Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

lucaska
21. júl 2009

ahojte, clovek ide skor spat a uz ma co citat.......

sivka, precitaj si par veci ale moc az tak to nestuduj,aj ja som bola maniacka som citala hned vsetko o vseliakych chorobach a tak a uz boli zomna vsetci na nervy, potom som to prestala az tak vystudovavat.........

ivell, ved tym ze prides o den neskor sa nic nedeje, ale doktorka je zlata ze zavolala.......

minkak, noo to by asi kazdy potreboval sem tam nakopnut,aj ja aby som sa konecne spamatala-......... 😀 😀 😀 😀

moc tu toho nepopiste,budem tu az vecer,aby som vas hodinu nemusela citat..... 😝 😝 😝

pekny dniiiiiiiik

martinano
autor
21. júl 2009

do kelu baby taka som nastvana kamoska mi poslala mail, nechapem ako to vobec niekto vyprodukuje, to su take tie posli tolkym lebo sa ti stane to a to, kurnik neznasam to ludiu su fakt padnuty na hlavu 😠

sivka
21. júl 2009

ahojte, zas nestiham 🙂
konecne som sa objednala ku kadernicke a musela som aj k zubarke 😝 vcera sa mi odlomilo zo zuba, blee.
dnes obedujeme pizzu, mnamky.
ivell, prosim ta, ved sa nic nestalo, aspon si otestovala dokinu, aka je starostliva 😉 to sa veru dnes tak lahko nevidi, ze by hned volali, ked niekto zabudne prist. uz som zvedava, co u vas nove, tak napis, kolko ste pribrali, narastli a tak 😉
matka, no ja tiez maily tohto typu zboznujem 😠 😀
minka, veru kazdy obcas potrebuje nakopnut, a je dobre ked ho ma kto 😉 to je super, ze uz noc bez plienocky, gratulko!
ved aj vy mna kopete kazdu chvilku, aby som sa nestresovala, ze matko je v norme, ze babatka take byvaju 😉
no ale chapte ma, prve babatko, ustrachana mamca 😉 este ze mam dost ludi okolo seba, co ma ukludnia 😉
vcera som sa aj laktacnej poradkyne bola pytat na ten reflux a tiez mi povedala, ze nemam plasit, ze to co matko ma, to je normalne u babatiek. tak som zvedava, buduci tyzden ideme na poradnu, ze co nam teta dokina povie, ako rastieme a tak
poobede ideme do mesta, koho tam z vas dnes stretnem? 🙂
krasny dnik prajem

minkak
21. júl 2009

ahojte kocky 🙂
matka no veru aj mne to lezie na nervy.....ale uz aspon sms take moc nechodia!!!
potom fakt nevies ci to poslat,ci nie....a kolkych zase nastves potom Ty ,ze co to posielas..... 😖
Vacsinou to hned mazem,ale niekedy ten text tak chytiiii cloveka.... 😒 su to blbosti,no ale co uz... 😠

lucaska tak-tak 😀 a kam ste isli?

pink 😀 no motanica 😀 o mlieku som pisala,ze si pyta aj vecer a j poobede-3-4x 😉

a lentilky sme dostali od Lucasky,za to ze uz pije len jedno mliecko 😉 😅

lucaska
21. júl 2009

minkak nakoniec nikam sme doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

chymenitta33
21. júl 2009

Ahojte kočandy🙂 dakujem za uvítanie ste milené 🙂
nemala som kedy ani skôr dobehnúť, celé dni sme preč ked je teplo chodíme na "haciendu" sa kupkať 😎 😉
Ešte k tomu my nejde tel lebo Dejvi volal svojej naj kamke🙂a samozrejme ta jeho hatlanina ona sa neozývala tak od trucu my ho hodil do vody☹)dúfam, že sa vysuší a pôjde...
Niekedy je zlý ako malá "svinna"ale zase je celkom dobrunký tak sa to kompenzuje🙂

minkak--jej dvojky Gratulujem🙂to už viem dávno ale to je take milené...aj ked všetko dvojmo aj radosti aj straosti ale prajem bezproblémové tehu🙂

pink_lady
21. júl 2009

ahojte 🙂

ivella tak co, uz prisli hrnce? funguju same od seba? 😅 uz sa tesim na ten syr 😎 😀

chymentita - prepac ale som sa zasmiala na tom co ten tvoj maly "vyviedol" som si take dieta snazila pritom rpedstavit 😅 aj ked no chudacik mobil si to odniesol a ty s nim ☹

