale sa cistis?mne uz tri tyzdne pripadali ako vecnost,po prvom som len 10dniii....
my krstiny ani nechystame,len take akoze,ked bude na urade,tak potom doma mensia oslava-vlastne u mamy,u nas by sme sa nepomestili 😀 😀
ozaj,som zvedava ci sa stretneme niektore na urade 😉
ja som dnes piekla,cez vikend pokracujeme v oslave marekovych narodiek,dostane gitaru,to zas bude kriku 😲 🙄
sivka,som zvedava,ci tvojmu matkovi padaju vlasky,nam uz ano,mame plnu plienku..
dievcata uzivajte vikendik 😉 😉

sivka
31. júl 2009

ahojte moje, no zas ste pekne popisali, ja teda nestiham...musime stale niekam chodit, vtedy mates najlepsie spinka, doma sa mu moc nechce....no bude to tulak po rodicoch asi 😀
joj, ako vam je super, pri vodicke....no to my az tak na buduci rok.
ivell, a to kedy by sa malo ist na ten urad, to sa este stale robi? posielaju nejake pozvanky alebo ako?
no a matkovi zatial vlasky nepadaju...ved uvidime ci vobec... 😅
solmi, citim s tebou, ja som sa tiez cistila hrozne dlho, je to otrava najprv tri tyzdne po porode, potom vyse tyzdna nic, potom sa mi to zas spustilo...uz som aj dokimu volala, ci je to normalne 😅
teraz mam konecne dva dni pokoj, tak dufam, ze uz sa mi to nevrati.... 😒
ivell, vy ako s papanim a spinkanim? kolko Tobinko prespi cez den a v noci? ako casto papate?
ja sa modlim, aby mi matko priberal, cez den prikladam kazdu chvilu ked je hore, ale ked spinka, tak ho nebudim.
siska, prajem kraaasnu dovolenku, vela super zazitkov a nespalte sa na slniecku 😉
lucaska, ja som tiez alergicka na stipance, tak sa osam vyhybam ako sa da, raz ma tak kmasla, ze som musela brat antibiotika a zadok som mala ako taky kufor napuchnuty 😝 /lebo som si na nu sadla/
marti, chudatenko, teba ta hlavka akosi casto trapi co? veru to je hrozna otrava, moja mama je migrenicka, tak ta sa s tym trapi uz dlhe roky a nikto jej nevie pomoct...
babulky, prajem vam krasny vikendik, davajte pozor na prudke slniecko, vela pite a oddychujte 😎

amatula
31. júl 2009

sivka zabudla si napisat vela pite tekutin..lebo si to kazdy vysvetli po svojom 😀 😀

sivka
31. júl 2009

amatula, aj ma to presne napadlo, len som cakala, ci niekto zareaguje 😀 😀 😀 a nesklamala si 😀

lucaska
31. júl 2009

ahojte, tak my sme sa len dnes tak potali, boli sme kuk v meste a veget...lucaskovi, idu asi stolicky, tak je nervozny a este aj tie tepla......

sivka, tak malinky bude bludar, to pozname aj nas lucas ked ideme hore juhom a uz odbocujeme smerom k nasim panelakom, tak to su ine vykriky, nejdeme este domov, ale zevraj to ma pomne..... 😀 😀 😀

amatula 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .....hmmm, veru veru ale zas deci vinka by nebolo zle............ 😝

amatula
31. júl 2009

lucaska co ti v tom brani? 🙂
boze nas dnes teta viezla domov a Mato za jazdy otvoril dvere na aute 🙄 😨

lucaska
31. júl 2009

nemam s kym.......................... 😝 😝 😝 😝 😝

amatula, preboha si sa musela pekne vylakat......................

amatula
31. júl 2009

no to hej ja neviem co to je za decko...bud sa vyvlieka s popruhov alebo spekuluje 🙄

na sak s muzikom si daj 🙂

lucaska
31. júl 2009

maly spekulant..................ale ved na vasom mas poistku na dvere????

amatula
31. júl 2009

to hej ..na nasom ani nedociahne na klucku 😕 viezla nas teta na svojom a tam jednim smahom otvoril

lucaska
31. júl 2009

amatula a v tom hrozenkove je fakt tych os vela?????

amatula
31. júl 2009

nooooo moc 😒 fakt sme sa stale ohanali......keby tie tam neboli tak tam aj spim 😎 ja by som tam sla nedelu ale mám strasny strach aby decka nedostipali hlavne na tvar a tak..tohoto sa ja bojim 🤐

lucaska
31. júl 2009

aj prevadzkarovi plavky to nevadi.????.............. 😖

minkak
31. júl 2009

Ahojte babulky 🙂
tak som sa sem konecne uz aj ja dostala ,ale ste zase popisali-uuuf 🙂
my sme boli dnes zase na zelenej a na chalupe bolo super 😎

