Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

ivella
18. júl 2009

tak pohoda na pohode sa skoncila,je to hrozneeee 😢 😢 😢
dievcata,vy ste popisali,vzdy ked som tu neni...
vcera sme boli na tom ostrove,bolo super,kocik sme hodili do auta..dnes sme boli na nakupy,takze deticky odlozene u babky 😀
a uz ma aj moje zlaticko lehatecko,no zatial sa mu v nom moc nepacilo....snad sa mi dnes podari aj foto hodit,akosi nemam cas.
marti,ano,maly je kludnucky aj ked je hore,sak aspon sa mozme konecne porozpravat s nim,boze tie malinke deticky su take vimave,pocuvaju kazde slovo....sivka to si uzi,lebo ked bude mat tri roky,uz ta pocuvat nebude 😀 😀
uz ani neviem co ste popisali...
dnes som strihala obidvoch mojich chlapov,jeden to prezil v pohode,obtazoval ma 😀 a druhy reval na plnu hubu,ze ho vlasy bolia 😀
boze ten moj chlap sa uz nevie dockat kedy mi skonci sestonedelie 😀 😀 😀 😀

pink_lady
18. júl 2009

ivella vidis nechcel pred porodom musi teraz cakat 😀 😀 😀
s tou pohodou je to smutne ☹ 😢 akurat dnes som myslela ze minuly rok sa taka tragedia stala pri trnave na festivale ked tu hlasili na dnes take burky ze dufam ze sa nic nestane podobneho razu tu ☹ ...a stalo sa...

no ja v tej najvacsej mele som sedela za volantom medzi TN a NM - skoro ma sfuklo z cesty; a ked zacalo liat tak som nevidela pred seba, stierace nestihali 😨 som sa modlila jak uz davno nie 😀

ivela hod foto lehatecka 😉
lienka dojdi aj k nam upratat 😀

sivka
18. júl 2009

baby akurat to pozeram v TV, strasne strasne.... ☹ 😢
ostalo mi z toho tazko pri srdiecku....myslim na vsetkych tych ludi.... ☹

pink_lady
18. júl 2009

no ja mam dost ked to pozeram 😕 😕 ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢

sivka
18. júl 2009

no ivell, tak ja si myslim, ze mne teda to sestonedelie stacit nebude 😖 aspon zatial to tak urcite nevyzera....
a kde ste kupili lehatko? Tobinko si nan zvykne, neboj.
pink, boze, ty si kam isla, no este ze si dobre dosla.
lienka, no teda ty si vcelicka 🙂

lienka55
18. júl 2009

Dievcata ja som taka unavena,ze u vas by som uz nic nespravila. 😀 😝

ivell,ved skus nic za to nedas,niekto to skusa uz aj skor,necaka po sestonedeli. 😉 😀
sivka trosku som to nepochopila to tvoje sestonedelie akoze ti nebude stacit? 😉

pink_lady
18. júl 2009

no sak ja som startovala tak ze pred tym som si overila ci v ciele cesty prsi alebo nie a neprsalo...a zrazu za trencinom ze bum 😕 urcite by som v tej mele neisla sama na navstevu 😔

sivka
18. júl 2009

lienka - no myslim tym to, ze budem potrebovat viac ako 6 tyzdnov na to, aby sme sa o nieco mohli pokusit... 😖
teda teraz po 4 tyzdnoch to fakt nevyzera na to, ze o 2 tyzdne uz budem uplne ok 😒

lienka55
18. júl 2009

ahaaaaaa,blondinecka. 😀 😀 😀

pink_lady
18. júl 2009

uvidis sivka kazdemu to trva inu dobu, myslim si ze ani ja nebudem po 6 tyzdnoch dacoho "schopna" 😎 momentalne som aj tak "panna az do porodu" 😀

lucaska
18. júl 2009

ahojte, no ta pohoda nieco strasne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pink,to aj my sme raz tak isli z ba,ze stierace ledva stierali ani na cestu nebolo videm, som len predychavala, tak asi viem ako ti bolo ................ 😝

ivell, no ved manzelik uz sa docka..........ale je pravda ze kazdemu to trva inak niekto aj skor a niekto aj po sestonedeli nemoze........ved uvidite.......... 😉 😉 😉 😉 😉

sivka
18. júl 2009

no nie je to paradox, nazov toho festivalu a takyto koniec ?! ☹ to naozaj nie je pohoda.... 😢

lucaska
18. júl 2009

babulky a nestalo sa tam nieco nahodou aj minuly rok nepadla tam akasi konstrukcia uz si to nepamatam..... sivka nooo veru pohoda vyzera inak.....................

