Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

giza
5. sep 2009

chymenitta - ako opisujes tu cestu v metropole spravne...a mozno po ceste aj nejaku z nas "zrazis"... 😀 😎 😉

mami.sk
5. sep 2009

tak co-to som precitala, vitam nove clenky 😉

siska - dufam ze Samkovi je uz lepsie, mate uz nejake presnejsie info k diagnoze?

miroslava72 - uz sa tesim na pondelok, dufam ze vytazime po dlhej dobe s kocikmi 😀

pink - super ze ste uz doma, len si to uzivajte 😉

a inac to stretko bolo???

martinano
autor
5. sep 2009

ahojte
tak docitavat neidem na to nemam cas, videla som len nejake posledne prispevky
vitam nove kocky ahojte
chymenita:cicky??????????? 😕
pink zlatko ahoj skusala som ti volat,ale neuspesne ☹
zo studenych koncatin si nic nerob, maly je skor narodeny a mal problem s vyrovnavanim teploty, takze je to v poriadku, matko bol narodeny 36tt a 3tyzdne bolo ako lad, potom sa zacal potit a od vtedy to bolo ok, uvidis to malinke stvorenie sa pomalycky vyrovnava s tym,ze je vonku.a co sa tyka tvojich vysledkov moze to byt sposobene sestonedelim a tym ako stale pracuju hormony, to bude dobre uvidis.to,ze v nemocnici bolo vela zleho zabudni na to, nemysli na to vselico sa stava,ale vy ste uz doma a uz bude len dobre
ostatne sa ospravedlnujem,ze nereagujem dalej som sa nedostala a uz musim bezat.
tak este hlasenie od nas, vsetko ok, boli sme sa aj kupat, matko bol aj s tatikom prec na dva dni minuly aj tento tyzden u babicky boli, ja som bola doma a robila a vybavovala co bolo treba na stretko pridem ak sa nic neudeje.uz sa tesim, pekny vecer vsetkym

pink_lady
5. sep 2009

chymi - 36 ale vyvojovo menej, tak asi preto ...asi je to predsa len ine ked vlastne este dobieha - este stale mal byt v brusku 😅 velki sme sice boli dost ale tu nejde o vahu ale o zrelst a to sme pozadu 😔 ale my to dobehneme 🙄 😀 😵
giza veru tak neoplati sa riskovat a hazardovat so zdravim 😉
ked som bola v stredu u vseob dr tak moj doki sa tak zatvaril ze no vystava otazka co potom ked budete chciet druhe - chudak uz teraz zo mna chyta paniku 😀 😀 😀
babulee a este mam jednu otazocku 😎 😀 kedy mi to ovisnute brusko vrati do normalu? ved takto si pripadam ako taka 70 rocna babka 😔 😀 som dnes pri pohlade do zrkadla povedala zbohom plavky, zbohom plavaren 😀 😀 😀 😀 /podotykam ze nejde o vahu ale o to ovisnute brucho - vahovo som na tom skoro rovnako ako pred tehu 😕 /
akurat mi dostikutal na pleci tak sa ideme ulozit a pospinkat dobru nocku 😵

pink_lady
5. sep 2009

no pokial som napisala tak tu co to pribudlo 😅
marti kedy si mi volala? nemam vobec zmeskany hovor 😕 /a ja ze co nevolas 😠 😎 😀 /
super teda ze si uzivate pobyt na svk 😉 😉 😵

drobec.zz
5. sep 2009

pinky, no ja skor stat kvoli tomu, ze mi idu bolesti od klbu do nohy, aj v nemocke som sa na to stazovala, ale vraj to byva po porode, tak musim cakat, len horsie je, ze v utorok som sa ani len postavit ani nic nemohla ☹ teraz su tie bolesti uz znesitelne, len so sedenim je problem, ale v pondelok alebo utorok idem k doktorovi, tak som zvedava, co na to povie a o oblicky ani nevrav, sa ozyvaju mrchy, ale objednana som az niekedy okolo 22 alebo tak nejako 😒 citala som co si pisala o tej mamicke s 2-ickami, to je hrozne a co jej bolo? To je fakt strasne 😢 😢

my sme nejako s tym spankom prisli na to, ze nasmu Tomaskovi je mala perinka, a on ma v nej pokrcene nozicky, tak aj preto sa mu asi zle spinka, ale uz nam v pohode taha aj 2 hodky a niekedy aj trosku viac. 😉

mami.sk, stretko nebolo, ale bude az 10. 😉 😉 😉

minkak
5. sep 2009

ajojte kocky 🙂

pinknebojkaj vsetko sa to upravi 😉 len treba trosku vydrzkat 😉
co sa tyka tej teploty-ano treba to hlavne kontrolovat na zatylku 😉 aby si ho zase zbytocne moc nebambulila 🙂
o tych dvojickach som pocula-vraj ale ten reverz podpisala aj 3x 😖 je to strasne 😢 ☹