martinano chces sa este viac nastvat? hod maila, poslem ti 5 mailov podobneho razu co mi dnes kamos poslal 😠 😀 /strasne tie maily "luuubim" 😀 /

minkak aha uz zacinam chapat 😎

sivka a kedy ides ki kadernicke? potom dufam hodis foto 😵 Ale zubarka pomooooc 😕 Nejak som rada ze od minuleho septembra co som bola na prehliadke som nemusela vidiet tetu vrtacku 😎 Ozaj sivka chcela som sa este spytat, vy co chodite k dokine /mari sa mi ze do Turnej/ s malym, berie este novych? Lebo ja tak uvazujem ze ked nas nebude moct zobrat tuto ivellina doktorka ani nikto v poliklinike ze by nam bolo praktickejsie do turnej ako na juh 😅

minkak
21. júl 2009

lucaska no teda 😅 a kde ste mali ist?
sivka no super,tak uz budes mat vlasky podla predstav 😉
no zubok teda nic moc 😒 ja by so m tiez isla ,ale nemozem dr.mi zakazala.....

a dakujeme,no ved nas pri tych nocnych plienkach drzalo iba to mliecko,uz by sme davno boli bez 😉
no veru musime sa to vzajomne nakopavat 😀 😀 😀
no vidis ,tak aj laktacna Ti poradila,tak super,len klud 😵

chymenitta dakujeeeeeeeeeem 😵 😵 😵
som najskor pochopila,ze Vam nejde televizor,tak som rozmyslala,co hodil do vody 😀 ze asi ovladacku,lebo nasa mala tak so vsetkym telefonuje aj s kalkulackami aj so vsetkym,ale jej nevadi,ze jej nik neodpoveda 😀 😀 😀
no ale uz som pochopila,tak sa tu smejem 😀 😀 😀 tak drzim palc,nech sa cim skor spojazdni 😉
a kde mate haciendu?len si to treba uzivat kym sa da 🙂

minkak
21. júl 2009

pink no super,asi si to prehliadla ,ked sa ma sivka na ie lentilky pytala a potom ivell pisala o tom mliecku....ja som sa asi moc rozpisala 😀
tak si mala chaoz 😅

pink_lady
21. júl 2009

vies ked mne to uz teraz pomalsie mysli, zapina, prepina, spaja, asociuje 😔 😀 snad sa to poporode upravi 😀

chymenitta33
21. júl 2009

No to hej dúfam, že to sa vysuší a bude frčať🙂
Hacienda.-je v Ľuborči mám to len kusok lebo bývame v Nemšovej takže to s kamkou každý den chodíme ked je fajn tam je bazenik a my sa poopalujeme🙂

sivka--jej potom hod foto🙂ja to mám rada tie saloniky len moja kamka je lasová kozmetička a kaderníčka ona chodí ku nám domov takže full servis 😎 to dobre padne si odýchnuť aj ked len u kaderníčky...a držím palčeky u zubárky... 😉

lucaska
21. júl 2009

chymennita,no neprijemne s tym telefonom ale chudacik vies si to predstavit ked mu nikto neodpoveda to musia byt jedy, nas lucas cez vikend rozbil telefon mojej mamine, tiez sa nikomu nedovolal tak ho smaril prec....

sivka, tak si to aspom troku uzi u kadernicky a zubar ja som dva roky od kedy sa narodil lucas ani kaz nemala ale predtym som tam bola nonstop a teraz na zacina jeden pobolievat,tak aj ja sa budem muset dat objednat...

minkak,najskor som mala v plane plavku,ale radsej az zajtra, potom som myslela ze pojdem popozerat nejake saty premna a pre lucaska oblek na tu segrini svadbu a este nieco v meste povybavovat,ale nakoniec som bola len s lucasom vonku a poobedee sa mi uz nechce.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

pink_lady
21. júl 2009

ozaj zabudla som sa "pochvalit" 😀 to moje dieta mi v noci ustedrilo taky uder do zaludka ze ma vystrelilo z postele lebo obsah zaludka mi vyslovene ze vyletel 😝 /aspon to poslo, lebo vecer ked som citila ze by som sa potrebovala porozpravat s misou tak za svet som sa nevedela nad tu misu nejako naukladat, lebo ked som sa ohla nejako sa mi to tam vsetko zacviklo ...tak som predychavala...nuz a moj drobec mi okolo jednej v noci pomohol 😀 /

