Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

miroslava72
12. sep 2009

Vsetko najlepsie vsetkym Mariam prajem 🙂 🙂 🙂

ivella
12. sep 2009

Majkam vsetko najlepsie k meninkaaaaam 😅 😅 😅 😅

pink_lady
12. sep 2009

dakujem 😀

my sme sa dnes vyspaliii 😵 😵 😵

pozerala som fotky zo stretka paradne su skoda ze nam to nevydalo zas...predsa len sme este dost krpatucky tak snad niekedy buducnosti uz aj s dvojickami 😅 minkak to tvoje brusko je kraaaasne 😵

minkak
12. sep 2009

Ahojte 🙂

pink dakujeeeem 😵

ivela Marekovi prajeme skore uzdravenie!!!! 😉

pink_lady
12. sep 2009

ivella marek je chory? ☹ to asi z tej skolky asi ju nema rad 😅 tak sa rychlo vyliecte 😉

minkak pozicaj mi brusko na chvilocku niekedy mi uz chyba a co som sa na neho nanadavala 😀 ked niekedy pozeram na toho maleho cloviecika ze este mal byt v rbusku a a vobec nechce sa mi verit ze to bolo tam naukladane ved uz je taaaky velky yyyy 😅

pink_lady
12. sep 2009

inak minkak nejde mi ti odoslat spravu na facebooku ☹ 😕

minkak
12. sep 2009

pink vsak vydrzkaj chvilocku a mozte ist na druhe 😵 krasne fotecky si pridala 😵
Oliverko je krasnucky 😵
tak sa Ti to nakoniec podarilo,no nejako to tam blbne 😖

ivella
13. sep 2009

ahojte,tak ja som vcera predala sportovy kocik,som prekvapena,ze to islo tak ryyychlo 😀 no hlboky potrva asi dlhsie..
marek neni chory,len soplikuje,ale pondelok utorok je doma,tak to prejde 😅
dnes mame s muzikom prve vyrocie svadby,tak sa u nas schyluje k romantike(s dvomi detmi 😀 😀 😠 )

drobec.zz
13. sep 2009

Ahojte, tak my uz mame po krste, Tomáško sa drzal a Romanko bol tiez zlatucky, a konecne klud, prazdny dom, pokoj a mozem oddychovat po tolkom peceni a vareni, lebo ma to utahalo ☹ Zajtra nas cakaju nozicky a v utorok je statny sviatok, tak sa tesim, ze budem oddychovat. 😉

veru pink, aj ja si vzdy musim chytit mirkine brusko, co mi chyba, hned by som brala, tak mi s nim bolo dobre, ale dufam,ze ho este niekedy mat budem, ale na druhej strane som rada, ze si uz mozem Tomaska naplno uzivat 😉

ivella, tak oslavujte a romantikujte 😉

mami.sk
13. sep 2009

ahojte 😉

ivella - gratulujem 😉 takze romantika 😉 ??? 😀

drobec - super ze to uz mate za sebou 😉 konecne mozes zacat oddychovat 😉 my sme mali krst ked mala terezka 6 tyzdnov a ja som bola hotova 😝 vecer v sprche som zaspala 😔 no a to som mala 5 dni predtym segru / krstnu mamu/ co mi pomohla navarit a napiect 😉

pink - to Oliverko uz bude mat mesiac??? 😕 to letiiiiiii

pink_lady
13. sep 2009

minkak dakujeme za pochvalu 😅 😵 druhe urcite tak lahko nebude aj ked pevne verim ze raz bude mat Oliverko braceka/sestricku 🙂
ivella aka bola romantika? inak gratulujem 😉 isla som okolo vasho domu tak ma napadali "haluze" 😀 /lebo ze sa chysta romantika som si precitala tesne pred tym) 😀
drobec tak super ze uz mate za sebou krst 😉 ja som sa chcela ist spytat dnes tu do kubrej ale nejak to nevydalo 😲
mami veru ani mne sa nechce verit ze uz je to tolko 😕 navyse si niekedy pripadam taka neschopna ako keby som bola tak tyzden po porode 😅 🙄 mozno je to tym ze sme len nieco vyse tyzdna doma 😝

magda29
13. sep 2009

Ahojte.
Ivella gratulujem k vyrociu a den este nekonci tak peknu romantiku prajem 😉

