Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

amatula
3. sep 2009

new suhlasim aj u nas to pri daliborovi fungovalo za odmenu 🙂 a na nocnik vobec!!! nechodil lebo nesplachoval!! 😀
a islo to jedna radost...ako dvojrocny nenosil plienku ani v noci..dufam ze to pojde tak aj pri druhom! 😎

chymenitta33
3. sep 2009

Ahojte zlatinka🙂

Pinky--Super konečne domenka..🙂stahuj stahuj fotečky som zvedavá na to drobátenko 🙂

A k tomu nočníkovaniu, ja to nechávam ešte tak lebo nemá to žiadny zmysel som ho skúšala pár krát a to aj ked sa vycikal tak to vylial na hlavu, ako všade chodí s ním si ho nosí ale nesadne si a ked ho skúsim tak revy 😖 mne to nestojí zato aby mal traumy tak čakám ešte neviem dokedy ale hádam do puberty plienky nebude mať 😅 😀
Ale tiež rozmýšlam že kupim to sedátko na wc lebo záchod ho fascinuje, furt tam niečo hádže a chce spláchnuť 😉

U nás fuka strašný vietor nechutný, ale však už za chvílku jesen je to vidieť.

pink_lady
3. sep 2009

ahojte, no nestiham vas citat 😎 tak len tak na rychlo....uz konecne stahujem fotky, lebo vcera nas vyrusil ujo dr a povedal ze mozme ist uz von tak som sa hned toho chytila a 2 hodiny sme sa kocarovali 😀 no a potom uz nebolo kedy...
v noci ma moje dieta s 1 prestavkou nechalo spat 8.5 hodiny no zlatucky 😵 /a aj to som ho rano uz musela budit zdalo sa mize dlho spi 😎/
to stretko dufam ze uz vyjde aj nam tento krat 😵
kjrasny den vsetkym

chymenitta33
3. sep 2009

pinky--ty brdko zlatučký je🙂aj david bol taký dobrý spinkal papal dookola🙂jujj ako to ušlo...to akoby pravda neni.. Pekne si to užite...

drobec.zz
3. sep 2009

babenky, mne je dobre ked stojim a chodim, ale lezat a sediet nic moc, tak som co najviac na nohach 😀 😀 😀

dnes ma mužik 30-tku, ale oslavy budeme mat naraz s krstinami. RAdte, co mu kupit, chcela by som aj nieco co mu ostane na pamiatku. Vitam vsetky dobre rady 😉 😉 😉

pinky, tak to je super, ze ti tak spinka, pozicaj mi ho na jednu nocku, nech si aj ja pospim. My sme tiez dobre spali tuto noc, len dvakrat po jednu hodku a inac kazde dve 😀 😀 no daj uz tie fotocky 😉

my sme dnes uz o sto sest satkovali po byte a malemu sa riadne paci. Aj som rozmyslala nad stretkom, ale neviem ako by sme Romca odtial dostali skor a zase byt tam dlho sa neda, kvoli drobcekovi a kupaniu a vsetkemu. Ale aj tak asi bude vo Verde, tak mi tam nee...

new, s tymi lentilkami to je super, dobrý nápad, to budem pri tomimu aplikovat, ak sa nebude chciet pytat 😀 😀 😀

muci, tie rozpustne tabletky su probiotika 😉

minkak
3. sep 2009

ahojte babulky 🙂

piiiiiiiiiink no vitajte domenkaaaaaaaaa 😵 juuuuuuuuj no tak super,ze uz ste domka 😵
a teda krasne buvkate a uz mate aj vychadzku za sebou 😵 cakame na fotecky 😵

drobec zatial to vyzera u Matejku-malo by byt celkom pekne,tak by ste mohli prist 😉

http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=10

s tym oducanim ,my sme tiez zacali medzi 18-20 mesiacikmi 😉 len fakt je to najlepsie na leto 😉 a netreba nic uponahlat vseko ma svoj cas 🙂

siska no co teda?co si sa dozvedela?

mirka dakujem -dobre-dobre-dufam,ze tych 5 tyzdnov este urcite 😵
fuuuha teraz ked to tak pisem,ze 5 -ved to je uz zachvilu 😕 😕 😕 😀

pink_lady
3. sep 2009

kocky az teraz sa mi podarilo fotky pridat sem do albumu, zatial len 3 je to tu o nicom lebo treba zmensovat 🙄 v priebehu dna dam na facebook viac alebo na picassa a dam link 😎

kala12
3. sep 2009

ahojte,

ten nas Trencin uz asi nadobro skoncil, vsak??? 😉

Baby ako zvladli deticky prvy den v skolke? Mysme boli vcera vonku a Terezka videla sklokarov,tak sa vypytovala a zahlasila,ze ona tiez potrebuje ist do skolky,ze si vezme tasku,kyblik a lopatku a pojde.Tak som jej vravela,ze ja budem doma s Milankom smutna, Tak len skrivila hubku a povedala, ze teda nepojde,az ked vyrastie. 😀 😀 😀

