Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

miroslava72
2. sep 2009

vsetkym malym skolkarom drzim palceky...zvladnu to 🙂

pinky,rychlo sa uzdrav,nech ste uz s Oliverkom doma

drobec.zz
2. sep 2009

dobré ranko,

tak mne je už dobre, dnes idem aj s drobcami vonku, vcera mal manzelik posledny den dovolenky a este take pekne počasie a my sme to tak skaredo ukoncili, ale hlavne,ze je lepsie 😉 ja mam teraz problem s Romankom, isli mu zubky,tak obmedzil jedenie a teraz nam vobec nechce jest, sme radi ak za cely den zje tolko co inokedy na ranajky, tak musim ist kupit tie doplnky na podporu chuti do jedla, nech mu naspat roztiahneme zaludok 😒

mati, tak je super, ze sa maly tesil do skolky, nech je vsetko ok 😉

miroslava72
2. sep 2009

drobec super,ze uz ti je dobre 🙂

newyorkgirl
2. sep 2009

ahojte babulky ale je tu krasne tepluuucko sa vytesujeme, ideme dnes pozriet babku-prababku 😀 a povybavovat nejake veciň

drobec tak hadam ti to skoro prejde akoby si hovorila o nikolke tej tiez teraz idu zubky a malo papa 😖

chymenitta33
2. sep 2009

Ahojte ja som s apred chvílkou zobudila hlava ma bolí des 😝 Davidko ešte hajinká, nehc buvka bol som mnou hore sledovať aukciu ráno, trošku sa pohral a dospáva deficit.

Dadka--hahah🙂))on vstáva stále ako vstával, takže tak.. 😉

Aj ja prajem škôlkarom nech sa im darí a maju len tie najlepšie pocity🙂

lucaska
2. sep 2009

ahojte, my sme dnes boli na kontrole , a uz dobre, uz ani vcera moc neteplotkoval a dnes uz vobec, este mame dobrat antibiotika a ked tak v piatok sa mame este ukazat.......

chymenitta, dnes je asi nejaky tlak aj mna boli hlava.....

matka-new tak pekne si to uzite na slovensku....

pink, drzime palceky nech ste v poriadku.....

vsetko skolkarom a maminkam , prajeme co najskorsie zapadnutie do kolektivu a co najmenej placu.......
😉

drobec,aj mi teraz malinko papame ako je chory a este ked ma aj tie antibiotika tak mu moc nechuti ale ved sa vyzdravieme a dobehneme to.............. 😅 😅

amatula
2. sep 2009

tak my uz zo skolky doma...super bolo ziadne place..ved je uz velky chlap....uz sa tesi na zajtra.....
a ja idem zehlit tu kopu o ktorej uz tyzden pisem ze má cas 😅 🙄 ale uz musim lebo uz mám prazdne skrine 😒

lucaska kedy letíte??

minkak
2. sep 2009

Ahojte kocky,no ale pisete ako dracice 😅
dadka,zabka vitajte medzi nami 😉

zabka teba si tusim pamatam z temy porodnice v TN 😉

uz neviem,ktora ste sa to pytali na to stretko----jasne pridte 😉 tak ako pisala Lucaska 10.9.o 16-ej 😉 a podla pocka uvidime kde-snad to este vyjde u Matejku 😉

drobec vybavte tam ---nech nas tam teda cakaju 😀 nech nam to tam vsetko popresuvaju---dufam,ze sa nas zase vela stretne 🙂

piiiiiink to mi je strasne luuuuuto ☹ ,ale drzkaj sa,hlavne nic nepodpisuj,len tam bud ,ked je treba,vydrzkaj to ved to nebude vecne---dobra sprava je ,ze malinky je OK a uz prepusteny---supeeeeer 😵
a Ty sa drz,myslim na Teba!!!!!!!!!!

siska a Vy ako u dr.????Drzakjte sa!!!!!!!!!