mami vitaj domka 🙂 tak ste si to pekne uzili stretko nebolo ako pise drobec-ta ma prehlad 😅 bude vo stvrtok kuk FB 😉

matka tak si to tu aj Vy krasne uzivate aj co to povybavujete 😉 Tebe snad do stretka nic nepride!!!!no-no-no 😅
drobec drzkaj sa v pondelok u dr. 😉 ja mam tiez v pondelok poradnu a v utorok ma Veronika 3-nu prehliadku 😉

martinano
autor
5. sep 2009

pinky dakujem prisli sme pred dvomi tyzdnami v utorok a asi v stredu,ale hlasilo mi to nedostupnu stanici a potom kym som sa dostala k netu napisat ti ip, uz ste boli doma.
drobec no pekne ty sa tiez trapis s klbom akurat mi to kamoska spominala tento tyzden,ze to tiez ma neboj upravi sa to 😉
minkak drzim palce na poradni ako sa maju babulky?tebe sa to uz zacina kratit, uzasne to leti

martinano
autor
5. sep 2009

aaaaa a dnes som asi stretla sisku, v laugu, je to mozne?v predeti

minkak
5. sep 2009

matka no leti to ,letiiiiii,tiez mi to uz zacina dochadzat,ze sa to blizi 😀
uz som sa dnes aj nasich pytala ci su aj v noci v pohotovosti 😀 -ma to tak v noci napadlo,ze nebolo by odveci uz mat vsetko dohodnute 😀
asi by som sa uz aj balit mala zacat pomalinky 😉
babulky dobre-vsetko OK 😉 nestretneme sa tam?

lucaska
5. sep 2009

ahojte, mami tak ste uz doma, aspom trosku zmena a oddych................... 😉

minkak, v pondelok sa drzkaj u doktorky, nech mate vsetko ook a potom aj veronika na prehliadke, boooze ako to leti ze tri roky, to az pri tych detoch si clovek uvedomi ze aj starneme..... 😝 😒

martinano, tak si uzivas pobyt na slovensku...............

pink, aj ja som lucasovi skusala teplotu v zatylku, keby sa riadim jeho rucickami tak neviem ,neviem.......ale malicky oliverko asi potrebuje este trosku casu , predsa je skor narodeni......drzte sa

drobec pozeram ze uz mas aj prehlad.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

amatula
6. sep 2009

cafte

stretko v laugu 😨 nestraste to ako sa tam dotrepem sama s dvomi zlobrami 😨 😀

mami vitaj doma..ako ste sa mali?co malá.je z nej cestovatelka 🙂

pink neboj skoro vsetky deticky maju studenkave rucicky,nozky 😉 moj Mato je tiez skor a pozri aky potvorka je z neho 🙂 uvidis ako ti bude rast pre ocami

no lucaska to co si napisala..mi z duse vravís 🙄 veru veru az teraz si uvedomujem ze starnem 😒 😅 😀 co uz ...pockaj ked ti dieta odite na tyzden a nebude ta potrebovat 😒 ako to moje

pink_lady
6. sep 2009

ahojte ahojte
drobec - to mi j eluto s tym klbom 😕 snad to bude fakt tym porodom a sa to casom upravi 😉 tie oblicky - 😔 ja ich mam tiez v haji 😒 a ked som sa stazovala ze ma otrasne boleli po porode "krize" tak dr povedal ze to treba len postel vymenit 😅 no a vykluli sa z toho oblicky

co sa tyka toho co sa po nemocniciach deje 😕 no pochopila som ze neni pravda ze "v dnesnej dobe sa uz niektore veci nedeju" - oni sa deju stale len sa o tom tolko nehovori, a ked potom clovek dlhsie lezi v spitali takaz potom je vyvaleny 😕 ale to je asi zivot 😔 co najtazsie som znasala aj znasam doteraz tak ze co sme spolu boli na izbe a nasi maly lezali spolu v postielke tak aj ked sa vsetko zdalo ok poporode tak na 4.den nastal obrat a... ☹ 😕 ale tym viac som vdacna a stastna ze som si mohla odniest z nemocnice batôžtek co mi prave zacal nariekat 😀 takze mama ide sa krmit 😅 😀
ozaj a este rychlo co sa tyka stretka...dufam ze sa dam dovtedy trochu este dokopy lebo maly sice moze ist len ja som este taka ze staci mi prejst do maxu a som death a dnes mam aj teplotu tak sa musim vykurirovat...a dufam ivella ze pojdes lebo sama si na taku cestu netrufam /ak to bude na ostrove/ chapes ze keby kdesi odkvencem tak mi maleho odvezies aspon domov 😅 😀