minkak
18. júl 2009

lucaska to uz bolo davnejsie....ale tiez si to uz moc nepamatam ako to presne bolo.....
tak tento 13-ty rocnik 😢 ............och ja ani neviem co dodat....je to strasne..... 😢

pink_lady
18. júl 2009

brr ja som z toho taka soknuta, ze 😨 😒 ☹

amatula
18. júl 2009

ahojte
my sme boli na oslave tete na 60..
a tak strasne som chcela ist tento rok na pohodu a sme sa s mm dohodli ze na rok 😔 😔 😢
je to smutne aj ten 13rocnik ☹

dannynka
18. júl 2009

ahojte

lucaska veru aj mne sa nieco marí ze minuli rok tam tusim niekto spadol s lesenia ako to tam stavali 😔

pink_lady
18. júl 2009

dannynka odbocim od temy - maminkatn je vasa babicka ze? 😅 /podla deticiek v albume 😅/

ivella
18. júl 2009

nas sa akurat dnes v tescu pytali ci tam ideme-kvoli nejakej akcii na pivo co ponukali-tak som si vzdychla ze by som isla,parkrat som bola,ale este pod sokolicami,jeden rocnik som videla z balkona(na 13.poschodi z dalekohladu--to bola parada,vsetky koncerty naraz 😅 )

lehatko sme kupili v laugu na poschodi v tom detskom,zaroven aj marekovi novu autosedacku,potom v nej cely den vysedaval
nemozem odtialto stale vyhnat muza,strasneeeee,hraju online nhl,potrebuje nahnat zapasy ked bol v robote...
takze fotky tak lahko nedodam
no maly sivko 😉 ---stale musim kuk na tie jeho vlasky,kde ich nabral,po kom 😀 😀 ten cas tak letiii,ze mesiac 😵
tak po prvom porode sme na to vhupsli presne na den po 6ich tyzdnoch,doobedu som bola u dr.,no a vecer sup 😀 -bala som sa ako nejaka strnastka 😀 tentokrat to vidim ruzovo,citim sa skvele,myslim ze by som uz aj mohla,ale ved nech si pockaaa 😀 ,nech ma este trosku polutuje,co som si zazila,kolko vytrpela,aka som nevladna...fakt je pravda ze muz musi byt minimalne pri porode,nech ma aspon predstavu co to je priviest na svet dieta,nie ho len zamiesit 😀 😀 😀 necitite ze si vas potom tak inak vazia???
teda ten moj by mi zniesol aj ruzove,nielen modre z neba 😀 😀 😀 (hlavne ze ma nepusti k pc,ze? 😝 😀 )
ale pravda je ze sa nepytam 😉
maly mi zase spiiiiiii,to znamena uz od 15.30 😔 😔 😔

lucaska
18. júl 2009

ivella,to maly spi v kuse????? 😕

ivella
18. júl 2009

hej 😅 😅

lucaska
18. júl 2009

wau,tak to mas zlate dieta , aj mne lucas spaval dlho ale nie az tak, styrihodiny na zaciatku a zdalo sa mi to vela... 😅 tak tobiasko je pekny spachtosko...... 😉 😉 😉 😉

pink_lady
18. júl 2009

ivella poslem ti potom moje babo aby si ho zaucila na take buvanie 😀

ivella
18. júl 2009

s prvymi babatkami to tak nejde,posli az to druheee 😀 😀
to mi zaspal v utosedacke,prelozeny bol na podlozku,ze sak sa zobudi,budeme kupat,tak sme sa stihli okupat vsetci okrem neho,teraz je v kocari,aby som mohla v klude uspat starsieho a jemu je to vlastne jedno kde je,co sa s nim robii--odfukuje si tu za mnou,neviem ci ist spat alebo co...za chvilu tam ma nove foto,ale len parr 😎

ivella
18. júl 2009

pink,ved nemas take veeeelke brucho 😀 😀

pink_lady
18. júl 2009

no skoda ze az druhe :( 😀
ja idem uz do hajan, pridaj dake tie fotecky rano porziem ...dobruuu nocku 😵 ...a chod uz hajat, sak ak bude Tobik hladny/smadny/pocikany,...tak ta zobudi 😅

ivella
18. júl 2009

ok,dobruuuu 😔 🤐 😉

minkak
18. júl 2009

ivell,no krasne fotecky 😵 Tobinko je uzasny 🙂
no ja teda neviem,ja uz by so ho asi davno zobudila,to uz mi pride strasne moc....ved sa mu prehodi rezim,nebojis sa? 😕

pink_lady
18. júl 2009

nie? 😀 ale na fotke vyzera mensie

ivella
18. júl 2009

veru ani sa neboji,to ma uz preslo 😀 😀 tiez som si to myslela,ale mama tajnu dohodu,ja nieco dobre spapam a on bude zato spinkat 😀 😀