Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

vieraj
24. dec 2009

Stastne a vesele Vianoce, budme zdraví a stastní. Ved co ine nam treba, no nie? 🙂

ivella
24. dec 2009

S*T*A*S*T*N*E A V*E*S*E*L*E V*I*A*N*O*C*E

amatula
24. dec 2009

štastneee a veseleeee Vianoce Vám prajem 😵 😵 všetkym 😵 ...♥ ♥

martinano
autor
24. dec 2009

krasne prezitie vianocnych sviatkov a vsetko dobre v novom roku zelame 😵

momo0703
24. dec 2009

Krásne prežitie vianočných sviatkov Vám všetkým a celým Vašim rodinkám prajeme 🙂

sivka
26. dec 2009

Ahojteeeee babuleeee!!! No konecne som sem nakukla, aby som vam aspon dodatocne popriala krasne sviatky, dufam, ze ste ich stravili v pohodke a s tymi najmilovanejsimi.
Ivell - ako Marecek chudatenko? Uz je lepsie a Tobinko to ustal bez ujmy?
Gizi - tebe do noveho roku zelam, aby si si nasla robotku, ktora ta bude bavit, nebudes v nej musiet travit cele dni a budes tak moct zostat aj pri tom, co ta naplna - teda poradenstve a dule 😉
Sisi - ten kurz ti kvitujem, veru ziadne vzdelanie nie je na skodu. A ak by ta to aj bavilo, tak super.
Marti - drzim palceky, nech uz mas skolu uspesne za sebou. A planujete zostat v Norsku, ci budes pracovat opat tu?
Chym - teda vam jeziiiisek pekne nadelil, museli ste velmo posluchat 😉) a Dejvi je strasne zlaty fesacisko
Pink, vy sa ako mavate? Uz si sa vyhrabkala z tych tvojich vecnych zdravotnych problemov? Ako ste sviatkovali s Olinkom?
Juj, my mame dost desne noci, preto som aj prestala pisat sem, lebo k PC sa dostanem vacsinou vecet a len co narychlo kuknem FB. Chodim spavat medzi 21-22, nech aspon co to pospim, Matko je hore kazde 2 hodky, niekedy aj castejsie, no paradicka...
babeny, prajem vam este veseleho Silvestra a stastne vykrocenie do noveho roka 😵 😵 😵

julianka99
27. dec 2009

AJ my sa pripájame, krásne sviatky a ešte krajší nový rok :D
Nech nás bábätka poslúchajú a sú zdravučké :DDD

giza
27. dec 2009

Sivka, krasne si to podelila kazdej...dakujem ze i o mne drzis v hlavke a aj prianie je usite na mieru....take sa malokedy cita ... 😉 🙂 😵 Aj vam vela zdravicka a aj ostatnym babenam tu...nielen teraz jasne ze na furt!!! 😀

A hlavne vela oddychu cez sviatky, takeho akeho najviac potrebujete ci u spaveho alebo prechadzkoveho ( mozno niekto nejakeho ineho 😅 )....

julianka99
30. dec 2009

Ahojte Maminky 🙂))
prajeme Vám krásne sviatky a ešte krajší Nový rok... 🙂 ako ho plánujete prežiť? My pred telkom v papučiach doma :D
My sa teraz trápime s kojením.. .. nemáte skúsenosti s odmietaním prsníka? Moja mala sa rozhodla že pravý nechce a basta... :((( už som zúfala, trvá to tak tri štyri dni a stále to robí....pije len z lavého... už som skúsila snád všetko, nemá ani soor .... kojíme iba po ležiačky, inak nechce... :( Neviete mi s tým poradiť?
Ďakujeme papa

vieraj
30. dec 2009

julianka, no ja veru nemam s tym problem, ale p. hromnikova ti pomoze aj po telefone. a nema ho dalej alko lavy? myslim, ze ked sa neprehadzujes pri nej, aby ho mala pri puse. ci prehadzujes sa/otacas/?pa

julianka99
30. dec 2009

No ved to Vieri... my kojime len po ležiačky, inak nechce.... :( zvykla si... a veru má to daleko a preto to asi tak dopadá... ja neviem... fakt sa snažím ale neviem to pochopiť. s p. Hromnikovou som už volala aj mi radila ale zatial sa nám nedarí... :(( Tak ja len tak či nemate skúsenosť...

giza
31. dec 2009

Juli...skusila si odstriekat to mliecko z toho prsnika co nechce? ( typujem ze ano)....
Bud trpezliva a skusaj to znova a znova co ti poradila p.Hromnikova, toto iste sa stalo uz x mamickam ( jednou z nich je i moja svagrina), este vzdy sa vsak da kojit aj tym jednym a to plnohodnotne...vzdy lepsie nez umelym...v polospanku ho tiez odmieta?