drobec.zz
6. sep 2009

baby si robte srandu, ze mam prehlad 😀 😀 😀 to pri dvoch detoch tolko prace, ze som rada, ze viem,ze je stretko🙂
minka, tak sa drzkajte na poradni aj ty aj veronika 😉
pinky, len oddychuj, to je potrebne, ja som sa do toho zhurta hodila a som to trosku prehnala 😖
no náš tomáško bol dnes v noci každú hodinku hore, ale až teraz ma začalo klátiť, tak hádam do večera vydržím 😀
ozaj počuli ste, že má byť babie leto? ja len dnes v obchode, tak zisťujem, či naozaj, nech mám prehľad 😀 😀 😀

mami.sk
6. sep 2009

drobec 😀 😀 😀
veru ja ta obdivujem ze mas taky prehlad 😉 ja nejako nic nestiham a to mam len jedno baby 😉

minkak - drz sa na poradni 😉

pink - ty sa hlavne opatruj aby si bola fit 😉

idem sa venovat sa Terezke lebo uz mi tu trha kable 😀 😀 😀

drobec.zz
6. sep 2009

mami, to nemam prehlad, to sa len baby smeju, lebo som si myslela, ze stretko bolo teraz vo stvrtok a sa smiali,ze esteze som nesla, tak si teraz robia prcu a zase na jedno stretko som nesla, lebo som uplne bola mimo a som nevedela, ze je streda a stretko 😀 😀 😀

giza
6. sep 2009

drobec, ma byt babie ale este to prave neni... 😉 -tesim sa...chodievali sme do parku na gastany a listy - potom som z toho robila ozdoby (nebudem opisovat, ale hla tuto to mozno poznate: http://www.artmama.sk/aranzovanie/ruze-z-javora
a z gastanov som robila zaves, ktory ale nie je moc prakticky iba zaujimavy...)
tesim sa na sarkanov i ked pri takomto mojom vytazeni si to ani neviem predstavit ako to stihnem,len dufam, ze sa nejak dovalim toho 10. - urcite musim zobrat baby zo sebou, lebo muz ma tento tyzden same "vychadzky" z robotky a bude tiez grogy....som zvedava co budem mat ja tento tyzden nastolene v praci, lebo ak to bude take iste ako co bol teraz, tak budem "stekat" 😠 😠 😠 ..."neeeemskutocneee" ako si ludia vedia zneprijemnovat v kolektive zivot 😠 😖 ....

Este kym som toto odoslala tak som bola stiahnuta na karty (farara) a az teraz potvrdim odoslanie,takze docitam co nove kto prispel ....

magda29
6. sep 2009

Ahojte mamicky to je tu teda stranok od vas popisanich od toho mojho posledneho ja akosi sa nemozem odtrhnut od malej sem a ked si idem ze uz zapat pc tak sa prebera tak musim opet k nej. Chcem sa vas spytat mame ist na ockovanie v 3 mesiacoch a napisal nam na papier ROTATEQ a ROTARIX co to prosim vas je a naco by to mala byt latka. Odporucate nam to? Magda

magda29
6. sep 2009

A este nieco ja som sa tu docitala na babetkach ze ked sa pojde do DMdrogerie s rodnym listom dietatka tak ze by nam mali dat niku knizku s kuponmi? To ste vedeli? Ja teda nie 😲

mami.sk
6. sep 2009

ahoj magda, rotateq a rotarix su vakciny na nepovinne ockovanie proti rotavirusom 😉
rotavirusy sposobuju u malinkych deticiek hnacky a dehydrataciu organizmu a su dost nebezpecne 😝
my sme to Terezke dali, pri tej prvej vakcine su myslim 3 davky a pri Rotarixe / ten sme dali my malej/ su 2 vakciny ale je to poriadne drahe 😝 myslim ze jedna vakcina stala okolo 70 € a to detom do pol roka veku nieco doplaca aj poistovna

no niekto je pre ockovanie, niekto proti 😕 dobre je ale to ze to nie je injekcia ale vakcina sa podava v takej malej striekacke do pusinky tak babatka neplacu 😉

mami.sk
6. sep 2009

a do DM ked odnesies rodny list dostanes bonusovu knizku a je tam dost vela kuponov na nakup veci pre deticky - plienky, vlhcene obrusky, detska kozmetika atd, a aj nieco pre mamicky - kozmetika, farby na vlasy a tak... nic ta to nestoji a fakt sa to vyplati 😉

magda29
6. sep 2009

Ahoj mami tak sme sa dohodli podla toho co aj ty pises ze davat to nebudeme. A o tie bodiky si behnem len kde je tu dm? Akosi sa nemozem rozpametat v centrume?