pink_lady
21. júl 2009

pokial napisem jeden prispevok pribudnu dalsie 3 😅

lucaska
21. júl 2009

pink , tak aspom si potom v klude mohla spinkat.................. 😉

minkak
21. júl 2009

pink 😀 😀 😀
ako nechcem plasit,ja mam pocit,ze to este trosku dlhsie trva 😀
ja hovorim,to nieje len tehu demencia ale aj materska 😀 aspon u mna je to tak 😀
ale nechcem aby sa Ta to teraz nejako dotklo,to myslim seba 😅
Ty si mala narok to popliect,lebo tu toho bolo vela popisaneho 😉

chym no snad sa coskoro nastartuje 😉 tak si to tam pekne uzivate 😎 😵

lucaska no pekne,mamina musela mat radost 😒
aaaha,no uz mi je to jasne a ake satecky planujes?aku mas predstavu?

chymenitta33
21. júl 2009

lucaska--to hej no ja som ešte lepšie dopadla ako tvoja maminka 😉 ale hádam pôjde...
On má tendenciu aj do záchodu hádzať veci a nervuje ked mu to tam nejde, aj tu zatlkaciu korytnačku minule a revy ako blázon ked som ho odtial zobrala...už si začína uvedomovať že si niečo "vydobije".--

pink--ty brdko aspon potom že to bolo oki 😉

minkak
21. júl 2009

pink,bozinku no teda nic moc ,ked sa takto trapis ☹ tak sa drzkaj,nech Ta uz ten drobec tolko netlaci!!!!a nekopka tam kam nieje treba,ochhh 😒

lucaska
21. júl 2009

minkak, to ani srnky netusia, co by som ja chcela...........ale mne by sa pacili nejake take koktailky,nieco jednoduche a sexi,ale to namna tazko.........to by som musela mat o 15kg menej............ale ved hadam nieco zozeniem chcem ist kuk v maxe co je hore ta svadobka,do danice a tak este neviem............manzelik sa uz chyta za hlavu, ze to somnou bude muset ist hladat saty na kraj sveta............ 😀 😀 😀 😀 😀

pink,to je v pohode ja ked som bola tehu tak som sa niekedy citila jak keby som prisla z ineho sveta.... 😅

chymenitta33
21. júl 2009

lucaska--a načo su ti šatečky sa ideš vydávať? či ako? neviem či som dobre pochopila...

minkak
21. júl 2009

lucaska 😀 sa tu smejem mangelik sa vytiesa 😀
prosiiiiiiiim Ta ze 15kg,ved by si sa nam stratila!!!!neblazni!!!!
Ty taka kocica,urcite budes mat najkrajsie satecky a budes najvacsia hviezda 😵

lucaska
21. júl 2009

chymenitta,moja sestra sa ide vydavat.................... 😉 ja uz som vydata.....

chymenitta33
21. júl 2009

lucaska--jáj tak🙂určite niečo pekné nájdeš a neviem akých 15kg to keby ste mna videli 😎 😒

lucaska
21. júl 2009

no ved uz len v niecom pojdem........... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dzina
21. júl 2009

ahojte kočky, brďo ja "zíram"
kým som tu dočítala všetko odkedy som tu bola naposledy sa aj malá zobudila, takže len narýchlo,.....chcem vás hlavne poprosiť,ak by ste plánovali ďalšie stretko už na konkrétny dátum, aby ste mi niektorá dali vedieť do IP-čky,lebo niekedy stihnem mrknúť len tam a nie na dskusiu,ďakujem.

Inak viete že na zajtra a pozajtra hlásia 34Stupňov 😖 to budeme asi inak zalezené s drobccami však? ja leto veľmi nemusím jeseň a jar sú mi oveľa bližšie....

chym: a ako presne sa ide z Nemšovej na tú Haciendu?a čo tam všetko je a čo to stojí?ďakujem.