Sivka, Danynka, Martinano a aj ostatne ktorym hadzem info o svojej novej praci..vysiel zakon 24.12 (asi Vianocny darcek vlady), ze vsetky maminy co poberali MD+RD a nastupia do prace kde dostanu vypoved ako ja tak sa im zapocitaju tieto roky doma a budu mat narok poberat podporu ale az od 1.2.2010 (viz tu: http://ekonomika.sme.sk/c/5169451/davka-v-nezam... ) a ja som ta nestastnica ktorej by to uslo o 1. mesiac (lebo som nezamestnana od 1.1.) - smola a velka - uz mi uslo takto x priplatkov a aj zvysenie MD ci akych kolvek pridavkov ozaj o chlp...zamestnanie ale ziadne v dohladne a keby som aj zobrala co sa naskytlo ( podradneho) tak az od 7.1. nik predsa nebude zamestnavat datumovo cez sviatky - logicky...a tych 7.dni co ? a tak som sa rozhodla poziadat kamarata nech ma zamestna na mesiac a potom uz dostanem len vyhadzov s tym ze mu odvody preplatim a je to!!! Hura konecne nieco, tak len dufam ze ked to takto vychadza tak to i ostane a prinajmensom po cely rok, lebo uz tej smoly na patach mam ozaj dost....

Zelam vam vsetkym vsetko dobre po cely rok!!!

pa 😉 🙂 🙂 🙂

julianka99
31. dec 2009

Ahoj Gizka, no v noci a ked sa zobudí tak ho pije v pohode 🙂) ešte že tak.. :D no ale cez den vôbec... skúšam rôzne polohy ale len plače a plače... aj si odstrekujem, inak by som asi praskla.. 🙂
Tak neviem... dúfam že sa to upraví... aké s tým máš Ty skúsenosti? Upravilo sa to tým x mamičkám? nerada by som kojila len z jedneho prsa....

dannynka
31. dec 2009

ahojte

giza tak veru aspon daco sa ti ujde drzim palceky moooooooooooooc 😉

a vsetkym prajeme stastny novy rok 2010 nech je este lepsi ako bol rok 2009 😉

vieraj
1. jan 2010

Prajem vsetko naj do noveho roku.
Videl iste vcera spravy na marlize o 3. svetovej vojne?zevraj tento rok v novembri sa zacne pokusom o atentat na am. prezidenta.
no uvidime, ale vedma Vanga sa moze mylit, no nie?

giza
2. jan 2010

a este tam si zabudla dopisat, ze cela Europa bude vyhladena!!...ale som vdacna za to co sme odzili a este zijeme, vraj ma muz "ukludnoval", ze to pride tak rychlo, nebooooj 😅 😅 😅 ...
Veru Vieraj - hes- hes, take chmary, co mna to od vtedy stale mariiii.... 😕 😕 😕 😕 ☹ ..idem do postele k "starkemu" radsej sa pritulit,pa a dobru...sladke sny!!

martinano
autor
2. jan 2010

ahojte
tu ste fakt dobre zacali novy rok 😅
to je asi take nieco ako v oktobri roku 2009 mal byt koniec sveta,ze?

tak zabudnite na tieto vsetky spravy, aj tak si to vsetko spravime len a len my

vsetkym zelam nadherny rok 2010, vela zdravicka, stasticka a len kopec dobrych sprav 😉

dahlia23
4. jan 2010

jej, tak už viem, prečo nepozeráme telku, maximálne ligu majstrov a pohár UEFA. 😅
nepochopím, prečo niekto nepríde s niečim pozitívnym, furt len samé katastrofy a zloba a podobne. a pritom je oveľa jednoduchšie konať dobro. ale to dnešných ľudí asi nudí, že? ☹
všetkým krásny rok 2010, hlavne veľa zdravíčka a lásky od Vašich najbližších 😉

pink_lady
5. jan 2010

ahojte no dlho som sem nezabludila dako nebolo casu 😎 aj teraz by som sa mala venovat inym veciam ale furt to odkladam 😎
a to ste si nevsimli ze ked na markize o vojne a konci sveta ze to si tam robili vyslovene ze prrrr.... 🤐 😀 aj smailika toho tam pritom dali 😉 ja sa teda umriet este nechystam 😀 😀 😀
ale inak vsetkym vsetko len to naj v tomto roku hlavne zdravie ostatne sa dako spravi same 😅

giza
6. jan 2010

Pinky, Dahlia, ja spravy ozaj nepozeravam a po tomto vzhliadnuti ako to pises Pinky? " humorne" mysleneho urivku, uz ani nebudem....nakolko sa tym iba moze nieco zle privolat, naco o takych veciach hovorit? aby sa nahodou nestali ?...tuk-tuk-tuk, tak nech tak je, ved mame aj bez toho dost svojich problemov...no nie? 🙄

