Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
5. aug 2009

pink,tak zajtra by som urcite vyliezla s holym bruchom 😀 😀 pokial na to bude pocko ovsem 😉
baba zaaaavidi,v jej predminulom storoci sa za to mozno zeny davali upalit,chapes 😀 😀
inak ziram ze ti to teda az dnes povedali,ked mas este aj problemy s ockami--ty si cela nejaka problemova 😅 😅 (to neber v zlom 😉 )

pink_lady
5. aug 2009

skor zavidi ze nikdy nebola tehotna 😀 😀 😀

ivella
5. aug 2009

pockaj ked porodis,estelen potom bude ohovarat,ak ti maly zaplace...

ivella
5. aug 2009

idem do hajan,neviem aka bude nocka,tak aspon trochu podriemat,,,pa 😵

pink_lady
5. aug 2009

dobruuuuuu aj ja idem 😔

newyorkgirl
5. aug 2009

ahojteee ja zas po funuse asi tak pocitam a idem buvi 😀 😔

mucilienka
5. aug 2009

ja tusim tiez.. my nemozeme spat, dnes je spln - boooze, namesacna tehula, to je kombinacia 😝

pink_lady
6. aug 2009

caute kocky tak ja asi dnes masirujem k dr, na vecer mi zas vyletel tlak a celu noc sa drzal a drzi sa hore, nemohla som spat, nohy mi trpli...je mozne ze by to bolo splnom? nohy mam samozrejme ako papuce, navarila som si teraz odvodnovacieho caju nech mi odpuchnu ale ci to pomoze aj na tlak uvidime 😒

amatula
6. aug 2009

ahojte 🙂
fu ked vas citam ako som rada ze nemam babatko ani porod pred sebou 😕 😵
ja mám zasa len jedno dieta druhe ostalo vcera u tety neviem dokedy..od pondelka k babke furt by to len tulalo 😵 jak som rada ze je taky...nie je po mne ja som ako 11rocna na prazdniunach revala 😖

pink to je hruza ten tlak...drzim palceky este aspon tri tyzdne..ja som rodila druhe v 38tt a je zneho zdravy chlap 😉

idem povasavat a dat dieta spinkat 🙂 boze taky je dobry ked je sám..uplne uzasny..uz som aj zabudla ako to bolo ked bolo len jedno....vesali sme pradlo...Mato mi podaval stipce a s kazdym dalsim ze...páti ta 😵 😵 (páči sa)

mucilienka
6. aug 2009

pink a kolko mas tlaku? ku komu chodis k dr?

solmi
6. aug 2009

Ahojte tak konečne som navarila a upiekla na nedelu nejake koláčiky,už si nohy necítim. 😉
Ivell do mlieka nič nepridávam, normálne sa stravujem len kapustu a kel nejem a dva krát denne pijem feniklový čajik ,aby Emku nebolelo bruško.naušnice ešte nemáme lebo dr.ma dva týždne dovolenku,tak mám 24tého zavolať kedy možeme prísť. 🙂
pinky,mne tiež tak dva mesiace pred porodom opuchali nohy a moj dr.mi povedal,že je to normálne,ved uvidiš čo ti povedia,treba mať vyložené nohy a malo chodiť 🙂

mucilienka
6. aug 2009

solmi my sme podla hlavnej sestricky z novorodeneckeho prepichli malickej uska az ked mala 3 mesiace, vraj je to najlepsi cas - presne si to pamatam - 21. januara.. mala viskala pri tom, no ale ani slzicky neuronila... 😉

sivka
6. aug 2009

ahojte, pink, zlato, zas ten tlak...drzim palceky, nech sa to upravi, este vydrzkat par tyzdnov. ty si teda uzijes cez to tehu, to babo bude urcite strasne zlaty dobrucky pokladik ako odmena za toto trapenie 😵
a takze sekcia...no tak ale zas aspon to mas iste a vies, co ta caka, vsetko bude ok uvidis. uz sa tesim, ked ti v pase bude svietit 1d 😵 😵
ivell, tak si teda uzivas detvaky....no aspon konecne vies, ze mas deti dve, nielen jedno 😀 😀 ale neboj, on sa zas ukludni, to bude mat len nejake take obdobie. a ten babyvak ponukala na pozicko siska.br, len ta je fcul na dovolenke, tak jej napis trebars IP, nech si to najde. inak ja prikladam skoro furt, kym je drobec hore, teda ked spim tak ho kvoli krmeniu nebudim, ale ci mam mlieka viac, to netusim, niekedy mam pocit, ze chuda maly by si este dal, ale nejako uz netecie...ale v noci a nad ranom sa nabasti dost, len cez den tak skor castejsie a po troskach.
a vcera sme stretli znameho pediatra z nemocky a ten vravel, ze mam byt v klude hlavne, ze teraz 6-8 tyzden, to moze byt aj laktacna kriza, ze to prejde, treba len vydrzat. tak uvidime.
no a kaku uz nema taku zelenu, uz je skor zlto zelenkava, ale stale taka soplikova....tak mi jedna laktacna poradila vylucit na tyzden mliecne vyrobky a dat malemu probiotika...tak som zvedava, ci to pomoze. ach jaj, tieto babatka....
amatulka, tak super, len si to vychutnaj 😵
solmi, a papas aj ovocie vsetko? a zeleninku? teda broskyne, rajciny, uhorky, a tak?
a ozaj baby, dnes kontrola super, vsetko mam ok zahojene, tak mozeme zacat aj my tutu-mutu 😀 😀 😀
a hned som si aj vypytala recept na tu Mirenu, tak buduci stvrtok idem na zavedenie 😅 uz len pohladat, v ktorej lekarni je najlacnejsia.

