Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
15. júl 2009

snazim sa napisat ale vkuse sa mi vypina pc..

pink_lady
15. júl 2009

ze teta 😠 😠 😀 😀 😀 nebolo by od veci stihnut porod nakonci augusta 😅 takze uz sa tesim na to vinko 😉 😀

martinano
autor
15. júl 2009

pink minule si sa ty tak slovila sa mi to pacilo,ked si chcela ivellkinho mareka,ze pojde k tebe na prazdniny, co bojis rovno zo stretka a pojdem s tebou 😉
minkak nestresuj to este stihas 😉

pink_lady
15. júl 2009

akoze bez teba minkak? ved to budes v nejakej takej faze ako ja teraz ... 😝 teda...s tym rozdielom ze ty mas v brusku dvoch drobcov 😅

ivella
15. júl 2009

bola som s marekom,ale aj s muzom,tak som ich odpalkovala k vahu 😀 aj tak som sa zdrzala dlhsie nez som mala,kvoli mne musel ist o hodinu neskor prec..nevadi
uverite mi niekto?ten moj drobcek od rana deviatej buval kym som ho 15.30 nezobudila nech si da aspon obedik pred stretkom a doteraz stale chrapka,len ho prekladam kade tade,normalne mi to je az divne,nema nejaku spavu nemoc??fakt som na to neni zvyknuta...bojim sa SIDS a vsetkeho,stale ho kontrolujem..
som zvedava aka bude noc ☹
no stretko dobreee,ale uz si vobec nepamatam kto to tam bol 😒 ,kedze pre nas dost nezname tvare..no nevadiii 😀 skoda ze som nemohla ostat dlhsie 😠
moje babule som spoznala hned...ozaj,videla som mimi,dorazila tam?

pink_lady
15. júl 2009

marti tak dohodnute 😅 😀

ivella
15. júl 2009

pink a mate zeleninku doma?dorazil ujo?

pink_lady
15. júl 2009

ivella neboj sa podla mna Tobiaska len to teplo uspava... 😉

martinano
autor
15. júl 2009

ivella,ale nema neboj, bude taky spachtosko, aj mal zltacku v nemocke?
pink sme dohodnute 😉

pink_lady
15. júl 2009

ano ano dorazil "ujo" /mimochodom my sme sa stretli s "ujom" v porodnici, teda nase mamy my len ako babatka 😀 / no a priniesol aj take obrovske melony ze to spm este nevidela - jeden mal 11 kg ale pani tak dobry melon som este nejedla, som ho tolko spraštila ze teraz len beham a beham 😀

minkak
15. júl 2009

baby ja to nestiham,aj tu aj do TN temy 😀 😀 😀
pink IP 😉
ivellka dorazila aj mami 😉 a nebojkaj asi ma dost z toho tepla 😉

ivella
15. júl 2009

no neviem,stale spi,aj ja by som uz isla,ale cakam nanho--len dufam ze to nebude do rana 😀
zltacku nemal,ale dr.nam pri prepustani vravela ze bude mat,lebo sa pri porode donho dostalo moc krvi z placenty???neni som si ista co presne vravela,nezda sa mi to,sak deti maju zltajdu 2-3 dni po porode
a pediatricka nam kazala ked ozltne davat nejake tabletky(odisla bohuzial na dovcu)ale on neozltol--snad by som to poznala

martinano
autor
15. júl 2009

pytam sa preto lebo zltackove deti su taketo spave,ale myslim,ze to bude skor tym teplom, neboj 😉
a tabletky na zltacku to pocujem prvy krat nemyslela prevarenu vodu s glukopurom?to radievali,ale mozno maju nieco ine.to samohlo zmenit
ale neboj to on je take super dieta aj mne mato spaval vela a do teraz spava 😵

ivella
15. júl 2009

pink,tak ty si preto nesla,ze?aby si sa nemusela delit o meloooon,mnamky
ani sa ma nepytaj kedy pojdeme von 😝 zostan si doma aj s melonmi 😀 😀

ivella
15. júl 2009

kazala mi Carbosorb
no som len z toho asi vyburana,lebo popravde som sa na konci tehu uz ani netesila,ked som si predstavila ake revy a kriky ma zase cele roky cakaju a toto som fakt necakala...naaadhera,mat taketo vsetky deti,tak sa necham aj na dvojicky ukecat 😀

lucaska
15. júl 2009

tak vy tu pisete inou rychlostou....... 😅 http://www.facebook.com/album.php?aid=2016981&i...
par fotto zo stretka

pink_lady
15. júl 2009

ivella sak dojdi zajtra nakrmim vas melonmi ze ... 😅 uz som aj susedke dala lebo daktore boli uz dost prezrete ..resp. tak pol na pol tak tie prezrete casti som rozdala resp. zjedla 😀 a potom som vecer citala ze so skupinou 0 sa nema melon jest netusim preco 😕 zeby som z neho akoze priberala?
a inak este som zjedla dnes kopu sliviek, ringlot, kalerabov,-.......................................... - az mi to usami islo 😀

pink_lady
15. júl 2009

ale slivky a ringloty som mala uz par dni v chladnicke cize to nebola dnesna varka 😀

martinano
autor
15. júl 2009

ivella no vidis, je to nezvyk za chvilku, mas dobrucke dieta,tak si to uzivaj a ako marek?

ivella
15. júl 2009

musim zaklopat,marek je uz dva dni celkom v pohode--ak nepocitam ze nechce lezat v posteli,ale to ma az tak netrapi,nakoniec vzdy zaspiii,no vkuse s nim komunikujem,ked vidim,ze sa mu nieco nepozdava,zacnem temu ktora ho zaujme,nech nema cas zle reagovat...zatim to funguje,no neviem ako by to bolo,keby brasko tolko nespal
fotecky pekne,deticky krasne,len jedneho tucka by som odtial vystrihla..snazila som sa vyhybat objektivu...tak dievcata sory ze vam kazim zabery--slubujem ze o dva roky sa uz vmestim do fotky 😀 😀
pink,to vazne?uz necitaj,aj ja som nula--teda dufam ze len v skupine krvnej a inde nie 😀

dannynka
15. júl 2009

babule n vy sa teda nezdate,pisete ako zerave a ja nestiham ani citat obe temy 😅

martinano
autor
15. júl 2009

ivell no super,vidis,ze si nieco nasla co zabera, casom na to sam zabudne 😉

pink_lady
15. júl 2009

studujem fotky mate zlatulinke deticky 😵
ivella neblazni 😠

minkak
15. júl 2009

zeeeeee!!!!!
aspon na chvilku by sme sa mali prestahovat do jednej 😀 😀 😀
ivell a Ty uz tisko-krasavicka si 😉

lucaska
15. júl 2009

ivella,prosim ta mas dvojtyzdnove babenko, to mna keby si videla dva tyzdne po porode, tak dva objektivy nestacia.... 😅 😅 😅

dannynka
15. júl 2009

minkak no veru 😀 😀

ivella
15. júl 2009

ach jaj,som hotova a to moje dieta stale spi,asi si idem lahnut,lebo ak budeme celu noc kukat na lampu alebo niekde inde,tak neviem 😔 😔
babule dobru noc a moc nepiste,nech to stihnem preciiitat 😅 😉

pink_lady
15. júl 2009

no sak ivella musim ti predstavit moju sestru 😀 ta ma 16 rokov po porode a nestacil by jej nie dva ale styri objektivy 🤐

lucaska
15. júl 2009

minkak, ty si nefotila???????,

ivella
15. júl 2009

a dakujem,ale ked som videla sivku lanku,az som sa hanbila pri nej stat ☹