Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

dannynka
29. aug 2009

mami uz som si ta nasla 😉

dannynka
29. aug 2009

noo ale ja sa zatial do hajan nechystam.. 😀

lucaska
29. aug 2009

daanny budes cakat na manzelika?????????????,

chymenitta33
29. aug 2009

Ani ja sa ešte nechystám ale asi pôjdem do vane alebo čo nech my čas ujde poriadne poležímm 🙂

dannynka
29. aug 2009

lucaska asik ee neviem kedy dojde ale asi pockam kym sa Domi zobudi na kojenie 😅

chymenitta33
29. aug 2009

Ozko a Lienka55--- Davidko Všetko najlepšie k 2 rôčiku🙂nehc je dalej krásny a šikovný ako doteraz a nech poslúcha...posielame hubičky🙂)cmukk

dannynka
29. aug 2009

chym-ja uz som si dnes kupel vychutnala aj s Dominkom vo velkej vani 😵

chymenitta33
29. aug 2009

No to he to je fajn🙂ja som sa s dejvim kupala minulý mesiac hentak ako vo vani 😉
Ty brdko Dodko už 4 mesiace ako to ušlo...

Idem aj ja do vane a hádam pôjdem kuki do spálne nejaký filmík asi Mesto anjelov, môj naj🙂nech si aspon odýchnem aj ked spať nebudem.

Tak dobrúúúú 😔 😔

lucaska
29. aug 2009

babulky tak dobruu nooocku............ 😉 😉 😉 😉 ja sa este pomotam po nette......

dannynka
29. aug 2009

oki aj ja odchadzam do hajan lebo uz mi ocka klipkaju pa a bruuu 😔

minkak
29. aug 2009

caute babula,ale ste popisaliiiii 🙂
uz tu asi nieste ,ja som len chcela ze aj pre tie co niesu na FB si mozu pozriet fotecky 😉
chym asi si dala ten druhy link-musis dat ten spodny aby sa to kockam ukazalo 😉
tak dobru nocku 😉
a mami stastnu cestu-dobre si to tam uzite 🙂

giza
30. aug 2009

Chym ..potvrd ma v FB nech kuknem 😉 -som zena od prirody zvedava 😀

Ivell - si trafila klincek po hlavicke ze uz sa bavkam 😀 ...este v tedy sme len cestovali...no potom som sa uz len "bavkala",lebo prve co bolo som dostala ako krstna kocar s malou a nehrozilo ist dnu -tam jej to vadilo na hovado (tie hlucne repraky), hned vrieskala ale ani vonku to nebola nejaka vyhra, ja som z celeho obradu nemala nic!!!! a to sme isli krstit taky urevany 😕 😕 , som musela vyzerat ako semetrika riadna ked som sa o nu nevedela starat a plakala, no tesne pred tym za mnou dobehla od nevesty sestrenka, ze ved ona je hladna a nepapala atd.. 😕 🙄 😒 ohromne !!!! - chuda male.....tak uz som jej po krste hned aj davala co tam mala studene odstriekane (no aspon nieco)....uz bola taka hotova, ze to nechcela pit vovnutri kostola v hluku a vonku ziadna lavicka ....naviac mrholilo a kosa a ona mala letne saticky s holymi nohami...tak som ju musela zababusit do kocika a tam jej to davat...fuuuu to som si ozaj vydychla, ked to bolo za nami....
Hostina na vysokej urovni, ale moje deticky(hlavne baby) sa nevedeli roky dockat tancovania a tam nebolo kde a ani na co tancovat.... 😠 😠 😠 - no co uz kazdemu sa nevyhovie....odchdzali sme o 23.00, deti uz padali na hubu (total delirium) do 15. min. spali vsetky 3. co sme mohli viezt a bola kludna ticha cesta domov 😵 ...som rada, ze uz je to za nami...fakt sa svatba robi pre druhych....mala bola potom ako anjelik po celu dobu a odchadzali s nou o pol hodku skor domov nez my...
Pokecali sme si co to slo...aj dlhsie by sme zvladli....

giza
30. aug 2009

Inak dobre rano 😉 prajem vsetkym, ci skor uz den...

newyorkgirl
30. aug 2009

bre ranko uz len dnes a zajtra a letiiime sa teskame 🙂

chymenitta33
30. aug 2009

Ahojte cicky 🙂

Drahý došiel po pol 6 to som ho naozaj nečakala, som buvala...teraz kávičkujeme a kuki telku. Pre Davidka si prišiel dedo na prechádzku.
Poobede pôjdeme kuki našich hádam som tam bola minulú nedelu, a hádam aj prababičku Davkovu ide na chemoterapiu zajtra tak aj ju kuki 😉

Giza--Jasné pridala som si:-som len kuki podla mena že neviem ale podla foto, som hned vedela.

