Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
28. aug 2009

Giza 😀😀😀 endo = endometrioza, mrcha = menstruacia. Endometrioza + menzes = brutal bolesti
A nick som zvazovala kvoli susede - vid par stran dozadu

minkak
28. aug 2009

ahojte kocky 🙂
pink v pohodke si to napisala-dobre sa to cita 😉 no moc sa s tebou tesim,ze ste sa tak pekne rozpapkali a teda aj ten porod 😵 paradicka,len nech uz ste teda domka 😵

amatula no super,ked uz su obaja domka-ved to stretko by mohlo byt teda ten stvrtok aspon porozpravate cerstve zazitky zo skolky 🙂

lucaska veru pekne sa nam pohrali 😵 no mne uz rodicovsky pripsevok bude koncit... 😅 vsak snad ked uz ho budem mat zase tak uz bude este viac 😀

lucaska
28. aug 2009

minkak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
28. aug 2009

sa smejes ale jeden na dvojicky....vsak to uz by mohol byt teda INY prispevok!!!no nie 😀

newyorkgirl
28. aug 2009

babule ja stretko buduci tyzden isto nestiham budeme na vychode u svokrovocov my sme za povodny termin 😀

lucaska
28. aug 2009

minkak ved dufam ze to vide, to by sme mali aspom trochu lepsie ved to je smiesne na dve deti jeden prispevok a este taky nizky........... 😝

magda29
28. aug 2009

Ahojte tak mne sa dalo sem ist az dnes.
MINKak tak to je pekne ze dievcatka tak krasne rastu 🙂

SOLMI mi mame tiez cerstvo prepichnute uska placu bolo tiez az az a ked nas uz konecne pustili dnu tak povedali ze nausnicku jednu dali opacne ze sa im to nedalo. Ked sa mam chytit nausnicky tak ma to este citlive ze mikne hned hlavickou. Kolko trva asi zahojenie? Davam 3x denne framykoin ale zakazdym odstranujem taky povlak zlto zeleny ☹

SISKA som rada ze ste uz zdravucky 🙂 A plavat chodis sem do TN s malickym? A inac i ked neskoro ale vsetko najlepsie Samkovi tvojmu Hlavne vela zdravicka a aj Gizkinmu.

PINK moc vam gratulujem pekny papkac. Len tak dalej.

IVELLA aj ta moja je nejaka nervozna ked ju mam dat na pravu stranu stale sa otaca do lava ☹ mrska. A ak sa smiem spytat preco na sono obliciek to aj my pojdeme? A k 2 mesiacikom gratulujem mi budeme mat zajtra. A ten tvoj malinky tak dlho prespi buvat? Keby tak aj ta moja obcas tak prespala. 🙂 Tak ahojte.

minkak
28. aug 2009

new.no to je skoda ☹
tak kocky dajme stretka dve 😅 jedno vo stvrtok a druhe 10-ho 😉 😅

lucaska tak-tak 😉

magdi dakujeeeeem 😵 inak to s tymi uskami uz presne neviem kolko sa nam to hojilo,ale bolo to celkom rychle a bezproblemove-my sme davali v 3 tyzdnoch 😉 ja som to prirovnala k placu-takemu klasickemu aky sme mavali vecer do nasich 5 tyzdnov ☹ 😅 -bola som vedla v miestnosti ,ked jej to robili 😉 potom uz bola pohodicka-bola z nej takaaaaaaaa kocka 😵 juuuuuuuuj 😵

lucaska
28. aug 2009

minkak bola????, ved ona je kockaaaaa stale a cim dalej tym vacsia a vacsia............ 😉 😉 😉 😉 😉