amatula drzkam palceky nech je to v skolke bez slziciek kazdy dnicek 🙂

Lucaska este raz ,tesim sa,ze uz je lepsie 🙂

New ,este raz vitajte domka 😵

pink_lady
2. sep 2009

Caute len tak na skok nestiham 😅 Taaakze sa nado mnou zmilovali a prepustili aj mna vcera poobede aby si ma mohlo to moje doeta odviest domov /kedze bolo skor prepustene/ 😅 😅 😅 😵
Mame teda za sebou prvu spolocnu noc, dopadla fajn aj ked som bola riadne dolepena lebo vlastne prvy krat sme sa prebalovali vcera - cize prvy krat som s tym malym telickom aj manipulovala 😕 vnoci som stale nacuvala ci dycha /pokial som bola hore 😀 / i ked mame monitor dychu 😎 . Po papani prespi tie 3-4 hodiny /nechcem to zakriknut 😅 /
Momentalne cakame na dr. - vybavili sme si Chudeho 😎
A pritom sa snazime vydolovat fotky z fotoaparatu aby som sa mohla pochvalit tou babikou co mi spinka v postielke 😵

ivaz
2. sep 2009

Kočky, MC v sobotu organizuje kurz prvej pomoci. Malo by to trvať asi 6 hodín. Tak kto má záujem nech si zavolá.
Pink, to je super, že ste už doma. Držím palčeky. Neboj všetko zvládneš. Aj ja som držala prvý krát drobčeka bez perinky až doma. Je to skvelý pocit. A ty budeš báječná mamina. Dr. Chudý je super, uvidíš.
Amatula, to máš naozaj šikovného chlapca. Držím palčeky nech kríza nepríde neskôr. My do škôlky nastupujeme až v októbri, lebo koncom septembra máme naplánovaný výber nosných mandlí. Taktiež som zvedavá ako to zvládneme.
Ivella, ja som v Čechách študovala a pár behačiek po úradoch mám za sebou, nemyslím, že by to bolo iné ako na SR. To si mala šťastie na úradníčky.
Lucaska, to je super, že vám je už lepšie. Neboj dovolenka bude skvelá.
Siska, tak ako už uviedli dievčatá, malé detičky mávajú často zvýšenú teplotu, pokiaľ nemá iné príznaky tak to môže byť zo zúbkov, ale za vyšetrenie nič nedáš a budeš kľudnejšia.
New, vitaj domka. Poriadne si to uži.

siska_br
2. sep 2009

ahojte babulky

pinky - to je skvela sprava, ze ste uz doma 😵 😵 😵 je to uzasne, vsak? ked ti 3-4 hodinky v noci pospinka, to je velmi fajn, aspon si mas kedy oddychnut...neboj, este par dnickov a budes zabehnuta rutina a prebalovacky, kupacky a vsetko ostatne bude kazdodenna rutina 🙂 pridete sa nam ukazat na stretko, ak bude vsetko ok? malo by byt bud. tyzden, to uz snad budete moct na prechadzku

amatula - tak super, ze sa chlapikovi v skolke pacilo, nech mu to len vydrzi 🙂 inac, ja mam uz tiez dvojhodinkovu zehlovacku dnes za sebou 😝 tak nech kopa rychlo odsypa..

ivka - ty v sobotu ides na ten kurz? ja som nad nim tiez rozmyslala, ale este nie som prihlasena, v pondelok som stretla p. Hromnikovu, hovorila, ze sa este mam prihlasit, nejake mamky sa odhlasili, boli este volne miesta...len ked neviem, ako bude so samikom...a prihlasili sme sa na cvicenie na fitloptach na juhu, nezberate sa tam nahodou niektora? nestretneme sa tam?

no a k tym nasim teplotam....boli sme dnes u dokiho - opat raz - konecne mu zobral krvicku na sirsie testy, pohotovo som doniesla aj moc a volala mi svokra (robi na biochemii, tak mu tie rozbory sama robila) - zaplava leukocytov a bakterii, nasa svokrula to zatial diagnostikovala na zapal mocoveho mechura ☹, zajtra budem volat dokimu, som ohromne zvedava, co mi povie, mam take podozrenie, ze ani ta diagnostikovana letna viroza nebola tak celkom letna viroza 😠 ja neviem, mne sa to cely cas akosi nezdalo, aj ked vsetci mi hovorili zuby zuby, neviem, zeby materinsky instikt? no ale dufam, ze pricinu uz konecne objavia a odstrania!

