Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

chymenitta33
31. aug 2009

Dadka--no to hej to je bežný jav 😀 ja len tak že nech si ju Doda zoberie na špacírku🙂 😎

dadka33
31. aug 2009

uz je aj tak dost neskoro a pobede pojdeme my 😉

pink_lady
31. aug 2009

Ahojte tak toto sa mi ani nesnivalo - ze moje dieta by uz bolo prepustene a ja este nie, musi na mna cakat ☹
A stve ma to lebo sa rozsiruje daka chripka po oddeleni, no uz len to by mi ku stastiu chybalo 😲.
Zacinam mat pocit ze ma chyta poporodna depresia 😝

chymenitta33
31. aug 2009

Aojko Pink--ty brdko a prečo musíš ešte zostať? nech to čím skôr ujde... 😒 😉

venonna
31. aug 2009

pinky, drz sa, myslim na Teba, je to na slak traf, take cosi... ja som na tom bola rovnako, ale zdrhla som odtial na reverz, aby ma tam nacislo nekleplo... 😅 🤐

siska_br
31. aug 2009

ahojte babulky 🙂

cez vikend sme boli domka v brezne, nestihacky...

z malickeho som uz fakt nestastna, zase mi ma 37,7, zase napochodujeme k dokimu, boze baby, ved to predsa nie je normalne, aby malo dieta len tak pre nic za nic vyse troch mesiacov zvysenu teplotu, nie? nie stale ju ma az tak vysoku, ale nad 37 takmer stale... 😢 😢 😢 ja neviem, fakt sa mi to nezda v poriadku...

lucaska - chudatko moje drobciatko, nejak sa vam to nakopilo posledne tyzdne tiez, najprv hlavinka rozbita, teraz choroba, tak pevne drzime pasticky, nech ste do vikendu v 100%-tnej forme a uzijete si tu dovcu bez liekov

pinky - ani sa ti nedivim, ze sa o teba usiluje poporodna depka, este trosicku zabojuj a za par dni ste obaja doma, maminka tu chvilku este vydrz, hlavne nech ste obaja v poriadku

zabka
31. aug 2009

Dakujeme za blahozelanie... 😵 😵 😵 😵

zabka
31. aug 2009

Niekde som tu citala o nejakom stretku ale nemozem to najst...Planujete nieco? Ak hej mohli by sme sa pridat?

lucaska
31. aug 2009

zabka , jasnacka -sice mi tam nejdeme lebo sme prec ale stretko je 10.9 asi o 16.00 bud na ostrove u matejku alebo vo verde..... 😉 😉 😉 😉

zabka
31. aug 2009

Jaaaaaaaaaj dakujeme, vsak hadam este napisete presnejsie... 🙂

chymenitta33
31. aug 2009

Ahojte cicky 🙂

My sme šli za ockom do práce aj s Dadou a Lucinkou, pohrajkali sa vybláznili ako vždy.Potom prišli Davidovi krsnákovci tak sa vyšantil Vladko s nimi, bolo oki.
Potom sme šli na pizzku, stretla som aj kamku.(Dadka-Lubku a natuk ti na skype novinkybudeš prekvapená) 😀

Potom pred barákom sme sa bláznili davko "velký šofer" velice...som unavená už a je dobrá zimenka už to vidieť koniec leta
Kuki som kusok paneláku 😉

Siska--teplota nikdy nie je len tak skús s pediatrom to nejako konzultovať 😕

dadka33
31. aug 2009

Kocky ahojte--

moje dieta konecne zaspalo vôbec sa nevedela ulozit a stale len plakala ☹ uz nech pride tato 😝 potrebujem psychicky oddych.Este som kukla panelak a pojdem sa okupkat aj tak nic v telke nejde.

Na to stretko sa môzme pridat aj my dve s Luckou ???

dadka33
31. aug 2009

siska--myslis ze je mali chory?ved deti maju teplotu okolo 37 a nejdu mu zubaciky ☹

miri3
31. aug 2009

Dadka ahoj 🙂 to poznam aj ja potrebujem často psychicky podporiť a pri tych našich dvoch živloch ani nehovorím 😒 mala ma akurat obdobie vzdoru a všetko si vydobýja hučaním a malemu sa zas akosi nemôžu prerezať vrchné zubadlá tak je nervózny,no čo ti budem hovoriť,sa zabavame 🙂

ivella
31. aug 2009

caves koceny,,,ahoj nove babule,aspon je tu veselo 😉 😉
my sme zabili cely den v brne,no masaker...dve hodky hladat miesto v centre na parkovanie,dalsiu hodku urad ktory som potrebovala...same obchadzky--no katastrofa,padam na hubu.deti sme si vyzdvihli az o osmej vecer.
ale zeny na ceskych uradoch-neskutocne mile,ochotne(ja som tam najprv pisala mail,nech ma neodpalkuju)no a oni hned vedeli o koho ide,vsetko nachystane,paradicka 😀 😀
este sme boli v kauflande na akcie a absolutne nic som nekupila-slovaci,klasika,vsetko vypredane 😠
siska,ako samko zvlada tu neskutocnu cestu do brezna?prespinka to?boze nech sa uz dostane z tych teplot,ale tiez si myslim,ci mu nejdu zubky 😉
ja idem buvat,zajtra docitam.. 😨

