Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
13. aug 2009

inak ano magdi,isli sme od maxu,mm bol v lekarni,tak sme mu robili doprovod,potom isiel este do dalsich siestich,kym zohnal ten tekuty puder na chrbat---bol teda nadseny,kazdeho sa pytal,kde je tu lekaren-on moc tn nepoznaaa 😀 😀 😀

martinano
autor
13. aug 2009

ahojte ste toho popisali ani som necitala pojdem lebo urcite je tu kopec noviniek,ale dnes uz nie az zajtra ak stihnem som unavena vycerpana sklamana v norsku, prideme o tyzden

minkak
13. aug 2009

Matka drzkaj sa !!!!!!!
Pekne si oddychni 😉
dobru nocku 🙂

martinano
autor
13. aug 2009

ahojky dakujem
u nas doma vsetko ok, aby nedoslo k nejakym omylom, vcera som sa na mojom manzelovi tak na smiala,ze ma brucho bolelo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

minkak
13. aug 2009

Matka ved to je jasne,ze medzi Vam je to OK 😉 aspon si sa zasmiala som rada,ze uz mas trosku lepsiu naladicku 🙂

martinano
autor
13. aug 2009

no vcera som teda od smiechu ani stat nemohla moj manzel teda tomu do smiechu nebolo,ale aj tak to bolo dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ved ma poznas ja sa nedam a nas tatik nas miluje a neda nas to je podstatne nech si robi kto chce co chce 😎

lucaska
13. aug 2009

ahojte, mati tak si neletela?????? a co sa prosim ta stalo????????? 😉

minkak
13. aug 2009

Matka,no tak super 🙂 tesim sa ,ze mas naladicku 😵
lucaska ajojky ako? 🙂

ivella
14. aug 2009

ahojte 😉 😉 my si dnes ideme pre bubaka babke,vcera mi pol hodinu volal,ako mu chybam,,,tak uvidime,ako dlho mu to vydrziii ked pride domov.tato spal v druhej polke izby(mame predelenu na spalnu a obyvku),takze v obyvke 🙂 rozpravali sme sa cez skrine 😀 😀 😀
Matka,ahooj,tak som si na teba spomenula vecer,ci sedis v lietadle a ty nic 😕
ja som sa uz poriadne dlho nevalala od smiechu a chyba mi to 😢

magda29
14. aug 2009

Dobre rano mamicky a detičky.

MAMI ja by som si aj odsavala ale po kojeni som skusala a neslo mi uz nic ☹ a po hodine uz nechcem lebo sa tak budi tak aby potom nemala malo ked by sla papat.

IVELLA tak to sa tada tvoj manzel nabehal dokym to zoznal ale hlavne ze to ma a nech to uz len zabere. Tak pekny den vam prajem ale tusim hlasili aj prsanie ☹