miri3
2. sep 2009

Ahojte 🙂 siska dufam že vam to všetko dobre dopadne,ono mamička vycíti najlepšie že sa z jej detmi niečo deje a netreba sa nechad hned odbiť a treba tlačiť na doktorov.

miroslava72
2. sep 2009

pinky,no konecne doma...vitaj i s drobcekom....a spinka ti uplne super...nech mu to vydrzi aspon si oddychnes 😵

siska,samkovi zelam skore uzdravenie 🙂

amatula,tak maly je naozaj uz velky chlap,ked bez placu...no sikula 🙂

minka a ty ako...dufam,ze stale dobre...drzkajte sa...uz len 5 alebo 3 tyzdne 😀 😀 😀

newyorkgirl
2. sep 2009

jaaaaaj konecne po troch tyzdnoch mi dorazili baliky s obleckom nextovym nie je mozneee uz ma aj stopli na MMB lidicky sak sa im nedivim spolahnite sa na kuriera 😖 ale aspon ze to dobre dopadloooo som happy lidicky 😀

newyorkgirl
2. sep 2009

drobec som ta dnes videla kusok od hasickej podchodu si sla peso s kocikom ty sa citis teda na to co si prekonala teraz si sla za tatinkom? 😉 my sme sli akurat zo sihote busom s Nikolkou od prababky
a este s kalou sme mali ministretko v Tescu vecer teraz, som sla malej kupit redukciu na wcko nech ju nemusim furt drzat, tak sa teskame na 10tehooooo dufam ze vas pride co najviac na stretko 😵

miri3
2. sep 2009

Jee New ak sa ťa smiem spýtať kedy sa ti malá začala pýtať na WC ta naša je taká pohodlná že sme už niekedy zúfali či sa aj vôbec začne 😒

drobec.zz
2. sep 2009

new, ja to musim rozchodiť, hlavne ten klb, ale dnes som sa zase kontaktovala s lekarom a je mi uz lepsie. Tie bolesti su oproti tym vcerajsim zanedbatelne, ale to neprejde zo dna na den. No sli sme za tatikom, najprv do mesta vybavit nejake veci a potom spat nas bral tatik na auticku, tak sme sa povozili 😉 Najhoršie je sedenie a vstavanie zo sedu ☹

inac ak vam deti nechcu jest, tak je vitamin pre deti aj sirup aj rozpustne kapsule Nutrolin B, dava sa hlavne, ak dieta odmieta jest po raste zubkov a podobne, my sme dnes museli kupit, lebo Romi uz ani mliecko nedopije a to je uz co povedat, ked on uz ani mliecko nevladze, taky ma stiahnuty zaludok a raz sme ich uz brali a sa rozjedol, tak v pohode a je to ako doplnok, tak super 😉 😉

pinky, tak konecne si domka, ale ti malicky pekne taha,to viac ako nam 😵 😵 😵 uz sa tesim na fotocky 😉

juj siska, tak zeby zapal mocoveho mechura??? chudatenko malicke, tak nech hlavne to uz konecne zistia a nech je malicky co najskor fit... 😉

siska_br
2. sep 2009

new - no vitaj doma konecne, pekne si to uzite, urcite toho mate strasne moc

drobcek - super, ze ti je lepsie, len davaj na seba pozor, nie ze cosi podcenis, zanedbas, nieze si kvoli detickam cosi na zdravi okasles, chalani potrebuju zdravu maminku 🙂

miri, mirka dakujeme 🙂

drobec.zz
2. sep 2009

siska, ked u mna je najhorsie to, ze nerada som na niekom zavisla, najradsej by som makala na 150% a niekedy si neuvedomim, ze mi to moze aj poskodit a hlavne ked mam tu mamku, ktora mi prisla pomoct, tak ma to stve, snazim sa vsetko urobit skor ako ona to stihne, len aby som nebola od nej zavisla, ale niekedy by sa pomoc zisla, len sa musim prekonat a presne ako pises, ze chalani potrebuju zdravu maminku, tak si musim dat pohov...

lucaska
2. sep 2009

ahojte, drobec ved ja ked som ta dnes zbadala tak som len kuk ze ci si to ty ked si vcera pislaa ze sa nehybes a dnes rano si uz vykracujes s kocikom.... 😅 😅 😅 😅

siska, tak sa drzkajte nech uz neteplotkujete...................

