Dievčence z pôrodnice v Trenčíne. Pridajte sa

martinano
7. júl 2009

ahojte kocky sme v novej teme 😉

drobec.zz
12. aug 2009

no siska ktovie, lebo sa vo mne pohrabal ináč ako inokedy, zrejme aby pomohol, tak čakám, aj sa mi ťažšie išlo od neho, lenže s tým otváraním som mala ja problémy aj pri malom, že mi kŕčok nejavil znaky a kontrakcie boli na tlačenie, tak uvidíme 😉

no asi počkajme, aby sme sa zbytočne vo Verde netlačili, keď už má byť taká hojná účasť 😉

lucaska
12. aug 2009

drobec, gratulujeeeeeeme........tak treba este potom jedneho chalana, ked mate tolko mien........

no ja to nevidim nadejne s tym matejkom.................

lienka55
12. aug 2009

Koceny len dajte este dopredu vediet ,aby som sa zbytocne netrepala. 😉
Inak musim vecer zbehnut na pohotovost,lebo to stipnutie od osi sa mi vobec nezlepsuje,praveze sa mi to taha po celej ruke,horiii mi to a strasne ma to svrbi. ☹ 😠

minkak
12. aug 2009

Kocky kopirujem to aj sem

niektore su s otaznikom podla pocasia.....a miesta.....

lucaska,zuzanamv,adkag
kacenka,kala,danny
sivka,ivella,siska,mami,
miroslava,erka,
drobec,lienka,amatula a ja....

a ivaz podla vstavania.....

dzina,pink a muci nie....

tie co maju male babenka tie sa do verde nechystaju....

miroslava72
12. aug 2009

Jeej Drobec,tak gratulujeme k chlapcekovi 🙂 🙂 🙂

Inac ja som bola tiez pred porodom rano u doktora v poradni a o polnoci som uz aj sla rodit a kontrakcie som nemala,len rovno tlaky a skoro som to odrodila doma 😀 😀 😀

drobec.zz
12. aug 2009

ďakujem za gratulácie 😉

no lucaska, veď aj Miško tvrdi, že 3 chlapi a 4 dievku by bral, tak som zvedavá 😀 😀 alebo nás to prejde už po tomto druhom 😀 😀 😀 😀

miroslava, môj mužík akurát spí, že sa pripravuje na nočný pôrod 😅

lucaska
12. aug 2009

drobec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .idem aj ja spat. 😉

drobec.zz
12. aug 2009

lucaska dobrú noc, načerpaj sily na stretko 😉

miroslava72
12. aug 2009

tak ako? kde sa teda stretneme?
uz zas svieti slniecko...aspon tu u nas pri maxe

ivella
12. aug 2009

dievcata,ja sa vzdy riadim ze k nam dazd ide od skalky a je tam zatiahnute,,inak ani neviem kde je verde,ake to tam je,tam sa asi s mojim hebedom kocikom nemestime,co?a dajte urcite vediet,nech nejdem zbytocne
zz-aj to je vraj lepsie ked su dvaja chlapci spolu--to sa ja tak utesujem 😀 😀

minkak
12. aug 2009

mirka aj tu u nas vykuka.....
ja to navrhujem tak,ze proste ked nezacne prst do 15-ej plati u Matejku 😉

ked tam zacne ,schovame sa dnu-pokecame-preckame a dame rozchod 😀 😀 😀

OK? moze byt?

lucaska,dobru nocku 😅

ivella
12. aug 2009

mirka a ty si odkial,ze pri maxe---co sme skorosusedy?

miroslava72
12. aug 2009

ivell-verde je u schanera vo dvore....nam.Sv.Anny
a veru tak skorosusedky....pri konstrukte byvame

drobec.zz
12. aug 2009

no ináč shmučku poslednú dobu tie predpovede nevychádzajú, tak by som sa ani nečudovala kebyže neprší 🙂

miroslava72
12. aug 2009

minka,ja si tiez myslim,ze by sme to mohli risknut

kala12
12. aug 2009

ivell j sa zase riadim tym, ze od Noveho Mesta a od Drietomy ide vzdy dazd a teraz vyzera, ze to na dazd nevyzera. 😀 😀

Drobec tak predsa chlapcek? Zo mna veru bosorka nebude 😖 😖 😖

krasulka
12. aug 2009

Ahojte baby prosim vas viete mi povedat, kolko stoji epiduralka v Tn nemocnici? zistujem to kamoske, ide tam rodit ale zevraj tam stoji epi 3000 Sk sa dopocula, tak neviem ci to je pravda. JA som rodila v BN a tu stala 2000. Dakujem.

drobec.zz
12. aug 2009

kala, no chlapec a to som uz myslela, ze sa nedozviem a dnes sa ma Dr. pyta, tak co este stale chcete vediet, ci ste uz rezignovali? som si myslela, ze si prcu robi a mi ukazal a tam taky maly pipik, no sila, takze chlapcek 😉

ivella
12. aug 2009

presne 100eur,no a ziadny doktor ani PA ju tam neodporucaju(viem lebo som ju chcela)
mirka,v 13psch.?tam som sa narodila 😉
vycasieva sa,ideme

miroslava72
12. aug 2009

nie ivell,v tej nizkej bytovke medzi dvoma vyskovymi...urcite vies...byvala konstruktacka slobodaren..

drobec.zz
12. aug 2009

to s tou epiduralkou je pravda, 100eur, ale nechcu ju velmi davat, len vo vaznych pripadoch a vtedy ak ju potrebuje zena, lebo je to nutnost, tak sa neplati, ale zalezi od lekara, ked si zaplatis, tak ju aj daju...

ivella
12. aug 2009

miri,viem a si tam dlho?no mozno sa aj pozname...uvidim na meetingu 😉

solmi
12. aug 2009

Ivel 🙂 l nemám jej čislo na mobil len na pevnú linku ak chceš pošlem ti ho.

Dneska nepridem lebo nemám auto muž musel odísť do Bardejova a nechce sa mi trepať vlakom s deťmi

🙂 nabuduce

drobec.zz
12. aug 2009

solmi a ty si z BJ, ze tam ides? 😉

mami.sk
12. aug 2009

ivella - ja byvam tiez pri Maxe tak si aj moja susedka 😀 😀 😀

miroslava72
12. aug 2009

ivell...18 rokov

mami.sk
12. aug 2009

mirka - ideme o 15.15?

miroslava72
12. aug 2009

ano mami,pri renaulte

siska_br
12. aug 2009

tak sa tesim, na ostrov aj my dorazime 🙂

s tou EPI potvrdzujem, tiez sa velice tvarili, ze nemozu anesteziologa zohnat, az kym uz nebolo anesteziologa pre co zhanat 😀 vsetci hovoria, ze nie je problem, EPI jasna vec, moze byt, ale ked dojde na lamanie chleba...mozno to predsa nie je az take bez vedlajsich ucinkov, alebo?

lienka55
12. aug 2009

A kde je ten Matejka?Nemozete ma niekto pockat pri plavarni,ja tam netrafim.Drobec mi este spi.

solmi co si mi nepovedala bola by som ta zobrala. 😉