Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

mucilienka
7. aug 2009

matka a nevies aky?

mucilienka
7. aug 2009

new, jasne kukni

martinano
autor
7. aug 2009

muci u mna to neprichadza do uvahy zo zdravotnych dovodom,ale este si snazim vsetko uzivat pri matkovi aj kociky kym sa da a moj manzel ochotne toleruje vraj aspon nejaku radost, ked uz nemozem mat druhe a inak posledne dni sa citim mizerne moja pecen asi strajkuje hnusoba 😠

martinano
autor
7. aug 2009

muci znacku neviem,ale ja si spomeniem bol,ale vedla seba

newyorkgirl
7. aug 2009

majka co ten byt inak? to riesite ci nie?

mucilienka
7. aug 2009

matka, nebol to graco?

martinano
autor
7. aug 2009

eeeee

minkak
7. aug 2009

majka pre dvojicky 😕 Maruske sa ziada? 😅

martinano
autor
7. aug 2009

ja som ho nvidela na nete skusim najst, za chvilku som tu

newyorkgirl
7. aug 2009

tehulky vy nechcete ist buvat paneboze na vasom mieste spim ako zarezana 😀

mucilienka
7. aug 2009

minka, no malej ano.. ved ona je tiez tehotna a uz caka druhe 😀 a obe ma stale malicke, tak ich treba vozit obe 😀

new, riesime - velmi intenzivne, len ten pako od ktoreho kupujeme nie je schopny dodat veci, co potrebujeme - na totalku hulic, nejaky umelec, akoze fakt 😝 uz som sa tesila, ze zacneme tento tyzden burat a to houby...

mati, diky...

mucilienka
7. aug 2009

new, ja by som spala na tvojom mieste, ale na mojom mi neda... 😀

mucilienka
7. aug 2009

new, mne by sa celkom tento pacil

http://cgi.ebay.co.uk/MAMAS-PAPAS-DOLLS-DOUBLE-...

islo by to vydrazit? len ja som registrovana len na DE

newyorkgirl
7. aug 2009

majka to je "radost" teda... 😒 ja by som na svojom mieste tiez uz spala tak sa asi poberiem, lebo tatinko nam ide rano do prace o 5tej a dufam ze sa nebude opakovat scenar z minuleho vikendu ked sa Nika prebrala a bola hore uz normalne 😀

minkak
7. aug 2009

muci-pozname-pouzname...vsetko to ovladame 😉 jedno babo ma v kociku ,druhe na chrbte 😀 ale to uz aj davno predtym tak chodila 😵 su to nase starostlive babulky 😵
veru new ja idem ....zacal ma boliet zub 😢 fnuk,idem sa pokusit rychlo zaspat ☹
tak sa majte pekne,sladke snicky,paaaaa 🙂

mucilienka
7. aug 2009

minka, chuda, tie tvoje zubadla.. dobre spite, papa

minkak
7. aug 2009

hmmmm,fnuk.fnuk.....ale davno ma neboleli....neviem co sa rozhodol ☹ occcchhhh
dakujem packo 😉

martinano
autor
7. aug 2009

muci nasla som nejake,ale nie je to ten

martinano
autor
7. aug 2009

minkak zlatko to tehu robi ja som prisla pri matovi o zub ☹
dobru noc

newyorkgirl
7. aug 2009

jaj minkak mi ani nepripominaj mne v tehu sli zuby mudrosti a az tak ze mi praskali tie zuby pred nimi ☹ tak veru bru nocku, drz sa... 😔

majka neviem odkial je ta pani, je to potvora co nechce to poslat ma tam iba pick up cize osobne si to musis vyzdvihnut

newyorkgirl
7. aug 2009

babulky ja uz tiez pojdem veru do hajan, sak ked tak zajtra 😉 bru nocku 😔

martinano
autor
7. aug 2009

dobru noc

pink_lady
8. aug 2009

ahojte hviezdy nocne 😅 😅 😅 pozram vy ste toho zas popisali 🙂
nam neviem co sa stalo, ale celu noc sme chodili cik-cik takze po tejto stranke sa mi ulavilo aj ked na nozkach to moc vidiet nie je 😅
sivka pozerala som fotecky, maťko je naaaadherny 😵 to je az neuveritelne aky vlasacik 😵 a toho chlapca v zelenom tricku poznam 😀
minkak co robi zubok?
marti pozor na tu pecen i ty davaj 😉
ivella ked sa pridete hupat, ozvi sa 😀
muci, new,.... 😵