Ivella tak sa Vam pacilo-no super,to som rada 😎 a Marek sa tiez otuka-uvidis 😉 aj nasa sa dnes len tak pri brehu motkala a hrala s hrackmi.

siska no vsak uvidime ci uvidime 😀

lucaska no tesim sa,ze uz Ta neboli hlava,ved uz bolo na case po takej dobe 😉 tak klop-klop-teda 😉
tak uz aj Lucasko vykrikuje na zakrute,ze nechce ist domkov,to od tej nasej asi pochytil nie? 😀
a kde mas manglika?

matka dufam,ze uz Ta hlavicka neboli,ze Ti to preslo 😉 ved si nejaka rozlietana ci co-ved Ta tu nieje 😕

lienka v pohodke 😀 ved sme nakoniec boli dnes,tak to bolo s predstihom 😅

amatula,neda?Ja som sa len preto pytala,lebo v brode sa da 😉 Ved viem,ze su tam tie zmenarne,ved tam sme aj my vzdy zamienali,ale uz by som ani nezamienala,lebo kedy sa tam my uz tak skoro dostaneme...preto sme to teraz uz naschval pominali 😉
no vsak uvidime....
tak Matko otvorili dvere uffff 😲 by som sa asi zblaznila a co v pohodke?

sivka,tak sa takto tulate,no vsak treba 😉
hej z uradu Ti pride pozvanka 😉 stale sa to robi 😉 ja uz som sa nevedela dockat,ze ci na nas nezabudli-ci co 😅 ,boli sme tam skoro ako 5 mesacne 😕
ale tak peknucke to bolo 😵

pink_lady
1. aug 2009

ahojte, boooze kocky vas pocitat to trvaaa 😅 ale to je super apson to tu nestoji 😵

vcera som vacsinou oddychovala, a dnes po zobudeni mi zas bolo cudne, tlak vo vysavach, tak opat bude oddychovaci den...mozno ked sa trosku ochladi v podvecer vybehneme do tesca ...trosicku vam zavidim ze uz to mate za sebou ale zas tie nejake 4 tyzdne uz nejako vydrzim nie? 😎 😅 aj ked vsetci si mysleli ze uz prenasam, take mam brusko 😀 a 1 sestricka sa ma pytala ci cakam dvojicky 😅 😀

minkak
1. aug 2009

dobre ranko 😎
pink ,ale vsak vsetky to nemame za sebou 😅 ja to tu taham s tebou nebojkaj 😀 ,jasne ze vydrzis,mas este cas,len pekne cakaj 😵 to sa aj mna pri malej vsetci pytali 😀 teraz to este nikoho nenapadlo 😀
a zabudla som sa pochvalit,vcera vecer mala veronika chut otvarat usta 😀 tak som kuk a uz mame vonku posledne 2 horne stolicky 😵 😵 😵 su este malinke ,ale uz su tam 😵
takze uz mame komplet 😵
prajem vam krasny dnicek 😎

pink_lady
1. aug 2009

sorry minka zabudla som na teba 😎 😀 😔 😔 😔 a gratulujem k stolickam 😵 😵 😵

minkak
1. aug 2009

aaaaale 😀 😀 😀
dakujemeeee 😵 😵 😵

ivella
1. aug 2009

ahojte 😉 boze to vsetky deti nechcu chodit domov?a ja ze sme v tom sami 😀 moj aj nelubi byt,ani trencin,ked ma na to prist...
no muz ked s nim bol rovno na dialnici,tak sa mu vypol z pasov,ze on jednoducho vystupuje,skoro ho slak trafil,nevedel co ma robit,pravy pruh plny,bol v lavom a nedalo sa mu ani dostat ku krajnici--ja som vtedy rodila,ked mi to volal,aj kontrakcia ma chytila 😀 😀 😀
sivka,my mame za sebou prvu prebdenu noc,nastastie sa marek nezobudil..teda buval od osmej do jednej a potom len mrnkoty,tak sme boli do rana na ciciku,nevadi,aspon priberame(hadam) 😅
inak cez den spi tak dvakrat,ale po styroch-piatich hodkach
no rano som si dala kofeinovu kavu,poobede ze ideme na vineu,kazala som mojmu nech mi kupi 0.5l,-ako naschval mali pipu pokazenu a on kupil pol litra ale kofoly a ja som ju bez vahania vypila..
pozvanka nam prisla ked sme mali tri mesiace,cakam kedy to bude teraz..len si nezabudni fotak,ako my a vobec nikoho nenapadlo fotit mobilom-takze ziadne spomienky 😠
no mimochodom sivka,ty mas kufor len ked ta pichne osa?mna nemusi ani pichnuuuuuuuuuuut 😀 😀 😀