mami.sk
6. sep 2009

magdi - DM drogeria je oproti Domu armady, smerom ku Namestiu sv. Anny a dalsia je v Big Boxe pri Tescu 😉 ta bonusova knizka je velmi fajn 😉
urcite neolutujes 😉

ivella
6. sep 2009

ahojte babule,akosi nestiiham,ani nie detmi,ale taaak,vsetko mozne ine.Odkedy krpec chodi do skolky,tak ideme spavat o siedmej,co je supeeeer,ale stava sa mi ze zaspim s detmi a tym pre mna konci den ☹
pokukujem po inych temach,semtam precitam,ale nikdy sa nedostanem napiiisat.
este ma kazdy den neskutocne boli gebula,hadam uz aj tyzden 😠
no sme na um,kojim tak jeden krat za den-alebo skor noc.zatim striedame znacky,kym najdeme tu pravu..
no na zlavy z dmka chodim aj ja,uz tri roky a teraz znova 😅
pink,neviem co stretko,ak mam ist peso s bobakom,tak nehroziii...no ale este neviem ako bude muz robit,tak ti dam vediet 😉 (este ho potom skusim dat babke)
martinka,zabudla si na mna?s tym papierom...ak hej,nevadiiiiii 😉 😉 mne sa zdalo ci som nevidela teba,ale to bolo este vo stvrtok pri priore-taky povedomy ksichtik tam bol sam 😀
boze tieto male byty,to je o hubu..deti zaspia v izbe,my s muzom sedime v kuchyni potme,ak on zasadne k pc,tak smola..aspon ze v nom mame aj tv kartu a mozeme kuk telku.Chcem novy byt,alebo najlepsie baraaak,len kde zohnat kupcu?no a na moj kocik mi napisala nejaka kocka a ked som jej teda poslala cislo,uz sa neozvala 😠

siska_br
6. sep 2009

ahojte babulky,

ani ja smochtoska nejak nestiham

minkak - zatial este neviem, co to u nas vycina, min. tyzden som bola zaniest este nejake cikanicky na rozbor, zajtra mam nabeh na dokiho, tak snad budem mudrejsia - mimochodom - skusali ste uz niektora odobrat 9-mesacnemu batoliakovi STREDNY PRUD MOCU??? baby, vam poviem, ina zabavicka... 😅

babie leto, vazne? joooj, take ja velmi mozem...

martinka - vazne si nas vcera videla v laugu? co si ma nedrgla? mas teda riadne oko, si teraz premietam, ze ake tvaricky som tam zazrela a nevieeeeem.....no ano, boli sme, predeti je nas oblubeny obchodik 🙂 teraz chodime obzerat stolicku, vyhliadli sme si tu tripp trapp-ku, fuj, ci je len draha, svinucha 😝

mami.sk
6. sep 2009

ivella - aj ja chcem novy byt alebo hned aj dom 😀 😀 😀 je to des v tych nasich malych bytoch 😝
vy mate 1-izbak ked sedite s muzom v kuchyni?

siska - ja som malej potrebovala zobrat moc na polrocnu prehliadku a pani v lekarni mi dobre poradila. rano po prebudeni malu postavit bosu do vane a chytit moc do toho sacku z lekarne a super, hned na prvykrat 😉 tiez som z toho mala nocnu moru ako to zariadiit 😀

siska_br
6. sep 2009

mami - so sackom problem nemame, ten na pindura casto lepime, ale toto sme potrebovali ze stredny prud 😀 , cize samko zacne cikat - nechat trosku odcikat - a az potom zacat chytat....no komeeeedia.... sedeli sme holiganci na tej neprecikacej podlozke a striehla som na pindura. dvakrat sa mi potvora vycikal na tajnasa, vobec som si nevsimhla. no bola to story na dlhsie, ku koncu som uz bola trosku nervna....ale nakoniec sa zadarilo, muselo, ked mi sestricka pohrozila cievkovanim 😠 😠 😠

mami.sk
6. sep 2009

siska - 😀 😀 😀 si viem predstavit tu show 😀
len nechapem naco je im stredny prud??? coze tam je nieco ine??? 😕

mami.sk
6. sep 2009

pridala som nejake fotky z Terchovej 😉

martinano
autor
6. sep 2009

ahojte
ivell, tak to som nebola ja v centre som este nebola a neviem ci sa vobec dostanem
siska ano mala si maleho v stolicke a ja som vychadzala z obchodu ta stolicka je vraj super, ja som ju kamoske viezla zo zahranicia lebo vysla lacnejsie 😉