pink, tak to malinky pekne pobuvka uz sa tesim na fotto drobceka..... 😉

newyorkgirl
2. sep 2009

miri my sme bez plienok od 18mes. je to pomerne skoro mi viaceri vraveli ale kazde dieta ma svoj cas hoci tvoja dcera uz by teda mala vediet co robi asi si to uz uvedomuje tak by ste hadam mohli pokrocit, ja myslim ze leto je najlepsie na to 😉

martinano
autor
2. sep 2009

ahojte
new vitaj na sk
my sme tu uz viac ako tyzden ani neviem ako to leti
my sme tiez bez plienky od 18mes

newyorkgirl
2. sep 2009

mati no ze sa aj ozves 😀 ja vselico stiham prave som tu nachystala vyse 20 balikov zajtra budu mat na poste radost, dufam ze mi to vezmu bo adresy su vselijako snad to tie tety preziju 😎

martinano
autor
2. sep 2009

new ved ani nemam kedy mato je teraz s tatinou u druhej babicky ja som doma trosku,ze budem vegetit,ale este som sa nezastavila 😠

mucilienka
2. sep 2009

drobec,

ten Nutrolin B - to su probiotika 🙂

dadka33
3. sep 2009

ahojte maminky 😉

ja vobec nestiham ☹ malej idu asi zuby je takaaa strasne zlaaa ze mi je z nej do placu. 😖

drobec-som rada ze sa ti polepsilo tak sa este setri aby si bola ok 🙂 malemu vsetko naj..k mesiacikom 🙂

pinki--vitaj domenka...vela mliecka a nech je malí zdravucky 😉

Kocky na tom stretku dame niekde zraz a pojdeme spolu???

miri3
3. sep 2009

Ahojte 🙂 New my skúšame už všetko možné, chodí s nami na WC, nechavam ju bez plienky a pýtam sa jej či chce ísť cikať ona si sadne na nočník alebo na vecko aj sama, povie že ciká aby sme boli všetci spokojný a ide sa zase hrať a potom sa pociká do nnohavíc alebo to drží až kým nedostane plienku a ona keď je aj mokrá tak jej to vôbec nevadí 😒 Už som začala rozmýšlať že jej dam obyčajnú plienku aby jej to aspom trochu vadilo... inak už asi fakt neviem 😒
dadka aj nášmu idú zuby a je tiež strááášne nervózny už aby ich mali vonku 🙂

dadka33
3. sep 2009

miri ani mi nehovor uz si neviem rady 😢

s tym cikanim aj u nas vobec si nechce sadnut na nocnik.vcera som jej dala dole plienku na vecer a som povedala ze sa cika do nocnika .Za chvilu si doniesla nocnik ale ani zha svet sadnut ze ona nie cikat a za chvilu sa pocikala vedla ☹ a to spravila 3x po sebe 😠 takze ani moje dieta nechce ist na nocnik a pritom vie ze sa jej chce kedze si doniesla nocnik.

neviem ako jej to mam vysvetlit 😖

amatula
3. sep 2009

ahojte

dadka ty kam sa ponahlas..ved lucka má este cas 😕 co by si od nej chcela..normalne sa deti ucia na nocnik medzi 18-22-24 mesiacom 😅

booze ved netlac na pílu 🙂 ona sa nauci ked pochopí co od nej vobec chces!niektore deticky su sikovnejsie a ide im to skor ale to neznamena ze to musia byt vsetky 😉

zajtra idem na kvetnu nepojde niekto na ihrisko???...kala,danny,siska,ivaz,??? erka...asi nie ked je v praci 🙂

newyorkgirl
3. sep 2009

babulky s nocnikovanim mozte skusit odmenovy system mne sa to osvedcilo v USA kde mala tiez nechcela chodit, za cikanie dostala 1 lentilku za kakanie 2 a to bola o dva tyzdne bez plienok potom 😀 netreba dieta nutit len vysvetlit ze je velke aj ostatne deti chodia, kupit pekne obrazkove nohavicky, nasej plienka uz vadila... na nocnik mi tiez nechcela chodit kupili sme to sedatko a sla rovno na wcko tak skusajte 😉