martinano
autor
14. aug 2009

dobre rano prajem
tak som si precitala
v prvom rade drobec gratulujem uzasny je maly vela vela zdravicka, supoer rychli porod este vecer na nete rano maly na svete, no vsetky porody by mali byt take 😉
sivka super zvladla si 😎
ivell neboj bude bre a ten pasovy opar mala by si ist aj ty na to sa davaju lieky a ked je maly hladny daj mu jest,ja som trapila mata a bolo to k nicomu mlieko som sice mala ale aj menzes on mlieko nechcel nechala som ho hladneho, ze ved, ked bude hladny tak bude jest a on ani citit, ani odsate nijako
amatula ty to mas doma vesele 😉
minkak dakujem uz je dobre 😎
no stretko som citala,ze bolo super aj fotky 😉
lienka na tvoju reakciu ti nieco poviem ja som bola tiez na stretku prvy,ked sme boli na posledy na slovensku,ked chces kecat treba chodit po babach a prihovorit sa ani zdaleka nas vtedy nebolo tolko ako vas vtedy,ale ja teda som sa so vsetkymi ani nestihla zoznamit a nie preto,ze by nas nikto nepredstavil,ale preto,ze aj po malom som musela chodit tak isiel tam vo verde nechcel liezt po rebriku tlacili ho tie steblicky na rebriku, tak on sa smykal ja som ha od tial vyberala,ked chcel ist von, tie ktore tam chodia poznaju a bolo super, aj ked teda som vsekty baby nestihla nepozerala som sa na to takto bolo to normalne.nepacilo sa ti ani nivomestke stretko tam nas bolo malo ja som do predu povedala,ze pridem kuk len bola som asi pol hod.pretoze sme boli po havarke a utekali sme vybavovat okolo auta,ale aj tak baby isli domov momichodom tie uz tam do temy ani nechodia 😕
a ze vas bolo vela?ved poratajme kolka nas sem chodi a to neboli fakt vsetky, ja uz sa na dalsie stretko tesim ,mato pojde s tatikom asi k babke a ja na stretko aby som mohla pokecat, takto som to urobila s babami z inej temy a bolo mi vyborne postrazila som vzdy nejake dieta,ktore bolo treba no nasmiali sme sa a pohoda 🙂
ostatne babulky, na ktore som nestihla reagovat aspon pozdravujem ufff ved to sa ani zapamatat neda asi si budem musiet robit poznamky pri citani aby som nezabudla na niekoho

martinano
autor
14. aug 2009

a mam kopec novych fotiek pridam na fb 😉

ivella
14. aug 2009

ako sa k vam vsetkym dostanem na FB?jedine ked si dam medzi priatelov?

martinano
autor
14. aug 2009

ano 😉

newyorkgirl
14. aug 2009

mati teda to je napad ist na stretko bez maleho, to aj ja by som niku mohla nechat u nasich alebo u babky, ale tak ona deticky moze, takze pojde asi so mnou no, baby urobme 2 stretka ze s detickami a bez 😀

mami.sk
14. aug 2009

ahojte 😉

martinano - ani my sme sa nestihli o Verde zoznamit 😉 dufam ze 10.9. ked bude stretko tak to napravime 😀 😀 😀

martinano
autor
14. aug 2009

mami to je pravda napravime, no s tym nechat mata tatikovi prisiel vlastne tatik lebo som mu hovorila,ze som vsetky kocky nestihla,tak,ze on s nim pojde babke a ja som bola sama 😉

mami.sk
14. aug 2009

no aky zlaty 😉 aj ja som vravela drahemu aby isiel s nami na stretko aby bol s Terezkou a ja budem kecat s babami 😀
no hned ma zrusil ze co by on medzi tolkymi zenskymi robil 😀 😀 😀

lucaska
14. aug 2009

babulky, aj ja chceem ist na stretko....................dajme stretko aj po 13.septembri nech mozem priiist aj ja.......................................please.......... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinano
autor
14. aug 2009

mami aj u nas to tak bolo,ale je pravda,ze nas tatik nema moc rad,ked poviem,ze idem na stretko chce byt s matom, su spolu hrozne malo,kedze tata dost pracuje,tak kazdu volnu chvilu je s nim,takze nikdy neprotestujem

minkak
14. aug 2009

Ahojte kocky 🙂

Tak sme domka z poradne-vseeeeeeeeeeetko mame v poriadku 😵
Vcera vecer sa mi nieco nezdalo-mala som tusaka,len som si nebola ista,ci je mozne aby som to citila a je to tak!!!!
Uz sa mi aj druha babulka otocila hlavickou dole!!!!!!!!!!!!!!!!!
Strasne sa tesim 😵 😵 😵
Sme sa s dr.smiali,ze posluchaju uz v brusku,ja ze musia,musia,ze ja im daaaaaaam 😀 tak sme sa nasmiali 😀
jasne,ze sa to este moze zmenit,ale tak ja dufam,ze uz tak ostanu!!!!!!!!!!!!!!!!
Moc sa tu vytesujem!!!!!!!!! 😵 😵 😵

Matka co si pisala o stretku-tak plne suhlasim s Tebou!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉
ale uplne!!!!!!