vieraj
8. jan 2010

ahojte, boli ste si niektora podat ziadost na zvyseny rodicovsky prispevok?neviem ci su tan rady a co vlastne treba predlozit.dik.vj

giza
16. jan 2010

Vierka, mna sa to uz netyka, ale co si vyzistila ak smiem vediet, mozno ked to sem napises, tak sa aj ostatne uz konecne odtrhnu od FB a prispeju nieco, bo to tu je ako v marnici...nikto nic.. 😒

vieraj
16. jan 2010

ahoj giza,
mam narok na zvyseny, len musim priniest z prace potvrdenie,ze nepracujem a som na RP.
je to jedno velke kocurkovo...
pozerala si pardon? su tam dobre prace...pa

giza
17. jan 2010

pozerala dik aj za info.. 😉 o rodicovskom prispevku, to s tym kocurkovom by sme mohli piiiisat 😀 ale vie to dobre nastvat 😠 , teraz vaham prave pre to kocurkovo ci nezobrat aj podradnu pracu len aby som sa vyhla tym vybehavackam (ziadost o podporu),ved aj financie potrebujeme, cim ale pridem o moznost byt s detmi este o cosi viac doma, tak vaham....nik to ale za mna nerozhodne...

vieraj
17. jan 2010

giza, Damiankovi vsetko najlepsie k narodeninam. 🙂

vieraj
17. jan 2010

ale ty bsi amla krasnu podporu v nezam, ked ides hned po RP. skus pozriet v paragrafoch.tusim1100€!!!!je diera v zakone a pan MIhal, odbornik tam radi ako to ziskat.skus

giza
18. jan 2010

Dakujem za Damianka...aj za info o ktorom uz spekulujem a urcite si ho uplatnim ako mnoho dalsich, zial na to sa neda spolahnut....
Potrebujem sa vyzalovat....
Dnes som bola na konkurze v nemenovanej znackovej predajni, kde som si volala vopred aby sme dojednali cas a miesto...Vycitala som si, ze kvoli dokupovaniu darcekov pre zajtrajsie narodky mojej 3. rodenej meskam 1. minutu (aj to kvoli gramblavej predavacke v dracikovi pri pokladni)...Ake bolo moje rozcarovanie, ked som ´ledva´ vosla dnu (lebo pri dverach uz stala fronta podobne cakajucich zaujemkyn) sa este ziaden pohovor nekonal, nik ma nepozdravil ako keby som vosla medzi teliatka ...
Po 20. min. statia a nic nediania sa, som sa opytala predavacky (ocividne nou bola) ci sa tu dnes kona nejaky konkurz? Na co mi odpovedala ale, ze uz 5. ci 7. ich voslo dnu...cize za 20 min. sa dvere ani neotvorili a nejak zle to mali poriesene cele, tak som podakovala a dala si otocku... to je jednanie, hlavne, ze oni s nami mozu jednat ako s kusom handry! 😠 😠 😠 Ako sa potom spravaju tam pri pohovore pred dalsimi 4 - 6 cudzimi ludmi ? Preco by som mala svoje osobne udaje hovorit nahlas pred nimi? A ked spolocny pohovor, tak nech je spolocny a nie po troche a nekonecno...

Doba robi svoje a ludia si to nechaju lubit, lebo nemaju inu moznost...des!!! ☹

vieraj
18. jan 2010

giza, je to nanic. moj muz posiela ziadosti a doteraz mu nik neodpisal, ani ano ani nie. ani ho nikam nepozvali, pritom maju tusim aj zo zakona povinnost vyjadrit sa k ziadosti. ani nebanuj, urcite vedenie firmy je trapne. majitelia si vela o sebe myslia. fakt trapne. pa

giza
19. jan 2010

Vierka akoby si opisovala aj mna, ak som zo 60. mailov dostala odpoved 2x (pisem o negativnych - ci ze ma neprijali) 😠 ...Mnohy si to poistuju tym, ze uvedu uz pri inzercii, ze odpovedaju len prijatym, ale ja potom neviem v com som mnohym nebola dobra aby som to pripadne poriesila, ci zmenila... 😒
Asi to vsetko cim si prechadzam ma jednoducho tak byt...

Na jednom konkurze ma "chlacholil", ze som 3. v poradi, ale zial som ticha a nepriebojna 😀 😀 😀 😀 ...Moje deti by mu vedeli o tom kto je doma najhlucnejsi povedat 😅 ...Na tie (deti) sa ma drzo vypytovali len v jednej nemenovanej fotopredajni ( aj to som jednou vetou odpovedala a dodala, ze by sa ale na to pytat nemali)...v pohode dolozil, ze a ako stare? 😕

vieraj
20. jan 2010

ahoj Gizka, napadlo ma, v TN nemavaju zeny pri porode dulu? zaloz si zivnost...