a co sa tyka stretka 10. nie a vo stvrtok by sme aj mohli................ 😝

newyorkgirl
28. aug 2009

no babule si to zorganizujte teda 😀 mne sa hocico moze este pomotat, hlavne moje slavne next baliky v utorok boli dva tyzdne a furt nie su tam kde maju byt tak mam uz poriadne nervy kurier mi sice slubil ze max. do pondelka to dorucia ale uz neviem comu mam verit tak len DUUUUFAM a zvysok beriem do kufrov do lietadla ach jo mam take na houby obdobie ze az snad sa to vyriesi ani sa domov netesim pomaly len by som cas posunula uz aspon na stredu bo som ako na ihlach co ako dopadne ☹

minkak
28. aug 2009

ale nie tak som to myslela-bola kocka aj do tych jej 3 tyzdnov zovota 😵 to je jasne 😉 ale ked sa dali tie nausnicky-tak taka ina zrazu,noooooo..... 😵
a dakujeeeeeeeeeeem 😵

giza
29. aug 2009

pinky dik za ukludnenie....citala som o susede par stran skor..uz si nepamatam podrobnosti...kaslat na nu!! 😎 a nevedela som o tvojej "mrche"... 😕 😕 😕

Lucaska uz to mam za sebou co sa tyka nervozity (uz som si to odkrutila dnes rano ) a teraz uz pohodicka idem dat baby polezat a pomalicky chystat sa.....
Pocko moc nevychadza ale aspon sa nebudeme potit tak velmi a kolace tiez 😀

dzina
29. aug 2009

ahojte kocky, ....citala som vas len tak zbezne
pinky uplne ta chapem so zmenou mena aj ja som to urobila z osobnych dovodov,..povodne som bola /jajuska81/,....som rada ze je moznost zmenit meno ,aj ked potom je tazsie mozno sa zorientovat ludom ktori ma uz poznali pod starym nickom,ale neboj zvyknu si ,...

co sa tyka usiek, my sme davli prepichovat asi v 2.mesiaci bola som pri malickej,aj ked som nemusela,ale nechcela som ju chudatko moje nechat tam samu,naplakala sa dost az mne bolo do placu,ale zvladla to,...hojilo sa nam to asi 2tyzdne,...dr.nam prepisla vyluh z dubovej kory na potieranie a pomohlo nam to ,...tak skuste ak sa este trapite s tymi nasledkami po prepichnuti,....."1 pol.lyzica dubovej kory,1l vody, 7minut to povarit, hend ocedit a naliat do kupela" takto mi to dr. napisala ale az doma som si vsimla ze do kupela , comu som nepochopila,ale malej som vzdy ked mala ten "maglajz" alebo prilepenu nausnicku namocila gazovy stvorcek do toho pretrela zo vsetkych stran usko aj nausnicku som pohybala , pretrela a mam pocit ze nam to zabralo,......

giza: hmmmm, brala by som ist sa "vyburit" na nejaku svadbicku ,..

ivella
29. aug 2009

ahojte,stale sme kdesi rozlietani,nestiham..
Magdi,vsetko najlepsie k tooolkym mesiacikom 😀 😀
giza sa uz asi bavka.. 😀 aj ja by som sla,naposledy som bola na svadbe svojej, 😉 juuj,sa tesim,za dva tyzdne prve vyrocie 😀 😀 dievcata co kupujete polovickam?ja absolutne netusim cim obdarujem toho svojho.. 😒
stvrtok stretko asi nestiham,som sama s dvomi detmi a uz budeme tiez skolku navstevovat 😅
muci,mne maleho vzali asi tak na treti pokus ..
magdi,na sono ideme lebo ked mu robili v nemocke,nebolo vsetko ok a kazali nam ked budeme mat dva mesiace ze na kontrolu..

mami.sk
29. aug 2009

ahojte,

juj aky uprsany den 😝 ja by som mala balit ale hrozne sa mi nechce , tak som len s Terezkou a ked zaspi tak mozno nieco zabalim 😀

ivella - chodime k dr. Chudemu lebo ked som zvazovala kam dam malu, nikoho sme nepoznali a tak ako ivaz som dala na dobre odporucania 😉 a dobre som urobila, skvely dr., ja som max. spokojna 😉 a vy ku komu chodite???

