Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
10. sep 2009

caute kocky
no mna to moje dieta tak zamestnava ze na kona casu nieto 😀
radi by sme prisli na stretko ale uvidime ako a kedy sa herec zobudi a akok bude jeho mamina zvladat lebo je tak trosku furt skapata 😅 Je to aj dost daleko - ivella ides?
mohli by sme ist sice aj autom ale sama si s nim este netrufam 😝
inak uz sa musime aj dokrmovat ☹ a uz sa nam nastartovala aj termorgulacia teraz je pre zmenu stale cely spoteny 😎
ozaj oneskorene ale predsa vsetkym martinkam vsetko naj k meninam aj mariankam ak tu take su 😅
dzina 😕 to mi je luto s tymi dokladmi drzimpalce nech to rychlo das do poriadku
vidim aj ze tu riesite vigantol a kanavit ja som si musela na to urobit kalendarik 😀 lebo to je tak desatina toho cim nas vybavili musim mu aj tabletky do mlieka pucit a predstavte si ked ta tabletka ma priemer ta 3 mm a mam z nej odlupit a rozpucit stvrtinku 😀 😝 😀 a tie ksichtiky co pri tom struha asi mu to moc nechuti 😀

ivaz
10. sep 2009

Pink, taký bkomplex sa veru zle polí. 😠 Pamätám.
Dnes si užite stretko, počasie vám vyšlo, tak bude určite super. 🙂 😉
Ivell, čo škôlkar, už sa trošku zmieril so situáciou?
Siska, super, že ste už bez teplôt. 🙂
Dzina, tie doklady potešia. Vôbec nezávidím vybavovačky. Brrrr. ☹ Držím palčeky.
New, super novina. Držkaj sa. Prajem bezproblémové tehu. 🙂 🙂 🙂
Aby som nezabudla, všetkým tohto týždňovým oslávencom Martinkám aj Majkám posielame pusinku a prajeme len to naj, naj, naj. 🙂 🙂 🙂

mami.sk
10. sep 2009

juj pink tak to musi byt radost s tymi liekmi 😒 ja som mala problem dat malej stvrtinku dithiadenu ked sa mi vysypala, to som nadavala jak pohan preco nevyrabaju aj mensie tabletky pre deticky 😀 😀 😀

inac mala dnes spala len 10 min v kociku tak som zvedava co bude robit na stretku 😕 uz sa tesime, pocasie zda sa vyslo 😉

ivaz
10. sep 2009

Mami, Terezka ti zaspí cestou na stretko a ty môžeš v pohode kecať. 😉

dannynka
10. sep 2009

ahojte 🙂

dufam ze aj my stihneme,ale asi dojdeme az neskvor lebo Domi este haja v babvyku dnes je nejaky nesvoj a musim pockat kym sa zobudi 😉 Ale eru je super rpocko tak sa aspon deti vybehaju 😉

mojkamirka
10. sep 2009

no ja som chcela prísť na stretko, no asi nič z toho. Vrátili sme sa o druhej z kúpania a malý ešte stále spí. Riadne som ho teda zničila. 😲 . Snáď inokedy sa k vám pridám 😉

dannynka
10. sep 2009

aj my este stale spime 😅

dannynka
10. sep 2009

ahojte 🙂

tak dnes na stretku bolo super...... 😉 Tesime sa na fotecky 🙂 😉

miroslava72
10. sep 2009

ahojte kocky
tak stretko sa nam naozaj vydarilo...bolo super 😉
tiez sa tesime na fotky
🙂

mami.sk
10. sep 2009

ahojte 😉

stretko bolo super, skoda ze uz asi tento rok nestihneme take krasne pocasie 😔

ivaz - mala sice zaspala v kociku cestou na stretko ale uz ked sme vosli na Ostrov bola hore a tak spala za cely den pol hodinku. som si myslela ze po kupani o 7 uz odkvacne a ona zaspala teraz 😒

siska_br
10. sep 2009

dievcata - dnes sa nam bohovsky s vami pacilo 🙂 😵 😵 😵

sivka
10. sep 2009

ano ano mamusky, aj nam bolo suprovo 😉

minkak
10. sep 2009

ajojky babulky-pridavam sa bolo faaaakt super 🙂 som rada,ze nam aj pocko tak krasne vyslo 😎

