Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

pink_lady
12. okt 2009

a siska-vodu pustili 15.30 ale vtedy sa aj drahousik zobudil takze som bola cela nervna ze nemozem hned skocit do vane 😀

ivella
12. okt 2009

sak ste sa mali okupat spolu 😀 😀
ak potrebujes daco vymysliet,na to som expert uz cez tri roky-u nas fungujeme len na hovadinach 😀 😀
-akoze par dni dozadu som uspavala bobaka s rozpravkou o poziarnikoch,ako im horela skolka,Marek pohotovo zavolal poziarnika Sama,chytil hadicu a bolo...no a cuduj sa svete,den na to mali v skolke poziarne cvicenie(ci ako sa to vola)a moj maly hasic nutil ucitelku aby zavolala,ze on to uhasi a radil im ako maju pobrat mackov a utekat von 😀 😀

martinano
autor
12. okt 2009

ivell super 😉
pink tiez si na to prisla unas to iste kolko krat sa mi stalo,ze som vstala kym som prisla taksa hajalo,dnes bol hore strasne skoro pred 7 to u nas nebyv urobila som mlieko vypil pri mne,ale mrvil sa dala somdo postielky spal do 11:15 uz som sa ja nudila 😉 teraz,ked si uz rozumieme idem rano k nemu poviem,ze matko hajj este jeskoro pohladkam a drobec este chvilu pospi,taksme sa naucili nejako,ani neviem ako 🙂

martinano
autor
12. okt 2009

kazda mamina pirde na to co pplati na jej babo 😉

julianka99
13. okt 2009

Baby Ďakujem za rady... začnem skúšať... táto noc bola teda 🙂 spali sme len od jednej do štvrtej.... :((( asi začnem piť kávu, hrozne sa mi chce spať... :(
No malá sa nakrmi odgrngne a očká ma ako lampašiky.. a dokonca už ani na rukách sa jej nepáči.. plače a plače.. nezdá sa mi že by ju čosi bolelo.. ked mala koliky tak to bol iný plač.. teda aspon sa mi zdalo...
A nechápem to.. lebo na začiatku naša malinká bola ako med, napapala lahla a spala 🙂)) to boli časy.. :DDD

ivella
13. okt 2009

juli,bude aj horsie 😀 😀
tak dnes za cely den 10minutova leja a my musime zrovna vtedy ist zo skolky 😎 vosli sme do vchodu,komplet premoceni a vyslo slniecko 😠 slak to trafil..

pink_lady
13. okt 2009

ivella - my sme sa rychlo schovali na zastavku a taky magor si tam zapalil cigaretu a fukal mi rovno do kocika 😠 tak hovorim na jeho plucka toto nem dobre tak som v tom dazdi s nim utekali a tiez dosli sme domov a za chvilu slniecko 😖 a rovnako sak ako ked sme isli von, slniecko tak som ani nebrala plastenku a zrazu zdvihnem oka a co vidim? ved ono to prsiiii 😕 😀 a v tom som stretla Ivellu ako ide z prace pre Mareka do skolky tak som na nu myslela ze chuda tii budu ako mysky mokri ☹ no ako vravis - slak to trafil 😠

pink_lady
13. okt 2009

juli a dokine si o tom vravela? lebo sa mi to nezda 😕

ivella
13. okt 2009

no,marek nechcel ani prsiplast,len moj dazdnik-ktory som potom nahanala po kubrej 😠
baby vy tusim niektore frcite uz len na fb?sup sem,kuk sem 😵 😵

amatula
13. okt 2009

ivella uz aj kuk 🙂
ja vas obcas kuknem len uz nestiham reagovat....teraz vynimocne lebo muz niekam odbehol a este nedobehol tak mám volne ruky 😀
ani nas Bobo dnes nechcel prsiplast co sa dne dohodli 😕 inak je to otras v tomto pocasi rano vstavat a vliect sa do skolky ze 😒

amatula
13. okt 2009

julianka tebe som este negratulovala 🙂
mala je strasne krasna..to musela byt celkom fuska takeho valibuka porodit..fu 😵

ivella
13. okt 2009

no ty kokso,vonku kosa,v skolke horko,maly sa mece v kociku..poobede mu don riadne nalialo..
moj akoze uces v prdeli..do toho tatik zavola,ze ako sa mame,ako rad by bol s nami 😖

amatula
13. okt 2009

to ako keby som ja pisala toto 😀 akurat ze moj uz sa nemece ale rovno z neho zdrhaaa a hned do triedy a hotovo..potom plac ze sa nemoze hrat ked on chce a nechape preco Dadko ako ho volá 😵 tam ostava a ked mu nedovolim zobrat si z vystavky vytvori co deti robili ideme domov s placom 😒 🙄