Drobec tak vy uz mate po krste a nas este len caka nejak neskoro ho mame. 18 je nauka a 19teho alebo 20teho teraz krst. Ako to bolo prosim ta dlho?

siska_br
13. sep 2009

no baby, my sme krst este nespachali a v blizkej buducnosti ani nechystame 😔 akosi sa na krstnych rodicoch nevieme zhodnut...drobec - si to teda super zvladla, s dvoma loptosmi a tak skoro...sikovnicaaaaaaa 😉

ivell - hadam si to len neprespala 🙂

jaaaaaj, tehu brusko, sentiment.....byt tehotna je krasne 😵 😵 😵

mami.sk
13. sep 2009

inac drobec kde bol krst? v TN?

martinano
autor
13. sep 2009

ahojtte zdravim kocky 🙂

minkak
13. sep 2009

Ahojte 🙂

Ivell no vseeeeetko najlepsie k 1.vyrociu hlavne vela,vela lasky 😉 duuufam,ze romantika este trva a nespite este 😅 😵
no super,ze sa Ti uz podarilo predat aspon jeden kocik-parada 😉

drobec drzkajte sa zajtra s nozickami 😉 veru aj ja sa tesim,ze je v utorok volno 🙂
mami normalne si zaspala?uuuf 😒

ivella
14. sep 2009

cauko,dievcata,vy vsetky davate krstit?my vobec nic podobne nechystame,akosi nic co sa tyka kostolov a podobne nam nic nehovorii.snad nam to deti nebudu v buducnosti vycitat 😒

pink,v taku skoru hodinu ako si isla okolo,sa u nas deje romantika tak akurat ze tobikovi bozkavam po kupku ritku 😀 😀
verziu pre dospelych si mozme dovolit az tak pred polnocou 😠 😀 😀
ja si dnes idem pre vodicak,tak mi muz snad dovoli nejaku tu rekondicnu jazdu,ved som 9rokov za volantom nesedela.. 😨

ivella
14. sep 2009

ozaj,ak su tu radky ktore sa aj volaju radka tak vsetko najlepsie k dnesnym meninkam 😅 😅

martinano
autor
14. sep 2009

ahojte
ivell nic si toh nerob, nas mato nie je ani krsteny ani na priv.neboll, ked nam prislo,ze to je my sme boli prec a vratili sme sa uz bolo po
ja sa hlasim zo slovenska, tatino isiel sam domov, ja tu mam nejaku robotu,takze musim par tyzdnov este zostat, plus som po zlcnikovom zachvate, porod bol oproti tomu nic

pink_lady
14. sep 2009

caute
marti no zlcnikovy zachvat chudatko moje ☹ tiez som povedala ze porod je nic oproti oblickovemu zachvatu ...tak sa daj do poiriadku a dories to nejako neni to sranda 😔
ivella urcite tito nebudu deti vycitat, krst je kazdeho vec ci da ci neda pokrstit 😉 😅
vsak preto som rozmyslala ci nikde nie ste v aute schovany alebo som na balkon kukala ci tam nejaky stan nemate 😀 😀 😀 😀
na mojho maleho nejak asi v plyva pocasie dnes len spi a spi a spi...a tak som sa aj ja bozsky vyspala 😵 😵 😵