solmi
6. aug 2009

Sivka ahoj,rajčiny,papriku jem,už som skúšala uhorky a nič zatial nebolo,aj broskyne som už jedla a nič.Dr.mi povedala,že mám skúšať postupne všetko.Tak to máš dobre,že už máš všetko v poriadku.Už aj ja musim isť nabuduci týžden k dr.My už sme skušali tutu-mutu a v pohode nič ma nebolelo tak je to o.k.Ja sa bojim tej Mireny,že to bude boliet ked to zavadzaju.Moje dve kolegyne to mali a museli to dat von mali teploty a strašne ich to bolelo ked sedeli,tak aj to ma odrádza,ja radšej tabletky.
🙂
mucilienka,aj ja som Veronike tak davala prepichovať ušká,chudatko tak plakala a veru aj mne bolo doplaču,teraz budem radšej čakať na chodbe,alebo tam pošlem mužal. 😉

lienka55
6. aug 2009

Ahojte,
fuuuu,ledva som vas docitala,vcera sa mi nedalo,bola som u maminy cely den piplala som sa s cistenim cibule,papriky a rajcin,robili sme to leco.Aj sme tam s Dadom spali,mali sme take jednodnove prazdniny,bolo mi to vzacne zase doma spinkat.Len s malym to bolo hozneee,katastrofalna noc. 😠
Aj prva noc na svojej velkej dopadla hrozne,nevyspala som sa.Stale som chodila aby nespadol a stale pytal dzus. 😠
Dnes som navarila a mala som aj navstevu kamosku s mesacnym baby,aj by som take maluskave prijala./ale iba na chvilu/. 😀

sivka,ja som sa ta to pytala iba preto ,ze ci mas kam dat Mateja,lebo su mamicky ktore idu aj s detmi ked ich nemaju kam dat.Tak si sa rozhodla pre tu mirenu,ja som si myslela,ze to ti da lekar ,a to musis si ist pre nu do lekarne?Potom daj aj ty vediet co a ako to dopadlo,kedy ti ju bude zavadzat?Ja by som sa po druhom baby nechcela napchavat tabletkami,ale strach je vacsii.A vy nechcete najblizsich 5rokov druhe? 😉 Tak to je super ze kontrola dopadla ok,tak sup sup sa na tutuli mutuli. 😀

solmi,ok este za dohodneme.A ty komu chodis ku gynekologovi?
mucilienka,ahoj neviem ci mi nieco uslo ale si tu nova?
pinky tak dufam,ze to nebude na dalsiu hoslitalizaciu?A susedu posli do...... 😠nech sa stara o seba,to tak milujem ked inych trapi to co ich nema. 😠 😎

Uz koncim akosi som sa rozpisala,to je tak ked tu clovek nie je jeden den. 😀
amatulka tak si to poriadne uzi s jednym dietatom. 🙂

solmi
6. aug 2009

Ahoj lienka ja chodim k Durdikovi u nás moc velký výber neni.Ani sa moc tabletkami nechcem napchávať,ale sa bojim.Ked si pomyslim,že nejakých 15 rokov budem uživať tabletky tak prídem aj o pečen.Nabuduci týžden budem absolovovať samé navštevy dr.Gynekolog,reumatolog,hematolog už sa tešim tak neviem čo s Emkou.Tiež nerada chodim s detmi k dr.Veron nechám u krsnej a Emi zoberiem a mama ma bude snou čakať keby to tam bolo na dlho,aby sa mohla napapat. 🙂
Inak aj ja by som mala robiť lečo,ale akosi sa mi nechce.Aj mne je vzacne ked sme sem-tam s Veronikou spali u našich ked bol muž na služobke,len som sa tam akosi nemohla dobre vyspať a Veronka uložiť na spánok,tak ti verim ,že to si mala noc 😉