sivka
21. júl 2009

joooj, babule, uz prestante s tymi kilami 😠 😀 😀
ste supis vsetky do jednej, jasan?!?
lucaska, drzim palcek, nech na nieco coolove natrafis 😉
no tie mobily - waw tak uz sa tesim, ked aj nas mates zacne taketo vtipky vymyslat 😅 😅 snad sa vam ich podari rozchodit 😅
pink, chuda, uz zas rozhovory s misou? no teda to urcite bude straaasne dobre babatko, teraz ta vytrapi, aby potom bolo dobrucke 😉 a inak, hej, nasa dokina berie novych. ak by si potrebovala, poslem ti kontakt.
minka - veru demencia, aj ja to citim...a zacalo to uz v tehu 😀 😝 😀
ku kadernicke idem v pondelok vecer o siestej...no som zvedava...ale nejake extra zmena to asi nebude, len to chcem skratit, lebo uz mi tie vlasy zavadzaju. no a potom niekedy snad hodim aj tu farbicku.
k zubarke idem az v auguste...no ale veru netesiiim... 😝
chymenittka, no to mas super, ze mas k dispozicii taketo sluzby, to by som aj ja brala, keby ma takto skraslili priamo doma 🙂

martinano
autor
21. júl 2009

do kelu baby kto to ma precitat 😀
chymenita vitaj,sak som ta tusim aj zabudla privitat
pink nechcem dalsie take,ale ked chces poslem ti co prislo dnes mne 😠 hod mailovu adresu, po pravde ani som to poriadne nepozrela 😠
tatik isiel na zdravotnu na terasu 😠
ja som si na chvilu lahla, mam porobene mato spi, pojdeme von,ked vstane

ivella
21. júl 2009

baby,nemozem tu byt cely den a citat 😀 😀
maly prespal komplet celu noc,boli sme u dokiny a som nestastna...ked sa narodil,mal 4.35kg,pri prepustani 4.25 no a teraz len 4.5kg,najprv sa zhrozila sestricka,potom aj doktorka 😢 ...nakazala piatok na prevazenie,az na to ze zajtra ideme prec,tak to asi vypadalo akoze ani nemam zaujem
pytala sa ci mam dost mlieka,ale ved mam,len si odbehnem a hned mam mokre tricko,aj odstrekujem..ale sak ked tolko spi,jasne ze asi tolko nevypije,nie?pripadam si akoby som mu najest nedala,pritom normalne denne kojim 7-8krat minimalne,lebo ked je hore,pyta aj kazdu hodku.ja a podvizivene dieta?no nehroziiii,co mam robit,ked sa pol hodinu nedokaze pricucnut a potom taha sice dost,ale zaspi a nezobudi ho nic,je mu vsetko jedno.ona ze mam davat aj z druheho,ale na ten mi ani nepozre,nie aby pusu otvoril.takze takto sme dopadli,chudatko moje,este bol taky presrany,ze som ho v ordinacii umyvala pod tockou 😀
sivka,u nas sa nemeria,neviem preco,ale sak si mozem rychlo aj doma zmerat,,kolko ste vy pribrali na prvej poradni?
jaaj,inak ze ma objednala na vcera aby sme nemuseli dlho cakat,lebo sme stale najmensiii...no dnes tam bolo kopec deti,hruuza,tolko revu...
pink-a vedla nikto,tam uz skoncili...

lienka55
21. júl 2009

No babule vas docitat,to je katastrofa.Normalne som sa zapotila. 😀 😝
Mala som dnes ubehany den na poste,na urade,v obchode,varila,prave som dopiekla marhulove kysnuteeee.
Mam od vcera prazninarku,nasu 10.roc.susedu,tak mi trosku pomaha s malym.

sivka ten zubok ti nezavidim,ja radsej pojdem 10krat gyndovi ako raz zubarke. 😉
chymenitta vitaj medzi nami,ale mi sa uz pozname. 😉
ivell viem co prezivas,mi to mame za sebou.Drz sa,ak by sa to nezlepsovalo nech mu urobi dr.vysetrenia.Budete mudrejsi. 😉
mati ani ja nemusim tie maily,to je taka blbost,neznasam ich. 😠 😝
pinky kto je Misa?

pink_lady
21. júl 2009

lienka - zachodova misa 😀 😀 😀
ivella a kde idete zahtra pochval sa 😉 no a hentej doktorke ani ja veru rady nerozsirim, najradsej by som ju uskrtila 😠 😀
sivka prosim ta hod ten kontakt na tu dr 🙂 no a avies 😀 co si pribrala ty za cele tehu tak napr. ja za prvych aso 6 mesiacov 😀 😀 😀 uz sa radsej na vahu ani nestaviam, pomoc, tento tyzden budem muset ked idem k dokimu 😕
tych 34 zajtra? nie az v stvrtok? 😕 no panabeka

ponahlam sa musim koncit, marti potom hodim mail nech sa pobavim :D :D