My sme bez plienky uz rok. Martinano Matko je sikovny, ze satak skoro odnaucil, vascinou chlapci byvaju lenivi.

pink-lady tak uz konecne doma,neboj uz to bude len lepsie a lepsie. 🙂

lucaska tak zachvilku uz dovolenkujete, ale vam bude super. 🙂

Na stretko aj my prideme,ak budeme zdravi.

Drobec co tak digitalny fotoramik s nejakymi peknymi fotkami rodinky. 😉

Uz ani neviem,co som chcela napisat....

amatula
3. sep 2009

cafte

tak druhy den v skolke..OK

akurat nechcel jest obed len polievku a druhe si dal s radostou Mato..si velice sadol v skolke na stolicku a jedol a krutil hlavou ze dom nejde 😅 😀

a pytam sa boba ze ako bolo v skolke ze s akymi hrackami sa dnes hral......,? a on len tak .ze sak stimi co aj vcera 😅

drobec.zz
3. sep 2009

kala dobrý nápad s tým digi rámikom, už som skôr o ňom rozmýšľala, ale musím pozrieť aké rozmery majú a či stiham za týždeň 😉 tak je super, že teri pojde do školky až ked vyrastie, to náš romi sa chystá rovno do školy, ale tiež sa pýta kde sú všetky detičky, našťastie ešte jedna kámoška má takú malu ako romi a tiež takého ako Tomi, tak sa má s kým hrať, keď ostatní kámoši a kámošky išli do škôlky 😒

minka, my sme nakoniec nešli, veď vieš ako ťažko by sme ho odtiaľ dostali hlavne keď vy by ste boli do konca a my by sme určite nemohli ostať tak dlho, tak si šetrím sily radšej na to ďalšie ak by vyšlo aj počko a u Matejku, čo už možno ani nebude, tak uvidíme 🙂

amatula, tak malý sa riadne dobre prispôsobil, môžeš byť len rada, si ho dobre pripravila a možno aj vekom, že je starší, tak to berie lepšie ako tie menšie detičky 😵

pinky, malý je nádherný 😉

miri3
3. sep 2009

Ahojte 🙂
pinky máš krásneho chrústika 🙂 my sme sa boli dnes tiež pýtat na škôlku, malá je tam na tento rok zapísaná len je stále lenivá sa pýtat na zachod tak ked sa začne môže hned nastúpit , 🙂 naštastie hocikedy...jej sa tam strašne páčilo takdufam že sa posnaží s tým pýtaním 🙂

amatula
3. sep 2009

tak to stretko sa nakoniec konalo..aj dnes??? a ja ze kde ste vsetky 😕 🙂

ivella
3. sep 2009

jojoooj,clovek tu chvilu neni a je mimo..
siska,nech je uz malicky cim skor ok 😉
no my skolkari supeeeer,ani som to necakala,ten moj mamin cecek mi ani cau neda a je v triede 😀 😀 to je bozsky klud,len si to este nestiham vychutnat,same behacky...
boli sme na sono obliciek,este to nemame ok,tak zase za tri mesiace ☹ a ujo dr.si vypytal dobrovolny prispevok na sonograf 3.5 eura. 😨
drobec,no klllby,viem o com je rec..
ja som v cr bola par rokov a nemozem sa stazovat na neochotu..
potrebujem sa zbavit dvoch kocarov,neviete niekto o niekom?je mi uuuplne fuk za kolko,hlavne nech su fuc 😀
PINK,ahooooj domka,no moja,tak si to koonecne uziiivas..uz som vykukala,ci neuvidim nejake plienocky na balkone 😉 fotky kuk az vecer,neni zatim kedy,skolkari musia ist spat a pre maleho je nachystane kupko len sa nemoze od tretej zase prebrat.. 🙂

minkak
3. sep 2009

amatula ja tiez neviem o com drobec pise 😕 😕 😕
ja som davala link na pocko na stvrtok 10-ho 😉

kala no terezka podarena 😵

pink kraaasne fotecky 😵

amatula,ivell tak pekne to tie vase deturence zvladaju super 😵

chymenitta33
3. sep 2009

Ahojte cicky 🙂

My sme boli u Marka v robotke len na chvílku, potom sme išli na špacírkua potom Dadke, Lucka sa s Davidom pohrali iako vždy 🙂

