Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

lienka55
21. júl 2009

pinky prosim ta hod nejake foto do albumu,lebo teba ako jedinu ako tak nepoznam podla ksichtika,ci nechces sa zverejnovat?

amatula
21. júl 2009

cafte
leto je uzasnéé.dnes sme navarili,deti pospali a do siedmej vonku 🙂 drobca postipala v kociku osa..tak plakal chudiatko 😒
ale ste popisali mám co citat 😕

amatula
21. júl 2009

minkak aj ty mas taku mlieckovu 😵 moji obaja len mlieko..
chym stavim sa ze volal lucke 😀 😀 😀

ivella netrap sa ved to pojde uvidis 😉 ved to nerobis prvi raz 😉 kasli na dokinu
pink ty sa stale stazujes a stavim sa nemas ani tolko co ja netehu 😕 😀 😝

pink_lady
21. júl 2009

amatula chudiatko drobec ☹ s tou vahou no pochybujem 😀 hod svoju vahu urcite si aspon o polovicu lahsia 😀

lienka chces sa zlaknut ksichtika pink? 😀 😀 😀 inak - IP 😉

sivka
21. júl 2009

ivell, nebud nestastna, urcite je vsetko ok. ved tobinko kolko potrebuje, tolko si spapa. a tiez kazda vaha inac vazi, takze to tazko porovnat, tu vahu z nemocky a teraz tu u dokiny. mliecka mas viac nez dost, takze vsetko ok 😉
matko mal pri prepusteni 3690 g a po dvoch tyzdnoch na poradni 4220g, takze vtedy pribral cca pol kila.
na dalsiu poradnu ideme 29.7., tak som zvedava ako na tom je teraz.
amatula, fufu drobcovi na stipanec, hadam uz prebolelo. a novu fotecku si si nahodila 🙂
baby, zajtra a pozajtra to bude pocko...uz sa tesim, hadam ani von nepojdeme, len na balkon sa vystrcime, ked uz bude v tieni, este ze od obeda tam uz oskar nesvieti.

chymenitta33
21. júl 2009

Ahojte🙂

pekný večer cicky🙂

My sme mali návštevku Nicolaska spolu sa narodili v ten istý den, tak sa zahrali pekne. S maminkou sme si fajn pokecali a aj ockovia si pokecali 😉
Potom sme šli na pizzu s rodinnými známymi bolo tiež fajne. Som akási unavená.

Amatula-ekná foto v pase new🙂Samozrejme Lul lu dado ja dado 😀

chymenitta33
21. júl 2009

lienka--dakujem jasné cicka🙂

Ivella--však uvidíš ako sa to bude vyvíjať 😉 ale podla mna papá kolko chce papať on vie najlepšie či je haldnučký alebo tak a ked je spokojný a pekne haji 😉 tak isto nie je hladný...

dannynka
21. júl 2009

ahojte 🙂

ivell-s tej vahy si nic nerob,on to urcite dobehne,hlavne ze je spokojny 😉

chymenitta33
21. júl 2009

dannynka--ahoj🙂aký je už Dodko "veliký" to ide rýchlo...len "tod" si bola kinderko 😎 ako sa máte?

martinano
autor
21. júl 2009

ahojte
ivell nic si z toho nerob kazde babo pribera inak, podstatne,ze pribera a nechudne ved je spokojny tak co, si suprova mamina 😉

dannynka
21. júl 2009

chym-dakujeme 🙂 veru cas letííí ani sa nenazdam a bude chodit 😅 Mame sa vselijako,Domi je zase posledne dni nesvoj asi brusko ☹ takze moc ani v kocariku nevydrzi ale inak o.k.
A Vy sa ako mate? 🙂

chymenitta33
21. júl 2009

No to hej ide to rýchlo🙂chudátenko nejaká kolika nech je čím skôr oki 🙂
a my dobre Dejvi čím je starší tým je väčší výmyselník 😉

minkak
21. júl 2009

Ahojte kocky 😉

Ivell no teda...,ale dr.bude nejaka prudka nie???Ved ty mas take spokojnucke dieta,prosim Ta vobec sa netrap,hladnucky urcite nieje 😉 Keby Ti k tomu plackal,tak dobre,ale ved on....och nemam ani slov,mliecka mas dost,nebojkaj,pekne to pojde!!!! 😉
a peknucke fotecky si pridala-kraaaaasne 😵