sivka
8. aug 2009

ahojte, babulky sovulky, vy kedy spinkate??? 🙂
pink, dufam, ze si ok a aj tlak ze sa drzi 😉
marti, chudatko, pecen ta trapi, no hadam sa umudri, drzkaj sa.
minka - och, zubok, potvorka...no ja idem v pondelok k zubarke 😖
ivellka aj ja mam presne taky isty pocit - v noci total mliekaren, aj este rano a potom cez den nic moc....ale mozno aj tym, ze cez den matko castejsie papa a v mensich mnozstvach...
dakujeme za pochvaly, az sa cervename 😵 😵
no je to elvis ten nas mates 😀 😀 😀
dnes sme boli na trhu, na obed ideme na ostrov, potom k mame na sihot nakrmit a zas naspat na ostrov, takze cely den sme het.
krasny dnik vam prajem, vecer sem kuk, tak zatial papa

sivka
8. aug 2009

jaj, este som chcela, no ano, the big brother kocikoval the little one 😵 v zelenom tricku je Juraj s frajerkou Lenkou a ten druhy na Brezine je Jakub 😉
a odkial ho poznas pink?
no teda matka, tak ty si nas pamatas??? 🙂

ivella
8. aug 2009

babeny ale ste tomu dali v noci.. 😅
minka,zub vyhod prec,ja som pri azdom tehu prisla o jeden 😠
pink,vsetko ok?chlapca v zelenom tricku si mohla stretnut aj na nasom sidlisku,naposledy vcera,aj oboch 😉 😀
sivka,ak si krpec starsi zmysli,ze chce ist na motokary,tak sa stretneme na ostrove 😅 fotecky krasne,sekne vam to spolu 😉 😉
marti,asi skladate stenu,tak sme zvedave 😵 😵
ta luna je pekny kocik,no pre mna neprakticke koliecka,mame na baraku 10schodov(tusim tolko)a v zime je to riadne o hubu zliezt a vyliezt na ne,neviem kto to vymyslel 😠 😠 --jednou rukou sa musim drzat ja zabradlia,lebo vo vsetkych topankach sa tam idem zabit a druhou sa snazim drzat kocik,nech mi nevyleti aj s babom---uz sa tesiiiiim ako to zas budeme zvladat,parkrat som uz aj musela cakat na nejakych okoloiducich 😝

lienka55
8. aug 2009

Ahojte pisatelky,
tu bolo v noci rusno,kedy spite?
Ja som mala dnes rusno,doobeda som varila lebo chlapi kopali novu jamu a maly mi behal za zadkom 😀 ,ale potom som ho uz zaviezla k mame,tak sa konecne v noci aj vyspim.
Upratala som cely dom kedze minuly vikdend sme boli prec, tak bolo aj co.No a konecne uz dopocivam a chceme ist s mm na nakupy to Tesca.
A co sa tyky toho BIG stretka tak my sme tiez na dovolenke ☹ tak vas neuvidim? 😢

lienka55
8. aug 2009

sivka ste nadherni na fotkach a Mates.... no koment.............nadherne dieta.
....ale nepochopila som ze ,,cau brasko,,?Co Matejko ma brasku?

ivella
8. aug 2009

ahojte,my sme doobedu planovali tiez ze tesco,ostrov alebo brezina a nic z toho sa nedialo,sak sme sa nemohli vychystat...do tesca s dvomi detmi nehroziii a nasi odisli na zahradu,nemal kto strazit..no a potom deti spali do 16ej,tobulo teda taha este dalej,,,tak sme skoncili klasika v jame,este aj loptu sme tam nechali 😒
no musim uz aj ja konecne pridat nejake foto,,lebo nas nikto nechvali ☹ ☹ 😀 😀 😀
ja este netusim co bude v datum stretka..tajne dufam ze sa mi konecne ozve riaditelka zo skolky a povie ze mi krpca berie,,takze podla toho sa uvidiii,ale urcite chcem iiiist 😉 😉