Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

minkak
24. júl 2009

ahojte 🙂
heeeej sovule,nie ze ste ma odrovnali,vy ste ma surovo odignorovali 😅 co uz s vami 😀
ale aspon ste si to vsetko prebrali 😅
new sa chcela asi pekne vyhnut mojej otazke 😀

amtula,ale nebojkaj ,to zvladnete bez tatina 😉 si mamina,co uz Ti ostava....ziadny strach nemoze byt 😉

fiiiiha aj nieco oslavujete?ci len taka "zeslost"?

my dnes vegetime domka 😵

amatula
24. júl 2009

minkak len taka zeslost..to mm babka raz do roka zvola celu rodinu 😉 🙂

minkak
24. júl 2009

amatula,to je pekne,to ja mozem take akcošky 😵
babka je tiez taka organizatorka asi,ze? 😅 😵 ale vsak treba 😉 a vzdy u Vas?ci na striedacku?
tak Vy na nejaku tu svadbu cakat nemusite,aby ste sa vsetci streli,ze? 🙂

pink_lady
24. júl 2009

cafte
no v noci som sa bala aj ja 🤐 😕 😀 ale tak ten super vdzuuuusik 😎 😀 Aj mi chvilu zima na nozicky bola - mňam 😀
ale tak dnes to je zas bieda 😝 poobede idem na poradnu dufam ze je secko ok 😎

amatula daco ugrilovane potom posli 😅
minkak dnes nejdete k vode? 😅

amatula
24. júl 2009

minkak vzdy je to u babky.(tam byva najmladsí syn).vlastne v rodicovskom dome mojej svokry..a babka takto chce mat aspon raz do roka vsetkich pokope 🙂
pink poslem chces kura alebo bravcove 🙂
fu nechala som si tu synovca má 4roky ako moj dalibor.ze pre srandu.............no teda tretieho syna eeeeee 😅 😀 😀 😀 😝

minkak
24. júl 2009

pink drzkaj sa, 🙂 potom napis co a ako... 😉
nie,dnes sme domka,robim poriadky ,vsak uz bolo treba 😅 uz som spravila snad aj nemozne....uz ani neviem co som vseko robila 😅 som taka rozbehnuta.....no uz je tu MM na obediku,tak uz len malu ulozit a nozky vylozit 🙂
amatula aaaaha 😉 tak u babky,no ale to sa Vas pekny pocet stretne 😉
tak mas prazdninara 🙂 aj mna sa deturence pytali ,ci ich zoberiem aj tento rok.....no ale veru nie 😉 asi budu musiet par rockov teraz vydrzat 😅

lienka55
24. júl 2009

Ahojte,
zase ste tu toho popisali,nemam sancu to citat.
My sme boli v obchode,povozili sme na bicykli,a uz spime.No a mne sa teraz zacina dalsia sichta/umyt WC, kuplnu ,balkony.../ 😝 Tak utekam,dufam,ze budem mat este cas sem nakuknut.

pinky,drzim placeky aj na nohch nech je vsetko ok,daj vediet.
amatula aj by som sla na taku gril party. 😉
minky ani sa ti necudujem,ze nechces prazdninarov,v tvojom stave? 😉

amatula
24. júl 2009

ach to upratovanie....ja uz mám pocit ze do konca zivota nic iné robit nebudem 🙄 dnes som skocila na domcek a ten mi prepichol chodidlo 😠
tak traja zabí princovia zaspali...museli! 😀 a ja idem na tie muffinky

martinano
autor
24. júl 2009

ahojte
ja som sa teraz konecne normalne prebrala, rano sme vstali,ale hrozne ma hlava bolela,tak som driemala na gauci matulo sa hral bola som poobkladana hrackami 😀 ,sem tam prisiel knizku sme si precitali, uz mi je lepsie, mato isiel spat ja mam navarene od vcera upratane tiez, idem pradlo na terasu vyhodit,je vonku krasne nech to rychlo schne.
minkak zlatko prepac, ja som tu este bola,ale uz ta nebolo aj na fb som kukala ci tam nie si,ked si pisala,ze stahujes foto, prepac ☹
amatula budete mat veselo 😉

pink_lady
24. júl 2009

koculky dakujem ja za polhodku vyrazam snad sa pri nastupeni do auta nevyparim /som ho sikovne zaparkovala - na slnko, nebolo inde miesta 😎/ aze mi nestrelia zimne gumy 🤐 😀

mali by sme dat nejaku konikovsku gril party 😅

marti no aspon ze uz ti je lepsie 😉 na teba by som mala jednu otazocku este jak mozem - je pravda ze pri tazkej myopatii treba pred porodom urobit ocne vysetrenie?

hodte kontakty na fb 😅

minkak
24. júl 2009

Lienka no asi tak.....teraz sa este starat o deturence a robit program....priam nemozne....