sivka
14. sep 2009

ahojte, ivell, ani my nekrstime 😉 akurat som zvedava, kedy nas pozvu na to uvitanie do zivota na urad 😅 sa tam stretneme??? a tiez gratulko k vyrociu a vela stastia na prvej jazde 😉
marti, drzim palce, nech si rychlo ok, chudatko, takto si si vytrpela ☹ takze este pobudnes na Slovensku?
pinky, tak tichucko zavidim, je teda som strasne zvedava, kedy sa vyspim tak uuuuuplne do syta...asi este dlho nie 😅
drobec, tak super, mate to za sebou, konecne oddych 😉
baby, ja som asi uz dostala mrchu ci co....tak ma nejak divne brucho a krize bolia....aj ked krvacanie take len o nicom...ze by uz mirena zaucinkovala ??? 😅
pekny dnik prajem, papa

ivella
14. sep 2009

ahojte 😉
marti,teda neviem si predstavit vacsiu bolest ako pri porode,treba to dat do poriadku,neni sranda.. 😢
no ja uz tiez smrkam a maly tobik takisto,tohoto som sa chcela vyhnutttt..ale ako to mam robit,neda sa mu vyhybat..
sivka,uz cakam kazdym tyzdnom ze pozvanka bude v schranke..urcite budeme mat jeden termiiin 🙂 my to berieme akoze krst 😀 😀 (viem ze som ti nestihla este ani odpisat,len akosi nestihacky)
pink,uzivaj ked mozes vyspat,este budes spomiiiinat na tie chvile(a mozno aj nie-to je ten lepsi pripad) 😅
inak veselo si beham s trojkolkou,nemozem si vynachvalit 😅 😅

magda29
14. sep 2009

Ahojte maminky tak to by sme sa mohli aj my tam s vami stretnut budem tiez pozerat do schranky.
Pink ja sa uz ani nepametam kedy som sa tak bozsky vyspala. Vzdy nad ranom si poviem ze ked bude cez den spat tak ze si s nou schrupnem a nikdy to tak neskonci.
Ivell tak to je dobre ked si s trojkolkou spokojna.

vlalu6it
15. sep 2009

uff,takze tu ste,,,pozdravujem vsetky 🙂

ivella
15. sep 2009

vlalu,kde si nas hladala?a kde si vzala taky nick?

minkak
15. sep 2009

ahojte 🙂

ivell vsetky nie,ani my nemame Veroniku pokrstenu ,ani ja niesom 😉
co by nam vycitali,ked budu mat chut maju moznost kedykolvek 😉
no super,ze kocik sa Ti paci 😉
vlalu nas hladala,lebo piseme aj v teme TN a tam sme pisalli,ze sme sa vratili do povodnej temy-tak sa nas pytala,ci je aj ina-tak sme jej napisali,ze tato tu este je 😉

matka no teda-och-och 😖 tak sa drzkaj 😉

pink no super,ze si sa vyspinkala 😉 paradicka 🙂
sivka tak uz aj ucinkuje 😒 no tak ale aspon ze len tak slabo 😉 len keby si k tomu tie bolesti nemala ☹ tak sa drzkaj 😉

prajem Vam pekny dnicek kocky 🙂

mami.sk
15. sep 2009

ahojte 😉

magda - aj aj si vzdy hovorim ze si s malou pospim ale nikdy to nedodrzim 😢 ale my sme uz zacali spavat celu noc / niekedy sa zobudi ale len raz 😉 / takze ja som sa uz po 9 mesiacoch konecne vyspala 😉

drzim palce aby vam deticky tiez zacali pekne spinkat v noci 😉

magda29
15. sep 2009

Mami- tak to si este pockam 😒

Ivella, Sivka vam prisli uz rodinne pridavky lebo mne este stale nic 😒 ten prispevok hej ale tie rodinne nie tak sa preto pytam.

ivella
15. sep 2009

minka,uz som pochopila..bol mi ten nick neznamy,tak preto som pytala 😉
magdi,prislo mi,teda chodi..pravidelne 20eho.urcite to mas vybavene?(popri vsetkom sa mohol stat omyl)nezvyknu meskat ..pockaj ked tak do piatku..to pridu dalsie a potom sa na to urcite spytaj 😅

magda29
15. sep 2009

Ivell a tebe prisli prvy krat v juli?