siska_br
31. aug 2009

ivka - a preco vybavujes veci v cechach? si tam pracovala alebo??? tu ochotu na uradoch by nasi uradnici tiez mohli sem-tam odbehnut nakupit, u nas je to podpultovy predaj 😠

cestu samik zvlada celkom v poho, hodku - hodku a pol spinka a zvysok sa prehrame. vzdy nabalim velku tasku hraciek a striedame. ked treba, zastaneme, nakojime, poprechadzame atd...

inac, podvecer sme uz boli na 38,2. ja neviem, mne sa nezda, ze by to bolo vyse troch mesiacov zo zubkov ☹ v stredu skocime opat za ujom chudym a budem trvat na vyteroch, steroch, odberoch, proste vsetko co sa da, nech mozem pokojne spavat. neviem, nie je mi uz vsetko jedno 😢

chymenitta33
31. aug 2009

Siska--tohovie z čoho, ked deturence maliné majú vyšiu teplotu ale aby si mala klud povedz dokimu 😉

ivella--tá milosť na uradoch by sa aj ku nám mala dostať bolo by to fajn 🙂

Drahý došiel tak sme debatili doteraz, pôjdeme hajde hajať tak dobrúúú 😔 😔

siska_br
31. aug 2009

chymenitta - dobru aj vam 🙂 a prijemne snazilkovanie 😉 😉 😉

newyorkgirl
31. aug 2009

siska drzkajte sa ☹ veru teplotku treba riesit isto chod k dokimu...

babulky uz sa moc tesim dnes bol riadne narocny dnik, moj manzelik vo frmole aj stratil penazenku ale nastastie ju poctivy clovek v obchode dal pokladnicke takze vsetky peniaze karty a doklady tam boli tak sme si vydychli 🙂

odchadzame skoro rano tak ja sa ozvem az vecer niekedy uz z TN taaak sa tesim este ze nejdeme skyeurope 😀 😀 😀

sivka
1. sep 2009

ahojte kocky, ja nestiham, vcera a dnes som s matkom sama, tatino je na firme v Opave, ale dnes sa nam poobede vrati, tak sa uz teskam.
len narychlo: vsetkym choruckym detuskam prajem rychle uzdravenie, vsetky nove babulky tu vitam a vsetkym dovolenkarom prajem krasne pocko a uzite si to tam.
a este pink - tebe specialne drzim palceky, nech si rychlo ok a uz mozete bezkat s Oliverkom domkov.
tak zatial papa a ked bude cas, nekuknem.
krasny dnicek prajem

dadka33
1. sep 2009

ahojte kocky ja som uz poupratovala pozehlila a idem malu dat spat a aj seba s nou asi 😉

siska ked mu stupa teplota tak radsej chod k dokimu to nieje len tak pre nic-za nic ☹

ivel--mala si si ich pofotit 🙂 a unas to tym babam ukazovat ked by boli prijemne 😝 😝

sivka--štastnu cestu

pink--drzkaj sa nech si cim skor ok 🙂

chymenitta33
1. sep 2009

Ahojte cicky
🙂

My sme vstali nejako okolo 8. Potom sme išli s babičkou ku prababičke, ich kuki, vytiahli stavebnicu tu chevu či ako my sme to mali ako decká si pamätám tak sme si s davidkom skladali autíčka a tak. Aj sa zabavil len aj chcel skladať len to nie je ešte pre neho, nemá silyTak sme majstrovali autíčka a podobné tieto, dobréé to je asi to chcem na Ježiška 😀

Davidka som dala spať ale stále ešte tam má "žúrku" som zvedavá kedy zaspí...ma šlahne neviem rpečo to robí že posledné dni chodí neskôr ako je zvyknutý 😕

giza
1. sep 2009

ahojte - konecne som aj ja sem nazrela...darmo pracujuca zena uz nema tolko casu sem nakukat 😖 😔 ...

tesim sa na stretko, dufam ze sa mi podari prist.....

Vitajte nove spolupisatelky 😉 😉 😉

Pinky, tak z toho by som uz bola davno na prasky, ak je to len kvoli tvojej antb. liecbe, tak nemozes ist domov na reverz? tak ako pisala venonna?
drzim palceky...