mucilienka
6. aug 2009

lienka, ja som tu stara vrazda, len som do tejto temy este nepisala 😀

ja som sa vcera tiez vrsovala s cibulkou - takou tou lahodkovou, davala som ju do sladkokysleho nalevu - lebo Maruska to strasne zboznuje.. no, ale v noci mi tak strasne smrdeli ruky od cibule, ze ma poriadne napinalo - to sa mi nejako dostalo tusim az pod kozu, ci co... no a k tomu ten spominany spln, vam poviem... 😝 dnes som ako urieknuta, tesim sa, kedy sa tento den skonci.... 😅

ozaj kocky, neviete - chceme postel - manzelsku z masivu, kde mozeme volaco kuki?

lienka55
6. aug 2009

Tak nam zase dlho trvalo kym sme sa uspali,bolo placuuuuu. 😢

solmi praveze maly je zvyknuty spat u mamy,tak som sa cudovala,ze co to bolo za noc.Tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne u doktorov. 😉

mucilienka ja som mala na mysli,ze ci si tu na tejto teme nova?Si z Tn?

ivella
6. aug 2009

caute koceny,davate mi zabrat tymi dlllhymi prispevkami.. 😒
mne sa malinky uz ukludnil(klop klop),tak mam zase len jedno dieta 😀
pink sa neozyva,asi je v nemocke? 😢 😢
solminka,no teda,konecne si si dala fotecku 😅 😅
amatulka,len maleho daj kazdej znamej ktora sa na to odvazi 😉 treba to vyuzit 😀 😀
sivka,rano napis ake bolo tutuli mutuli 😀 😀 😀
tiez som nevedela ze mirenu si treba kupit v lekarni..ja stale rozmyslam co,no toto mi je drahe,lenze na tie tablety cerazette som teda necitala nic moc dobre,vraj baby dost krvacaju-tak to fakt nemusim ☹
co sa mam dat sterilizovat??co ak si v styridsiatke rozmyslim ze chcem tretie bejbatko? 😎 😎
no a mozno u nas bude fungovat ako antikoncepcia nase potomstvo...marek vzdy presne vie,kedy sa ma strcit medzi tatika a maminku 😀 😀 😀
dnes som isla do exisportu-po vzhliadnuti akcioveho letaku,s nadejou ze si kupim botasky,nafukovaciu lodku pre deti a este kopec inych hovadin a predavacka ma odpisala,nic z toho nemali,ze ludia tam cakali na vypredaj skor nez otvorili...tak smola 🙄 😝

newyorkgirl
6. aug 2009

hlasim priiijazd 🙂 kto ponocujeee?

ivella
6. aug 2009

ahoj,akurat som ze idem do postele 😉
kto poznate momo z nasej byvalej tn temy,tak tam skocte,dnes ma babatko 😅 😅

newyorkgirl
6. aug 2009

tak dobru nocku zelam 😵

minkak
6. aug 2009

Ahojte kocky 🙂

Sivka nos uper,ze kontrola dopadla dobre 🙂 tak zase vo stvrtok budeme na Teba mysliet 😅 😉
A tiez teda dobre,ze sa vam uz aj to kako polepsilo 😉
Inak zmrzka bola super 😉 dakujeme 🙂
a este som chcela,ja som si teda malu brala k dr.-chcela som sa pochvalit-nech aj pani dr.vidi
😵ved ju dovtedy len na sone videla...🙂
amatula tak Ty mas takeho prazdninara-no vsak super,hlavne ze je spokojny 🙂
no inak tie stipce....a pradlo to je ako u nas 😅 a paci,paci,paci.... 😅 a Veronika si aj svoj lavorik s pradlom nosi 😵

lienka tak babo ano,ale len na chvilku sa tu smejem 😅 a nebojkaj na postel si rychlo zvykne a zase bude pekne spinkat!!!! 🙂

pink chudatenko,tak Ty mas este aj malicek zlomeny ☹ no fukame na dialku ☹ to je na potvoru 😖
a cisarak-nevadiiiii,tak co nooo-aspon v tom nebudem sama 😅 nejako to zvladneme 😉
no inak ta suseda nemam slov 😖 😠 by som jej dala!!!!!no ale v tej chvii veru neviem tiez ako by som zareagovala 😖 a este tak z okna ,no otras..... 😠 mal by si ju mangelik odchytit 😠

ivell tak Tobinko trosku strajkoval,no hlavne ,ze uz je to zase OK 😵 no ved nemoze byt stale anjelik 😀

solmi peknucke fotecky si dala a konecne aj v pase 🙂
my sme davali nausnicky ked mala Veronika 3 tyzdne 🙂 a ja som bola tiez mimo,mna hned dr.poslala vedla aby som pockala,ale mala to celkom zvladla 😉