dannynka
10. sep 2009

som rada ze som Vas pospoznavala aj osobne,teda tie ktore som predtym poznala len z netu 😅

lucaska
10. sep 2009

ahojte , aj nam bolo dnes supeeeeeer................. 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
10. sep 2009

mirka veru odteraz organizjes stretka len ty 😀 😀 😀 😀

drobec.zz
10. sep 2009

aj nam bolo skvelo, paradička, len som nejaka zmorena, ale stalo to za to 🙂))

dannynka
10. sep 2009

jeeej drobec dodatocne gratulko Tomaskovi k 4 tyzdnom 😵 😵 😵

drobec.zz
10. sep 2009

ďakujeme 😉 dávam fotky na FB, tak kuk 🙂

momo0703
10. sep 2009

Ahojte mamičky, vidím, že sa tu všetky vytešujete zo stretka, 😉 🙂 🙂 chcem Vás aj ja niečim potešíť 🙂 Neviem či ste dostali v drogérii DM bonusovú knižku po narodení dieťaťa /treba na to ukázať len rodný list/. Nakoľko chceme našemu Tomáškovi založiť stavebné sporenie, náš finančný poradca nás upozornil na to, že v tejto bonusovej knižke sa nachádza kupón, ktorý sa dá využiť pri založení stavebného sporenia pre dieťa. Po zaslaní tohto kupónu sa 1% z cielovej sumy neplatí. /čo je ináč bežné v stavebnom sporení/ Tak len toľko som chcela 🙂 😀

giza
10. sep 2009

bolo fajn...jednoznacne a ja padam do hajan..nestiham ani docitat vsetko co sa udialo iba tieto dve veci:

New - G R A T U L K O ! ! ! ! 😉 drzte sa pokope pekne.....maj krasny cas..... 😵

Mami iba tvoju odpoved som si vsimla na jahodkove dni....skor som ale chcela ze s tebou som moc tiez nestihla pokecat ani s Mirkou , este ze pri odchode ma oslovila... do kelu uz ani zas neviem..... co byva na Safaricke pod Skolou....ostatne som si hadam dobre zapamatala...bolo to na mna rychle ale minkak pekne si to dala dokopy...este aj pocko si zabezpecila fajne....hm-hm-hm ako to robis??? 😀
drobec - nemam ta na fb...idem kuknut ci ta nemam v ponuke...pa 😉

giza
10. sep 2009

a uz viem kto to bol na fb je vas ozaj pozehnane....takze Katka V.

dannynka
10. sep 2009

drobec krasne fotto len na ne som cakala a uz mozem ist spokojne buvat 😀

giza aj mna si najdi na Facebooku tusim ta nemam 😉

dannynka
10. sep 2009

gza uz ta maaaam si si ma ty nasla hi hi 😀

giza
10. sep 2009

dakujem drobec za fotecky....to je tiez rychlovka....
...tak dobru...

lucaska
10. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2016981&i... babulky aj ja som pridala nejake fotto od strany 3..............teda na strane dva je jedna fotto posledna z dneska a pokracuje to dalej.....

ivella
11. sep 2009

ahojte,vidim ze si pochvalujete stretko,no ja nehroziii,maly isiel uz zo skolky s revom,bola som rada ked sme dorazili domov.a teraz je riadne nachcipany,bojim aby to nechytil aj tobik,lebo marek by ho stale cmuukal
ja som sa dala na total zdrave stravovanie(neviem ako dlho mi to vydrzi,ked idem za chvilu robit zakusok 😀 )a od utorku mam dve kila dole,tak sa vytesujem,lebo sa sama sebe hnusim 😝 😝

newyorkgirl
11. sep 2009

baby mozem vas ja zas hladat na trencine ze jo? 😕

chymenitta33
11. sep 2009

Ahojte maminky🙂)

Krásne fotečky máte zo stretka, vidno že Vám bolo super mrzí a to ale nestihli sme behali sme po lekároch, aj ked na obličkách má aj potešil že to nerastie že "to stojí" lebo jednu má o dosť väčšiu. Na kontoroly budeme chodiť stále.
Pokupila som mu ešte nejaké oblečko.

ivella--nech je drobec čím skôr fiť..a ty neblázni s nejakými dietami radikálnymi ved to pôjde samo dole.. 😉