Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

martinano
autor
8. aug 2009

a ked vymyslim,ze mi ho kupis prasule ti poslem hned po predu aby si mala a posles mi ho kurierom s balikmi?ak teda budes posielat nieco

newyorkgirl
8. aug 2009

ty si ho videla aj nazivo? to akoze nema opierku na nohy? len tak trcia dietatku nohy a si ich polozi dolu na tu opierku hej? ja som to teda moc nestudovala pisu tam ze tam ma byt nejaky kosik na nakup ten tam nevidim napriklad a nastavitelna rukovat to sa asi nejako vysuva potom do vysky... neviem tento som fakt nevidela este, dizajnovo to nie je pre mna 😅

newyorkgirl
8. aug 2009

no da sa ale kurier berie od KG tuna abo doviezt lietadlom na SK sak dalo by sa cosi vymysliet isto 😉

martinano
autor
8. aug 2009

skusaala ta opierka sa vysuva praveze splna to co by som chcela je taky no pre mna sem ako stvoreny, maju ho tu v obchode,uz som im ho vypozerala, len je o dost drahsiaj keby mi vratili dan,aj tak vide viac

martinano
autor
8. aug 2009

aj svagrina ide koncom tyzdna do anglicka tak aj oni autom by mohli to uz by nebol problem

newyorkgirl
8. aug 2009

hej som si nasla video uz ako to funguje

https://www.youtube.com/watch?v=8HZiDSQykzs

😀 a kam ide svagrina do anglicka bo my sme na severe vies... tak no stredovychodne pobrezie skoro ale oni to tu uz volaju sever 😀

martinano
autor
8. aug 2009

aha neviem zisitm ma tam nejaku rodinu, pridu k nam zajtra a potom od tialto idu do anglicka, no mozno uz bude aj zajednany ten kocik

martinano
autor
8. aug 2009

ano na tom videu je pekne ukazany

newyorkgirl
8. aug 2009

pocuj a maleho si do neho uz posadila? akurat citam na nete, pisu ludia vselico, v podstate ho chvalia len par veci ze je dobry na rovnom terene a nie hrbolatom, potom ze vraj sa neda skladat jednou rukou co neviem na videu to bolo ale neviem ako je to, sak to neni taka vada, ale najviac som sa zasmiala ako asi 5ti ludia tam pisu ze ako je mozne ze pise vyrobca do 4rokov ked jednej babe sa do toho nezmestil 28mesacny syn, ze to je skor pre mensie deti, tak preto sa pytam ci v tom maly uz sedel 😀

newyorkgirl
8. aug 2009

ta aukcia je buy it now co znamena kup to hned a ak to tam vidis tak tam furt je a nikto ho nekupil, horsie je ked tu aukciu uz nenajdes, ale neviem, ja to tuna nepoznam, mozno kdesi v londyne to fici ale ako poznam anglicko je taky vidiek, tak ti ho asi nikto nevyfukne ze by horlivo tie bee kupovali ludia, vyzera taky spratny sikovny no 😀

newyorkgirl
8. aug 2009

az teraz som si vsimla v tej aukcii pise ze ma 2 kusy na sklade 😉

martinano
autor
8. aug 2009

ano len nas maly no obchod kde boli aj hracky, no tak sa hrabal von,ale myslim,ze bude ok,on vyzera malicky,ale na zivo tedas nie je stabilny pisu vselico citala som,ale citala som,ze jenda baba neviem niekde v taliancsku byva,ze v pohode zvlada aj dlazobne kocky, no v obchode je rovny teren 😅
inak nas zapp teda to vobec nie je koci ksem, rozbite cesty na celu ulicu ma pocut pekne mi to lezie na nervy, na slovensku po meste to bolo ok,ale tu 😝

martinano
autor
8. aug 2009

no to by bolo super

martinano
autor
8. aug 2009

no ved to,ze vyzera taky sikovny maly nezavadzia co je pre mna podstatne lebo parkovat ho pod schodami tam je velmi obmedzeny pristor, tam len maly kocik velky som musela skladat,alebo nechat pred domom 😠
a skladanie no neda sa jednou rukou,ale t ani zapp,mato uz je vleky, on posluchne,ked mu poviem tu stoj 😀
a vyhoda u nas otocna sedacka,ked prsi mato sa pod tym igelitom boji len ma hlada a tiez ked fuci ako blaznive, to otocenie je tiez lahke

newyorkgirl
8. aug 2009

no pisu dost ludia ze zapnut do toho dieta v bunde zimnej moc nehrozii a ze nie vsetky maju radi tu strechu taku ze je to ako tunel a nic nevidia, no ale sak ked si ho vyskusala a paci sa ti.. my uz sme dufam uz skoncili s kocikmi, prave dnes konecne Nika aj zaspala v LUNE tak som jej zdvihla nozky hore tu opierku a lezala pekne rovno cela vystreta, jedine co mi ju zobudilo bola zima z klimy v jednom obchode 😠 tak bolo po spanku po pol hodke no 😀 takze ja som spokojna, som zvedava dokedy 🙂

newyorkgirl
8. aug 2009

hej to je velke plus ze sa to da otocit to sedenie, idem mati ja spat myslim ze ked su dva tak jeden ta tam isto pocka a zajtra mi das vediet co teda ta doprava by bola ako poriesena, ozaj Mati a ty mas Paypal? 😕

newyorkgirl
8. aug 2009

inak pozeram ze sme to mali IPckami riesit bo zas budu baby rano mat oc preskakat 😀