Ivell - netancovali, lebo nebolo kde a ani hudba ziadna 😠 😠 😠 ...si uz z toho robim morbidne vtipy:..., ze aky je rozdiel medzi mojho brata svatobnou hostinou a karom? ziadny 😀 😀 😀 ...ja viem ze treba sa prisposobit ale nemusel v nas umelo zivit nadej (hlavne u mojich deti) ze si tam zatrsame 😠 😖
Fakt som z toho nic okrem zradla nemala a aj to teraz banujem, lebo mam problem sa ovladat teraz s jedenim, co sa mi tak roztiahol zaludok... 😅

Idem kacka mi v rure hori...
Inak som aj ja zehlila ako o dusu vcera....

drobec.zz
1. sep 2009

ahojte, tak ja som marod, mam strasne bolesti z klbu az do lavej nohy a nemozem sa bez pomoci ani pohnut ani otočit, proste nic. Vraj to je zrejme tiez jeden z tych poporodnych sokov, co máva vacsina zien, tak dufam,ze to co najskor prejde. Nastastie sa mi o maleho este dnes stara mamka a manzelik a zajtra idem k lekarovi, tak ma hadam daju dokopy, aby som sa aspon o toho malického drobceka vladala starat 😉

ivella, tak to si mala tie tetušky zobrať na SR, nech ukážu tým naším ako sa na úradoch správa 😉

pinky, aj mne hrozilo ostať v nemocke a drobčeka pustili, ale ja som nakoniec isla, tak ti verim, aky blby pocit to je... ja som sa tam isla tie dni zblaznit, ja by som bola usla najradsej uz na druhy den, ved doma sa clovek aj rychlejsie zotavi a lepsie citi, tak sa drzkaj nech si co najskor fit a moze si ta drobcek odniest domov, kedze on je uz prepusteny 😵

a ešte sa chcem pochváliť, že mi malý potiahne už aj dve hodky a niekedy aj dve a pol, až nadránom tak po hodine, tak už si aj oddýchnem, asi bol ešte chudáčik naučený na režim z bruška, že kedy chce a čo chce a teraz už každý večer čaká na kúpanie, normálne vie, že sa ide kúpať beťárisko... 😉 😀 😀

siska, náš Romi mával tiež vysoké teploty stále až okolo 39,40 a to mal zo zúbkov, to boli také teplotý, že aj ked som mu dala čípok, tak na chvíľku zbehli a opať rýchlo nabehli, nič mu nebolo, šidlo bol celý čas, len s teplotami, ale my sme aj riadne hnačkovali, ale tiež sme par krát ked sa nám to nezdalo zbehli radšej k pani doktorke pre istotu, tak držkám palčeky, nech ste čo najskôr fit 😉

new, už si domka??? Tak vitaj 😉

miri3
1. sep 2009

Ahojte 🙂 Drobec želam ti skore uzdravenie aby si si mohla naplno užívať drobca 🙂
Chymen aj naša bola naučena spavať v určitý čas a po nejakom roku a pol sme s ňou museli znova začať chodiť spavať lebo nam aj tak od tial večne uchádzala a teraz mi velarazy cez deň nejde ani spať 😒

newyorkgirl
1. sep 2009

uz sme domka tak aklimatizaaaacia prebieha 😀

chymenitta33
1. sep 2009

Ahojte ženy 🙂

My sme išli ako vždy za Markom do roboty, prišla kamka aj s Nellou malinkousme podebatili, potom sme išli domkov že pôjdeme kuki rozprávky ale krsnákovci volali tak sme šli do pizzky dala som si šalátik parádny
Potom špacíren po metropole na šmýkavky a hojdačky.
Kuki panelák. Zaujímavé pomenené tohovie ako sa to vykryštalizuje 😀 😎

Drobec-ty brdko...chudátko nehc nožička je čím skôr oki.

Newyorkg- Vitaj na území SR 😀

Miri--no to hej len ma šlahne lebo sme mali super režim, no tohovie ako sa uvedomí 😕

martinano
autor
1. sep 2009

ahojte nemam kedy citat vidim tu same nove tvare, vitejte a stare sem uz nechodia 😅 😕 ??????????

dadka33
2. sep 2009

Dobree ranko 🙂

Drobec-drzim palceky nech to dopadne dobre u dokiho 😒

chymen-skus vstat skor o hodinku mozno sa mu to posunie 🙂 😎

amatula
2. sep 2009

cafte cafte

zuzka super ze uz ti je lepsie!!!!

new a matka uz ste domka?? 🙂

siska ako -----napis co doki..ale take tepltky byvaju aj zo zubkov a hlavne v jeho veku!!!!uvidis ale myslim ze je to ok!!!nema viac ako 38,5 😉

ivell napis ako Marek!?

pink na olivera myslim specialne aj na teba..nech uz ste doma vo svojom!

cfte vsetky to sa neda stihnut 😅 😀

decko v skolke..velice sa tesil no uvidime 😵 😵 😵 😵 😵 ci nebudu dake slzicky dufam a verim ze neee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎
rychlovka varit obed a sup pre neho lebo prve dni je len kratko az sa zabehne 🙂