Lienka no teda,tak mas prazdninarku?tak pomocnicka velka 😉 ale to ju mas asi len cez den ,ked je to suseda,ze?no inak pekne,ze takto povarujes,rodicia musia byt happy,ze? 🙂

amatula tak-tak,mlieckova princezna 😅 😵
no to mi je luto,ze ho postipala,betarka jedna 😠 a ako to zvladol?inak peknucka foto 🙂

sivka u nas prave od obeda svieti na balkone 😎

chym tak ste sa mali 😎 ste trosku postretkovali 🙂

minkak
21. júl 2009

jeeeeee Lucaska pekna fotecka v pase 😵

dannynka
21. júl 2009

chym-dakujeme snad sa cim skvor polepsi 😅

veru aj u nas je to napodobne,s Gabiky zqacina byt veelka vymyslenicka.Viete co dnes spravila?Nahadzala do zachoda vsetok toaletak co bol na rolke,koza jedna 😀 😀 😀 😀 😀

idem uz do hajan bruu

chymenitta33
21. júl 2009

kočky idem aj ja dobrúúú 😔

lienka55
21. júl 2009

minky,nie mala som ju aj na noc,maly ju strasne ,,zere,, 😀 .Trosku mi s nim pomoze,ale este musim na nich davat pozor.

pinky ja som si myslela,ze ta misa,ze to je akoze nejaka michaela. 😀

ivell,nechcem ta strasit,iba moja skusenost,ale David mi pribral za prve dva tyz. doma z porodnice 280g a za dalsich 10dni iba 30g.Ale to u nas zacinali uz nase zdravot. problemy. Tak nech ti ho dr. prezrie ak sa to nezlepsi.Drzim palceky aj na nohach. 😀 😉

minkak
21. júl 2009

danny to aj nam parkrat mala spravila,este ked bola mensia 😀 no je to zabava,noooo 😅

lienka aaaaahhhaaaa,tak zere,no uz mi je to jasne 😀 no teda ,tak u Vas aj spala a aj dnes ju tam mas?

ivelll no nedalo mi to ,isla som pozriet ako sme na to boli my 😀
tak sa vobec neplas 😉 len si neviem zmysliet na kolko sme v porodke klesli,ale ked sa narodila ma 3450-20.10
a 9.11 na prvej poradni mala 3410,tyzden na to-3500 a 23.11-vlastne mesiac po narodeni-3650 😉
takze vobec nestresuj 😉 my sme tiez pomalicky priberali a pozri aka je teraz chutnucka 😵
a este 19.12 cize skoro 2 mesacna-4130 😉 😉 😉 takze kluuuuuuuuuud 😵

ivella
22. júl 2009

ahojte,tak ste ma trochu ukludnili,lebo dr.-mimochodom ju mam velmi rada 😅 ,ani nie je prudka a je skoro suseda 😵 ,tak ona to myslela skor tak,ze ci nespi moc lebo je unaveny z hladu a nevladze---skoro ma slak trafil,my sme tak dobre zivena rodinka 😀 😀 ved pozna aj mareka ake ma faldiky vsade 😀
no nestiham moc ideme za chvilu het,ale ozvem sa,svokrovci su moderni a maju net 😅
(pre vsetkych zlodejov,bude u nas nasackovana segra s frajerom-ze nam budu zalievat ten jeden zivy kvet ktory mame 😀 😀 😀 )
boze to je hic 😝

amatula
22. júl 2009

cafte
ivell si to uzite 😵
to je ozaj hic....zasa chcem sneeeeeeeeeeeh 🙄 😀 zajtra idu vsetci moji rodinny blizky na kupko do Hrozenkova..sakra musim sa niekomu do kufra natlacit 😕 je tam super lacnejsie vstupné a hlavne bez fronty 😎 a je to novuckéé
no dala som nove foto 😅 na tej predtim som bola moc vystrcená 😕 a ja nerada predvadzam 😉

ake plany?
ja idem zehlit 🙄 😔 😢 😖 😒

lienka55
22. júl 2009

Ahojte,
ja mam doma uz vsetko porobene a idem teraz k mame,dam si tam aj maleho spat aked pride mama z robty tak budeme zavarat.Dufam,ze sa sem este dostanem dnes.

minky,vcera som ju uz nemala na noc.Kazdi mame ine navyky a zvyky,tak som aj rada. 😉
ivell tak hovoris ze polievat kvety 😀 ,esteze tak,lebo keby si mi povedala,ze budu citat bibliu ,tak to ti nezozeriem. 😀

pink_lady
22. júl 2009

ahojte 🙂
Kocky tete pink asi trosku dnes preskocilo 😀 cez najvacsie teplo sa vybrala autobusom /nie autom - to sa nestava casto ze bych sla po svojich 😀 / do mesta do banky. 😝 Nohy, ruky a tvar mam teda na prasknutie 😝 😝 😀 Aaale bobacik si vypytal u turka veternik so samrolkou a potom este aj zmrzlinku...No a kedze som nechcela byt matka co by nedopriala svojmu dietatu, tak som si pochutila 😀 😀 😀