martinano
autor
8. aug 2009

no new ja este pre pokoj duse pojdem v pondelok skusit, hadam sa do vtedy nepredaju oba, chcela som dnes,ale sme sa zdrazali s tou obyvackou zajtra je zavrete,tak pojdem este raz v pondelok.nech mam kludnu dusicku, tatik sa mi smeje,ze vyzera ako hrackarsky,ale on bude spokojny co viem isto s otocnou decakou a ruckou nastavitelnou a plnou v jednej ruke cigo kava v sdruhej ocik s oddelenou ruckou sa mu zle ide 😀 a zapp nechce vobec vozit lebo je zohnuty mangelik je dost vykoky ,mne je zapp akurat,ale jemu nie 😀

martinano
autor
8. aug 2009

jaaaj vidis no teda fakt
zajtra sa ozvem pa a dobru a dakujem

newyorkgirl
8. aug 2009

dobru papa 😔

minkak
9. aug 2009

Dobre ranko kocky 😎

Matka tak este to nemate,tak snad dnes sa Vam uz podari a pridas aj tie fotecky 😉 Kocik je pekny-mne sa paci 🙂

Lucaska super tak ---------------S T R E T K O --------------12.8----------------------- o 16-ej 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pink,lienka a ostatne ,ktore nemozete ,alebo neviete co bude toho 10.9 moze byt? 🙂

krasny slnieckovy dnicek Vam prajem 😎

lienka55
9. aug 2009

Peknu nedelku prajem vsetkym!!!!
Tak my sme s mm stale sami,ale poobede si ideme pre maleho.Vcera vecer sme mali s mm vyjazd,ako uz spominala minky tak sme isli na Zelenuuu,dali sme si langos,trosku pokukali a este sme isli nakupit do Tesca a potom sme sa tam zase vratili.
Ale skonstatovali sme ze sme uz ,,stari,, 😀 a najlepsie je nam doma.

minky dufam,ze som ta nevystrasila 😀 ,ale ja mam halvu na tvare a nie na mena,uz som to spravila viacerym konickarkam a vzdy ostali vyburane. 😲 No ale kebyze to necham vzdy tak tak by sme sa mozno uz nikdy nestretli.
Co sa tyka toho stretka tak my nemame nic,horsie vsak bude dokedy mi bude maly spat /inak by som ho mohla trosku skor zobudit/ a ja poznam cestu autom akurat tak pri nemocnicu,inde sa bojim.No a neviem kde sa budete chciet stretnut,ci to nebude daleko pre vas od nemocnice?

amatula
9. aug 2009

cafte

tak kedy to stretko??????????

ja idem zajtra do mesta to ale neeee

ale potom utorok stredu...kedy??piste dohadujte...piatok idem kaderke....idem na oslavu 😎 😵 potom kuk zajtra co ste dohodli....ja sa pridam 😉

martinano ty budes na svk???inak mám ta pozdravovat 😉 ved vies od koho 🙂 😎

amatula
9. aug 2009

som to napisala teda ako dement...piatok idem kaderke a teraz na oslavu 😀

martinano
autor
9. aug 2009

ahojte amatula dakujem ano budem dufam,ze sa na stretku stretneme tento tyzden nestiham,ale potom hej 😉
a dakujem aj ja pozdravujem 😵
lienka vam sa zije bez maleho,to sa nam stat nemoze, ona babka tu nebyva a ked sme na slovenksu,tak ide vsade s nami, pri babke zostava minimalne, nas tata musi mat maleho pri sebe, hrozne su na seba naviazani 🙂 ja by som aj prijala chvilku ticha 😀 ,ale to vtedy chalani maju vyjazd ja som sama 😉
minkak ahoj dakujem, pozerala som foto krasne si uzivate a ty mozes ist do modneho casopisu 😉

pink_lady
9. aug 2009

ahojte 🙂
stretko uvidim podla toho ake budem mat zajtra vysledky 😎 moj vnitrny hlas mi nenavrava nic dobre dufam len ze to je len blby tusak 🤐
lienka takze si uzivate 😵 😀 🤐
marti vy uz tento tyzden idete na svk? 😅
amatula potom hod foto od kadernicky 😉 aj mne by sa uz zislo ale ja pockam az ked bude drobec na svete, teraz mi aj tak ziadna farba nedrzi 😒

martinano
autor
9. aug 2009

ahojte
pink nebojkaj bude dobre 😉
pocuvajte baby k typovacke drobec ta este neporodila?

mucilienka
9. aug 2009

martina, zatial sa drobec drzi.. uvidime, co bude do rana 😉

ivella
9. aug 2009

ahojte,este mame necakanu navstevu,tak neviem kedy sa mi to podari dociiitat,vidim ze ste riadne maniacky na kocariky,tak musim hodit par liniek co sa paci mne,som zvedava ci s tym mate skusenosti a ake....tak neskor..

dzina
9. aug 2009

ahojte kocky, teda ja fakt zíram a nechápem že máte čas sem toľko písať,........ja som akási rozlietaná a malej sa dosť venujem a väčšinou zapínam pc až večer na skok.....čítam že plánujete stretko, tak pre mňa asi skôr ten septembrový termín a niekde bližšie k mestu by to bolo ok,...
naša malá už mala 5.mesiacov, Bože ako ten čas letí,........máme nové foto tak kuknite ak budete mať chuť,...

viete mi poradiť, kde v TN je dobrý obchod na detské veci,nielen na oblečko, ale tak z každého rožka troška?
ďakujem.