Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

amatula
15. júl 2009

teda teda ze ksichtiky a ze ohovarat .....a to preco??? 😕
uz sa na vas tesim na stretku 🙂 😉

minkak
15. júl 2009

pink-ivella-vy ste banda 😀 😀 😀
ja mam dost teda 😀
moc sa na vas tesim,snad aj tam bude srsat ako tu,nech sa dobre nasmejem 😀 😀 😀
predchvilockou som sa tu na niecom pekne zasmiala...... 😀 😀 😀
tak mam dnes dobru naladicku-vsak ako vzdy 😅
tak snad to bude pekne stretko 😵

amatula
15. júl 2009

minkak a ked nahodou zacne prsat?nie ze sa dotrepem na ostrov s dvoma faganmi a tam nik 😅

ivella
15. júl 2009

myslis ze zaprsiii?a neboj,ohovarat nebude kedy 😀 😀 😀
s dvomi by sa mi nechcelo ist,aj ked vlastne s dvomi pridem ☹ len dufam ze sa jedneho hned zbaviiim aj s tatkom 😉

amatula
15. júl 2009

dufam ze nebude prsat..

ty este mozes toho maleho donutit spat..ale ja?teraz sa tak pobili o hracky ze som myslela ze ich supnem kazdeho do jednej izby a pojdu spat..a bude sa doma 😠 🙄

ivella
15. júl 2009

no pockaj,vidim ze mato ma len rok,,,uz nespava????ozaj a mas skolku ked si na materskej?

amatula
15. júl 2009

spava ale dnes spal do desiatej tak ide neskor idem na bus ja niesom priamo z TN..tak bude spat cestou v kociku...
skolka u nas plna tak ide Bobco az od septembra az od 4 rokov 😒

papa ja pálim 😎

minkak
15. júl 2009

amatula snad nebude prsat,uz nic nemenime,ideme a hotovo 😉
urcite tam budeme 😉

martinano
autor
15. júl 2009

ahojte mam doma dve deti, zastavim sa az vecer pa

ivella
15. júl 2009

marti,rozumieme,dame vediet ako bolo... 😉

pink_lady
15. júl 2009

no kocky nemviem 😒 o druhej mi volal panko ze su este len v TT ze tam v zacpe trci lebo je cela rozkopana ale tak ak sa mu podari vybehnut na dialnicu tak za hodku je tu ...ked nie tak nabuduce ale sak o taky konfort prist ze klima na nozicky jejeeeej ☹ ☹ 😀
a ked nie no ivella zbieraj info co sa bude dat a potom mi ich poihovaras 🤐 😀 ale nie - vska to len tak v dobrom 😉

lienka55
15. júl 2009

Ahojte,
ja som dnes doobeda varila leco,malemu rybu a zem.kasu,boli sme na poste{dosiel nam balik od svagra z Irska},v obchode,vysavala som a uz sme u mamy,bola som sa schladit v bazene.
No a teraz sa chystam za spoluziackami na taku prednasku o kozmetike.

sivka,neviem ci som ti to uz pisala,ale ja oslavujem na Mateja narodky. 🙂
pinky ja sa stebou rada rozdelim s cucami,treba malinkemu doplnit zelezo. 😀 Len skoda ze byvas daleko. 😉

ivella
15. júl 2009

je tu niekto?ja som uz doma zo stretka..skoda ,aj ze je taky hic--ale deturencom to nevadilo ocividne,vsetky boli skveleee,dokonca ja sivkin matko buvinkal celu dobu...teda nechcem to zakriknut,lebo neviem dokedy budu.. 😅

pink_lady
15. júl 2009

ivella ja tu tvrdnem 😎

martinano
autor
15. júl 2009

ivella ahoj aj som tu

martinano
autor
15. júl 2009

ivella klasika matko a tata 😀
som sa im musela venovat,teraz sa matko hra pojdem ho obriadit pojde buvat a ja budem konikovat 😀

ivella
15. júl 2009

ja tiez som uz sama,tak musim obriadit dve deti...vidim ze dievcata este popijaju,,, 😀

ivella
15. júl 2009

jeej,pink,zabudla som vyriadit pozdravy 😅

amatula
15. júl 2009

caute uz ste doohovarali??? 😀 😀

fajne bolo s vami..len snad nabuduce sa lepsie spozname 🙂

ivella
15. júl 2009

aaale amatula 🙂 neni co ohovarat,ani koho,vsetky ste vypadali super,spokojne maminy 😅 😅 aj deti...dufam ze nikto nedostal uuupal 😀 😀

pink_lady
15. júl 2009

no ivella to si zapamatam ☹ 😠 😀 ...ale nie 😀 😀 😀 nevadi ... 😀 😀 😀 dufam ze este bude stretko najôlepsie by bolo keby uz mozem dojst s kocikom 😅

amatula
15. júl 2009

no teda dnes to bolo o drzku...horuuuuuuco...sa tesim aj nabuduce ale musi prsat 😀 inak nejdem
pink ale pokial to mas v brusku mas lepsie postarane o klud 🙂 😉 a veget pri kave

pink_lady
15. júl 2009

ale tak tak by som sa mohla pochvalit aj drobcekom nie len tou mojou loptou co tlacim pred sebou 😅 aj ked viem ze s tym kludom to je pravda 😅
inak ivella kedy pojdes okolo na prechadzku? 😅 pred asi hodinou som bola pri vasom dome aj som ti chcela kamienky hadzat do okna ale ked byvate tak vysoko ... 😎

sivka
15. júl 2009

ahojte kocky, no tak sa konecne k vam pridavam...matko konecne spi, ja som sa tiez uz najedla, osprsila, spratala, tak mam teraz nohy vylozene.
no pravda je, ze ten nas herec chcel spravit na stretku dojem a tak spal cely cas, ale hned, ako sme dvihli kotvy tak spustil taky rev...ale potom este v aute zaspal a znova sa ozval az doma...a samozrejme si este musel poplakat aj pred spanim...bez toho skratka nevie zabuvat.
lienka, no to je super, takze vo februari ligueeeereeee 😀 😀
pink, chybala si nam tam dnes...tak dufam, ze nabuduce sa nebudes vyhovarat na nejakeho zelovocara a zucastnis sa ok?
detuse dnes boli uplne super, ale bolo ich tolko, ze veru by som si netrufla ci ich spravne priradim k maminkam... 😅
ale ten hic...este teraz sa stale neda dychat nech vetrame jak vetrame...ak sa to tak da vobec nazvat.
ivell, som rada, ze si prisla, tesim sa na dalsie stretko 😉

lucaska
15. júl 2009

ahojte,som rada ze som vas spoznala, ale dnes nas tam bolo dost tak sme nestihli ani pokecat, tak snad nabuduce.....ale mate strasne zlatulinke, malinke babenka........... 😉 😉 😉

martinano
autor
15. júl 2009

ivella ty si bola s obidvomi detmi?a ako marek?

minkak
15. júl 2009

ahojte kocky ,my sme dorazili klasika posledne domkov aj s Lucaskou,bolo fakt super,som rada,ze ste prisli 😉
pink no skoda,ze Tebe to nevyslo 😒

martinano
autor
15. júl 2009

ale teta pink caka na mna,ze?
dalsie stretko absolvuje aj s nami do porodu stihame 😉

martinano
autor
15. júl 2009

a ja mam napad
dame nejake stretko koncom augusta dobre sa narehoceme, pink dame dve deci cerveneho vina a pojde rodit 😎

minkak
15. júl 2009

matka super napad 😉
len ja uz teda neviem,neviem....uz asi bezomna ☹