pink_lady
14. okt 2009

Ahojte
no ja som to moje dieta prechvalila 😀 truba som ho nechala vcera dlhsie poobede spat a potom mu dala pred kupanim celu davku papania takze po kupani uz nebol hladny a nie a nie zaspat a potom ked uz konecne tak uz o 3 otvaral zobacik na papanie. 😎 😀 no nic, dnes zas tvrdy rezim, budim vecer uz o 6 a nedam mu plnu davku papkania ani ked ho roztrhne od jedu 😀 lebo vecer ani chvilocku neplakal a tak sa neunavil
inak som trosku taka vystrasena, lebo ma dnes 8 tyzdnov a vobec sa mi nedari este zachytit jeho pohlad, stale sa len do jedneho rohu v miestnosti vyskiera ale inak nic, viem ze je ako keby mal o 4 tyzdne menej ale som cela nedockava kedy sa zahladi aj na mna, ci to nakoniec bude vsetko dobre alebo sa naplnia tie horsie prognozy co mal ☹ jedine co reaguje tak ze otoci za mojim hlasom hlavicku ale na mna sa uz nepozrie ☹

inak pink dostala mrchu a nestaci vlozky vymienat to je ako keby mi pustili vodovodny kohutik naplno 😕
amatula aka dobra fotka 😵

ivella
14. okt 2009

pink a skusala si pred neho dat nejaku riadne kriklavu vec,ci sa zapozera aspon na nu?
moj vcera zaspal nocnym spankom uz o 17ej,takze tiez uz o polnoci vykukal 😕
uz mate zimne pneumatiky niekto?

lucaska
14. okt 2009

ahojte babulky, ani vas nestiham sledovat,je toho ako vela teraz.....len som chcela v piatok by sme chceli dat stretko v cafe verde o 16.00, budeme radi ak sa pridate aj vy...???? 😉

ivella
14. okt 2009

ake je to tam velke?

pink_lady
14. okt 2009

a kde je cafe verde? 😅
ivella zimne pneumatiky mam od maja 😀
sleduje kolotoc nad postielkou, inak kriklavu ma "musku svetlusku" za tou len pretoci hlavicku ked mu prejdem pred ockami ale potom nezajem vacsi zaujem javi len o taku nevyraznu hrkalku na tu dokaze aj chvilku pozerat, inak len ten kolotoc sleduje a potom ten jeden roh v izbe, neviem co tam vidi 😕 lebo tam sa dokaze pozerat a uskierat strasne dlho a nech ho hocijako otocim vzdy sa obzera len do toho rohu

ivella
14. okt 2009

pink,tak kamoske zacal maly kukat do oci v 12tyzdnoch(zuze),aj to vravela dokine,davali na to pozor(a on nebol predcasny)
verde je oproti cukrarne muk

pink_lady
14. okt 2009

ivella a pojdes? sama by som sa asi hanbila :D
trochu si ma ukludnila teda aj ked som citala ze zachytit pohlad by uz malo babo ako novorodenec 😕

ivella
14. okt 2009

aj ja som prvy krat isla sama a hambila som sa,no neni koho 😉
ja nepojdem,absolutne nemam kedy..

pink_lady
14. okt 2009

ivella to je jasne ked chodis kazdy den v tom case akurat z prace a musis stihnut este dve skolky 😅 sorry ale strasne sa mito paci 😎 😀

mami.sk
14. okt 2009

ahojte 😉
pink - ak chces mozes ist so mnou 😉 ak sa ma nehanbis 😀 😀 😀

pink_lady
14. okt 2009

mami a ty byvas tiez niekde tu? no ak by bolo nie taketo psie pocasie tak by som snad aj isla ale nie ze sa budes na mna skaredo pozerat 😀 😀 😀 /srandujem/

zabka
14. okt 2009

Ahojky babule, co mate nove, dlho sme sa tu neukazali... Ale mame uz 7 zubkov a vymyslame o 106... 😵 😵
Julianka gratulujem k malickej, je krasnucka... 😉 🙂

mami.sk
14. okt 2009

pink - byvam pri Maxe 😉 takze celkom blizko teba 😉
a isla by si pesi s kocikom alebo autom? ak bude hnusne / co asi bude 😝 / tak by sme isli autom, dufam ze nebude snezit lebo nemame este prezute pneumatiky 😀

lucaska
14. okt 2009

ahojte, pink len pridi ved ta nezozerieme.............. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

julianka99
14. okt 2009

Ahojte kočky.. 🙂)
no nám sa včera vrátilo naše dobrunké mimčo :D sme sa smiali že ho vymenili... včera sme pekne buvali a papali a vyskáli 🙂 a v noci pekne spali .. len dva krat sme sa zobudili na papanie.. a bez plaču tak sme nechápali :D aj dnes je dobrunká.. len dúfam že to znova nezakríknem... 🙂
Inak tuším je to fakt pravda, že kolko bábo spi cez den tak tolko bude spať aj v noci...
No vidím že plánujete stretko... :D tak si to užite, možno sa raz aj my pridáme 🙂))
Fuj ale je hnusno... a v piatok máme prvé očkovanie... ozaj mali ste potom horúčky? Strašia ma že to sa stáva... :/

pink_lady
14. okt 2009

julianka tak super 😉
no mna akurat napadlo ze v piatok asi budeme mat jednu nie moc prijemnu navstevu, ohlasena je davnejsie ale este sa mala ozvat tak neviem 😕 ale keby nempride tak mami dako by sme sa dohodli 😅 keby snezi tak vas vezmeme ja mam zimne 😀

zabka
14. okt 2009

Mozno by sme sa aj my ukazali na stretku ak mozme... 😉 🙂 Julianka o tom ockovani, my sme nemali horucky, akurat mala viacej spala, inak pohodka.. Tak sa drzte.. 🙂