minkak - planujete stertko buduci tyzden? skoda ze sme prec, uz by som rada spoznala new a martinano tak dufam ze toho 10.9. bude este jedno 😉

amatula
29. aug 2009

cafte
konecne prsíí a neni tak teplo...

stretko stvrtok..nooo aj by som prisla...uvidime co bude...
ivella sak aj som sama a furt 🙂 😕

mami uzite si terchovu 😉

booze dnes som upratovala...nechcete kupit nove choditko 😅 .... 🙂

ivella
29. aug 2009

mami,my chodime k Berthotyovej,som spokojna 🙂 ,len ma neskutocne vela pacosov,ako aj Chudy.Akoze spoje za mosty su pekne o hubu,chodite pesi?lebo ja tam chodim ny gyndu a vecne najviac casu som stravila na zastavke 😠
amatula,no mne by sa veru s tym starsim nechcelo pesi na ostrov a naspat,ako ho poznam,v polke cesty by si to rozmyslel,ze ho bolia nozicky,daj ma na kona a podobne hovadiny.A trepat sa busom s dvomi tiez ziadna zabava..no a zo stretka by som nic nemala 😀
pre tie co mi zaaavidia ze nase babenko stale spinka,tak dnes buval dva krat necelu pol hodinku,inak stale placka a marek reve do toho ze uz to nemieni pocuvat-moj mily,jeho sme museli pocuvat cele dni aj noci--vratili sa nam spomienky,ked sme s muzom vraveli,ze uz druhe dieta nechceme 😀 😀
-my choditko mame,ale este ho parkrat ponukni,ak mamicky prvorodicky nestihaju citat vsetko 😉 😉
no a super pocasicko konecne 😎 😎

chymenitta33
29. aug 2009

Ahojte cicky moje🙂

Predvčerom sme boli v meste sme prišli neskoro som sem ani nešla. Včera sme boli v DCA na jarmoku bolo superne boli všelijaké atrakcie, kulturne vystúpenia parádina, boli sme aj s Lucinkou pohrali sa vyjašili.
Podvečer som ešte s ním behali pred barákom s autíčkom.
Varila som včera nič sa my nehccelo akosi my je smutno, depky som mala
Dneska celý den upratujeme dookola v kuchyni dlhooo už my šibenká
😉

Bože to bol dneska den Dejvi kuki rozprávku Tom a Jerry dosť dlho potom sme si kreslili- to je čas nemožný..achh..Drahý išiel na svadbu kuki kamarátovi tohovie kedy dojde.

magda29
29. aug 2009

Minkak to ste davali teda dost skoro ale tusim cim skor tak tym lepsie.

Dzina este sa trapime s uskami dnes mala aj trochu zaschnute usko trepala sa a miksovala hlavickou tak vyskusam to co si pisala dufam ze to prejde.

Ivella tak tento krat nech je to sono dobre.

amatula
29. aug 2009

ivella ja milujem ked mi zacne dalibor knucat a vykazovat ze uz nemieni Mata pocuvat 😝 😀 😀 a vrieska do jeho placu..to sa neda pocuvat 😅 😅

mami.sk
29. aug 2009

ivelle - ja som bola len na prvej poradni autom, ale potom uz vzdy pesi s kocikom 😉 dokonca raz aj ked prsalo
😉
mala mi zo zaciatku spala len v kociku tak som s nou musela von na min. 4 hodiny tak ci tak , preto som to vyuzila a ked som isla k dr. potom som uz nemusela von 😀
ja strasne rada idem aj za mosty, ten kusok po moste a po Stefanicke a potom uz mimo premavky 😉
na tvoju dr. som nemala dobre ohlasy, mojej susedke nechcela dat synovu kartu ked chcela odist a pod. tak som tam nechcela ist 😒