amatula
22. júl 2009

he he pink este ze sa más na koho vyhovorit 😝 😀 😀 😀 😀

martinano
autor
22. júl 2009

ahojte
mnam pink robis chute aj ja by som si dala taky slovensky kolacik 😵

martinano
autor
22. júl 2009

ivell, ja si myslim,ze malemu staci, no ved uvidis hlavne klud a pekny oddych 😉
lienka prosim ta a ca robi davidko,ked zavarate?nas martin by asi zosediviel,ze robime nieco ine a nevenujeme sa mu,aj ja mam dnes uz porobewne pozehlene, este vecer zotriem dlazky a oddych.mato spi,ked vstane pojdeme na nakup, vonku leje ☹

pink_lady
22. júl 2009

asi tak - ze mam sa na koho vyhovorit 😀 😀 😀 no ved uz sa mi to krati onedlho nastane tvrda realita zhadzovania nadbytocnych kileciek 😝 😎 a to nesrandujem - vazne - vcera som sa odvazila postavit na vahu a skoro som odpadla 😨 😝 😀 Ale tak ukludnila som sa ze ved mam na to teraz narok 🤐 a ze urcite aspon k2 kg je zadrziavana voda 😎
ivella a este k tmu vazeniu - fakt robi vela vaha na ktorej sa vazi, hlavne ked ide takto vyslovene o gramy tak by bolo najlepsie vazit na jednej vahe...a ked si pomyslim ake vahy maju v nemocke 😅 tak mne tam napr. ukazovala o 3 kg minimalne viac ako doma...a si viete predstavit ze aky to bol pocit ked sr. mi kukala cez plece a potom porovnavala vahu s tou co bolo v tehu knizke 2 tyzdne stare... 😖 viem ze u babatiek je to ine, ale aj tak je to ina vaha na akej vazila teraz dokina...A uvidis ze nabuduce ked to bude na tej istej vahe bude to o.k...

dozehlene, upratene a vcul idem nohy vylozit pred telku 😅

minkak
22. júl 2009

Caute kocky 🙂
Tak vidime ,ze ste makali,my sme sa dnes rano zbalili a isli na zelenu vodu a potom na chalupu,prisli sme okolo 20-ej,talze cely dnik nam bolo bozsky-fajne 😎 😎 😎 mala je chudatenko opalena,ked som to konśtatovala,ze co je taka opalena,tak mi povedala,mami,ale ved si ma natrela 😀 😀 😀 no podarena je 😀
tych komentarov zase dnes bolo 😀
ivell tak polievaju o zivot 😀
amatula ty uz tisko s tym snehom 😀 neblaaaaaazni 😀

pink tak si si dopriala-mnamky 😅 no ved co mu nedas malinkemu ,ked si pyta,jasne!!!! 😵

matka,ty uz tolko neupratuj,ale zase ked u Vas prskalo 😒

lienka55
22. júl 2009

Tak my sme uz umyti v pyzamkach vsetci traja.U maminy sme pozavarali,ocistila som jej cibulu a vybehla so Mesta,popozerat co maju,uz som tam davno nebola.
Pokukujem uz co by som Davidovi kupila k narodkam,Mam predstavu,tak som pozerala ceny ale asi mu to objednam cez net je to pohodlnejsie aj nieco lacnejsie a nebavi ma uz chodit po obchodoch.
Dnes sme sa objednali na dalsie fotenie k 2.rocku,take nieco ako mame k prvemu v albume.

mati,Ked som chystala na zavaranie tak David spal,lebo to by som neporobila nic.A ked prisla mamina z roboty tak ona to potom dorobila,ja som este sama nezavarala,lebo sa bojim. 😀

minky pomaly s tym slnieckom. 😀

pinky co si ma nezavolala na veternik aj ja by som si dala. 😀 Inak v minulosti som ho neznasala,ale teraz ho milujem. 😉

martinano
autor
22. júl 2009

ahojte my sme boli aj na nakup, matko tu pri mne do teraz lezal a pozerali sme rozpravku, nejako nechcel vecerat,tak mal mliecko pri rozpravke to chcel, uz ale spi.
minkak ja este len idem upratovat a navarit na zajtra,lebo sa mi ohlasila navsteva,tak nech tu nebeham pri hrncoch, tak dnes tu budem, kto nemoze spat sem sa 😉

lienka55
22. júl 2009

ja by som aj spala,ale zavislost je silnejsia. 😀
Mati ty si ale sikulka ked stihas aj varit aj konikovat.