ivella
30. aug 2009

ahojte,no neviem co je nasmu bubakovi,od vcera len place..teraz na chvilku zabuval,aj by som mu potrebovala nechtiky ostrihat,ale radsej nebudem rusit 😉
giza,akoto ze sa nedalo tancovat?aj som na teba myslela,ze ci vas nohy bolia,otlaky...a tak 😀
new,viem si predstavit ako sa tesis,ja som raz nebola doma skoro dva roky--to bolo neskutocne-ten navrat 😀
mami tu uz asi neni,ale nasa dr.nie je pre pink obvodna ☹
no idem kuk na fb.. 😉 😉
dnes mam navarene,tak som rada,ale toho zehlenia co ma cakaaaa..uuuuf 😠 robievate niekto maso v tom sacku co sa hodi do truby s korenim?my sa toho nevieme doz... 😀 no ked som to tu docitala,tak mam chut na hranolky 😝

amatula
30. aug 2009

cafte

no tu sa zilo dlho do noci 😕 🙂

mami idem ta kuk na ten fejs...

ja som dnes nevarila,lebo varil spolubyvajuci 😉 a uz len veget....no ivella mám aj ja zehlit ale sak aj zajtra aj pozajtra je den 😀

stretko stvrtok?chym dorazis?okolkej kde......minkak lucaska dohadujte 😉 🙂 🙂

ivella
30. aug 2009

no ved aj ja to uz odkladam asi tyzden...a len sa to kopii a kopii.. 😒 a dostvrtku mam uz nabite dni,tak by som sa zahadzala a neviem ci deti maju este vobec co na seba 😀 😀

chymenitta33
30. aug 2009

Amatula--lebo ja mám spicha s kamkou čo sme kedysi boli v špitáli 😉 a má dve deturence, tak mám estretko len nevienm kedy rozmýšlam, že by som to dala tak aby som aj Vás išla kuki.

ivella--cicka to ako ja potom kopisko ako celemu baráku keby žehlím...furt si vravím že radšej po každých dvoch pračkach a nikdy to nedodržím 😉

amatula
30. aug 2009

chym super..ja sice neviem ci stiham ale rada by som aspon dobehla na skok 🙂

idem na nasu dedinsku party 😎

miroslava72
30. aug 2009

ivella,ja som s mudr.Harinkovou max spokojna...ja zas mam info,ze ta tvoja nic moc... 😒
ale,kazda ma urcite svoje pre a proti...ale sa tiez divim,ze nechce vziat niekoho z rajonu...

chymenitta33
30. aug 2009

amatula--a pôjdeš aj s drobátkami? či bez lebo ja bych rada možno aj bez Dejva si veci vybavila a neviem uvidím...

aku párty?

lucaska
30. aug 2009

ahojte, amatula ja uz toho moc nenadohodujem, ma to mrzi ale my sa stretiek nezucastnime Lucasko je chory chudatko moje, teplotkuje,ma hrdlo zapalene drobuliatko sa to akosi vsetko nanho v poslednej dobe lepi uz nebol dlho chory teraz je chory , predtym hlava a to v sobotu mame letet na dovcu..............dufam ze bude cim skor fit..........

amatula, kdeze sa ides bavit???

chymenitta , tak to sa pekne zabavil manzelik...... 😉 😉 😉

chymenitta33
30. aug 2009

Lucaska--Nech je chudátenko Lucasko čím skôr fit🙂

No to hej pekne sa zabavil..však kuki sme teraz fotečky...

Moje nepodarené drobátko ešte nespinká, neviem čo nacvičuje vylieza s postielky a na dvere bucha mama...maska...otvorím a hned viem kde má isť 😉

miroslava72
30. aug 2009

lucaska-malemu skore uzdravenie prajem 🙂 🙂 🙂

newyorkgirl
30. aug 2009

lucaska vyckaj ako mu bude o dva tri dni ked ATB zaberu, ja by som k moru asi isla, ved zima tam nie je a pisala si do leteckej temy tak aj to bude rychlovka hadam ze by to malo byt OK drzim palceky 😉

lucaska
30. aug 2009

dakujeme..........new,ved neviem co mam spravit,este vydrzime a uvidime..........nam asi neni sudene do toho chorvatska ist minuly rok tiez maval laringitidy tak sme nesli , a teraz zas ochorel...jaaaj

ivella
30. aug 2009

boze tie deti sama choroba,lucaska nech to prejde cim skor,to je smola 😢
miri,ale ona nie je z jej obvodu,praveze patri pod dr.H. a k nej nechcela....no a vraj aby mohli v pohode stihat,mali by mat pod 1200 pacosov,co uz davno prekrocili..je tam vkuse plno.

miri3
30. aug 2009

Ahojte žienky 🙂 Môžem sa k vám pridať? Ahoj chymen 🙂

chymenitta33
30. aug 2009

Aojko Miri.--Vitaj:-)

Kočky my sme boli vonku na futbale kuki aspon nejaké kulturne vyžitie🙂
Davidko sa hrá s ockom ja idem prádlo povešať, mala by som zase žehliť len sa my nechce 😉