Lucaska,no vsak teda ja neviem,ja uz sa moc nechcem angazovat....
no vsak ,ale Matka,new do kedy to tu budete?ako ste to pisali?

minkak
14. aug 2009

no tak som to hladala,som si aj myslela,ze do 15-ho 😉 zas raz som sa trafila 😀
takze jedine to prehodit z 10-ho na 14-ho 😉 ak new a martinano este mozu 😉

lucaska
14. aug 2009

minkak, tvrda drezura hned od zaciatku??? :- 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
sa vytesujem s tebou ze je vsetko v poriadku............... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ale ved pohoda, tak nebudeme na stretku , no co uz neda sa casovo vyhoviet kazdemu........... ☹

minkak
14. aug 2009

No ja hovorim,ze to budu take babulky ako Veronika-to bude cez kopirak 😀
moje zlate-juuuuuuuuj 😵 😵 😵

lucaska
14. aug 2009

minkak,to budes mat vsetky tri deti take zlate a dobrucke ako veronika.......to sa niekto bude mat 😉 😉 😉 🙂

mami.sk
14. aug 2009

minkak - super ze uz su obe babulky otocene 😉 teraz chodis na poradne asi castejsie , ze? a to budes rodit prirodzene? 😕 😕 😕

juj len nech vsetko dobre dopadne a na stretka si budes brat au-pairku 😀

a nejak som sa nedocitala preco sa musi stretko prelozit??? napiste nech viem, aby som si cosi ine nenaplanovala 😀

no idem ja este nieco pobalit, moje male drobciatko este stale spi, zobudila sa asi pred pol hodinou s velkym placom, dala som jej cucnut a zase zaspala. to sa nam casto nestava 😕

mami.sk
14. aug 2009

a take tichucke anjeliky poslusne 😅

minkak
14. aug 2009

Mami dakujem 😵 teraz som bola 1x(castejsie)po dvoch tyzdnoch 😉
uz budem chodit kazde 2 😉
No vyzeralo to tak ,ze cisarokom 😉
Ale v pondelok na tom sone dr.zhodnotil,ze by sme to zvladli aj normalne 😉 no a ked sa teraz uz tak pekne otocili-tak asi urcite ved uvidime podla okolnosti samozrejme 😉

No neviem,neviem stretka..... 😀 😀 😀
ved au-pairiek je Vas tam dost ochotnych 😀 niektore sa uz ponukli 😀 😀 😀

nie ze sa musi prelozit ,ale aj Lucaska by rada isla,ale neda sa jej vtedy 😉 to bol len navrh 😉

Lucaska verim tomu a ja comu veriiiiiiiiiiim,ze....vsak uz ma poznate 😀 😀 😀

Mami tak dufam,ze Ti pekne pobuva 😉

lucaska
14. aug 2009

mami, nemusi sa prelozit, asi uz to mate vsetci pozapisovane tak pekne stretkujte, len mi priletime az 12.09 , tak stretko nestiham a asi to uz bude take posledne vacsie stretko, tak mi bude trosku luto ze tam nebudem ale aspom fotte potom, pokukam fotto................... 😉

mami, nech si len terezka pekne pobuvka, a ty sa v klude pobal........... 😉

mami.sk
14. aug 2009

ved kludne moze byt aj 14.9. 😉 to je este mesiac tak si to urcite kazdy zariadi 😉

no ona mi do 4 mesiacov vobec nespala doma, len vonku v kociku 😉 a teraz postupne sa to predlzuje a predlzuje 😉
ja som cela happy, aspon si nieco porobim a hlavne pokonikujem 😀 😀 😀 inac pri nej nemam sancu, take sidlo, v kuse musim za nou behat lebo je neudrzatelna 😀 😀 😀