Kuki panelák a nafarbila som si znovu hlavu hento doobeda my bujaro chytilo a teším sa na tie Odsúdené. 🙂

Zlatinka a to stretko u toho matejku tam sa dostaneme ako je OA tak tam hore cez ulicu či ako? mám v tom chause 😀 😕

amatula, ivell--super že detičky su super🙂ja bych hned išla keby sa to dalo vrátiť.

drobec.zz
3. sep 2009

ale ja som mimo, ja som myslela, ze stretko bolo dnes, ci nebolo, ved ste minuly tyzden o tom tolko spekulovali, ze bude, tak nebolo???

drobec.zz
3. sep 2009

a ja uz cakam na FB fotocky a nic, zase som mimo, to asi z toho nocneho nespania 😀 😀 😀

chymenitta33
3. sep 2009

drobec--nič si z toho nerob aj ja niekedy tvrdím že materská demencia🙂

drobec.zz
3. sep 2009

chymenitta, presne si to vystihla, a to nechcem vediet ako to dopadne po 3 rokoch materskej 😀 😀 😀

chymenitta33
3. sep 2009

drobec--mne to tiež rpíde že som večnosť doma, ako že nič nechápem ..a vkuse len periem, žehlím varím a davidko..furt stereotyp...
Ozaj vy máte niekedy aj stretká že len ženy bez detureniec???

lucaska
3. sep 2009

ahojte, pinky tak super ze uz ste domenka, tak malinky je zlatulinky ked takto pekne spinka...........

minkak jasnacka ze este mas pred sebou kopec tyzdnou...............ale pomalicky sa to krati...juuuj sa tesiiim na babulky.

drobec, keby si sa tak vychystala na stretko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj ja stracam dost casto pojem o case a mieste..... 😅 😅 😅 😅 😅

chymenitta, ako si to myslela cez den si posediet alebo nejake disco disco........aj sme planovali nocne ale akosi to stale nevychadzalo.... 😝

tak skolkari to zvladaju supeer, drobec a ty kde mas romca zahlaseneho????????

a ja uz ani neviem co som chcela, kuk ordinaciu, potom tiez odsudene a na tv doma som si rozkuk nejake telenoveli,uz som nic take dlho nepozerala.....uz som ako dochodkyna.... 😀 😀 😀 😀 😀

chymenitta33
3. sep 2009

No nie až tak nočné napr: tak do 22:00 ako vieš mne by dobre padlo len tak pokecať dať si vínko zapáliť alebo a tak a neotáčať sa kde je David čo robí vkuse striehnuť, chápeš... 😉

drobec.zz
3. sep 2009

no chystali sme sa na stretko na disku, ale nevydalo a kedze je teraz viac dvojdetnych a tehuliek, tak predpokladam, ze tak skoro sa asi nic nezomelie 😀 😀 😀

lucaska
3. sep 2009

chymenitta, jasnacka................ved ak by nas bolo dost ja som za vsetko............... 😉 😉 😉 😉

chymenitta33
3. sep 2009

No hej lebo mne to už šibe domena ako furt som s ním sama ako milujem ho najviac na svete, ale niekdy ho mám vyše hlavy 😅
To by bolo super..

siska_br
3. sep 2009

baby, ze disco a vinko to co jeeeee??? take este furt byva??? 😀 😀 😀

chymenitta33
3. sep 2009

Siska--býva len my to už nevieme 😀 😎

siska_br
3. sep 2009

a maju tam aj hrazdicky a nocniky? lebo mna moje dieta asi samu nepusti ☹

chymenitta33
3. sep 2009

Sisi--o to ide že treba aby sme vypli a nie len vkuse číhať kde su deti čo robia, či jedia čo môžu 😅 ako aj môj drahý je malinko s davidom len ked je doma vkluse som s ním ja a nech robia au-pair 😎

siska_br
3. sep 2009

som to pochopila chym 😉 jasne, ze na zatah by som dieta netahala. to vypnutie znie ako rajska hudba, ale u nas take este nehrozi, este sa neda, malicky je este moc malicky a vecer na mna total zafixovany, to by som mu nespravila, ze by som ho nechala v hysaku s tatom doma....ale raz pride ten cas.... 😀 😀 😀