nas dr. ma sice vela pacientov, ale my sme nastastie okrem poradne nemuseli ist a to ma vyborne zorganizovane, neobjednava presne ale poradne ma utorok a stvrtok od 11 hod a mozes prist kedy ti vyhovuje, to velmi ocenujem 😉 a priebezne vybavuje tak sme nikdy dlho necakali 😉

uz som konecne vsetko pobalila, horsie ako ked ideme k nasim, lebo musim brat kopec veci co u nasich mame ako napr. postielku, deky a pod 😝 😝 😝 som hotova a to som okrem balenia dnes nic nerobila 😀

no horsie bude to vybalovanie 😝

amatula - diky, dufam ze bude pekne pocasie, ma byt cely tyzden okolo tych 25 stupnov tak hadam sa meteoludkovia nepomylili 😀 😀 😀

dannynka
29. aug 2009

ahojte 🙂

chym-aj moj je na svadbe takze tiez neviem kedy sa vrati,inak by bola prca keby boli na tej istej 😀 😀 😀
No ja som dnes jednodetna Gabika je u babiny na víkend tak mam Doma len Domiho ktory snad kazdu chvilku zalomi 😅 teda tajne dufam.... 😅

dannynka
29. aug 2009

ivella-inak aj ja chodim Chudemu,tiez dochadzam z juhu ale za dobrym dr sa oplati dochadzat.... 😉

chymenitta33
29. aug 2009

kočky dala som pár foto ak chcete tak kuki🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=18401&id=...

danny--no hej to by bola prča 😉 Marko je tuto v Luborči na Bielom dome, Peťko a Monika.🙂

mami--nech Vám počasíčko praje užite si to 😵

dannynka
29. aug 2009

chym-no tak to nevyslo moj manzel je v stankovciach 😅

mami uzite si to tam a prijemnu cestu prajeme 🙂 😉

ivella
29. aug 2009

no aj nasa dr.by mi odporucila vasho dr. 😅 -to sme sa tak bavili medzi recou,ked som sa pytala,ci vezmu pink..
moje bejby zalomilo konecne o 19ej,dufam ze uz ma nocny rezim 😀
mimochodom som zabudla napisat,od vcera mi nenabehla snad ani kvapka mlieka ☹(este vecer som odstriekala 120 dokopy) no a maly sa vobec nemieni prisat a nic neodstriekam,tak mi ani nema ako nabehnut.utekali sme kupit umele-jedol akoby som ho tyzden mucila hladom 😨
dievcata,dufam ze sa vasi muzici dakde spolu nestrieskaju a ze vam donesu riadnu vysluzku 😀 uz sa mi slinky zbiehaju 😝 😝
mami,moc casto nepocujem zle na nasu dr.,to na tu dotycnu vedla---ajajaaaaj 😀
dany,tak co?nechces predat kociky?ja si idem v utorok po novyyyy,uz som to konecne oznamila aj muzovi,skoro mu sanka spadla 😀 no a ked zistil,ze mam oba stare na bazare,len sa cudoval,,,aka som sikovnaaa(len netusi,ze sa dlllho nikto neozve) 😨

ivella
29. aug 2009

chym,no moc som toho nevidela,nejde to..

chymenitta33
29. aug 2009

Cicka a mám ta uloženú v kontaktoch? ak nie tak pošli meno si ta pridám, lebo vtedy to nešlo... 😕

mami.sk
29. aug 2009

babenky - ste zlate, dakujem 😉 hlavne aby nebolo velmi chladno kvoli Terezke, inac sa nebojim 😉 keby ste videli nase auto 😀 sodoma - gomora 😀 do kopca urcite nevyjdeme 😀 😀 😀

ivella - ja som myslela ze okrem tych dvoch detskych dr. nie su v nasej casti TN ine, a tie predsa musia zobrat babatko ked je z ich obvod, nie? nechce tvoja dr. zobrat pink a Oliverka???

mami.sk
29. aug 2009

veru chymenitta, ja ked nie som na FB tak asi mam smolu, ze? nic neuvidim 😕