amatula na co si skocila?no pekne,nech sa Ti to skoro zahoji ☹ 😉

matka 😀 v pohodicke ,ved sa smejem 😀 ja som to len natahovala,az teraz som ich tam podavala,tak mozte kuk http://www.facebook.com/album.php?aid=2027231&i...
tak mate uz aj Vy slnieckovo-no super

pink zimneeee???xi-xi

amatula
24. júl 2009

pink sak hod ty do ip...a ja si ta najdem 🙂 😉
minkak na domček......decka stale rozhadzuju hracky 😠

a pink..zimne???sa nechci stretnut s mojim muzom 😀 😀 😀 on miluje vodicov co v lete jazdia na zimnych a zime na letnych 😕 😝 😀

minkak
24. júl 2009

amatula a to aky domcek,to co mal,ze Ti to chodidlo prepichlo???? 😕 😕 😕

sivka
24. júl 2009

ahojte, tak vam stihat...no teda to nemam sancu 🙂
boze baby, uz tolko neupratujte, zacnem mat vycitky svedomia, ze to teraz flakam...ale tak aspon som ozehlila dnes. no a tiez by som sa mala pustit do WC a kupelky, ale ked matko spi, tak radsej vylozim nohy nez by som sla gruntovat 😅
pink, drzim palceky, nech je vsetko ok, daj spravicku. a nezabudni sa popytat na vsetko, co potrebujes 😉
amatulka, tak nech vam akcia dobre dopadne 😉 a muffinky nech sa podaria, hmmm mnamky 🙂
minka, uzivajte dnicek a uz nepracuj, nech si dvojky oddychnu, ved si ich uz dnes dost poprehanala 😉
lienka, ty sa tiez nezastavis, ved si aj ty oddychni uz konecne 🙂
marti, dufam, ze uz ti je dobre. len pekne relaxuj dnes, pitny rezim a nohy vyloz 😉
my asi vybehneme na ostrov troska pokocikovat a manzo si zakorculuje.
dnes sa necitim velmi dobre, tak mi hadam ta vychadzka pomoze.
vecer sem nakuknem, ale zas moc nepiste, nech to mam sancu precitat 😉

amatula
24. júl 2009

jezis minkak mám ti ho doniest ukazat 😀 😀
taki mali domcek s plastu v činskom style..má take spice na strieske a na ten som skočila 😅 😅

minkak
24. júl 2009

Sivka dakujem,uz vegetiiiiim 😵
tak aj Ty si pekne oddychni,nech Ti je lepsie a nech zvladnes prechadzku 🙂

amatula,uz som ´ticho 😀 len mi to bolo divne na akej hracke -co za hracka moze prepichnut chodidlo,no bolo mi Ta luto a Ty na mna takto 😠 ved dobre,dobre si zapamatam...... 😀

amatula
24. júl 2009

minkak 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 😉 😵 😵 😵

pink_lady
24. júl 2009

Ahojte baby tak ja som v nemocnici ☹ Pisem len na rychlo cez telefon, ale vecer sa snad pripojim cez laptop ...

martinano
autor
24. júl 2009

ahojky
no pink co sa deje ☹

amatula
24. júl 2009

😨 pink a co je.,???asi to ma suvis aj s timi nevolnostiami.......fu vsetky na teba myslíme

pink_lady
24. júl 2009

este som cez telefon, nas doki sluzi, zastupoval ho iny a ten si nedal a nedal vysvetlit ze ten digitalny tlakomer meria viac, a ze dychcim a rychli pulz mam z tepla, 😀a ked zo mna vyletelo ze sak 'ked sa vyvraciam je mi lepsie a tlak mi klesne' tak to bolo 'bez debaty'. A tu som ich zas presviedcala, ze teplotu mam z tepla ale nejak mi 'neveria'

minkak
24. júl 2009

Piiiiiink drzkaj sa!!!!!!myslime na Teba!!!!!!!!!!

je mi to luto ☹

ale strasne by ma zaujimalo ,kedy Ti preskoci na 34tt---ty si si to sama predpovedala,ze si tam lezala v 14tt,v 24tt a ze snad nepojdes v 34tt a v 44tt-rodis,tak to snad nie 😅
je to vobec mozne???opatruj sa!!!!!!moc na Teba myslim!!!!!!!!!! 😵

martinano
autor
24. júl 2009

pink drz sa neboj preklepu ta a daju liecbu 😉

martinano
autor
24. júl 2009

a zabudla som ziadne rodenie

pink_lady
24. júl 2009

marti,jasne ze nie, ja si pockam na teba na ten konec augusta 😀
Minkak sak ...asi budem daka bosorka 😀 podla uzv mam 34 od zajtra,na konovi mi naskoci stvrtok,to uz dufam doma budem.

Ale inak mi je fakt ze blbie

sivka
24. júl 2009

pinky, zlato, tiez na teba velmi myslim, nebojkaj, vsetko bude ok, trosku ta posleduju a bude dobre. priebezne nam davaj vediet ako sa mas a co nove. cakame a drzkame prsteky 🙂

martinano
autor
24. júl 2009

pink ved sme sa dohodli 😉
nebojka bude dobre, co nevidiet a si doma 😉
to bude robit aj to pocasie ☹
mne uz je zas fajn zle,mam nizky tlak,tak mam pocit,ze asi sa so mnou svet toci, bolo 28stupnov prisla burka poriadne poprsalo a teraz je nejakych 17, kolise to strasne ☹
na mata to asi tiez posobi,taky protivny zostal, po tej burke 😠 ,ale uz je ulozeny 😉

minkak
24. júl 2009

pink no pekne -pekne,aspon tu nebudem jedina za sibylu 😀
urcite uz budes domka 😵
tak sa drzkaj ,nech uz Ti je lepsie 😵

minkak
24. júl 2009

matka tak sa drzkaj aj Ty,ved aj tu strasia,ze bude cez vikend21 😕
pekne odpocivaj aj Ty!!!!!

martinano
autor
24. júl 2009

dakujem minkak a tebe je ako?ako zvladas tie horka?