My inak ani nic take nove,mame sa fajn,vsetko OK 🙂
uz sa tesime na vikendik 😎

martinano
autor
6. aug 2009

ahojte
ja mam den blbec,ani sa mi nechce o tom hovorit, vsetko som si precitala 😉
zajtra budem pisat, dobru noc kocenky

pink_lady
7. aug 2009

caute kocky, tak ja som mala tiez vcera den blb a to najhorsie zacalo este len po 22 vecer...moj ranny tlak je 124/114 tak som sa nadopovala a letim na ocne, lebo zrazu ked pred tym ma nemohli vysetrit v nemocnici teraz potrebujem este posudok primara 😒 😒 😒
vecer som vypila praslickovy caj vraj mocopudny aj dnes rano no ha ha mam pocit ze mi nohy prasknu a mocovvy mechur nefunguje 😝
inak este som vas nepocitala, ked sa vratim, precitam ... 😉
pekny den zelam aspon vam 😉 😉

lienka55
7. aug 2009

Ahojte,
tak ja som stihla byt uz v Meste si pre pas,mam ho hotovy,taka rychlovka za tyzden asi nemali vela roboty. 😀 Boli sme aj v banke,v obchode a na trhu kupit meloooon. 🙂
Maly je dnes hrozne upistany a noc bola opat katastrofalna tak som si ho preniesla k nam lebo uz som nevladala stale k nemu chodit. 😝

Pekny den vsetkym. 🙂 🙂 🙂

minkak
7. aug 2009

ahojte 🙂
matka a coooo???? ☹ snad uz je dnes lepsie 🙂

pink drzkaj sa,myslim na Teba 🙂

lienka tak Vy ste toho postihali a keby ste si na par noci k nemu lahli aby si tam zvykol?

my sme boli tiez doobeda trosku na prechadzke -na zmrzlinku.... 😎 dnes je zase pekny dnicek 😎

tak pekny slnieckovy dnicek Vam prajem,pa 😎 😵

lienka55
7. aug 2009

minky my mavame hrozne noci,mne este maly neprespal celu noc,ja vobec netusim cim to moze byt on mi stale v noci place,mrnci a pytala stale dzus.Je to hrozne.
No a o tychoto poslednych troch nociach ani nehovorim.Asi to spravim tak,ze poobede bude spavat vo svojej velkej a na noc este s nami.

ivella
7. aug 2009

ahojte,pink ako si dopadla?
martinka,vyspovedaj sa.. 😉
minka,aj my sme boli na zmrzke v maxe 😅
lienka,prejde to,neviem kedy,ja som cakala veeelmi dlho,ked si krpec v noci chcel stale ruky umyvat a kukat z balkona na vlaciky,,,kolko krat som uz myslela,ze mu od nervov nieco spraviiim 😀 😀 a potom jedna noc dobra a bolo 😅 😉
ja som sa v noci zobudila na stonanie tobika,snazil sa vykakat 😉 bolo to zlate,tak som ho sledovala,prebalila a isli sme buvat..za dve hodky plac,no vsetko komplet presrane,tak som namacala...aj perinku,vsetko..no a rano znova,dalsi komplet 😀
tak som ho nechala len v pamperske,ze uz nemienim vsetko vkuse prat a dobre som spravila,furt z neho letelo vobec neviem co som pojedla ☹
von som si vzala na skusku buginu,tuzim po novom kocariku,ten nas velky vozik je take tazke hovado,vsetkym co maju nove zaaavidim,musim pokukat po bazaroch,ale mangel ma zabije,povedali sme si ze nepotrebujeme,ked mame dva 😠

martinano
autor
7. aug 2009

ahojte zlatuska ste super,ale este sa mi nechce o tom hovorit, kurnik
ivell dam ti chrobacika do hlavy mam doma krasny novy kocik, ak chces priveziem ti ho 😉 nepouzity 😉
tak ste boli na zmrzke ja som si pokupila nanuky budem papat, dnes mame horuco, matko spinka rano mal budicek segru sme viezli na letisko, potom sme sa zastavili v adidase tu je neskutocne lacny, to na slovensku v detskom obyc mikinu nekupim co tu za to celu supravu 😵 takze sme nakupili
potom som ukecala mangelika,ze len kuk ikeu,ze im konci katalog budu vypredaje mozno nieco najdeme aj tak bolo mame novu obyvackovu astenu 😀 vysla nas az na 30eur 😀 😀 😀 😀 😀 , no nekupte to a potrebovali sme to, takze budeme zajtra prerabat dnes uz nie